Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Program Europa League: Pariuri, Cote, Statistici si Echipe

Sezon 2018-2019
Sezon 2018-2019
Sezon 2017-2018
Sezon 2016-2017
Sezon 2015-2016
Sezon 2014-2015
Semifinale (prima mansa)
2 mai jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
22:00 Eintracht Frankfurt — Chelsea 2,75
3,45
2,55
1,91
1,91
22:00 Arsenal — Valencia 1,87
3,60
4,40
1,86
1,95
Urmatoarele etape
Semifinale (a doua mansa)
9 mai jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
22:00 Chelsea — Eintracht Frankfurt
22:00 Valencia — Arsenal
Faza grupelor
Grupa A
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Bayer Leverkusen
  1:0 4:2 1:1 6 4 1 1
16 - 9
7
13
2
FC Zurich
3:2   1:2 1:0 6 3 1 2
7 - 6
1
10
3
AEK Larnaca
1:5 0:1   1:1 6 1 2 3
6 - 12
-6
5
4
Ludogorets
2:3 1:1 0:0   6 0 4 2
5 - 7
-2
4
Grupa B
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
RB Salzburg
  3:1 1:0 3:0 6 6 0 0
17 - 6
11
18
2
Celtic
1:2   2:1 1:0 6 3 0 3
6 - 8
-2
9
3
Leipzig
2:3 2:0   1:1 6 2 1 3
9 - 8
1
7
4
Rosenborg
2:5 0:1 1:3   6 0 1 5
4 - 14
-10
1
Grupa C
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Zenit
  1:0 2:1 1:0 6 3 2 1
6 - 5
1
11
2
Slavia Praga
2:0   1:0 0:0 6 3 1 2
4 - 3
1
10
3
Bordeaux
1:1 2:0   1:2 6 2 1 3
6 - 6
0
7
4
FC Copenhaga
1:1 0:1 0:1   6 1 2 3
3 - 5
-2
5
Grupa D
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo Zagreb
  4:1 3:1 0:0 6 4 2 0
11 - 3
8
14
2
Fenerbahce
0:0   2:0 2:0 6 2 2 2
7 - 7
0
8
3
Spartak Trnava
1:2 1:0   1:0 6 2 1 3
4 - 7
-3
7
4
Anderlecht
0:2 2:2 0:0   6 0 3 3
2 - 7
-5
3
Grupa E
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Arsenal
  0:0 4:2 1:0 6 5 1 0
12 - 2
10
16
2
Sporting
0:1   3:0 2:0 6 4 1 1
13 - 3
10
13
3
Vorskla Poltava
0:3 1:2   0:1 6 1 0 5
4 - 13
-9
3
4
Qarabag
0:3 1:6 0:1   6 1 0 5
2 - 13
-11
3
Grupa F
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Betis
  1:0 1:1 3:0 6 3 3 0
7 - 2
5
12
2
Olympiakos
0:0   3:1 5:1 6 3 1 2
11 - 6
5
10
3
AC Milan
1:2 3:1   5:2 6 3 1 2
12 - 9
3
10
4
F91 Dudelange
0:0 0:2 0:1   6 0 1 5
3 - 16
-13
1
Grupa G
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Villarreal
  5:0 2:2 2:0 6 2 4 0
12 - 5
7
10
2
Rapid Viena
0:0   1:0 2:0 6 3 1 2
6 - 9
-3
10
3
Rangers
0:0 3:1   0:0 6 1 3 2
8 - 8
0
6
4
Spartak M.
3:3 1:2 4:3   6 1 2 3
8 - 12
-4
5
Grupa H
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Eintracht Frankfurt
  4:1 2:0 4:0 6 6 0 0
17 - 5
12
18
2
Lazio
1:2   2:1 2:1 6 3 0 3
9 - 11
-2
9
3
Apollon Limasol
2:3 2:0   2:2 6 2 1 3
10 - 10
0
7
4
Marseille
1:2 1:3 1:3   6 0 1 5
6 - 16
-10
1
Group I
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Genk
  2:0 1:1 4:0 6 3 2 1
14 - 8
6
11
2
FK Malmo
2:2   2:0 1:1 6 2 3 1
7 - 6
1
9
3
Besiktas
2:4 0:1   3:1 6 2 1 3
9 - 11
-2
7
4
Sarpsborg 08 FF
3:1 1:1 2:3   6 1 2 3
8 - 13
-5
5
Group J
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sevilla
  3:0 5:1 6:0 6 4 0 2
18 - 6
12
12
2
FK Krasnodar
2:1   2:1 2:1 6 4 0 2
8 - 8
0
12
3
Standard Liege
1:0 2:1   2:1 6 3 1 2
7 - 9
-2
10
4
Akhisarspor
2:3 0:1 0:0   6 0 1 5
4 - 14
-10
1
Group K
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Dinamo Kiev
  3:1 2:2 0:1 6 3 2 1
10 - 7
3
11
2
Rennes
1:2   2:0 2:1 6 3 0 3
7 - 8
-1
9
3
Astana
0:1 2:0   2:1 6 2 2 2
7 - 7
0
8
4
Jablonec
2:2 0:1 1:1   6 1 2 3
6 - 8
-2
5
Group L
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Chelsea
  3:1 1:0 4:0 6 5 1 0
12 - 3
9
16
2
BATE Borisov
0:1   2:0 1:4 6 3 0 3
9 - 9
0
9
3
Videoton
2:2 0:2   1:0 6 2 1 3
5 - 7
-2
7
4
PAOK
0:1 1:3 0:2   6 1 0 5
5 - 12
-7
3
Sferturi de finala (a doua mansa)
18 aprilie 2019 Scor 1 × 2 S 2.5 P 2.5
22:00 Eintracht Frankfurt — Benfica
2
:
0
1,83 4,30 4,33 2,90 1,42
22:00 Napoli — Arsenal
0
:
1
1,73 4,25 4,80 2,55 1,54
22:00 Chelsea — Slavia Praga
4
:
3
1,35 5,60 11,50 2,20 1,71
22:00 Valencia — Villarreal
2
:
0
1,80 3,90 4,50 2,10 1,74
Sferturi de finala (prima mansa)
11 aprilie 2019
22:00 Benfica — Eintracht Frankfurt
4
:
2
2,35 3,35 3,25 2,00 1,88
22:00 Arsenal — Napoli
2
:
0
2,30 3,45 3,20 2,15 1,73
22:00 Slavia Praga — Chelsea
0
:
1
5,25 3,55 1,98 1,91 2,05
22:00 Villarreal — Valencia
1
:
3
3,30 3,15 2,45 1,67 2,32
Optimi de finala (a doua mansa)
14 martie 2019
22:00 Slavia Praga — Sevilla
2
:
2
2
:
1
ET
3,70 3,80 2,00 2,25 1,65
22:00 Villarreal — Zenit
2
:
1
2,05 3,60 3,80 2,00 1,81
22:00 Inter Milano — Eintracht Frankfurt
0
:
1
2,30 3,45 3,30 1,98 1,83
22:00 Benfica — Dinamo Zagreb
1
:
0
2
:
0
ET
1,48 4,75 8,00 1,95 1,85
22:00 Arsenal — Rennes
3
:
0
1,27 6,40 11,00 3,10 1,38
19:55 FK Krasnodar — Valencia
1
:
1
3,25 3,35 2,45 1,91 1,98
19:55 Dinamo Kiev — Chelsea
0
:
5
4,40 3,60 1,85 1,77 2,08
19:55 RB Salzburg — Napoli
3
:
1
2,50 3,65 2,75 2,30 1,62
Optimi de finala (prima mansa)
7 martie 2019
22:00 Valencia — FK Krasnodar
2
:
1
1,44 4,40 7,50 1,95 1,95
22:00 Chelsea — Dinamo Kiev
3
:
0
1,30 5,65 12,00 2,10 1,82
22:00 Napoli — RB Salzburg
3
:
0
1,60 4,60 6,40 2,23 1,75
19:55 Sevilla — Slavia Praga
2
:
2
1,48 4,25 7,50 2,10 1,75
19:55 Zenit — Villarreal
1
:
3
2,40 3,20 3,85 1,58 2,38
19:55 Dinamo Zagreb — Benfica
1
:
0
3,15 3,15 2,60 1,62 2,45
19:55 Eintracht Frankfurt — Inter Milano
0
:
0
2,30 3,35 3,35 1,98 1,90
19:55 Rennes — Arsenal
3
:
1
4,00 3,60 2,00 1,91 1,91
Dieciseisavos (vuelta)
21 februarie 2019
22:00 Bayer Leverkusen — FK Krasnodar
1
:
1
1,42 5,50 7,25 2,70 1,51
22:00 Dinamo Kiev — Olympiakos
1
:
0
2,50 3,20 3,25 1,71 2,14
22:00 Genk — Slavia Praga
1
:
4
2,10 3,60 3,90 2,00 1,86
22:00 Benfica — Galatasaray
0
:
0
1,46 4,80 6,50 2,50 1,57
22:00 Betis — Rennes
1
:
3
1,60 4,15 6,00 2,08 1,76
22:00 Chelsea — FK Malmo
3
:
0
1,27 6,00 13,00 2,35 1,61
22:00 Inter Milano — Rapid Viena
4
:
0
1,33 6,00 11,00 2,38 1,65
19:55 Arsenal — BATE Borisov
3
:
0
1,12 11,00 25,00 3,70 1,33
19:55 Eintracht Frankfurt — Șahtar Donețk
4
:
1
1,85 4,00 4,00 2,50 1,55
19:55 RB Salzburg — Club Brugge
4
:
0
1,55 4,30 6,40 2,30 1,70
19:55 Valencia — Celtic
1
:
0
1,65 3,95 5,80 1,91 1,95
19:55 Napoli — FC Zurich
2
:
0
1,17 9,00 19,00 3,50 1,41
19:55 Zenit — Fenerbahce
3
:
1
1,89 3,50 5,00 1,65 2,30
19:55 Villarreal — Sporting
1
:
1
1,94 3,60 4,10 1,95 1,86
19:55 Dinamo Zagreb — Viktoria Plzen
3
:
0
1,69 4,00 5,60 1,75 2,10
20 februarie 2019
19:00 Sevilla — Lazio
2
:
0
1,80 3,75 4,90 2,05 1,85
Dieciseisavos (ida)
14 februarie 2019
22:00 FC Zurich — Napoli
1
:
3
10,50 5,50 1,40 2,20 1,74
22:00 Celtic — Valencia
0
:
2
3,05 3,15 2,55 1,61 2,35
22:00 Șahtar Donețk — Eintracht Frankfurt
2
:
2
2,32 3,45 3,30 2,02 1,80
22:00 Sporting — Villarreal
0
:
1
2,55 3,30 3,50 1,81 2,05
22:00 FK Malmo — Chelsea
1
:
2
8,50 4,50 1,44 1,91 2,08
22:00 Club Brugge — RB Salzburg
2
:
1
3,45 3,35 2,28 1,81 2,10
22:00 Viktoria Plzen — Dinamo Zagreb
2
:
1
2,90 3,05 2,75 1,50 2,65
19:55 Galatasaray — Benfica
1
:
2
2,60 3,30 2,95 1,90 2,05
19:55 Slavia Praga — Genk
0
:
0
2,25 3,30 3,60 1,75 2,10
19:55 Rennes — Betis
3
:
3
2,63 3,10 3,10 1,56 2,45
19:55 Olympiakos — Dinamo Kiev
2
:
2
1,94 3,45 4,50 1,58 2,38
19:55 BATE Borisov — Arsenal
1
:
0
9,50 5,25 1,35 2,32 1,70
19:55 Lazio — Sevilla
0
:
1
2,50 3,20 3,15 1,77 2,08
19:55 Rapid Viena — Inter Milano
0
:
1
5,75 3,80 1,74 1,69 2,18
19:55 FK Krasnodar — Bayer Leverkusen
0
:
0
3,60 3,80 2,00 2,25 1,71
12 februarie 2019
19:55 Fenerbahce — Zenit
1
:
0
2,15 3,25 4,20 1,57 2,45
Etapa 6
13 decembrie 2018
22:00 Olympiakos — AC Milan
3
:
1
2,80 3,35 2,85 2,00 2,04
22:00 Celtic — RB Salzburg
1
:
2
2,50 3,30 3,20 1,95 2,00
22:00 Spartak Trnava — Fenerbahce
1
:
0
2,80 3,35 2,75 1,90 1,95
22:00 Arsenal — Qarabag
1
:
0
1,30 6,00 12,00 2,60 1,67
22:00 Slavia Praga — Zenit
2
:
0
1,54 4,00 8,00 1,85 2,00
22:00 F91 Dudelange — Betis
0
:
0
10,50 6,00 1,33 2,45 1,55
22:00 Ludogorets — FC Zurich
1
:
1
1,93 3,60 4,20 1,83 2,00
22:00 AEK Larnaca — Bayer Leverkusen
1
:
5
4,25 3,65 1,95 2,10 1,75
22:00 Leipzig — Rosenborg
1
:
1
1,14 9,50 21,00 3,35 1,38
22:00 FC Copenhaga — Bordeaux
0
:
1
2,40 3,35 3,20 1,75 2,12
22:00 Dinamo Zagreb — Anderlecht
0
:
0
1,53 4,50 7,00 2,05 1,85
22:00 Sporting — Vorskla Poltava
3
:
0
1,40 5,30 9,50 2,35 1,83
19:55 Dinamo Kiev — Jablonec
0
:
1
2,05 3,35 4,80 1,78 2,10
19:55 Besiktas — FK Malmo
0
:
1
1,77 3,80 5,30 2,04 1,80
19:55 Videoton — Chelsea
2
:
2
8,00 4,60 1,61 1,90 1,92
19:55 Villarreal — Spartak M.
2
:
0
1,47 6,00 11,00 2,85 1,64
19:55 Sevilla — FK Krasnodar
3
:
0
1,35 5,80 9,00 2,75 1,50
19:55 Rapid Viena — Rangers
1
:
0
2,70 3,45 2,80 2,10 1,77
19:55 Akhisarspor — Standard Liege
0
:
0
4,90 4,10 1,90 2,25 1,77
19:55 Marseille — Apollon Limasol
1
:
3
1,37 5,75 11,00 2,60 1,53
19:55 Genk — Sarpsborg 08 FF
4
:
0
1,32 6,00 10,00 2,60 1,53
19:55 PAOK — BATE Borisov
1
:
3
1,54 4,50 7,50 2,00 1,90
19:55 Lazio — Eintracht Frankfurt
1
:
2
2,45 3,60 3,05 2,23 1,67
19:55 Rennes — Astana
2
:
0
1,62 4,00 7,00 1,70 2,20
Etapa 5
29 noiembrie 2018
22:00 Chelsea — PAOK
4
:
0
1,33 5,60 12,00 2,30 1,70
22:00 Rangers — Villarreal
0
:
0
3,30 3,50 2,30 2,20 1,73
22:00 Standard Liege — Sevilla
1
:
0
5,00 4,35 1,67 2,35 1,66
22:00 Jablonec — Rennes
0
:
1
3,20 3,35 2,63 1,77 2,12
22:00 Eintracht Frankfurt — Marseille
4
:
0
1,62 4,50 5,75 2,35 1,62
22:00 Apollon Limasol — Lazio
2
:
0
5,00 4,00 1,72 2,12 1,77
22:00 Sarpsborg 08 FF — Besiktas
2
:
3
2,65 3,40 2,80 1,85 2,10
22:00 FK Malmo — Genk
2
:
2
4,00 3,55 2,08 1,83 2,00
19:55 Zenit — FC Copenhaga
1
:
0
1,80 3,55 5,25 1,63 2,35
19:55 FK Krasnodar — Akhisarspor
2
:
1
1,20 7,00 15,00 2,63 1,53
19:55 Betis — Olympiakos
1
:
0
1,46 4,50 8,50 1,95 1,90
19:55 Vorskla Poltava — Arsenal
0
:
3
5,50 3,80 1,73 1,77 2,08
19:55 FC Zurich — AEK Larnaca
1
:
2
1,95 3,70 4,50 1,85 2,00
19:55 Anderlecht — Spartak Trnava
0
:
0
1,60 4,20 6,25 2,07 1,85
19:55 Bayer Leverkusen — Ludogorets
1
:
1
1,50 4,65 7,00 2,45 1,56
19:55 RB Salzburg — Leipzig
1
:
0
2,80 3,50 2,60 2,30 1,67
19:55 Fenerbahce — Dinamo Zagreb
0
:
0
2,50 3,40 3,20 1,90 1,93
19:55 Qarabag — Sporting
1
:
6
3,40 3,30 2,35 1,71 2,20
19:55 AC Milan — F91 Dudelange
5
:
2
1,10 11,50 26,00 3,40 1,34
19:55 Rosenborg — Celtic
0
:
1
6,00 4,33 1,60 2,15 1,80
19:55 BATE Borisov — Videoton
2
:
0
2,15 3,30 3,75 1,62 2,38
19:55 Bordeaux — Slavia Praga
2
:
0
3,15 3,35 2,40 1,73 2,20
17:50 Spartak M. — Rapid Viena
1
:
2
1,64 4,33 5,75 2,30 1,68
17:50 Astana — Dinamo Kiev
0
:
1
3,05 2,45 3,90 1,49 2,80
Etapa 4
8 noiembrie 2018
22:00 Bayer Leverkusen — FC Zurich
1
:
0
1,40 5,30 10,50 2,90 1,43
22:00 Celtic — Leipzig
2
:
1
3,60 3,55 2,25 2,20 1,75
22:00 Dinamo Zagreb — Spartak Trnava
3
:
1
1,25 6,25 14,00 2,15 1,74
22:00 Ludogorets — AEK Larnaca
0
:
0
1,65 3,95 5,75 2,00 1,90
22:00 Arsenal — Sporting
0
:
0
1,44 5,60 9,50 2,35 1,65
22:00 Bordeaux — Zenit
1
:
1
2,40 3,35 3,45 1,77 2,20
22:00 Vorskla Poltava — Qarabag
0
:
1
3,00 3,00 2,88 1,50 2,75
22:00 Rosenborg — RB Salzburg
2
:
5
6,50 4,75 1,49 2,25 1,75
22:00 Betis — AC Milan
1
:
1
2,15 3,30 4,33 1,77 2,08
22:00 Slavia Praga — FC Copenhaga
0
:
0
1,75 3,60 5,50 1,75 2,10
22:00 Olympiakos — F91 Dudelange
5
:
1
1,15 8,00 26,00 2,55 1,55
19:55 Lazio — Marseille
2
:
1
1,61 4,33 5,25 2,50 1,55
19:55 Videoton — PAOK
1
:
0
3,45 3,25 2,30 1,61 2,38
19:55 BATE Borisov — Chelsea
0
:
1
17,00 7,50 1,30 2,75 1,68
19:55 FK Krasnodar — Standard Liege
2
:
1
1,60 4,33 5,50 2,40 1,63
19:55 Spartak M. — Rangers
4
:
3
2,25 3,40 3,70 1,83 2,05
19:55 Rapid Viena — Villarreal
0
:
0
4,80 4,00 1,70 2,40 1,68
19:55 FK Malmo — Sarpsborg 08 FF
1
:
1
1,61 3,85 6,25 1,68 2,25
19:55 Dinamo Kiev — Rennes
3
:
1
2,00 3,45 4,33 1,73 2,15
19:55 Akhisarspor — Sevilla
2
:
3
12,00 6,25 1,28 2,95 1,50
19:55 Genk — Besiktas
1
:
1
1,67 4,20 5,10 2,75 1,53
19:55 Apollon Limasol — Eintracht Frankfurt
2
:
3
8,00 5,00 1,58 2,35 1,76
17:50 Astana — Jablonec
2
:
1
1,95 3,50 5,00 1,71 2,50
17:50 Fenerbahce — Anderlecht
2
:
0
2,00 3,80 4,50 2,15 1,82
Etapa 3
25 octombrie 2018
22:00 Jablonec — Astana
1
:
1
2,25 3,35 3,45 1,71 2,18
22:00 Rangers — Spartak M.
0
:
0
2,10 3,50 3,60 1,91 1,93
22:00 Standard Liege — FK Krasnodar
2
:
1
2,50 3,45 3,10 2,00 1,85
22:00 Villarreal — Rapid Viena
5
:
0
1,33 5,25 10,00 2,30 1,64
22:00 Chelsea — BATE Borisov
3
:
1
1,13 8,50 23,00 2,88 1,45
22:00 Sevilla — Akhisarspor
6
:
0
1,11 11,50 26,00 3,90 1,30
22:00 Rennes — Dinamo Kiev
1
:
2
2,23 3,45 4,20 1,67 2,25
22:00 Sarpsborg 08 FF — FK Malmo
1
:
1
3,00 3,30 2,50 1,85 2,00
22:00 Eintracht Frankfurt — Apollon Limasol
2
:
0
1,32 6,25 10,00 2,60 1,54
22:00 Besiktas — Genk
2
:
4
2,20 3,50 3,50 2,05 1,78
22:00 PAOK — Videoton
0
:
2
1,53 4,30 8,25 1,95 1,91
22:00 Marseille — Lazio
1
:
3
2,30 3,55 3,10 2,20 1,68
19:55 Anderlecht — Fenerbahce
2
:
2
2,20 3,60 3,30 2,00 1,82
19:55 AC Milan — Betis
1
:
2
2,20 3,40 4,20 1,75 2,25
19:55 F91 Dudelange — Olympiakos
0
:
2
6,25 4,25 1,56 2,00 1,85
19:55 Zenit — Bordeaux
2
:
1
1,71 3,75 5,50 1,77 2,05
19:55 Sporting — Arsenal
0
:
1
4,00 3,75 2,00 2,15 1,76
19:55 FC Copenhaga — Slavia Praga
0
:
1
2,70 3,20 2,85 1,70 2,20
19:55 RB Salzburg — Rosenborg
3
:
0
1,18 8,00 16,00 2,85 1,44
19:55 Qarabag — Vorskla Poltava
0
:
1
1,71 3,70 5,80 1,64 2,30
19:55 FC Zurich — Bayer Leverkusen
3
:
2
5,00 3,90 1,75 2,00 1,83
19:55 Leipzig — Celtic
2
:
0
1,35 5,50 9,50 2,50 1,55
19:55 AEK Larnaca — Ludogorets
1
:
1
3,30 3,30 2,45 1,70 2,18
19:55 Spartak Trnava — Dinamo Zagreb
1
:
2
6,50 4,30 1,62 1,83 2,00
Etapa 2
4 octombrie 2018
22:00 Sarpsborg 08 FF — Genk
3
:
1
6,25 4,80 1,53 2,25 1,67
22:00 BATE Borisov — PAOK
1
:
4
2,95 3,20 2,70 1,67 2,38
22:00 Spartak M. — Villarreal
3
:
3
3,20 3,35 2,42 1,71 2,38
22:00 FK Krasnodar — Sevilla
2
:
1
3,70 3,80 2,05 2,35 1,70
22:00 Chelsea — Videoton
1
:
0
1,09 11,00 41,00 3,70 1,33
22:00 Standard Liege — Akhisarspor
2
:
1
1,44 4,90 8,00 2,00 1,83
22:00 FK Malmo — Besiktas
2
:
0
3,15 3,30 2,75 1,86 2,25
22:00 Apollon Limasol — Marseille
2
:
2
3,90 3,60 2,10 2,15 1,77
22:00 Jablonec — Dinamo Kiev
2
:
2
- - - - -
22:00 Rangers — Rapid Viena
3
:
1
1,95 3,85 4,00 2,15 1,75
22:00 Eintracht Frankfurt — Lazio
4
:
1
2,65 3,45 3,00 1,95 1,90
19:55 FC Zurich — Ludogorets
1
:
0
2,95 3,25 2,60 1,81 2,15
19:55 Zenit — Slavia Praga
1
:
0
1,95 3,40 4,33 1,83 2,00
19:55 Qarabag — Arsenal
0
:
3
8,50 4,35 1,60 2,05 1,91
19:55 Bordeaux — FC Copenhaga
1
:
2
1,91 3,40 4,50 1,65 2,38
19:55 Vorskla Poltava — Sporting
1
:
2
5,50 3,60 1,77 1,67 2,25
19:55 Anderlecht — Dinamo Zagreb
0
:
2
2,35 3,40 3,30 1,91 1,91
19:55 Fenerbahce — Spartak Trnava
2
:
0
1,40 4,80 9,00 2,00 1,83
19:55 AC Milan — Olympiakos
3
:
1
1,40 4,80 10,00 2,20 1,77
19:55 RB Salzburg — Celtic
3
:
1
1,57 4,33 6,50 2,05 1,80
19:55 Bayer Leverkusen — AEK Larnaca
4
:
2
1,28 6,25 17,00 2,45 1,57
19:55 Rosenborg — Leipzig
1
:
3
4,80 4,10 1,73 2,10 1,75
19:55 Betis — F91 Dudelange
3
:
0
1,16 8,50 23,00 2,63 1,53
17:50 Astana — Rennes
2
:
0
2,30 3,25 3,75 1,62 2,38
Etapa 1
20 septembrie 2018
22:00 F91 Dudelange — AC Milan
0
:
1
11,00 5,75 1,33 2,35 1,65
22:00 Olympiakos — Betis
0
:
0
2,60 3,30 2,88 1,78 2,05
22:00 Dinamo Zagreb — Fenerbahce
4
:
1
2,10 3,30 4,20 1,68 2,25
22:00 Sporting — Qarabag
2
:
0
1,44 4,50 8,50 1,90 2,00
22:00 Spartak Trnava — Anderlecht
1
:
0
4,90 3,70 1,77 1,82 2,00
22:00 AEK Larnaca — FC Zurich
0
:
1
1,95 3,55 4,20 1,90 2,00
22:00 FC Copenhaga — Zenit
1
:
1
2,55 3,30 2,95 1,80 2,05
22:00 Arsenal — Vorskla Poltava
4
:
2
1,09 11,00 34,00 3,80 1,34
22:00 Ludogorets — Bayer Leverkusen
2
:
3
3,00 3,45 2,65 1,95 2,10
22:00 Celtic — Rosenborg
1
:
0
1,50 4,50 7,00 2,10 1,77
22:00 Slavia Praga — Bordeaux
1
:
0
2,00 3,35 4,33 1,62 2,30
22:00 Leipzig — RB Salzburg
2
:
3
2,30 3,70 3,50 2,35 1,64
19:55 Rennes — Jablonec
2
:
1
1,77 3,75 5,80 1,75 2,10
19:55 Videoton — BATE Borisov
0
:
2
2,75 3,05 3,25 1,53 2,60
19:55 Genk — FK Malmo
2
:
0
1,57 4,50 6,00 2,25 1,65
19:55 Akhisarspor — FK Krasnodar
0
:
1
3,65 3,50 2,10 1,85 1,95
19:55 Marseille — Eintracht Frankfurt
1
:
2
1,75 4,10 5,30 2,25 1,68
19:55 Rapid Viena — Spartak M.
2
:
0
2,50 3,55 2,95 2,10 1,76
19:55 Besiktas — Sarpsborg 08 FF
3
:
1
1,30 5,80 12,00 2,60 1,57
19:55 Villarreal — Rangers
2
:
2
1,42 4,70 9,50 2,00 1,83
19:55 Lazio — Apollon Limasol
2
:
1
1,45 4,90 9,00 2,14 1,73
19:55 Sevilla — Standard Liege
5
:
1
1,35 5,60 9,00 2,60 1,53
19:55 PAOK — Chelsea
0
:
1
7,00 4,20 1,60 1,95 1,95
19:55 Dinamo Kiev — Astana
2
:
2
1,73 3,55 5,80 1,60 2,35
Play-offs
30 august 2018
22:45 Sevilla — Sigma
3
:
0
1,17 8,25 20,75 3,15 1,41
22:00 Celtic — Suduva
3
:
0
1,15 8,75 27,00 2,45 1,62
21:45 Burnley — Olympiakos
1
:
1
2,55 3,40 3,05 1,85 2,10
21:45 Bordeaux — Gent
2
:
0
2,15 3,40 3,70 1,70 2,23
21:30 FCSB — Rapid Viena
2
:
1
1,95 4,00 3,65 2,40 1,65
21:30 Spartak Trnava — Olimpija Ljubljana
1
:
1
2,38 3,30 3,30 1,60 2,40
21:30 Brøndby — Genk
2
:
4
2,90 3,90 2,30 2,70 1,52
21:15 Shkendija — Rosenborg
0
:
2
2,85 3,65 2,45 2,15 1,70
21:00 Besiktas — FK Partizan
3
:
0
1,61 4,10 6,10 2,10 1,80
20:15 Midtjylland — FK Malmo
0
:
2
2,20 3,40 3,50 1,83 2,10
20:00 Apollon Limasol — FC Basel
1
:
0
2,30 3,55 3,00 2,20 1,69
20:00 Molde — Zenit
2
:
1
3,15 3,65 2,25 2,28 1,73
20:00 Ludogorets — Torpedo Kutaisi
4
:
0
1,20 6,00 26,00 1,85 2,00
20:00 Qarabag — Sheriff
3
:
0
1,70 3,45 6,50 1,53 2,60
20:00 Maccabi (Tel-Aviv) — Sarpsborg 08 FF
2
:
1
1,45 4,50 7,50 1,95 1,88
20:00 CFR Cluj — F91 Dudelange
2
:
3
1,30 5,25 13,00 2,05 1,77
19:30 Leipzig — Zorya Lugansk
3
:
2
1,20 6,95 18,00 2,60 1,52
19:30 FC Copenhaga — Atalanta
0
:
0
0
:
0
ET
4
:
3
P
4,60 3,75 1,85 2,00 1,87
18:30 AEK Larnaca — Trenčín
3
:
0
1,53 4,50 5,75 2,45 1,63
17:00 FC Ufa — Rangers
1
:
1
2,95 3,05 2,75 1,58 2,45
17:00 Astana — APOEL Nicosia
1
:
0
0
:
0
ET
2
:
1
P
1,95 3,35 4,33 1,61 2,33
23 august 2018
21:45 Rosenborg — Shkendija
3
:
1
1,25 5,90 15,50 2,15 1,84
21:45 Rangers — FC Ufa
1
:
0
1,53 3,85 7,00 1,57 2,55
21:45 Gent — Bordeaux
0
:
0
2,20 3,25 3,50 1,70 2,38
21:30 Olimpija Ljubljana — Spartak Trnava
0
:
2
2,20 3,10 3,75 1,55 2,45
21:30 FK Partizan — Besiktas
1
:
1
3,05 3,20 2,45 1,67 2,20
21:30 Rapid Viena — FCSB
3
:
1
2,05 3,50 4,30 1,80 2,05
21:30 Zorya Lugansk — Leipzig
0
:
0
6,50 4,20 1,57 1,95 1,85
21:30 Genk — Brøndby
5
:
2
1,55 4,35 6,05 2,35 1,72
21:00 F91 Dudelange — CFR Cluj
2
:
0
4,60 3,45 1,91 1,61 2,35
21:00 FC Basel — Apollon Limasol
3
:
2
1,75 3,70 6,00 1,85 2,00
21:00 Olympiakos — Burnley
3
:
1
1,73 3,45 5,75 1,60 2,50
21:00 Atalanta — FC Copenhaga
0
:
0
1,50 4,35 8,25 2,10 1,90
20:15 FK Malmo — Midtjylland
2
:
2
2,35 3,20 3,25 1,68 2,20
20:05 Sarpsborg 08 FF — Maccabi (Tel-Aviv)
3
:
1
2,95 3,00 2,70 1,57 2,40
20:00 APOEL Nicosia — Astana
1
:
0
1,90 3,45 4,33 1,60 2,35
20:00 Sheriff — Qarabag
1
:
0
2,80 2,90 2,95 1,38 3,10
20:00 Suduva — Celtic
1
:
1
9,25 4,55 1,38 1,75 2,12
20:00 Sigma — Sevilla
0
:
1
10,00 5,50 1,31 2,40 1,61
19:30 Trenčín — AEK Larnaca
1
:
1
2,45 3,50 2,95 2,05 1,77
19:00 Zenit — Molde
3
:
1
1,40 5,10 9,75 2,23 1,70
19:00 Torpedo Kutaisi — Ludogorets
0
:
1
7,50 4,05 1,50 1,70 2,15
3-d qualifying round
16 august 2018
22:30 Braga — Zorya Lugansk
2
:
2
1,30 5,20 11,00 2,10 1,71
22:00 Valur — Sheriff
2
:
1
3,60 3,15 2,12 1,60 2,40
21:45 Rijeka — Sarpsborg 08 FF
0
:
1
1,40 4,80 8,00 2,00 1,85
21:45 Burnley — İstanbul Başakşehir
0
:
0
1
:
0
ET
2,50 3,05 3,70 1,50 2,90
21:45 Rosenborg — Cork City
3
:
0
1,42 4,95 10,25 2,08 1,85
21:45 Bordeaux — Mariupol
2
:
1
1,28 5,60 13,00 2,14 1,75
21:30 Feyenoord — Trenčín
1
:
1
1,25 6,25 11,00 3,50 1,33
21:30 Rapid Viena — Slovan Bratislava
4
:
0
1,56 4,20 5,35 2,20 1,70
21:30 Gent — Jagiellonia
3
:
1
1,42 4,25 8,00 1,85 2,07
21:30 FK Partizan — Nordsjælland
3
:
2
1,65 3,80 5,00 2,05 1,77
21:30 FCSB — Hajduk Split
2
:
1
1,85 3,35 5,00 1,61 2,30
21:15 Lech Poznan — Genk
1
:
2
3,50 3,50 2,05 1,85 1,95
21:15 Maribor — Rangers
0
:
0
2,20 3,20 3,40 1,77 2,10
21:00 FC Basel — Vitesse
1
:
0
1,73 3,80 4,80 2,38 1,65
21:00 F91 Dudelange — Legia Varsovia
2
:
2
5,50 3,80 1,67 1,77 2,05
21:00 Zrinjski — Ludogorets
1
:
1
6,50 3,60 1,61 1,57 2,40
21:00 Brøndby — Spartak Subotica
2
:
1
1,15 6,90 19,00 2,50 1,53
21:00 Atalanta — Hapoel Haifa
2
:
0
1,17 7,50 16,75 3,05 1,40
20:45 LASK Linz — Besiktas
2
:
1
4,45 3,55 1,95 1,77 2,05
20:45 Dinamo Brest — Apollon Limasol
1
:
0
2,60 3,25 2,70 1,83 2,00
20:30 Luzern — Olympiakos
1
:
3
3,45 3,50 2,05 2,10 1,85
20:30 Maccabi (Tel-Aviv) — Pyunik
2
:
1
1,16 6,75 29,00 1,95 2,00
20:00 Suduva — Spartaks Jūrmala
0
:
0
1,62 3,65 6,25 1,57 2,40
20:00 CFR Cluj — Alashkert
5
:
0
1,28 5,60 12,00 1,94 1,91
20:00 APOEL Nicosia — Hapoel Be'er Sheva
3
:
1
1,95 3,75 3,75 2,15 1,77
20:00 Žalgiris — Sevilla
0
:
5
13,75 6,10 1,22 2,48 1,55
20:00 Zenit — Dinamo Minsk
4
:
0
4
:
1
ET
1,22 6,50 15,00 2,50 1,55
20:00 Kukesi — Torpedo Kutaisi
2
:
0
2,55 3,60 2,80 2,10 1,73
20:00 Midtjylland — The New Saints
3
:
1
1,12 9,00 27,75 2,80 1,45
20:00 Molde — Hibernian
3
:
0
1,65 3,80 5,40 1,95 1,90
19:30 CSU Craiova — Leipzig
1
:
1
7,50 4,60 1,40 2,28 1,65
19:30 FC Copenhaga — CSKA Sofia
2
:
1
1,50 4,00 6,50 1,95 1,90
19:00 HJK Helsinki — Olimpija Ljubljana
1
:
4
2,05 3,30 3,60 1,77 2,15
18:30 AEK Larnaca — Sturm Graz
5
:
0
2,05 3,60 3,35 2,00 1,83
18:00 Progrès Niederkorn — FC Ufa
2
:
2
3,55 3,10 2,25 1,55 2,50
17:00 Kairat — Sigma
1
:
2
1,65 3,80 5,50 1,91 2,00
9 august 2018
22:45 Sevilla — Žalgiris
1
:
0
1,06 16,25 39,50 4,40 1,25
22:05 Slovan Bratislava — Rapid Viena
2
:
1
2,85 3,35 2,53 1,86 1,95
22:00 Legia Varsovia — F91 Dudelange
1
:
2
1,22 6,40 17,00 2,20 1,67
21:45 Cork City — Rosenborg
0
:
2
4,30 3,10 2,10 1,53 2,55
21:45 The New Saints — Midtjylland
0
:
2
8,25 5,05 1,36 2,20 1,67
21:45 Hibernian — Molde
0
:
0
2,45 3,40 2,80 2,00 1,87
21:45 Hajduk Split — FCSB
0
:
0
2,65 3,20 2,80 1,67 2,20
21:45 Sarpsborg 08 FF — Rijeka
1
:
1
3,50 3,20 2,20 1,60 2,38
21:45 Rangers — Maribor
3
:
1
1,91 3,25 4,33 1,55 2,45
21:45 Spartak Subotica — Brøndby
0
:
2
7,50 4,80 1,40 1,98 1,92
21:30 Zorya Lugansk — Braga
1
:
1
4,50 3,25 1,91 1,57 2,38
21:00 Olimpija Ljubljana — HJK Helsinki
3
:
0
2,38 3,10 3,50 1,56 2,65
21:00 Olympiakos — Luzern
4
:
0
1,34 4,85 9,00 1,95 1,80
21:00 Besiktas — LASK Linz
1
:
0
1,35 4,90 10,00 2,20 1,70
21:00 Vitesse — FC Basel
0
:
1
2,60 3,60 2,60 2,30 1,67
21:00 Genk — Lech Poznan
2
:
0
1,41 4,50 8,50 2,05 1,78
21:00 İstanbul Başakşehir — Burnley
0
:
0
1,95 3,20 4,50 1,50 2,60
20:45 Nordsjælland — FK Partizan
1
:
2
2,35 3,10 3,20 1,61 2,30
20:45 CSKA Sofia — FC Copenhaga
1
:
2
3,10 3,10 2,55 1,63 2,30
20:20 Jagiellonia — Gent
0
:
1
3,10 3,30 2,30 1,65 2,28
20:00 Ludogorets — Zrinjski
1
:
0
1,15 7,00 34,00 1,98 1,87
20:00 Sigma — Kairat
2
:
0
2,30 3,20 3,20 1,68 2,25
20:00 Mariupol — Bordeaux
1
:
3
6,50 3,80 1,57 1,60 2,35
20:00 Sheriff — Valur
1
:
0
1,50 4,25 7,50 1,71 2,15
20:00 Torpedo Kutaisi — Kukesi
5
:
2
1,50 4,20 7,00 1,70 2,15
20:00 Sturm Graz — AEK Larnaca
0
:
2
1,71 3,75 5,25 1,85 1,95
20:00 Apollon Limasol — Dinamo Brest
4
:
0
1,61 3,80 5,75 1,80 2,00
20:00 Dinamo Minsk — Zenit
4
:
0
6,00 3,65 1,65 1,64 2,30
20:00 Trenčín — Feyenoord
4
:
0
3,60 3,70 2,00 2,30 1,62
20:00 Hapoel Be'er Sheva — APOEL Nicosia
2
:
2
2,05 3,30 3,75 1,73 2,15
19:30 Leipzig — CSU Craiova
3
:
1
1,10 9,00 28,50 2,88 1,42
19:00 Hapoel Haifa — Atalanta
1
:
4
10,00 5,05 1,31 2,15 1,75
19:00 Spartaks Jūrmala — Suduva
0
:
1
3,00 3,05 2,80 1,57 2,40
19:00 Alashkert — CFR Cluj
0
:
2
6,40 3,75 1,85 1,51 2,88
17:00 FC Ufa — Progrès Niederkorn
2
:
1
1,31 5,00 15,00 1,75 2,23
7 august 2018
19:00 Pyunik — Maccabi (Tel-Aviv)
0
:
0
6,00 3,45 1,85 1,53 2,60
A 2-a runda de calificari
2 august 2018
23:00 Valur — Santa Coloma
3
:
0
1,13 8,00 23,00 2,40 1,57
22:15 Hafnarfjarðar — Hapoel Haifa
0
:
1
3,20 3,10 2,45 1,56 2,40
22:00 Rio Ave — Jagiellonia
4
:
4
1,77 3,50 5,25 1,68 2,20
22:00 FK Radnicki Nis — Maccabi (Tel-Aviv)
2
:
2
3,45 3,35 2,20 1,60 2,28
22:00 Crusaders — Olimpija Ljubljana
1
:
1
5,25 4,33 1,61 2,20 1,66
22:00 Ujpest — Sevilla
1
:
3
11,00 5,75 1,28 2,65 1,46
21:45 La Fiorita — Spartaks Jūrmala
0
:
3
10,00 5,25 1,33 2,23 1,65
21:45 Rangers — NK Osijek
1
:
1
1,95 3,40 4,20 1,67 2,28
21:45 Lech Poznan — Sahtior Soligorsk
1
:
1
2
:
0
ET
1,42 4,05 9,00 1,70 2,20
21:45 Burnley — Aberdeen
1
:
1
2
:
0
ET
1,54 3,85 7,00 1,67 2,23
21:45 Sarpsborg 08 FF — St. Gallen
1
:
0
2,20 3,60 3,10 2,38 1,64
21:45 Bordeaux — Ventspils
2
:
1
1,20 8,00 19,00 2,33 1,65
21:45 AZ Alkmaar — Kairat
2
:
1
1,33 5,80 9,00 2,60 1,61
21:45 Drita — F91 Dudelange
1
:
1
3,10 3,25 2,30 1,65 2,20
21:30 FCSB — NK Rudar Velenje
4
:
0
1,18 6,50 19,00 2,05 1,74
21:30 NK Domžale — FC Ufa
1
:
1
2,50 2,95 3,30 1,44 2,95
21:15 Maribor — Chikhura
2
:
0
1,30 5,00 12,00 1,78 2,00
21:15 Sarajevo — Atalanta
0
:
8
7,50 5,00 1,40 2,35 1,62
21:00 Vikingur — Torpedo Kutaisi
0
:
4
2,80 3,45 2,50 1,90 1,90
21:00 Asteras Tripoli — Hibernian
1
:
1
2,05 3,45 4,10 1,95 1,83
21:00 Besiktas — B36
6
:
0
1,04 15,00 56,00 4,50 1,22
21:00 FC Copenhaga — Stjarnan
5
:
0
1,23 6,00 15,00 2,55 1,55
21:00 Vitesse — Viitorul
3
:
1
1,44 4,60 7,00 2,45 1,65
20:30 Slovan Bratislava — Balzan
3
:
1
1,14 8,50 21,00 2,63 1,55
20:15 Atromitos — Dinamo Brest
1
:
1
1,90 3,55 4,40 1,91 1,90
20:00 Progrès Niederkorn — Honved
2
:
0
2,62 3,15 2,85 1,65 2,18
20:00 Admira — CSKA Sofia
1
:
3
3,70 3,40 2,10 1,75 2,02
20:00 Apollon Limasol — Željezničar
3
:
1
1,36 4,75 9,50 1,75 2,07
20:00 Sparta Praga — Spartak Subotica
2
:
1
1,14 7,50 16,00 2,50 1,56
20:00 Vaduz — Žalgiris
1
:
1
1,95 3,30 4,00 1,69 2,15
20:00 Mariupol — Djurgardens
1
:
1
1
:
0
ET
3,80 3,25 2,10 1,66 2,35
20:00 Lincoln Red Imps — The New Saints
1
:
1
2,62 3,40 2,65 1,83 1,97
20:00 AIK — Nordsjælland
0
:
1
1,49 4,50 6,50 1,86 1,98
19:30 Häcken — Leipzig
1
:
1
4,33 4,20 1,69 2,48 1,56
19:30 Lillestrom — LASK Linz
1
:
2
2,70 3,70 2,50 1,90 1,93
19:00 Dinamo Minsk — DAC Dunajská Streda
4
:
1
2,40 3,35 3,20 1,83 1,98
19:00 Trakai — FK Partizan
1
:
1
6,00 3,75 1,60 1,64 2,20
19:00 Valletta — Zrinjski
1
:
2
3,00 3,00 2,60 1,48 2,75
19:00 Flora — APOEL Nicosia
2
:
0
8,50 5,00 1,35 2,70 1,54
19:00 Slavia Sofia — Hajduk Split
2
:
3
3,40 3,35 2,15 1,85 1,95
18:30 Trenčín — Gornik Zabrze
4
:
1
1,75 3,80 4,60 2,14 1,81
18:30 AEK Larnaca — Dundalk
4
:
0
1,75 3,60 5,25 1,60 2,38
18:00 Alashkert — Sutjeska
0
:
0
2,00 3,25 4,20 1,54 2,45
18:00 KF Laçi — Molde
0
:
2
5,50 4,00 1,62 2,15 1,80
1 august 2018
19:00 CS Fola Esch — Genk
1
:
4
10,00 5,75 1,30 2,50 1,57
31 iulie 2018
19:00 Pyunik — Tobol
1
:
0
2,30 3,10 3,35 1,57 2,80
26 iulie 2018
22:45 Sevilla — Ujpest
4
:
0
1,06 13,00 41,00 3,20 1,36
22:00 DAC Dunajská Streda — Dinamo Minsk
1
:
3
2,40 3,00 3,30 1,42 2,80
22:00 Stjarnan — FC Copenhaga
0
:
2
5,25 3,80 1,65 2,00 1,80
21:45 NK Osijek — Rangers
0
:
1
2,45 3,05 3,10 1,55 2,50
21:45 Aberdeen — Burnley
1
:
1
4,50 3,10 2,00 1,45 2,85
21:45 Hibernian — Asteras Tripoli
3
:
2
2,35 3,20 3,35 1,67 2,16
21:45 Dundalk — AEK Larnaca
0
:
0
2,15 3,05 3,75 1,50 2,60
21:45 Spartak Subotica — Sparta Praga
2
:
0
6,80 4,30 1,41 1,71 2,00
21:30 Željezničar — Apollon Limasol
1
:
2
3,10 3,10 2,45 1,60 2,28
21:30 FK Partizan — Trakai
1
:
0
1,14 7,00 23,00 2,23 1,67
21:30 Atalanta — Sarajevo
2
:
2
1,12 8,25 21,00 2,63 1,49
21:15 St. Gallen — Sarpsborg 08 FF
2
:
1
1,85 3,60 4,30 1,90 1,91
21:00 Sutjeska — Alashkert
0
:
1
1,95 3,65 5,30 1,73 2,08
21:00 B36 — Besiktas
0
:
2
21,00 8,00 1,13 2,65 1,50
21:00 Hajduk Split — Slavia Sofia
1
:
0
1,28 5,10 12,00 1,93 2,00
21:00 The New Saints — Lincoln Red Imps
2
:
1
1,61 3,80 5,80 1,93 1,87
21:00 Olimpija Ljubljana — Crusaders
5
:
1
1,18 6,60 15,25 2,35 1,62
21:00 Gornik Zabrze — Trenčín
0
:
1
3,10 3,30 2,45 1,95 1,89
21:00 Santa Coloma — Valur
1
:
0
8,50 4,80 1,42 1,98 1,80
21:00 Genk — CS Fola Esch
5
:
0
1,10 9,00 29,00 2,65 1,48
20:45 Nordsjælland — AIK
1
:
0
3,15 3,10 2,50 1,55 2,43
20:45 LASK Linz — Lillestrom
4
:
0
1,48 4,30 7,00 1,93 1,85
20:45 Dinamo Brest — Atromitos
4
:
3
2,62 2,95 2,88 1,50 2,50
20:30 Sahtior Soligorsk — Lech Poznan
1
:
1
3,05 3,15 2,55 1,65 2,25
20:20 Jagiellonia — Rio Ave
1
:
0
2,25 3,20 3,75 1,66 2,45
20:00 CSKA Sofia — Admira
3
:
0
1,75 3,60 5,50 1,66 2,30
20:00 Djurgardens — Mariupol
1
:
1
1,50 4,00 7,00 1,68 2,20
20:00 Zrinjski — Valletta
1
:
1
1,60 3,70 6,50 1,50 2,70
20:00 APOEL Nicosia — Flora
5
:
0
1,14 8,00 17,00 2,70 1,50
20:00 Molde — KF Laçi
3
:
0
1,14 8,00 18,00 3,35 1,33
20:00 Maccabi (Tel-Aviv) — FK Radnicki Nis
2
:
0
1,36 4,55 9,50 1,78 2,00
20:00 Honved — Progrès Niederkorn
1
:
0
2,15 3,50 4,60 1,78 2,15
20:00 Žalgiris — Vaduz
1
:
0
2,30 3,30 3,40 1,76 2,05
19:30 F91 Dudelange — Drita
2
:
1
1,45 4,15 7,00 1,60 2,25
19:30 Leipzig — Häcken
4
:
0
1,20 6,50 14,00 2,45 1,61
19:00 Hapoel Haifa — Hafnarfjarðar
1
:
1
1,83 3,50 5,20 1,67 2,23
19:00 Torpedo Kutaisi — Vikingur
3
:
0
1,40 4,65 8,00 2,05 1,77
19:00 Chikhura — Maribor
0
:
0
5,75 3,60 1,70 1,66 2,35
19:00 Balzan — Slovan Bratislava
2
:
1
6,00 4,25 1,55 2,30 1,65
18:30 NK Rudar Velenje — FCSB
0
:
2
6,50 3,80 1,56 1,73 2,16
18:00 Viitorul — Vitesse
2
:
2
3,20 3,25 2,30 1,93 2,04
18:00 Spartaks Jūrmala — La Fiorita
6
:
0
1,08 14,00 51,00 3,20 1,39
18:00 Kairat — AZ Alkmaar
2
:
0
2,95 3,55 2,35 2,05 1,85
18:00 Tobol — Pyunik
2
:
1
1,70 3,35 5,75 1,53 2,55
17:45 Ventspils — Bordeaux
0
:
1
8,00 4,70 1,48 2,00 1,85
17:00 FC Ufa — NK Domžale
0
:
0
1,70 3,45 5,50 1,58 2,45
Prima runda de calificari
19 iulie 2018
22:15 Hafnarfjarðar — Lahti
0
:
0
1,85 3,60 4,50 1,88 2,07
22:00 Ujpest — Neftchi
4
:
0
2,40 3,35 2,90 2,00 1,75
22:00 NK Domžale — Široki Brijeg
1
:
1
1,37 4,75 8,07 2,00 1,81
21:45 Coleraine — Spartak Subotica
0
:
2
5,10 3,70 1,80 1,77 2,00
21:45 NSÍ Runavík — Hibernian
4
:
6
6,80 5,35 1,38 2,75 1,45
21:45 Dundalk — Levadia
2
:
1
1,45 4,50 7,00 2,15 1,67
21:45 Tre Fiori — NK Rudar Velenje
0
:
3
12,33 6,80 1,20 2,75 1,43
21:45 NK Osijek — FC Petrocub
2
:
1
1,20 6,30 16,75 2,15 1,67
21:30 Mladost — B36
1
:
2
1,35 4,65 13,00 1,68 2,15
21:30 Trenčín — Budućnost
1
:
1
1,50 4,30 6,00 2,38 1,57
21:30 FK Partizan — Rudar
3
:
0
1,15 9,00 23,25 3,45 1,56
21:15 Maribor — Partizani Tirana
2
:
0
1,25 6,10 14,25 2,20 1,61
21:15 Sarajevo — Banants
3
:
0
1,42 4,60 8,00 2,05 1,73
21:00 Luftetari — Ventspils
3
:
3
2,20 3,70 2,90 2,10 1,73
21:00 FC Copenhaga — KuPS
1
:
1
1,17 7,50 15,09 2,70 1,48
20:45 Beitar Jerusalem FC — Chikhura
1
:
2
1,48 4,20 7,00 1,71 2,10
20:30 Progrès Niederkorn — Gabala
0
:
1
3,14 3,45 2,20 1,91 1,87
20:30 Nordsjælland — Cliftonville
2
:
1
1,13 8,75 18,41 2,95 1,42
20:00 Zaria — Gornik Zabrze
1
:
1
4,57 4,20 1,65 1,95 1,81
20:00 Keşla — Balzan
2
:
1
1,70 3,65 5,25 1,83 1,97
20:00 Häcken — FK Liepāja
1
:
2
1,30 5,60 9,50 2,50 1,51
20:00 Prishtina — CS Fola Esch
0
:
0
0
:
0
ET
4
:
5
P
2,15 3,15 3,60 1,57 2,30
20:00 Sarpsborg 08 FF — ÍBV Vestmannaeyjar
2
:
0
1,20 7,00 14,25 2,95 1,40
20:00 Maccabi (Tel-Aviv) — Ferencvárosi
1
:
0
1,50 4,20 7,75 1,65 2,15
20:00 Sahtior Soligorsk — Connah's Quay
2
:
0
1,17 7,25 22,50 2,28 1,60
20:00 AIK — Shamrock Rovers
0
:
1
1
:
0
ET
1,27 5,90 16,00 1,91 1,98
20:00 Vardar — Pyunik
0
:
2
1,40 4,40 8,75 1,67 2,15
20:00 Apollon Limasol — Stumbras
2
:
0
1,12 9,00 18,75 2,88 1,48
20:00 Dinamo Tbilisi — DAC Dunajská Streda
1
:
2
2,90 3,20 2,52 1,72 2,15
20:00 Žalgiris — KÍ Klaksvik
1
:
1
1,22 5,70 15,00 1,97 1,80
19:30 Slovan Bratislava — Milsami
5
:
0
1,25 5,75 12,50 2,30 1,61
19:30 FC Riga — CSKA Sofia
1
:
0
0
:
0
ET
3
:
5
P
4,40 3,40 1,85 1,55 2,38
19:00 Nomme Kalju — Stjarnan
1
:
0
3,00 3,65 2,20 2,30 1,64
19:00 Gżira United — FK Radnicki Nis
0
:
1
3,30 3,95 2,05 2,16 1,67
19:00 Slavia Sofia — Ilves
2
:
1
1,65 3,85 5,80 1,74 2,18
19:00 Molde — Glenavon
5
:
1
1,07 11,50 30,00 4,00 1,30
18:00 Dinamo Minsk — Derry City
1
:
2
1,20 6,35 15,00 2,20 1,71
18:00 Irtysh — Trakai
0
:
1
1,56 3,60 6,32 1,67 2,25
18:00 Viitorul — Racing Union
0
:
0
1,15 8,00 24,50 2,50 1,57
18:00 Gandzasar Kapan — Lech Poznan
2
:
1
5,75 3,95 1,70 2,08 1,77
18:00 KF Laçi — Anorthosis Famagusta
1
:
0
3,70 3,40 2,05 1,77 2,00
16:00 Kairat — Engordany
7
:
1
1,07 12,75 30,25 4,40 1,22
00:01 Tobol — Samtredia
2
:
0
1,33 5,20 11,50 1,87 1,91
18 iulie 2018
19:00 Željezničar — Narva Trans
3
:
1
1,12 8,50 21,00 3,00 1,36
17 iulie 2018
19:00 Honved — Rabotnički
4
:
0
1,75 3,50 4,75 1,70 2,10
18:55 Shkupi — Rangers
0
:
0
8,50 5,05 1,40 2,04 1,78
18:45 Levski — Vaduz
3
:
2
1,38 4,70 8,70 1,77 2,00
12 iulie 2018
23:00 Stjarnan — Nomme Kalju
3
:
0
1,57 4,00 5,50 2,18 1,71
22:00 DAC Dunajská Streda — Dinamo Tbilisi
1
:
1
1,77 3,40 4,75 1,68 2,15
22:00 FK Radnicki Nis — Gżira United
4
:
0
1,50 5,30 9,25 2,06 2,00
21:45 Cliftonville — Nordsjælland
0
:
1
11,50 6,95 1,22 2,90 1,38
21:45 Hibernian — NSÍ Runavík
6
:
1
1,07 9,00 17,75 3,70 1,22
21:45 Rangers — Shkupi
2
:
0
1,07 11,00 29,00 3,40 1,33
21:45 Spartak Subotica — Coleraine
1
:
1
1,20 5,60 15,00 2,30 1,64
21:45 Lech Poznan — Gandzasar Kapan
2
:
0
1,12 10,00 23,00 3,10 1,40
21:30 Budućnost — Trenčín
0
:
2
3,35 3,35 2,15 2,00 1,75
21:15 Rudar — FK Partizan
0
:
3
8,00 4,25 1,40 1,90 1,85
21:05 Shamrock Rovers — AIK
0
:
1
6,75 3,40 1,62 1,45 2,65
21:00 Engordany — Kairat
0
:
3
11,75 6,20 1,30 2,48 1,57
21:00 Racing Union — Viitorul
0
:
2
9,00 4,85 1,38 1,91 1,91
21:00 B36 — Mladost
0
:
0
3,20 3,20 2,30 1,57 2,30
21:00 Gornik Zabrze — Zaria
1
:
0
1,13 9,50 26,00 3,10 1,40
21:00 Široki Brijeg — NK Domžale
2
:
2
3,00 3,20 2,50 1,61 2,45
21:00 ÍBV Vestmannaeyjar — Sarpsborg 08 FF
0
:
4
6,00 4,00 1,60 1,80 2,15
20:45 CSKA Sofia — FC Riga
1
:
0
1,27 4,85 15,00 1,70 2,28
20:00 Connah's Quay — Sahtior Soligorsk
1
:
3
7,00 3,95 1,55 1,64 2,30
20:00 Derry City — Dinamo Minsk
0
:
2
6,25 3,70 1,55 1,68 2,20
20:00 Neftchi — Ujpest
3
:
1
1,80 3,35 4,75 1,57 2,35
20:00 Milsami — Slovan Bratislava
2
:
4
3,40 3,15 2,10 1,60 2,25
20:00 Ferencvárosi — Maccabi (Tel-Aviv)
1
:
1
2,80 3,25 2,85 1,57 2,30
20:00 Stumbras — Apollon Limasol
1
:
0
7,50 5,20 1,38 2,16 1,67
20:00 Anorthosis Famagusta — KF Laçi
2
:
1
1,32 4,75 12,00 1,83 1,91
20:00 FC Petrocub — NK Osijek
1
:
1
6,25 4,05 1,48 2,00 1,75
19:05 FK Liepāja — Häcken
0
:
3
4,75 3,45 1,75 1,70 2,14
19:00 Trakai — Irtysh
0
:
0
3,10 3,10 2,35 1,55 2,40
19:00 Narva Trans — Željezničar
0
:
2
9,25 5,00 1,36 2,50 1,51
19:00 Balzan — Keşla
4
:
1
2,88 3,00 2,70 1,55 2,35
19:00 Gabala — Progrès Niederkorn
0
:
2
1,52 4,70 10,00 1,91 1,86
19:00 Lahti — Hafnarfjarðar
0
:
3
2,60 3,10 3,05 1,61 2,20
19:00 Levadia — Dundalk
0
:
1
3,80 3,35 2,00 1,74 2,10
19:00 KuPS — FC Copenhaga
0
:
1
6,25 4,10 1,50 1,83 1,97
19:00 Ilves — Slavia Sofia
0
:
1
2,75 3,10 3,30 1,55 2,45
18:30 Partizani Tirana — Maribor
0
:
1
7,50 4,20 1,47 1,83 1,95
18:30 NK Rudar Velenje — Tre Fiori
7
:
0
1,07 13,00 23,00 4,20 1,24
18:00 Chikhura — Beitar Jerusalem FC
0
:
0
3,75 3,25 2,35 1,72 2,10
17:45 Ventspils — Luftetari
5
:
0
2,00 3,35 3,55 1,80 2,00
17:00 Pyunik — Vardar
1
:
0
3,25 3,10 2,20 1,61 2,20
11 iulie 2018
21:45 Glenavon — Molde
2
:
1
19,00 7,50 1,11 2,95 1,42
19:00 CS Fola Esch — Prishtina
0
:
0
2,05 3,50 3,75 1,67 2,30
19:00 KÍ Klaksvik — Žalgiris
1
:
2
4,00 3,50 1,95 1,60 2,33
18:45 Vaduz — Levski
1
:
0
4,20 3,25 2,00 1,61 2,28
18:30 Rabotnički — Honved
2
:
1
2,60 3,10 2,75 1,59 2,50
16:30 Banants — Sarajevo
1
:
2
4,20 3,60 2,00 1,73 2,10
10 iulie 2018
19:00 Samtredia — Tobol
0
:
1
6,63 4,20 1,50 1,73 2,20
Preliminary round
5 iulie 2018
21:45 SS Folgore — Engordany
1
:
1
3,40 3,10 2,15 1,55 2,33
21:00 KÍ Klaksvik — Birkirkara
2
:
1
2,60 3,00 2,70 1,46 2,75
20:30 Bala Town — Tre Fiori
1
:
0
1,15 7,75 13,75 3,35 1,33
20:00 Prishtina — Europa FC
5
:
0
1,60 3,60 5,75 1,53 2,38
20:00 Gżira United — Sant Julià
2
:
1
1,35 4,75 9,25 2,15 1,81
19:30 Trakai — Cefn Druids
1
:
0
1,31 4,85 9,00 1,76 1,97
19:00 St Joseph's FC — B36
1
:
1
0
:
0
ET
2
:
4
P
4,65 3,55 1,67 1,83 1,83
28 iunie 2018
21:45 Tre Fiori — Bala Town
3
:
0
9,00 5,10 1,29 2,38 1,57
21:00 Engordany — SS Folgore
2
:
1
1,40 3,95 8,00 1,52 2,55
21:00 B36 — St Joseph's FC
1
:
1
1,45 4,25 5,60 2,20 1,56
21:00 Cefn Druids — Trakai
1
:
1
5,75 3,95 1,55 1,65 2,20
20:00 Birkirkara — KÍ Klaksvik
1
:
1
1,67 3,45 5,00 1,58 2,23
19:00 Europa FC — Prishtina
1
:
1
2,65 3,10 2,60 1,60 2,20
26 iunie 2018
21:00 Sant Julià — Gżira United
0
:
2
3,70 3,40 1,90 1,66 2,18
Finala
16 mai 2018 Scor 1 × 2 S 2.5 P 2.5
21:45 Marseille — Atletico Madrid
0
:
3
4,60 3,30 1,95 1,53 2,60
Semifinale (a doua mansa)
3 mai 2018
22:05 Atletico Madrid — Arsenal
1
:
0
1,83 3,60 4,85 1,78 2,05
22:05 RB Salzburg — Marseille
2
:
0
0
:
1
ET
- - - - -
Semifinale (prima mansa)
26 aprilie 2018
22:05 Marseille — RB Salzburg
2
:
0
1,88 3,80 4,90 2,10 1,75
22:05 Arsenal — Atletico Madrid
1
:
1
2,55 3,25 3,05 1,72 2,15
Sferturi de finala (a doua mansa)
12 aprilie 2018
22:05 CSKA Moscova — Arsenal
2
:
2
3,05 3,70 2,45 2,30 1,64
22:05 RB Salzburg — Lazio
4
:
1
2,25 3,70 3,30 2,25 1,65
22:05 Marseille — Leipzig
5
:
2
2,18 3,85 3,45 2,33 1,65
22:05 Sporting — Atletico Madrid
1
:
0
4,33 3,40 2,00 1,70 2,18
Sferturi de finala (prima mansa)
5 aprilie 2018
22:05 Arsenal — CSKA Moscova
4
:
1
1,36 5,20 11,00 2,15 1,75
22:05 Lazio — RB Salzburg
4
:
2
1,82 3,85 5,00 1,98 1,85
22:05 Atletico Madrid — Sporting
2
:
0
1,36 4,75 12,00 1,77 2,10
22:05 Leipzig — Marseille
1
:
0
1,62 4,33 5,75 2,40 1,65
Optimi de finala (a doua mansa)
15 martie 2018
22:05 RB Salzburg — Bor. Dortmund
0
:
0
3,15 3,80 2,25 2,55 1,64
22:05 Arsenal — AC Milan
3
:
1
2,00 3,95 4,20 2,20 1,77
22:05 Lyon — CSKA Moscova
2
:
3
1,77 3,65 5,15 1,85 2,05
20:00 Viktoria Plzen — Sporting
2
:
0
0
:
1
ET
2,75 3,55 2,80 2,08 2,00
20:00 Zenit — Leipzig
1
:
1
2,70 3,50 2,75 2,05 1,80
20:00 Dinamo Kiev — Lazio
0
:
2
4,00 3,75 2,15 2,14 1,77
20:00 Athletic Bilbao — Marseille
1
:
2
2,32 3,50 3,25 1,91 1,97
18:00 Lokomotiv — Atletico Madrid
1
:
5
4,60 3,35 2,00 1,62 2,38
Optimi de finala (prima mansa)
8 martie 2018
22:05 Lazio — Dinamo Kiev
2
:
2
1,48 4,75 8,50 2,10 1,75
22:05 Marseille — Athletic Bilbao
3
:
1
1,77 3,65 5,50 1,75 2,25
22:05 Sporting — Viktoria Plzen
2
:
0
1,65 3,85 6,40 1,83 2,05
22:05 Leipzig — Zenit
2
:
1
1,69 4,20 6,25 1,95 1,95
20:00 Bor. Dortmund — RB Salzburg
1
:
2
1,73 4,35 6,10 2,20 1,75
20:00 Atletico Madrid — Lokomotiv
3
:
0
1,22 7,00 19,00 2,25 1,83
20:00 AC Milan — Arsenal
0
:
2
2,10 3,50 3,90 1,86 1,95
20:00 CSKA Moscova — Lyon
0
:
1
2,85 3,15 2,95 1,71 2,45
Dieciseisavos (vuelta)
22 februarie 2018
22:05 Athletic Bilbao — Spartak M.
1
:
2
1,85 3,95 4,35 2,15 1,80
22:05 Arsenal — Ostersunds
1
:
2
1,29 7,00 17,00 3,00 1,47
22:05 Braga — Marseille
1
:
0
2,80 3,50 2,80 1,95 1,90
22:05 AC Milan — Ludogorets
1
:
0
1,95 3,95 5,80 1,96 1,95
22:05 RB Salzburg — Real Sociedad
2
:
1
2,70 3,65 2,88 2,25 1,80
22:05 Atalanta — Bor. Dortmund
1
:
1
2,50 3,80 3,05 2,55 1,53
20:00 Zenit — Celtic
3
:
0
1,70 3,90 5,75 1,87 2,05
20:00 Viktoria Plzen — FK Partizan
2
:
0
1,71 3,85 5,25 1,86 1,95
20:00 Dinamo Kiev — AEK Atena
0
:
0
2,05 3,25 4,40 1,57 2,43
20:00 Villarreal — Lyon
0
:
1
1,84 4,20 4,50 2,70 1,56
20:00 Lazio — FCSB
5
:
1
1,26 7,50 19,00 2,50 1,61
20:00 Sporting — Astana
3
:
3
1,57 5,00 9,00 2,18 1,75
20:00 Atletico Madrid — FC Copenhaga
1
:
0
1,25 7,50 19,00 2,20 1,69
20:00 Leipzig — Napoli
0
:
2
2,70 3,80 3,90 2,40 1,61
18:00 Lokomotiv — Nice
1
:
0
2,45 3,45 3,00 1,90 2,05
21 februarie 2018
19:00 CSKA Moscova — Crvena Zvezda
1
:
0
1,71 3,45 6,50 1,48 2,75
Dieciseisavos (ida)
15 februarie 2018
22:05 AEK Atena — Dinamo Kiev
1
:
1
2,45 3,00 3,45 1,54 2,80
22:05 FK Partizan — Viktoria Plzen
1
:
1
2,88 3,25 2,90 1,67 2,40
22:05 Napoli — Leipzig
1
:
3
2,25 3,55 3,65 1,98 2,04
22:05 Lyon — Villarreal
3
:
1
2,08 3,70 4,25 2,04 1,80
22:05 FCSB — Lazio
1
:
0
4,10 3,50 2,05 1,73 2,17
22:05 FC Copenhaga — Atletico Madrid
1
:
4
7,50 3,80 1,61 1,52 2,55
22:05 Celtic — Zenit
1
:
0
2,70 3,20 2,90 1,79 2,20
20:00 Bor. Dortmund — Atalanta
3
:
2
1,77 4,00 4,75 2,17 1,77
20:00 Ludogorets — AC Milan
0
:
3
3,90 3,30 2,38 1,58 2,38
20:00 Marseille — Braga
3
:
0
1,60 4,40 7,00 2,15 1,77
20:00 Real Sociedad — RB Salzburg
2
:
2
1,91 3,70 4,25 2,08 1,91
20:00 Nice — Lokomotiv
2
:
3
2,00 3,35 4,50 1,65 2,40
20:00 Spartak M. — Athletic Bilbao
1
:
3
2,55 3,30 3,15 1,67 2,20
20:00 Ostersunds — Arsenal
0
:
3
8,00 4,65 1,50 2,12 1,75
18:00 Astana — Sporting
1
:
3
3,50 3,30 2,25 1,60 2,33
13 februarie 2018
19:00 Crvena Zvezda — CSKA Moscova
0
:
0
2,85 3,00 2,95 1,49 2,70
Etapa 6
7 decembrie 2017
22:05 Hertha Berlin — Ostersunds
1
:
1
2,25 3,40 3,30 1,75 2,10
22:05 Crvena Zvezda — FC Koln
1
:
0
1,91 3,60 4,80 1,69 2,23
22:05 Hapoel Be'er Sheva — Viktoria Plzen
0
:
2
3,10 3,50 2,38 2,04 1,85
22:05 Zorya Lugansk — Athletic Bilbao
0
:
2
4,33 3,55 1,95 1,74 2,10
22:05 Arsenal — BATE Borisov
6
:
0
1,33 6,25 9,50 2,63 1,51
22:05 FCSB — Lugano
1
:
2
1,57 4,25 6,25 2,25 1,71
22:05 Vardar — Rosenborg
1
:
1
3,40 3,70 2,15 2,20 1,67
22:05 Vitoria Guimaraes — Konyaspor
1
:
1
2,15 3,45 3,60 1,83 1,97
22:05 Real Sociedad — Zenit
1
:
3
1,83 3,85 4,33 2,10 1,76
22:05 Vitesse — Nice
1
:
0
2,25 3,60 3,25 2,12 1,73
22:05 Zulte-Waregem — Lazio
3
:
2
3,20 3,70 2,23 2,25 1,67
22:05 Marseille — RB Salzburg
0
:
0
1,70 3,85 5,50 1,95 1,85
20:00 Hoffenheim — Ludogorets
1
:
1
3,20 3,40 2,55 1,98 1,83
20:00 Villarreal — Maccabi (Tel-Aviv)
0
:
1
1,77 4,00 5,00 2,05 1,77
20:00 İstanbul Başakşehir — Braga
2
:
1
1,90 3,80 4,30 2,00 1,83
20:00 Slavia Praga — Astana
0
:
1
1,60 4,50 6,00 1,95 1,85
20:00 FC Austria Vienna — AEK Atena
0
:
0
3,50 3,45 2,20 1,90 1,90
20:00 Apollon Limasol — Everton
0
:
3
2,00 3,70 4,20 2,05 1,78
20:00 Fastav Zlín — Lokomotiv
0
:
2
5,75 3,75 1,69 1,68 2,20
20:00 Dinamo Kiev — FK Partizan
4
:
1
1,67 4,00 5,50 2,00 1,83
20:00 FC Copenhaga — Sheriff
2
:
0
1,77 3,60 5,50 1,62 2,32
20:00 Young Boys — Skenderbeu
2
:
1
1,55 4,50 6,55 2,15 1,71
20:00 Atalanta — Lyon
1
:
0
2,20 3,80 3,55 2,23 1,65
20:00 Rijeka — AC Milan
2
:
0
2,90 3,50 2,50 1,94 1,86
Etapa 5
23 noiembrie 2017
22:05 Maccabi (Tel-Aviv) — Slavia Praga
0
:
2
4,00 3,45 2,12 1,75 2,10
22:05 AEK Atena — Rijeka
2
:
2
1,73 3,60 5,75 1,68 2,20
22:05 Skenderbeu — Dinamo Kiev
3
:
2
4,75 3,80 1,83 1,88 1,93
22:05 FK Partizan — Young Boys
2
:
1
2,85 3,35 2,60 1,81 2,00
22:05 Braga — Hoffenheim
3
:
1
3,10 3,75 2,25 2,35 1,65
22:05 Lyon — Apollon Limasol
4
:
0
1,21 7,50 16,00 2,85 1,42
22:05 AC Milan — FC Austria Vienna
5
:
1
1,21 7,50 19,00 3,00 1,41
22:05 Everton — Atalanta
1
:
5
3,45 3,40 2,25 1,81 2,00
22:05 Ludogorets — İstanbul Başakşehir
1
:
2
1,65 4,00 5,75 1,94 1,95
22:05 Sheriff — Fastav Zlín
1
:
0
1,61 3,80 6,50 1,62 2,30
20:00 RB Salzburg — Vitoria Guimaraes
3
:
0
1,36 5,25 10,00 2,25 1,65
20:00 Rosenborg — Real Sociedad
0
:
1
5,50 4,00 1,71 2,10 1,78
20:00 Ostersunds — Zorya Lugansk
2
:
0
1,98 3,45 4,30 1,70 2,25
20:00 BATE Borisov — Crvena Zvezda
0
:
0
2,80 3,20 2,70 1,68 2,20
20:00 Konyaspor — Marseille
1
:
1
4,75 3,50 1,95 1,76 2,18
20:00 Athletic Bilbao — Hertha Berlin
3
:
2
1,65 4,00 6,40 1,83 2,04
20:00 Lazio — Vitesse
1
:
1
1,60 4,35 6,25 2,20 1,71
20:00 Zenit — Vardar
2
:
1
1,11 12,00 31,00 3,60 1,35
20:00 FC Koln — Arsenal
1
:
0
3,25 3,60 2,25 2,05 1,83
20:00 Nice — Zulte-Waregem
3
:
1
1,43 5,00 8,50 2,30 1,65
20:00 Lokomotiv — FC Copenhaga
2
:
1
1,85 3,50 5,00 1,60 2,38
20:00 Lugano — Hapoel Be'er Sheva
1
:
0
3,40 3,60 2,35 2,14 1,78
20:00 Viktoria Plzen — FCSB
2
:
0
1,54 4,75 7,00 2,40 1,61
18:00 Astana — Villarreal
2
:
3
3,45 3,35 2,35 1,75 2,10
Etapa 4
2 noiembrie 2017
22:05 RB Salzburg — Konyaspor
0
:
0
1,35 5,25 11,00 2,15 1,74
22:05 Athletic Bilbao — Ostersunds
1
:
0
1,38 5,50 10,00 2,05 1,80
22:05 Real Sociedad — Vardar
3
:
0
1,09 12,50 29,25 3,50 1,33
22:05 Vitoria Guimaraes — Marseille
1
:
0
4,40 3,75 1,84 2,08 1,81
22:05 Lazio — Nice
1
:
0
1,45 4,75 7,50 2,40 1,59
22:05 Viktoria Plzen — Lugano
4
:
1
1,55 4,50 7,00 2,43 1,65
22:05 Arsenal — Crvena Zvezda
0
:
0
1,50 4,90 7,50 2,38 1,70
22:05 Rosenborg — Zenit
1
:
1
4,33 3,70 2,00 1,95 1,91
22:05 Vitesse — Zulte-Waregem
0
:
2
1,80 3,85 4,80 2,00 1,86
22:05 Hertha Berlin — Zorya Lugansk
2
:
0
1,91 3,45 4,60 1,71 2,14
22:05 FCSB — Hapoel Be'er Sheva
1
:
1
1,98 3,55 4,30 1,85 1,97
22:05 FC Koln — BATE Borisov
5
:
2
1,80 3,80 5,00 1,81 2,05
20:00 İstanbul Başakşehir — Hoffenheim
1
:
1
4,33 4,00 1,96 2,38 1,61
20:00 Young Boys — Dinamo Kiev
0
:
1
2,25 3,55 3,30 2,10 1,77
20:00 Slavia Praga — Villarreal
0
:
2
3,15 3,30 2,40 1,76 2,05
20:00 Maccabi (Tel-Aviv) — Astana
0
:
1
2,25 3,45 3,40 1,80 2,05
20:00 AEK Atena — AC Milan
0
:
0
3,45 3,20 2,35 1,62 2,30
20:00 FC Copenhaga — Fastav Zlín
3
:
0
1,50 4,25 8,00 1,86 2,05
20:00 Ludogorets — Braga
1
:
1
2,15 3,35 3,90 1,75 2,17
20:00 Apollon Limasol — Atalanta
1
:
1
6,00 4,33 1,67 2,10 1,77
20:00 Lyon — Everton
3
:
0
1,42 5,25 8,00 2,40 1,61
20:00 Lokomotiv — Sheriff
1
:
2
1,50 4,20 9,00 1,67 2,20
20:00 Rijeka — FC Austria Vienna
1
:
4
1,49 4,80 7,00 2,50 1,58
20:00 FK Partizan — Skenderbeu
2
:
0
1,53 4,20 7,50 1,79 2,10
Etapa 3
19 octombrie 2017
22:05 Atalanta — Apollon Limasol
3
:
1
1,36 5,00 10,50 2,05 1,80
22:05 AC Milan — AEK Atena
0
:
0
1,50 4,50 7,50 1,80 2,05
22:05 Everton — Lyon
1
:
2
2,75 3,50 2,70 2,10 1,80
22:05 Hoffenheim — İstanbul Başakşehir
3
:
1
1,45 5,60 9,50 2,80 1,53
22:05 Sheriff — Lokomotiv
1
:
1
3,50 3,15 2,38 1,48 2,65
22:05 FC Austria Vienna — Rijeka
1
:
3
3,00 3,50 2,43 2,00 1,83
22:05 Skenderbeu — FK Partizan
0
:
0
4,00 3,40 2,38 1,58 2,38
22:05 Braga — Ludogorets
0
:
2
2,25 3,20 3,50 1,70 2,23
22:05 Dinamo Kiev — Young Boys
2
:
2
1,68 4,20 5,25 2,20 1,68
22:05 Fastav Zlín — FC Copenhaga
1
:
1
4,40 3,30 2,00 1,62 2,50
22:05 Villarreal — Slavia Praga
2
:
2
1,62 3,75 7,00 1,80 2,20
20:00 Zorya Lugansk — Hertha Berlin
2
:
1
3,75 3,20 2,25 1,55 2,60
20:00 Marseille — Vitoria Guimaraes
2
:
1
1,33 5,75 12,00 2,55 1,55
20:00 Nice — Lazio
1
:
3
3,00 3,45 2,55 2,08 1,77
20:00 BATE Borisov — FC Koln
1
:
0
2,75 3,20 2,85 1,71 2,14
20:00 Zenit — Rosenborg
3
:
1
1,37 5,50 10,00 2,25 1,71
20:00 Crvena Zvezda — Arsenal
0
:
1
4,20 3,75 1,98 2,14 1,80
20:00 Konyaspor — RB Salzburg
0
:
2
5,25 3,80 1,71 1,75 2,20
20:00 Zulte-Waregem — Vitesse
1
:
1
2,20 3,50 3,35 2,00 1,83
20:00 Hapoel Be'er Sheva — FCSB
1
:
2
2,30 3,40 3,45 1,83 2,20
20:00 Lugano — Viktoria Plzen
3
:
2
4,00 3,80 1,91 1,94 1,87
20:00 Ostersunds — Athletic Bilbao
2
:
2
4,80 3,65 1,80 1,71 2,15
20:00 Vardar — Real Sociedad
0
:
6
10,00 5,25 1,44 2,23 1,71
18:00 Astana — Maccabi (Tel-Aviv)
4
:
0
2,23 3,30 4,00 1,58 2,38
Etapa 2
28 septembrie 2017
22:05 Braga — İstanbul Başakşehir
2
:
1
2,45 3,40 3,30 1,75 2,10
22:05 Lokomotiv — Fastav Zlín
3
:
0
1,36 5,00 11,50 1,83 2,00