Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
17:00
Top ponturi
Brazilia castiga
1.45
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
19:00
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
21:00
Top ponturi
Se califică Olanda
2.25
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
10 decembrie
Top ponturi
Marchează ambele (GG)
2.12
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
10 decembrie
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
Victorie Farul Constanța
2.12
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Dnepr Mogilev — Isloch 15 octombrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Dnepr Mogilev – Isloch

Ultimele meciuri de la turneu

Dnepr Mogilev
07.10.22
Dinamo-Brest
Dnepr Mogilev
I
30.09.22
Dnepr Mogilev
Slutsk
I
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
I
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
V
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
I
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
I
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
I
15.08.22
Dnepr Mogilev
Sahtior Soligorsk
I
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
V
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
I
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
I
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
I
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
I
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E
Isloch
09.10.22
Isloch
Belshina Bobruisk
V
02.10.22
Slavia Mozyr
Isloch
V
17.09.22
Isloch
Arsenal Dzerzhinsk
V
10.09.22
FC Minsk
Isloch
V
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
I
27.08.22
Neman
Isloch
I
21.08.22
Sahtior Soligorsk
Isloch
I
13.08.22
Isloch
Dinamo-Brest
I
06.08.22
Slutsk
Isloch
V
16.07.22
Torpedo-BelAZ
Isloch
V
08.07.22
Isloch
Vitebsk
V
02.07.22
Dinamo Minsk
Isloch
V
25.06.22
Isloch
Gomel
E
18.06.22
BATE
Isloch
V
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
V
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
I
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
I
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
V
01.05.22
Isloch
FC Minsk
V
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
V
16.04.22
Isloch
Neman
E
10.04.22
Isloch
Sahtior Soligorsk
E
02.04.22
Dinamo-Brest
Isloch
E
19.03.22
Isloch
Slutsk
I

Meciurile head-to-head: Dnepr Mogilev — Isloch

Belarusian Premier League 2022
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
Sahtior Soligorsk
24 15 4 5 43:15 49
Energetik-BGU
24 14 6 4 38:19 48
Dinamo Minsk
24 13 9 2 37:18 48
4
Isloch
24 13 4 7 40:27 43
5
BATE
24 11 10 3 38:17 43
6
Torpedo-BelAZ
25 10 8 7 33:27 38
7
FC Minsk
25 10 6 9 36:37 36
8
Gomel
24 10 5 9 29:29 35
9
Neman
25 7 12 6 32:31 33
10
Slavia Mozyr
25 8 5 12 31:38 29
11
Belshina
25 6 10 9 32:37 28
12
Slutsk
24 6 9 9 24:33 27
13
Dinamo-Brest
23 5 7 11 23:32 22
14
Vitebsk
25 4 8 13 22:39 20
15
Arsenal Dzerzhinsk
25 4 6 15 16:36 18
16
Dnepr
24 3 3 18 21:60 12
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Isloch
5 4 0 1 12:5 12
2
Energetik-BGU
5 3 1 1 4:2 10
3
Dinamo-Brest
5 3 1 1 12:6 10
4
Dinamo Minsk
5 2 3 0 6:2 9
5
Torpedo-BelAZ
5 2 3 0 8:5 9
6
Sahtior Soligorsk
5 3 0 2 10:3 9
7
Slutsk
5 2 3 0 4:2 9
8
BATE
5 1 4 0 3:2 7
9
Belshina
5 1 2 2 4:7 5
10
Neman
5 1 2 2 5:5 5
11
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 2 2 3:5 5
12
Slavia Mozyr
5 1 1 3 4:6 4
13
Gomel
5 1 1 3 2:8 4
14
FC Minsk
5 0 3 2 3:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Vitebsk
5 0 2 3 2:9 2
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
12 7 2 3 17:14 23
2
Sahtior Soligorsk
11 7 1 3 15:7 22
3
Neman
12 6 4 2 17:12 22
4
Dinamo Minsk
12 5 6 1 20:10 21
5
Energetik-BGU
12 5 4 3 18:9 19
6
BATE
12 5 4 3 19:12 19
7
Isloch
12 5 3 4 18:15 18
8
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
9
Torpedo-BelAZ
12 4 5 3 18:13 17
10
Slutsk
12 3 5 4 13:16 14
11
Belshina
13 3 4 6 12:19 13
12
Slavia Mozyr
13 3 3 7 15:20 12
13
Vitebsk
13 2 6 5 12:21 12
14
Dinamo-Brest
12 2 5 5 14:17 11
15
Arsenal Dzerzhinsk
13 2 4 7 10:18 10
16
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
12 9 2 1 20:10 29
2
Sahtior Soligorsk
13 8 3 2 28:8 27
3
Dinamo Minsk
12 8 3 1 17:8 27
4
Isloch
12 8 1 3 22:12 25
5
BATE
12 6 6 0 19:5 24
6
Torpedo-BelAZ
13 6 3 4 15:14 21
7
Slavia Mozyr
12 5 2 5 16:18 17
8
Gomel
12 4 5 3 16:14 17
9
Belshina
12 3 6 3 20:18 15
10
FC Minsk
13 3 4 6 19:23 13
11
Slutsk
12 3 4 5 11:17 13
12
Neman
13 1 8 4 15:19 11
13
Dinamo-Brest
11 3 2 6 9:15 11
14
Vitebsk
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 2 8 6:18 8
16
Dnepr
12 0 3 9 8:27 3
Liga Campionilor UEFA
UEFA Europa Conference League
Play-offul de retrogadare

Echipe de start

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 17 -41
Vladimir Pyatigorets
gk. 7 -19
Pavel Markov
df. 22 1
Aleksey Dunaev
df. 21 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 17 0
Fedor Yurkevich
df. 11 0
Pavel Bordukov
mf. 23 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 23 0
Uriy Klochkov
mf. 23 2
Artem Fedyanin
mf. 21 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 20 0
Gleb Zheleznikov
mf. 19 1
Nikita Krasnov
mf. 16 1
Mark Mokin
mf. 14 1
Anton Lukashov
mf. 12 0
Vladislav Puninskiy
mf. 11 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Kirill Gusev
fw. 22 4
Krasimir Kapov
fw. 22 2
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 7 0
Isloch

Artem Radkov
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Sergey Ignatovich
gk. 19 -20
Timofey Yurasov
gk. 3 -2
Nikita Stepanov
df. 23 2
Vadim Pigas
df. 22 0
Maksim Kovel
df. 15 1
Kirill Glushhenkov
df. 13 0
Fard Ibrahim
df. 8 1
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Ilya Kalachev
df. 7 0
Aleksandr Mikhalenko
df. 6 0
Dmitri Lisakovich
mf. 23 1
Oleg Nikiforenko
mf. 22 4
Ruslan Lisakovich
mf. 18 3
Oleg Patotskiy
mf. 15 1
Kirill Leonovich
mf. 8 2
Camara Yamoussa
mf. 5 0
Alexander Guz
mf. 4 1
Kirill Gomanov
mf. 2 0
Artem Zimin
mf. 1 0
Vladislav Morozov
fw. 24 4
Daniel Sosah
fw. 23 6
Gleb Rovdo
fw. 16 1
Martin Artyukh
fw. 10 2
German Barkovskiy
fw. 8 4
Shakhrom Samiev
fw. 7 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?