Ponturi pariuri pentru meciul Energetik-BGU — Belshina Bobruisk 22 octombrie 2022

22 octombrie 2022, 17:00 (EEST)

Betting bonuses for meeting Energetik-BGU - Belshina Bobruisk

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

Energetik-BGU

Pavel Rodnenok
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Artem Makavchik
gk. 5 -6
Artur Lesko
gk. 0 0
Stanislav Kleshchuk
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Abdulkodir Husanov
df. 5 0
Aleksey Lavrik
df. 5 0
Yaroslav Makushinskiy
df. 5 0
Pavel Pashevich
df. 4 0
Ilya Lukashevich
df. 3 0
Egor Strelkovsky
df. 0 0
Evgeni Prokopchik
df. 0 0
Aleksandr Svirepa
mf. 5 1
Andrey Rylach
mf. 5 1
Daniil Silinskiy
mf. 5 0
Shokhrukh Abdurakhmonov
mf. 5 0
Maksim Samotoi
mf. 4 0
Konstantin Malitskiy
mf. 1 0
Abbosbek Jumakulov
mf. 0 0
Artem Jurko
mf. 0 0
Julius Ofori
mf. 0 0
Bobur Abdukhalikov
fw. 5 5
Ilya Grishchenko
fw. 5 1
Roman Paparyga
fw. 5 2
Maksim Kunski
fw. 3 0
Maksim Omelyanchuk
fw. 2 0
Miroslav Khlebosolov
fw. 2 0
Belshina Bobruisk

Albert Rybak
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Maksim Vysotskiy
gk. 5 -8
Aleksey Kharitonovich
gk. 0 0
Artem Denisenko
gk. 0 0
Nikita Patsenko
gk. 0 0
Artur Slabashevich
df. 5 0
Dmitri Zinovich
df. 5 2
Egor Troyakov
df. 5 0
Kirill Rodionov
df. 2 0
Vladislav Solanovich
df. 1 0
Mirkarim Yakhyoev
df. 0 0
Nikita Sokolovski
df. 0 0
Dmitri Velisevich
mf. 5 0
Ilya Kukharchik
mf. 5 0
Ilya Vasilyev
mf. 5 1
Ivan Baklanov
mf. 5 0
Musa Isah
mf. 5 0
Artsem Hurenka
mf. 4 0
Dmitri Denisenko
mf. 4 0
Mikhail Kolyadko
mf. 3 0
Yuri Volovik
mf. 0 0
Dmitri Gomza
fw. 5 1
Islam Chesnokov
fw. 5 0
Ramazan Isaev
fw. 4 0
Aleksey Skvorchevskiy
fw. 3 0
Dmitry Vashkevich
fw. 3 0

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2020
08.11.20
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
14.06.20
Energetik-BGU
Belshina Bobruisk

Ultimele meciuri de la turneu

Energetik-BGU
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
I
17.04.22
Dinamo-Brest
Energetik-BGU
V
09.04.22
Energetik-BGU
Slutsk
E
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
V
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
V
Belshina Bobruisk
22.04.22
Belshina Bobruisk
Vitebsk
E
16.04.22
Dinamo Minsk
Belshina Bobruisk
E
11.04.22
Belshina Bobruisk
Gomel
I
02.04.22
Belshina Bobruisk
BATE
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
5 5 0 0 12:1 15
Dinamo Minsk
5 3 2 0 6:2 11
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
4
FC Minsk
5 3 1 1 8:4 10
5
Neman
5 2 3 0 6:3 9
6
Gomel
5 3 0 2 9:8 9
7
Slavia Mozyr
5 2 1 2 8:7 7
8
Slutsk
5 1 3 1 6:7 6
9
Sahtior Soligorsk
5 1 3 1 7:4 6
10
Isloch
5 1 3 1 7:7 6
11
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 4:8 4
12
Vitebsk
5 0 3 2 4:9 3
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 3:5 3
14
Belshina
5 0 3 2 4:8 3
15
Dinamo-Brest
5 0 2 3 5:9 2
16
Dnepr
5 0 1 4 1:12 1
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
5 5 0 0 12:1 15
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 6:2 11
3
Energetik-BGU
5 3 1 1 10:6 10
4
FC Minsk
5 3 1 1 8:4 10
5
Neman
5 2 3 0 6:3 9
6
Gomel
5 3 0 2 9:8 9
7
Slavia Mozyr
5 2 1 2 8:7 7
8
Slutsk
5 1 3 1 6:7 6
9
Sahtior Soligorsk
5 1 3 1 7:4 6
10
Isloch
5 1 3 1 7:7 6
11
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 4:8 4
12
Vitebsk
5 0 3 2 4:9 3
13
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 3 2 3:5 3
14
Belshina
5 0 3 2 4:8 3
15
Dinamo-Brest
5 0 2 3 5:9 2
16
Dnepr
5 0 1 4 1:12 1
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Energetik-BGU
4 2 1 1 8:5 7
2
Neman
3 2 1 0 5:2 7
3
FC Minsk
3 2 0 1 3:1 6
4
BATE
1 1 0 0 2:1 3
5
Torpedo-BelAZ
1 1 0 0 1:0 3
6
Sahtior Soligorsk
2 1 0 1 4:1 3
7
Gomel
2 1 0 1 3:3 3
8
Dinamo Minsk
2 0 2 0 1:1 2
9
Dinamo-Brest
3 0 2 1 4:5 2
10
Isloch
3 0 2 1 3:4 2
11
Arsenal Dzerzhinsk
3 0 2 1 2:3 2
12
Belshina
4 0 2 2 4:8 2
13
Slavia Mozyr
3 0 1 2 3:7 1
14
Slutsk
2 0 1 1 2:4 1
15
Vitebsk
2 0 1 1 1:4 1
16
Dnepr
2 0 0 2 0:5 0
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
4 4 0 0 10:0 12
2
Dinamo Minsk
3 3 0 0 5:1 9
3
Slavia Mozyr
2 2 0 0 5:0 6
4
Gomel
3 2 0 1 6:5 6
5
Slutsk
3 1 2 0 4:3 5
6
FC Minsk
2 1 1 0 5:3 4
7
Isloch
2 1 1 0 4:3 4
8
Energetik-BGU
1 1 0 0 2:1 3
9
Sahtior Soligorsk
3 0 3 0 3:3 3
10
Neman
2 0 2 0 1:1 2
11
Vitebsk
3 0 2 1 3:5 2
12
Torpedo-BelAZ
4 0 1 3 3:8 1
13
Belshina
1 0 1 0 0:0 1
14
Dnepr
3 0 1 2 1:7 1
15
Arsenal Dzerzhinsk
2 0 1 1 1:2 1
16
Dinamo-Brest
2 0 0 2 1:4 0
Comentarii
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?