Ponturi pariuri pentru meciul Slavia Mozyr — Dnepr Mogilev 19 noiembrie 2022

19 noiembrie 2022, 16:00 (EET)

Betting bonuses for meeting Slavia Mozyr - Dnepr Mogilev

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

Slavia Mozyr

Mikhail Martinovich
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Danila Sokol
gk. 10 -15
Evgeni Ivanenko
gk. 1 -2
Nikolai Romanyuk
gk. 0 0
Georgi Bugulov
df. 10 1
Igor Tymonyuk
df. 10 0
Semen Shestilovski
df. 10 1
Ilya Rutskiy
df. 9 0
Dmitriy Ignatenko
df. 3 1
Andrey Chukhley
df. 2 0
Cristian Dros
mf. 11 1
Evgeni Barsukov
mf. 11 2
Valeri Potorocha
mf. 11 1
Юрий Ловец
mf. 11 2
Andrey Alshanik
mf. 10 1
Vladimir Yesin
mf. 8 0
Vladislav Poloz
mf. 4 0
Gbenga Opamoye
mf. 2 0
Andrey Cobet
fw. 11 3
Gleb Zherdev
fw. 11 4
Owona Essogo
fw. 11 1
Artem Petrenko
fw. 5 0
Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 9 -20
Vladimir Pyatigorets
gk. 2 -3
Pavel Markov
df. 11 1
Aleksey Dunaev
df. 10 0
Dmytro Tereshchenko
df. 10 0
Alexey Firsov
df. 7 0
Fedor Yurkevich
df. 4 0
Artem Fedyanin
mf. 11 2
Pavel Bordukov
mf. 11 0
Pavel Tseslyukevich
mf. 11 0
Uriy Klochkov
mf. 10 0
Aliaksandr Nemirko
mf. 9 0
Gleb Zheleznikov
mf. 8 0
Vladislav Puninskiy
mf. 6 0
Anton Lukashov
mf. 5 0
Mark Mokin
mf. 4 0
Nikita Krasnov
mf. 4 0
Roman Kuleshov
mf. 2 0
Gleb Vershinin
mf. 1 0
Kirill Gusev
fw. 10 3
Krasimir Kapov
fw. 10 0
Roman Volkov
fw. 10 1
Egor Malatkov
fw. 4 0

Ultimele meciuri de la turneu

Slavia Mozyr
19.06.22
Slavia Mozyr
FC Minsk
V
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
I
22.05.22
Slavia Mozyr
Neman
E
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
V
07.05.22
Slavia Mozyr
Dinamo-Brest
V
30.04.22
Slutsk
Slavia Mozyr
I
23.04.22
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
E
17.04.22
Vitebsk
Slavia Mozyr
V
09.04.22
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
I
03.04.22
Gomel
Slavia Mozyr
V
20.03.22
Slavia Mozyr
BATE
I
Dnepr Mogilev
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
I
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
Energetik-BGU
11 8 1 2 24:8 25
Dinamo Minsk
12 7 4 1 19:11 25
BATE
11 7 3 1 19:5 24
4
Sahtior Soligorsk
12 6 3 3 14:7 21
5
Isloch
12 5 4 3 18:15 19
6
FC Minsk
12 6 1 5 18:18 19
7
Neman
12 4 6 2 17:14 18
8
Slavia Mozyr
11 5 2 4 18:17 17
9
Gomel
11 4 3 4 14:14 15
10
Slutsk
11 3 6 2 14:14 15
11
Belshina
12 3 5 4 16:18 14
12
Torpedo-BelAZ
11 4 2 5 11:15 14
13
Vitebsk
12 2 4 6 11:18 10
14
Dnepr
11 1 2 8 9:23 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 0 4 7 5:16 4
16
Dinamo-Brest
12 0 4 8 8:22 4
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Energetik-BGU
5 4 0 1 10:1 12
2
Dinamo Minsk
5 3 1 1 10:7 10
3
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 6:4 10
4
Slavia Mozyr
5 3 1 1 10:9 10
5
Neman
5 2 3 0 8:4 9
6
Sahtior Soligorsk
5 3 0 2 5:3 9
7
BATE
5 2 2 1 5:2 8
8
Belshina
5 2 2 1 9:7 8
9
Isloch
5 2 1 2 6:7 7
10
FC Minsk
5 2 0 3 7:10 6
11
Gomel
5 1 3 1 5:5 6
12
Slutsk
5 1 3 1 7:7 6
13
Vitebsk
5 1 1 3 4:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 7:9 4
15
Dinamo-Brest
5 0 1 4 2:10 1
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:11 0
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
FC Minsk
7 5 0 2 11:7 15
2
Energetik-BGU
7 4 1 2 15:6 13
3
Sahtior Soligorsk
6 4 0 2 8:2 12
4
Neman
7 3 3 1 10:8 12
5
Isloch
7 2 3 2 9:9 9
6
Slavia Mozyr
6 2 2 2 11:11 8
7
Dinamo Minsk
5 1 4 0 6:5 7
8
BATE
3 2 0 1 4:3 6
9
Slutsk
6 1 3 2 7:10 6
10
Gomel
4 2 0 2 4:4 6
11
Vitebsk
5 1 2 2 4:7 5
12
Belshina
7 1 2 4 6:12 5
13
Torpedo-BelAZ
4 1 1 2 5:7 4
14
Dinamo-Brest
7 0 4 3 6:12 4
15
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 4:10 2
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
8 5 3 0 15:2 18
2
Dinamo Minsk
7 6 0 1 13:6 18
3
Energetik-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Isloch
5 3 1 1 9:6 10
5
Torpedo-BelAZ
7 3 1 3 6:8 10
6
Slutsk
5 2 3 0 7:4 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Slavia Mozyr
5 3 0 2 7:6 9
9
Sahtior Soligorsk
6 2 3 1 6:5 9
10
Belshina
5 2 3 0 10:6 9
11
Neman
5 1 3 1 7:6 6
12
Vitebsk
7 1 2 4 7:11 5
13
FC Minsk
5 1 1 3 7:11 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Dinamo-Brest
5 0 0 5 2:10 0
Comentarii
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?