Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
15:30
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Biletul Zilei Fotbal Cota 3 — 04.12.2022
3.61
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:00
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
FC Argeş - Rapid, ambele marchează , cota 2.10 | Benevento - Palermo, gazdele câştigă, cota 2.05
4.30
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21:00
Top ponturi
Senegal (+1.5 goluri in timp regulamentar)
1.47
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
05 decembrie
Top ponturi
Japonia castiga sau egal la pauza
1.55
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
05 decembrie
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo-BelAZ — Dnepr Mogilev 18 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Torpedo-BelAZ – Dnepr Mogilev

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo-BelAZ
11.09.22
Belshina Bobruisk
Torpedo-BelAZ
V
03.09.22
Torpedo-BelAZ
Slavia Mozyr
E
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Torpedo-BelAZ
V
19.08.22
Torpedo-BelAZ
FC Minsk
E
12.08.22
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
V
06.08.22
Torpedo-BelAZ
Neman
E
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
I
10.07.22
Dinamo-Brest
Torpedo-BelAZ
V
04.07.22
Torpedo-BelAZ
Slutsk
V
29.06.22
Gomel
Torpedo-BelAZ
I
25.06.22
Sahtior Soligorsk
Torpedo-BelAZ
V
17.06.22
Vitebsk
Torpedo-BelAZ
V
28.05.22
Torpedo-BelAZ
Dinamo Minsk
I
13.05.22
Torpedo-BelAZ
BATE
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
V
30.04.22
Torpedo-BelAZ
Belshina Bobruisk
I
23.04.22
Slavia Mozyr
Torpedo-BelAZ
E
16.04.22
Torpedo-BelAZ
Arsenal Dzerzhinsk
V
09.04.22
FC Minsk
Torpedo-BelAZ
I
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
I
19.03.22
Neman
Torpedo-BelAZ
I
Dnepr Mogilev
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
V
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
I
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
I
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
I
15.08.22
Dnepr Mogilev
Sahtior Soligorsk
I
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
V
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
I
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
I
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
I
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
I
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E

Meciurile head-to-head: Torpedo-BelAZ — Dnepr Mogilev

Belarusian Premier League 2022
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
Sahtior Soligorsk
21 13 4 4 36:13 43
Dinamo Minsk
21 12 7 2 34:16 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
22 11 4 7 37:27 37
6
FC Minsk
21 10 3 8 34:34 33
7
Torpedo-BelAZ
21 9 5 7 28:23 32
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Slavia Mozyr
22 8 5 9 31:34 29
10
Neman
21 6 10 5 28:28 28
11
Belshina
22 5 9 8 29:33 24
12
Slutsk
22 5 8 9 22:32 23
13
Vitebsk
22 4 7 11 22:33 19
14
Dinamo-Brest
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
21 3 3 15 20:53 12
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 10:2 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 11:4 11
4
Sahtior Soligorsk
5 3 1 1 8:3 10
5
BATE
5 2 2 1 4:4 8
6
Dinamo-Brest
5 2 2 1 6:4 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 9:5 8
8
FC Minsk
5 2 1 2 6:9 7
9
Slavia Mozyr
5 1 3 1 5:5 6
10
Belshina
5 1 3 1 6:5 6
11
Isloch
5 2 0 3 9:7 6
12
Neman
5 1 2 2 6:7 5
13
Slutsk
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:18 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Sahtior Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
4
BATE
11 5 3 3 18:11 18
5
Neman
10 5 3 2 14:11 18
6
Dinamo Minsk
10 4 5 1 17:8 17
7
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
8
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
9
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 16:12 13
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
11 2 3 6 9:17 9
15
Dinamo-Brest
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Sahtior Soligorsk
11 7 3 1 23:7 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
FC Minsk
10 3 2 5 17:20 11
11
Neman
11 1 7 3 14:17 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo-Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare

Echipe de start

Torpedo-BelAZ

Dmitri Molosh
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Dmitriy Dudar
gk. 17 -14
Arseny Zabrodsky
gk. 0 0
Aleksey Zaleskiy
df. 19 1
Vitaly Ustinov
df. 19 0
Igor Burko
df. 17 0
Aleksey Ivanov
df. 10 0
Dmitriy Yashin
df. 8 0
Alexander Chizh
df. 6 1
Grigoriy Martyanov
df. 4 0
Nikita Patsko
df. 3 1
Evgeni Berezkin
mf. 20 2
Maksim Myakish
mf. 19 1
Anton Kovalev
mf. 18 2
Vadim Pobudey
mf. 18 3
Aleksey Antilevski
mf. 17 2
Anatoli Makarov
mf. 16 0
Lipe Veloso
mf. 16 1
Kirill Premudrov
mf. 13 1
Andrei Khachaturyan
mf. 9 0
Egor Mychelkin
mf. 3 0
Vadim Mikheychik
mf. 0 0
Evgeni Shevchenko
fw. 21 5
Valeriy Gorbachik
fw. 20 6
Kirill Kirilenko
fw. 11 0
Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 15 -36
Vladimir Pyatigorets
gk. 6 -17
Pavel Markov
df. 20 1
Aleksey Dunaev
df. 19 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 15 0
Fedor Yurkevich
df. 8 0
Pavel Bordukov
mf. 20 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 20 0
Uriy Klochkov
mf. 20 2
Artem Fedyanin
mf. 19 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 18 0
Gleb Zheleznikov
mf. 18 1
Nikita Krasnov
mf. 13 0
Mark Mokin
mf. 11 1
Anton Lukashov
mf. 9 0
Vladislav Puninskiy
mf. 8 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Krasimir Kapov
fw. 20 2
Kirill Gusev
fw. 19 4
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 6 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?