Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
21:00
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Leicester csatiga / Universitatea Cluj castiga sau egal / Rapid castiga sau egal
3.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21:45
Top ponturi
Se înscriu cel puţin 3 goluri (peste 2,5)
1.83
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
22:00
Top ponturi
Cota 2 — 03 octombrie 2022
2.41
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
22:00
Top ponturi
Leicester csatiga / Universitatea Cluj castiga sau egal / Rapid castiga sau egal
3.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
04 octombrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Dnepr Mogilev — Arsenal Dzerzhinsk 13 noiembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Dnepr Mogilev – Arsenal Dzerzhinsk

Ultimele meciuri de la turneu

Dnepr Mogilev
30.09.22
Dnepr Mogilev
Slutsk
I
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
I
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
V
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
I
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
I
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
I
15.08.22
Dnepr Mogilev
Sahtior Soligorsk
I
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
V
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
I
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
I
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
I
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
I
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E
Arsenal Dzerzhinsk
02.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Neman
E
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
I
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo-Brest
I
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
I
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
I
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
I
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
I
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
I
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
V
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
V
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
I
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
V
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Sahtior Soligorsk
I
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
I
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
I
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
I
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
I
01.05.22
Dinamo-Brest
Arsenal Dzerzhinsk
E
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
E
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
I
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
E
02.04.22
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
E
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
I

Meciurile head-to-head: Dnepr Mogilev — Arsenal Dzerzhinsk

Belarusian Premier League 2022
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
22 13 7 2 35:16 46
2
Energetik-BGU
22 13 6 3 37:18 45
3
Sahtior Soligorsk
22 13 4 5 36:14 43
4
BATE
23 11 9 3 38:17 42
5
Isloch
23 12 4 7 38:27 40
6
Torpedo-BelAZ
23 10 6 7 30:24 36
7
FC Minsk
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Neman
23 6 12 5 30:30 30
10
Slavia Mozyr
23 8 5 10 31:35 29
11
Slutsk
23 6 8 9 24:33 26
12
Belshina
23 5 10 8 31:35 25
13
Dinamo-Brest
22 4 7 11 19:32 19
14
Vitebsk
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
5 4 1 0 11:2 13
2
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
3
Energetik-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Isloch
5 3 0 2 10:6 9
5
Slutsk
5 2 2 1 4:3 8
6
Dinamo-Brest
5 2 2 1 8:6 8
7
Sahtior Soligorsk
5 2 1 2 7:4 7
8
BATE
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Slavia Mozyr
5 1 2 2 5:6 5
11
FC Minsk
5 1 2 2 4:9 5
12
Vitebsk
5 1 2 2 6:6 5
13
Belshina
5 0 4 1 5:7 4
14
Neman
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
12 7 2 3 17:14 23
2
Dinamo Minsk
11 5 5 1 18:8 20
3
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Sahtior Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
5
BATE
12 5 4 3 19:12 19
6
Neman
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
9
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
12 3 3 6 15:19 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Belshina
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Dinamo-Brest
11 1 5 5 10:17 8
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
3
Isloch
12 8 1 3 22:12 25
4
Sahtior Soligorsk
12 7 3 2 23:8 24
5
BATE
11 6 5 0 19:5 23
6
Torpedo-BelAZ
12 6 2 4 13:12 20
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
Slutsk
12 3 4 5 11:17 13
11
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
12
Neman
12 1 8 3 15:18 11
13
Dinamo-Brest
11 3 2 6 9:15 11
14
Vitebsk
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Echipe de start

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 16 -37
Vladimir Pyatigorets
gk. 7 -19
Pavel Markov
df. 21 1
Aleksey Dunaev
df. 20 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 16 0
Fedor Yurkevich
df. 10 0
Pavel Bordukov
mf. 22 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 22 0
Uriy Klochkov
mf. 22 2
Artem Fedyanin
mf. 21 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 20 0
Gleb Zheleznikov
mf. 19 1
Nikita Krasnov
mf. 15 1
Mark Mokin
mf. 13 1
Anton Lukashov
mf. 11 0
Vladislav Puninskiy
mf. 10 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Kirill Gusev
fw. 21 4
Krasimir Kapov
fw. 21 2
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 7 0
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Evgeni Abramovich
gk. 22 -34
Artem Soroko
gk. 1 -2
Roman Vegerya
df. 22 1
Stanislav Sazonovich
df. 20 2
Dmitri Kaplunov
df. 17 0
Sergey Koncevoy
df. 10 0
Nikita Supranovich
df. 7 0
Vladislav Lyakh
df. 7 0
Aleksey Orlovich
df. 0 0
Valeri Senko
mf. 22 1
Aleksandr Skshynetskiy
mf. 21 1
Evgeni Guletskiy
mf. 14 1
Anton Abramovich
mf. 12 0
Artem Miroevsky
mf. 9 0
Fabrice Boudega
mf. 7 0
Maxim Gayevoy
mf. 5 0
Ruslan Myalkovskiy
mf. 5 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 1 0
Artem Kiyko
fw. 23 2
Dmitri Osipenko
fw. 19 1
Dmitri Matyash
fw. 16 2
Gleb Rassadkin
fw. 8 0
Idris Nuradin
fw. 7 0
Fedor Lebedev
fw. 1 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?