Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
30 septembrie
Toate emisiunile
Digisport 1
Telekom Sport 1
Looksport Plus
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
30 septembrie
Top ponturi
Marseille castiga
1.85
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 octombrie
Top ponturi
Biletul Zilei Fotbal Cota 4 — 01.10.2022
3.67
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Dnepr Mogilev — Energetik-BGU 29 octombrie 2022

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Dnepr Mogilev – Energetik-BGU

Ultimele meciuri de la turneu

Dnepr Mogilev
18.09.22
Torpedo-BelAZ
Dnepr Mogilev
I
10.09.22
Dnepr Mogilev
Vitebsk
V
04.09.22
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
I
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
I
21.08.22
BATE
Dnepr Mogilev
I
15.08.22
Dnepr Mogilev
Sahtior Soligorsk
I
06.08.22
Dnepr Mogilev
Belshina Bobruisk
V
16.07.22
Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr
I
10.07.22
Arsenal Dzerzhinsk
Dnepr Mogilev
I
04.07.22
Dnepr Mogilev
FC Minsk
I
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
18.06.22
Dnepr Mogilev
Neman
I
27.05.22
Isloch
Dnepr Mogilev
I
22.05.22
Dnepr Mogilev
Dinamo-Brest
V
15.05.22
Slutsk
Dnepr Mogilev
E
07.05.22
Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ
I
02.05.22
Vitebsk
Dnepr Mogilev
I
23.04.22
Dnepr Mogilev
Dinamo Minsk
I
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
I
10.04.22
Dnepr Mogilev
BATE
I
03.04.22
Sahtior Soligorsk
Dnepr Mogilev
I
20.03.22
Belshina Bobruisk
Dnepr Mogilev
E
Energetik-BGU
16.09.22
Sahtior Soligorsk
Energetik-BGU
V
11.09.22
Energetik-BGU
Neman
V
03.09.22
Isloch
Energetik-BGU
V
27.08.22
Energetik-BGU
Dinamo-Brest
E
20.08.22
Slutsk
Energetik-BGU
V
12.08.22
Torpedo-BelAZ
Energetik-BGU
I
05.08.22
Vitebsk
Energetik-BGU
V
09.07.22
Energetik-BGU
Gomel
E
03.07.22
BATE
Energetik-BGU
E
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev
E
17.06.22
Belshina Bobruisk
Energetik-BGU
V
29.05.22
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
V
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Energetik-BGU
V
14.05.22
Energetik-BGU
FC Minsk
V
08.05.22
Energetik-BGU
Sahtior Soligorsk
I
02.05.22
Neman
Energetik-BGU
V
23.04.22
Energetik-BGU
Isloch
I
17.04.22
Dinamo-Brest
Energetik-BGU
V
09.04.22
Energetik-BGU
Slutsk
E
03.04.22
Energetik-BGU
Torpedo-BelAZ
V
19.03.22
Energetik-BGU
Vitebsk
V

Meciurile head-to-head: Dnepr Mogilev — Energetik-BGU

Belarusian Premier League 2022
27.06.22
Energetik-BGU
Dnepr Mogilev

Clasamente

Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
21 13 5 3 37:18 44
2
Sahtior Soligorsk
21 13 4 4 36:13 43
3
Dinamo Minsk
21 12 7 2 34:16 43
4
BATE
22 11 8 3 37:16 41
5
Isloch
22 11 4 7 37:27 37
6
Torpedo-BelAZ
22 10 5 7 29:23 35
7
FC Minsk
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
22 9 4 9 27:28 31
9
Neman
22 6 11 5 29:29 29
10
Slavia Mozyr
22 8 5 9 31:34 29
11
Belshina
22 5 9 8 29:33 24
12
Slutsk
22 5 8 9 22:32 23
13
Vitebsk
22 4 7 11 22:33 19
14
Dinamo-Brest
21 4 6 11 17:30 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
22 3 3 16 20:54 12
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Energetik-BGU
5 4 1 0 8:4 13
2
Dinamo Minsk
5 3 2 0 10:2 11
3
Torpedo-BelAZ
5 3 2 0 8:4 11
4
Sahtior Soligorsk
5 3 1 1 8:3 10
5
BATE
5 2 2 1 4:4 8
6
Dinamo-Brest
5 2 2 1 6:4 8
7
Vitebsk
5 2 2 1 9:5 8
8
Slavia Mozyr
5 1 3 1 5:5 6
9
Belshina
5 1 3 1 6:5 6
10
Isloch
5 2 0 3 9:7 6
11
FC Minsk
5 1 2 2 5:10 5
12
Neman
5 1 2 2 7:8 5
13
Slutsk
5 1 2 2 3:4 5
14
Gomel
5 1 0 4 4:10 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
FC Minsk
11 7 1 3 17:14 22
2
Energetik-BGU
11 5 4 2 18:8 19
3
Sahtior Soligorsk
10 6 1 3 13:6 19
4
Neman
11 5 4 2 15:12 19
5
BATE
11 5 3 3 18:11 18
6
Dinamo Minsk
10 4 5 1 17:8 17
7
Torpedo-BelAZ
11 4 4 3 17:12 16
8
Isloch
11 4 3 4 16:15 15
9
Gomel
11 5 0 6 12:15 15
10
Slutsk
11 3 4 4 13:16 13
11
Slavia Mozyr
11 3 3 5 15:18 12
12
Vitebsk
11 2 5 4 12:16 11
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Belshina
11 2 3 6 9:17 9
15
Dinamo-Brest
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
Echipa Meciuri V E I Golaveraj Puncte Forma
1
Dinamo Minsk
11 8 2 1 17:8 26
2
Energetik-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Sahtior Soligorsk
11 7 3 1 23:7 24
4
BATE
11 6 5 0 19:5 23
5
Isloch
11 7 1 3 21:12 22
6
Torpedo-BelAZ
11 6 1 4 12:11 19
7
Slavia Mozyr
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Belshina
11 3 6 2 20:16 15
10
FC Minsk
11 3 3 5 18:21 12
11
Neman
11 1 7 3 14:17 10
12
Slutsk
11 2 4 5 9:16 10
13
Dinamo-Brest
10 3 1 6 7:13 10
14
Vitebsk
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3

Echipe de start

Dnepr Mogilev

Evgeniy Molchan
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Vladimir Zhurov
gk. 16 -37
Vladimir Pyatigorets
gk. 6 -17
Pavel Markov
df. 21 1
Aleksey Dunaev
df. 19 0
Dmytro Tereshchenko
df. 18 0
Alexey Firsov
df. 16 0
Fedor Yurkevich
df. 9 0
Pavel Bordukov
mf. 21 1
Pavel Tseslyukevich
mf. 21 0
Uriy Klochkov
mf. 21 2
Artem Fedyanin
mf. 20 2
Aliaksandr Nemirko
mf. 19 0
Gleb Zheleznikov
mf. 19 1
Nikita Krasnov
mf. 14 0
Mark Mokin
mf. 12 1
Anton Lukashov
mf. 10 0
Vladislav Puninskiy
mf. 9 0
Roman Kuleshov
mf. 4 0
Kirill Gusev
fw. 20 4
Krasimir Kapov
fw. 20 2
Roman Volkov
fw. 16 4
Egor Malatkov
fw. 6 0
Energetik-BGU

Pavel Rodnenok
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Jucatori disponibili
Artem Makavchik
gk. 20 -18
Stanislav Kleshchuk
gk. 1 0
Artur Lesko
gk. 0 0
Vladislav Rusanov
gk. 0 0
Yaroslav Makushinskiy
df. 21 0
Abdulkodir Husanov
df. 20 3
Aleksey Lavrik
df. 20 0
Pavel Pashevich
df. 18 0
Ilya Lukashevich
df. 16 0
Artem Turich
df. 5 1
Zaurbek Kokaev
df. 3 0
Aleksey Semenov
df. 2 0
Andrey Rylach
mf. 21 1
Daniil Silinskiy
mf. 21 0
Aleksandr Svirepa
mf. 20 7
Maksim Omelyanchuk
mf. 10 0
Maksim Samotoi
mf. 8 0
Beka Gvaradze
mf. 7 0
Oleg Pliev
mf. 5 0
Konstantin Malitskiy
mf. 3 0
Ivan Ageev
mf. 2 0
Maksim Burko
mf. 2 0
Albert Mikhailov
mf. 1 0
Bagdat Zhienbay
mf. 0 0
Bobur Abdukhalikov
fw. 21 20
Ilya Grishchenko
fw. 20 2
Roman Paparyga
fw. 20 2
Maksim Kunski
fw. 7 0
Danil Chul
fw. 5 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?