Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Program Europa League: Pariuri, Cote, Statistici si Echipe

Etapa 3
24 octombrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
19:55 FK Partizan — Manchester Utd 3,30
3,40
2,33
1,77
2,16
19:55 Qarabag — APOEL Nicosia 2,30
3,40
3,30
1,79
2,12
19:55 AZ Alkmaar — Astana 1,43
4,85
7,50
2,30
1,69
19:55 Slovan Bratislava — Wolverhampton Wanderers 5,15
3,90
1,73
1,97
1,92
19:55 Gent — VFL Wolfsburg 2,80
3,60
2,40
2,11
1,80
19:55 Saint-Etienne — Oleksandria 1,48
4,50
7,75
2,23
1,73
19:55 Besiktas — Braga 2,68
3,40
2,73
1,82
2,10
19:55 İstanbul Başakşehir — Wolfsberger AC 1,93
3,90
3,80
2,27
1,69
19:55 CSKA Moscova — Ferencvárosi 1,59
4,25
6,00
2,18
1,74
19:55 Ludogorets — Espanyol 2,38
3,60
3,00
2,05
1,85
19:55 FC Porto — Rangers 1,48
4,50
7,35
2,16
1,77
19:55 Young Boys — Feyenoord 2,01
3,90
3,60
2,50
1,59
19:55 AS Roma — Borussia M 2,11
3,80
3,50
2,40
1,63
22:00 Sevilla — F91 Dudelange 1,06
17,00
41,00
6,00
1,16
22:00 PSV — LASK Linz 1,61
4,35
5,35
2,43
1,63
22:00 Getafe — FC Basel 1,92
3,60
4,40
1,90
1,99
22:00 Trabzonspor — FK Krasnodar 2,55
3,60
2,80
2,14
1,80
22:00 Arsenal — Vitoria Guimaraes 1,31
5,90
11,00
2,55
1,50
22:00 Celtic — Lazio 2,70
3,50
2,63
2,00
1,88
22:00 Rennes — CFR Cluj 1,88
3,50
4,70
1,70
2,27
22:00 Eintracht Frankfurt — Standard Liege 1,51
4,60
7,50
2,50
1,59
22:00 Dinamo Kiev — FC Copenhaga 1,94
3,40
4,50
1,63
2,28
22:00 FK Malmo — Lugano 1,67
3,70
5,90
1,67
2,31
22:00 Sporting — Rosenborg 1,53
4,65
6,40
2,18
1,74
Urmatoarele etape
Etapa 4
6 noiembrie mi.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
17:50 Vitoria Guimaraes — Arsenal
7 noiembrie jo.
17:50 Astana — AZ Alkmaar
19:55 F91 Dudelange — Sevilla
19:55 Standard Liege — Eintracht Frankfurt
19:55 LASK Linz — PSV
19:55 FC Basel — Getafe
19:55 FK Krasnodar — Trabzonspor
19:55 Rosenborg — Sporting
19:55 APOEL Nicosia — Qarabag
19:55 Lazio — Celtic
19:55 CFR Cluj — Rennes
19:55 FC Copenhaga — Dinamo Kiev
19:55 Lugano — FK Malmo
22:00 Manchester Utd — FK Partizan
22:00 Rangers — FC Porto
22:00 Feyenoord — Young Boys
22:00 Espanyol — Ludogorets
22:00 Ferencvárosi — CSKA Moscova
22:00 Wolfsberger AC — İstanbul Başakşehir
22:00 Borussia M — AS Roma
22:00 Oleksandria — Saint-Etienne
22:00 VFL Wolfsburg — Gent
22:00 Wolverhampton Wanderers — Slovan Bratislava
22:00 Braga — Besiktas
Etapa 5
27 noiembrie mi.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
17:50 Vitoria Guimaraes — Standard Liege
28 noiembrie jo.
17:50 Astana — Manchester Utd
17:50 FK Krasnodar — FC Basel
17:50 Trabzonspor — Getafe
19:55 İstanbul Başakşehir — AS Roma
19:55 Besiktas — Slovan Bratislava
19:55 Braga — Wolverhampton Wanderers
19:55 Oleksandria — VFL Wolfsburg
19:55 Wolfsberger AC — Borussia M
19:55 Ferencvárosi — Espanyol
19:55 CSKA Moscova — Ludogorets
19:55 Young Boys — FC Porto
19:55 Feyenoord — Rangers
19:55 AZ Alkmaar — FK Partizan
19:55 Saint-Etienne — Gent
22:00 Sevilla — Qarabag
22:00 Sporting — PSV
22:00 Rosenborg — LASK Linz
22:00 F91 Dudelange — APOEL Nicosia
22:00 FK Malmo — Dinamo Kiev
22:00 Lazio — CFR Cluj
22:00 Celtic — Rennes
22:00 Arsenal — Eintracht Frankfurt
22:00 Lugano — FC Copenhaga
Etapa 6
12 decembrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
19:55 Rennes — Lazio
19:55 PSV — Rosenborg
19:55 LASK Linz — Sporting
19:55 FC Basel — Trabzonspor
19:55 APOEL Nicosia — Sevilla
19:55 Standard Liege — Arsenal
19:55 CFR Cluj — Celtic
19:55 Qarabag — F91 Dudelange
19:55 Dinamo Kiev — Lugano
19:55 FC Copenhaga — FK Malmo
19:55 Eintracht Frankfurt — Vitoria Guimaraes
19:55 Getafe — FK Krasnodar
22:00 AS Roma — Wolfsberger AC
22:00 Slovan Bratislava — Braga
22:00 VFL Wolfsburg — Saint-Etienne
22:00 Gent — Oleksandria
22:00 Borussia M — İstanbul Başakşehir
22:00 FC Porto — Feyenoord
22:00 Ludogorets — Ferencvárosi
22:00 Espanyol — CSKA Moscova
22:00 Rangers — Young Boys
22:00 Manchester Utd — AZ Alkmaar
22:00 FK Partizan — Astana
22:00 Wolverhampton Wanderers — Besiktas