Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Biletul Zilei Fotbal Cota 3 — 04.12.2022
3.61
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:00
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
FC Argeş - Rapid, ambele marchează , cota 2.10 | Benevento - Palermo, gazdele câştigă, cota 2.05
4.30
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21:00
Top ponturi
Senegal (+1.5 goluri in timp regulamentar)
1.47
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
05 decembrie
Top ponturi
Japonia castiga sau egal la pauza
1.55
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
05 decembrie
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Isloch — Arsenal Dzerzhinsk 17 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Isloch – Arsenal Dzerzhinsk

Ultimele meciuri de la turneu

Isloch
10.09.22
FC Minsk
Isloch
V
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
I
27.08.22
Neman
Isloch
I
21.08.22
Sahtior Soligorsk
Isloch
I
13.08.22
Isloch
Dinamo-Brest
I
06.08.22
Slutsk
Isloch
V
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
V
08.07.22
Isloch
Vitebsk
V
02.07.22
Dinamo Minsk
Isloch
V
25.06.22
Isloch
Gomel
E
18.06.22
BATE
Isloch
V
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
V
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
I
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
I
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
V
01.05.22
Isloch
FC Minsk
V
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
V
16.04.22
Isloch
Neman
E
10.04.22
Isloch
Sahtior Soligorsk
E
02.04.22
Dinamo-Brest
Isloch
E
19.03.22
Isloch
Slutsk
I
Arsenal Dzerzhinsk
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo-Brest
I
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
I
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
I
20.08.22
Vitebsk
Arsenal Dzerzhinsk
I
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dinamo Minsk
I
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
I
15.07.22
BATE
Arsenal Dzerzhinsk
V
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
V
02.07.22
Belshina Bobruisk
Arsenal Dzerzhinsk
I
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slavia Mozyr
V
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Sahtior Soligorsk
I
26.05.22
FC Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
I
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
I
15.05.22
Neman
Arsenal Dzerzhinsk
I
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
I
01.05.22
Dinamo-Brest
Arsenal Dzerzhinsk
E
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
E
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
I
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Vitebsk
E
02.04.22
Dinamo Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
E
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
I

Meciurile head-to-head: Isloch — Arsenal Dzerzhinsk

Belarusian Premier League 2022
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
Sahtior Soligorsk
21 13 4 4 36:13 43
Dinamo Minsk
21 12 7 2 34:16 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
21 10 4 7 35:26 34
6
FC Minsk
21 10 3 8 34:34 33
7
Torpedo-BelAZ
21 9 5 7 28:23 32
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Neman
21 6 10 5 28:28 28
10
Slavia Mozyr
21 7 5 9 28:33 26
11
Belshina
22 5 9 8 29:33 24
12
Slutsk
22 5 8 9 22:32 23
13
Vitebsk
22 4 7 11 22:33 19
14
Dinamo-Brest
20 4 6 10 16:27 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
21 3 4 14 13:33 13
16
Dnepr
21 3 3 15 20:53 12
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 10:2 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 11:4 11
4
Dinamo-Brest
5 3 2 0 7:2 11
5
Sahtior Soligorsk
5 3 1 1 8:3 10
6
BATE
5 2 2 1 4:4 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 9:5 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 6:9 7
9
Belshina
5 1 3 1 6:5 6
10
Neman
5 1 2 2 6:7 5
11
Slutsk
5 1 2 2 3:4 5
12
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
13
Slavia Mozyr
5 0 3 2 2:5 3
14
Isloch
5 1 0 4 8:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:18 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 1:9 0
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Sahtior Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
4
BATE
11 5 3 3 18:11 18
5
Neman
10 5 3 2 14:11 18
6
Dinamo Minsk
10 4 5 1 17:8 17
7
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
8
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 16:12 13
9
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
10
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
11
Isloch
10 3 3 4 14:14 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
11 2 3 6 9:17 9
15
Dinamo-Brest
10 1 5 4 9:14 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Sahtior Soligorsk
11 7 3 1 23:7 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
8
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
9
Slavia Mozyr
10 4 2 4 13:15 14
10
FC Minsk
10 3 2 5 17:20 11
11
Neman
11 1 7 3 14:17 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo-Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare

Echipe de start

Isloch

Artem Radkov
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Sergey Ignatovich
gk. 16 -19
Timofey Yurasov
gk. 3 -2
Nikita Stepanov
df. 20 2
Vadim Pigas
df. 19 0
Kirill Glushhenkov
df. 13 0
Maksim Kovel
df. 12 1
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Aleksandr Mikhalenko
df. 6 0
Ilya Kalachev
df. 6 0
Fard Ibrahim
df. 5 0
Dmitri Lisakovich
mf. 20 1
Oleg Nikiforenko
mf. 19 3
Ruslan Lisakovich
mf. 15 3
Oleg Patotskiy
mf. 14 1
Kirill Leonovich
mf. 6 2
Alexander Guz
mf. 3 1
Camara Yamoussa
mf. 2 0
Kirill Gomanov
mf. 2 0
Artem Zimin
mf. 1 0
Vladislav Morozov
fw. 21 4
Daniel Sosah
fw. 20 6
Gleb Rovdo
fw. 13 1
Martin Artyukh
fw. 9 1
Shakhrom Samiev
fw. 4 1
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Evgeni Abramovich
gk. 21 -33
Artem Soroko
gk. 0 0
Roman Vegerya
df. 20 1
Stanislav Sazonovich
df. 18 1
Dmitri Kaplunov
df. 16 0
Sergey Koncevoy
df. 8 0
Nikita Supranovich
df. 5 0
Vladislav Lyakh
df. 5 0
Aleksey Orlovich
df. 0 0
Valeri Senko
mf. 20 1
Aleksandr Skshynetskiy
mf. 19 1
Evgeni Guletskiy
mf. 13 1
Anton Abramovich
mf. 11 0
Artem Miroevsky
mf. 9 0
Fabrice Boudega
mf. 6 0
Maxim Gayevoy
mf. 5 0
Ruslan Myalkovskiy
mf. 3 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 0 0
Artem Kiyko
fw. 21 2
Dmitri Osipenko
fw. 18 0
Dmitri Matyash
fw. 14 2
Gleb Rassadkin
fw. 6 0
Idris Nuradin
fw. 6 0
Fedor Lebedev
fw. 1 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?