Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
09 decembrie
Top ponturi
Brazilia castiga
1.45
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
09 decembrie
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
09 decembrie
Top ponturi
Se califică Olanda
2.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
10 decembrie
Top ponturi
Marchează ambele (GG)
2.12
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
10 decembrie
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Victorie Farul Constanța
2.12
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Dnepr Mogilev — Slutsk 30 septembrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Dnepr Mogilev – Slutsk

Ultimele meciuri de la turneu

Dnepr Mogilev
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
I
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
V
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
I
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
I
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
I
15.08.22
Dnepr Mogilev
Sahtior Soligorsk
I
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
V
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
I
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
I
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
I
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
I
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E
Slutsk
17.09.22
Slutsk
Belshina Bobruisk
E
09.09.22
Slavia Mozyr
Slutsk
E
02.09.22
Slutsk
Arsenal Dzerzhinsk
V
27.08.22
FC Minsk
Slutsk
I
20.08.22
Slutsk
Energetik-BGU
I
12.08.22
Neman
Slutsk
I
06.08.22
Slutsk
Isloch
I
29.07.22
Sahtior Soligorsk
Slutsk
I
17.07.22
Slutsk
Dinamo-Brest
V
04.07.22
Torpedo-BelAZ
Slutsk
I
29.06.22
BATE
Slutsk
I
25.06.22
Slutsk
Vitebsk
I
18.06.22
Dinamo Minsk
Slutsk
E
27.05.22
Slutsk
Gomel
E
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Belshina Bobruisk
Slutsk
V
30.04.22
Slutsk
Slavia Mozyr
V
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Slutsk
E
15.04.22
Slutsk
FC Minsk
I
09.04.22
Energetik-BGU
Slutsk
E
02.04.22
Slutsk
Neman
E
19.03.22
Isloch
Slutsk
V

Meciurile head-to-head: Dnepr Mogilev — Slutsk

Belarusian Premier League 2022
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
Sahtior Soligorsk
21 13 4 4 36:13 43
Dinamo Minsk
21 12 7 2 34:16 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
22 11 4 7 37:27 37
6
Torpedo-BelAZ
22 10 5 7 29:23 35
7
FC Minsk
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Neman
22 6 11 5 29:29 29
10
Slavia Mozyr
22 8 5 9 31:34 29
11
Belshina
22 5 9 8 29:33 24
12
Slutsk
22 5 8 9 22:32 23
13
Vitebsk
22 4 7 11 22:33 19
14
Dinamo-Brest
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
22 3 3 16 20:54 12
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 10:2 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
4
Sahtior Soligorsk
5 3 1 1 8:3 10
5
BATE
5 2 2 1 4:4 8
6
Dinamo-Brest
5 2 2 1 6:4 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 9:5 8
8
Slavia Mozyr
5 1 3 1 5:5 6
9
Belshina
5 1 3 1 6:5 6
10
Isloch
5 2 0 3 9:7 6
11
FC Minsk
5 1 2 2 5:10 5
12
Neman
5 1 2 2 7:8 5
13
Slutsk
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Sahtior Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
4
Neman
11 5 4 2 15:12 19
5
BATE
11 5 3 3 18:11 18
6
Dinamo Minsk
10 4 5 1 17:8 17
7
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
8
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
9
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
11 2 3 6 9:17 9
15
Dinamo-Brest
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Sahtior Soligorsk
11 7 3 1 23:7 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
11
Neman
11 1 7 3 14:17 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo-Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare

Echipe de start

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 16 -37
Vladimir Pyatigorets
gk. 6 -17
Pavel Markov
df. 21 1
Aleksey Dunaev
df. 19 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 16 0
Fedor Yurkevich
df. 9 0
Pavel Bordukov
mf. 21 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 21 0
Uriy Klochkov
mf. 21 2
Artem Fedyanin
mf. 20 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 19 0
Gleb Zheleznikov
mf. 19 1
Nikita Krasnov
mf. 14 0
Mark Mokin
mf. 12 1
Anton Lukashov
mf. 10 0
Vladislav Puninskiy
mf. 9 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Kirill Gusev
fw. 20 4
Krasimir Kapov
fw. 20 2
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 6 0
Slutsk

Aleksandr Brazevich
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Ilya Branovets
gk. 22 -32
Aleksey Koltygin
gk. 0 0
Boris Pankratov
gk. 0 0
Nikita Bylinkin
df. 22 0
Yuri Ostroukh
df. 20 1
Evgeni Veljko
df. 17 1
Denis Obrazov
df. 16 0
Pavel Grechishko
df. 16 1
Igor Zayats
df. 7 0
Andrei Rum
df. 3 0
Igor Hair
df. 2 0
Dmitri Girs
mf. 20 1
Mikhail Sachkovki
mf. 20 0
Arseni Kontsedailov
mf. 19 4
Andriy Vyskrebentsev
mf. 18 1
Sergey Glebko
mf. 17 2
Moussango Obounet
mf. 14 2
Sergey Rusak
mf. 13 0
Konstantin Kotov
mf. 9 1
Yaroslav Yarockiy
mf. 8 0
Vladislav Yatskevich
mf. 6 0
Anton Susha
mf. 5 0
Andrei Kren
mf. 4 0
Yao Assamoi Kouassi
mf. 2 0
Ivan Mikhnyuk
mf. 1 0
Kirill Vergeichik
fw. 19 5
Maksim Sanets
fw. 12 2
Aliu Lukuman
fw. 5 0
Evgeni Apanasovich
fw. 2 0
Abdoul Gafar
fw. 1 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?