Ponturi pariuri pentru meciul Dnepr Mogilev — Isloch 15 octombrie 2022

15 octombrie 2022, 17:00 (EEST)

Betting bonuses for meeting Dnepr Mogilev - Isloch

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 8 -17
Vladimir Pyatigorets
gk. 2 -3
Aleksey Dunaev
df. 10 0
Pavel Markov
df. 10 1
Dmytro Tereshchenko
df. 9 0
Alexey Firsov
df. 7 0
Fedor Yurkevich
df. 4 0
Mikhail Chernyavskiy
df. 0 0
Artem Fedyanin
mf. 10 2
Pavel Bordukov
mf. 10 0
Pavel Tseslyukevich
mf. 10 0
Uriy Klochkov
mf. 9 0
Aliaksandr Nemirko
mf. 8 0
Gleb Zheleznikov
mf. 7 0
Anton Lukashov
mf. 5 0
Vladislav Puninskiy
mf. 5 0
Mark Mokin
mf. 4 0
Nikita Krasnov
mf. 3 0
Roman Kuleshov
mf. 2 0
Gleb Vershinin
mf. 1 0
Kirill Gusev
fw. 10 3
Krasimir Kapov
fw. 9 0
Roman Volkov
fw. 9 0
Egor Malatkov
fw. 3 0
Isloch

Artem Radkov
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Sergey Ignatovich
gk. 6 -8
Konstantin Rudenok
gk. 3 -5
Timofey Yurasov
gk. 2 -1
Kirill Glushhenkov
df. 10 0
Nikita Stepanov
df. 10 0
Vadim Pigas
df. 10 0
Yvan Dibango
df. 10 2
Ilya Boltrushevich
df. 8 0
Aleksandr Mikhalenko
df. 4 0
Maksim Kovel
df. 2 0
Aleksey Orlovich
df. 0 0
Fard Ibrahim
df. 0 0
Gleb Krivtsov
df. 0 0
Maxim Lapchuk
df. 0 0
Dmitri Lisakovich
mf. 10 1
Yuri Kozyrenko
mf. 10 0
Oleg Nikiforenko
mf. 9 2
German Barkovskiy
mf. 8 4
Oleg Patotskiy
mf. 5 0
Ruslan Lisakovich
mf. 4 0
Stanislav Atrashkevich
mf. 2 0
Abdoulaye Conde
mf. 1 0
Alexander Guz
mf. 0 0
Artem Zimin
mf. 0 0
Vladislav Morozov
fw. 10 2
Daniel Sosah
fw. 9 3
Gleb Rovdo
fw. 6 0
Martin Artyukh
fw. 6 1
Aleksandr Korzun
fw. 0 0
Dmitri Nekrashevich
fw. 0 0
Oleg Pliut
fw. 0 0

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2022
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev

Ultimele meciuri de la turneu

Dnepr Mogilev
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E
Isloch
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
V
21.05.22
Belshina Bobruisk
Isloch
I
15.05.22
Isloch
Slavia Mozyr
I
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Isloch
V
01.05.22
Isloch
FC Minsk
V
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
V
16.04.22
Isloch
Neman
E
10.04.22
Isloch
Sahtior Soligorsk
E
02.04.22
Dinamo-Brest
Isloch
E
19.03.22
Isloch
Slutsk
I

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
9 7 2 0 19:4 23
Dinamo Minsk
10 6 3 1 15:9 21
Energetik-BGU
9 6 1 2 18:8 19
4
FC Minsk
10 6 1 3 14:10 19
5
Sahtior Soligorsk
10 5 3 2 12:5 18
6
Isloch
10 4 3 3 16:14 15
7
Slutsk
9 3 5 1 13:11 14
8
Slavia Mozyr
9 4 2 3 14:10 14
9
Neman
9 3 4 2 12:11 13
10
Gomel
9 3 2 4 12:13 11
11
Belshina
9 2 4 3 10:13 10
12
Torpedo-BelAZ
9 2 2 5 9:15 8
13
Vitebsk
10 1 4 5 9:17 7
14
Dnepr
10 1 2 7 8:20 5
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 0 4 6 4:14 4
16
Dinamo-Brest
10 0 4 6 7:18 4
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
5 4 0 1 5:1 12
2
BATE
5 3 2 0 9:4 11
3
Dinamo Minsk
5 3 1 1 9:7 10
4
Isloch
5 3 0 2 9:7 9
5
Energetik-BGU
5 3 0 2 9:4 9
6
Slutsk
5 2 3 0 8:5 9
7
FC Minsk
5 3 0 2 6:6 9
8
Slavia Mozyr
5 2 2 1 8:5 8
9
Belshina
5 2 2 1 8:7 8
10
Neman
5 1 2 2 7:9 5
11
Torpedo-BelAZ
5 1 2 2 7:9 5
12
Vitebsk
5 1 1 3 5:8 4
13
Dnepr
5 1 1 3 7:8 4
14
Gomel
5 0 2 3 4:7 2
15
Dinamo-Brest
5 0 2 3 2:9 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 1:9 1
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
FC Minsk
6 5 0 1 9:3 15
2
Sahtior Soligorsk
5 4 0 1 8:1 12
3
Energetik-BGU
6 3 1 2 10:6 10
4
Neman
5 3 1 1 8:6 10
5
Isloch
6 2 2 2 8:8 8
6
BATE
2 2 0 0 4:2 6
7
Dinamo Minsk
4 1 3 0 5:4 6
8
Slutsk
5 1 3 1 7:8 6
9
Slavia Mozyr
5 1 2 2 7:9 5
10
Belshina
6 1 2 3 6:11 5
11
Vitebsk
4 1 2 1 4:6 5
12
Torpedo-BelAZ
4 1 1 2 5:7 4
13
Dinamo-Brest
6 0 4 2 5:9 4
14
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
15
Dnepr
4 1 0 3 2:6 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 3:8 2
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
7 5 2 0 15:2 17
2
Dinamo Minsk
6 5 0 1 10:5 15
3
Energetik-BGU
3 3 0 0 8:2 9
4
Slavia Mozyr
4 3 0 1 7:1 9
5
Slutsk
4 2 2 0 6:3 8
6
Gomel
6 2 2 2 9:9 8
7
Isloch
4 2 1 1 8:6 7
8
Sahtior Soligorsk
5 1 3 1 4:4 6
9
Belshina
3 1 2 0 4:2 5
10
FC Minsk
4 1 1 2 5:7 4
11
Torpedo-BelAZ
5 1 1 3 4:8 4
12
Neman
4 0 3 1 4:5 3
13
Vitebsk
6 0 2 4 5:11 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
15
Dnepr
6 0 2 4 6:14 2
16
Dinamo-Brest
4 0 0 4 2:9 0
Comentarii
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?