Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Toate informatiile de care ai nevoie pentru a paria pe preliminariile UEFA Euro 2020

Sezon 2019-2020
Sezon 2019-2020
Etapa 3
7 iunie vi.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
19:00 Georgia — Gibraltar
21:45 Macedonia — Polonia
21:45 Austria — Slovenia
21:45 Norvegia — Romania
21:45 Suedia — Malta
21:45 Insulele Feroe — Spania
21:45 Ucraina — Serbia
21:45 Lituania — Luxemburg
21:45 Danemarca — Irlanda
21:45 Cehia — Bulgaria
21:45 Muntenegru — Kosovo
21:45 Letonia — Israel
8 iunie sa.
16:00 Islanda — Albania
16:00 Croatia — Tara Galilor
19:00 Finlanda — Bosnia
19:00 Rusia — San-Marino
19:00 Estonia — Irlanda de Nord
19:00 Armenia — Liechtenstein
19:00 Azerbaijan — Ungaria
19:00 Moldova — Andorra
21:45 Turcia — Franta
21:45 Belarus — Germania
21:45 Grecia — Italia
21:45 Belgia — Kazakhstan
21:45 Scotia — Cipru
Urmatoarele etape
Etapa 4
10 iunie lu.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
21:45 Serbia — Lituania
21:45 Cehia — Muntenegru
21:45 Bulgaria — Kosovo
21:45 Danemarca — Georgia
21:45 Irlanda — Gibraltar
21:45 Polonia — Israel
21:45 Ucraina — Luxemburg
21:45 Malta — Romania
21:45 Insulele Feroe — Norvegia
21:45 Macedonia — Austria
21:45 Letonia — Slovenia
21:45 Spania — Suedia
11 iunie ma.
17:00 Kazakhstan — San-Marino
19:00 Azerbaijan — Slovacia
21:45 Liechtenstein — Finlanda
21:45 Belgia — Scotia
21:45 Italia — Bosnia
21:45 Grecia — Armenia
21:45 Andorra — Franta
21:45 Ungaria — Tara Galilor
21:45 Belarus — Irlanda de Nord
21:45 Germania — Estonia
21:45 Albania — Moldova
21:45 Islanda — Turcia
21:45 Rusia — Cipru
Etapa 5
5 septembrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
19:00 Armenia — Italia
21:45 Israel — Macedonia
21:45 Insulele Feroe — Suedia
21:45 Romania — Spania
21:45 Norvegia — Malta
21:45 Bosnia — Liechtenstein
21:45 Finlanda — Grecia
21:45 Irlanda — Elvetia
21:45 Gibraltar — Danemarca
6 septembrie vi.
21:45 Scotia — Rusia
21:45 San-Marino — Belgia
21:45 Cipru — Kazakhstan
21:45 Slovacia — Croatia
21:45 Tara Galilor — Azerbaijan
21:45 Germania — Olanda
21:45 Estonia — Belarus
21:45 Austria — Letonia
21:45 Slovenia — Polonia
7 septembrie sa.
19:00 Islanda — Moldova
19:00 Lituania — Ucraina
21:45 Franta — Albania
21:45 Turcia — Andorra
21:45 Serbia — Portugalia
21:45 Anglia — Bulgaria
21:45 Kosovo — Cehia
Etapa 6
8 septembrie du.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
16:00 Spania — Insulele Feroe
19:00 Armenia — Bosnia
19:00 Romania — Malta
19:00 Georgia — Danemarca
19:00 Elvetia — Gibraltar
21:45 Suedia — Norvegia
21:45 Finlanda — Italia
21:45 Grecia — Liechtenstein
9 septembrie lu.
19:00 Azerbaijan — Croatia
21:45 Scotia — Belgia
21:45 San-Marino — Cipru
21:45 Rusia — Kazakhstan
21:45 Ungaria — Slovacia
21:45 Estonia — Olanda
21:45 Irlanda de Nord — Germania
21:45 Letonia — Macedonia
21:45 Polonia — Austria
21:45 Slovenia — Israel
10 septembrie ma.
21:45 Franta — Andorra
21:45 Moldova — Turcia
21:45 Albania — Islanda
21:45 Lituania — Portugalia
21:45 Anglia — Kosovo
21:45 Muntenegru — Cehia
22:45 Luxemburg — Serbia
Etapa 7
10 octombrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
17:00 Kazakhstan — Cipru
21:45 Letonia — Polonia
21:45 Macedonia — Slovenia
21:45 Austria — Israel
21:45 Olanda — Irlanda de Nord
21:45 Belarus — Estonia
21:45 Slovacia — Tara Galilor
21:45 Croatia — Ungaria
21:45 Belgia — San-Marino
21:45 Rusia — Scotia
11 octombrie vi.
21:45 Muntenegru — Bulgaria
21:45 Cehia — Anglia
21:45 Portugalia — Luxemburg
21:45 Ucraina — Lituania
21:45 Andorra — Moldova
21:45 Islanda — Franta
21:45 Turcia — Albania
12 octombrie sa.
16:00 Georgia — Irlanda
19:00 Insulele Feroe — Romania
19:00 Bosnia — Finlanda
19:00 Danemarca — Elvetia
21:45 Norvegia — Spania
21:45 Malta — Suedia
21:45 Italia — Grecia
21:45 Liechtenstein — Armenia
Etapa 8
13 octombrie du.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
16:00 Kazakhstan — Belgia
19:00 Belarus — Olanda
19:00 Ungaria — Azerbaijan
19:00 Cipru — Rusia
19:00 Scotia — San-Marino
21:45 Slovenia — Austria
21:45 Polonia — Macedonia
21:45 Estonia — Germania
21:45 Tara Galilor — Croatia
14 octombrie lu.
21:45 Kosovo — Muntenegru
21:45 Bulgaria — Anglia
21:45 Lituania — Serbia
21:45 Ucraina — Portugalia
21:45 Islanda — Andorra
21:45 Moldova — Albania
21:45 Franta — Turcia
15 octombrie ma.
21:45 Israel — Letonia
21:45 Suedia — Spania
21:45 Romania — Norvegia
21:45 Grecia — Bosnia
21:45 Insulele Feroe — Malta
21:45 Liechtenstein — Italia
21:45 Finlanda — Armenia
21:45 Elvetia — Irlanda
21:45 Gibraltar — Georgia
Etapa 9
14 noiembrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
19:00 Turcia — Islanda
21:45 Franta — Moldova
21:45 Albania — Andorra
21:45 Serbia — Luxemburg
21:45 Portugalia — Lituania
21:45 Cehia — Kosovo
21:45 Anglia — Muntenegru
15 noiembrie vi.
18:00 Norvegia — Insulele Feroe
19:00 Finlanda — Liechtenstein
19:00 Armenia — Grecia
21:45 Danemarca — Gibraltar
21:45 Elvetia — Georgia
21:45 Spania — Malta
21:45 Bosnia — Italia
21:45 Romania — Suedia
16 noiembrie sa.
16:00 Cipru — Scotia
19:00 Slovenia — Letonia
19:00 Azerbaijan — Tara Galilor
19:00 Rusia — Belgia
19:00 San-Marino — Kazakhstan
21:45 Israel — Polonia
21:45 Austria — Macedonia
21:45 Irlanda de Nord — Olanda
21:45 Germania — Belarus
21:45 Croatia — Slovacia
Etapa 10
17 noiembrie du.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
16:00 Serbia — Ucraina
16:00 Luxemburg — Portugalia
21:45 Andorra — Turcia
21:45 Albania — Franta
21:45 Bulgaria — Cehia
21:45 Kosovo — Anglia
21:45 Moldova — Islanda
18 noiembrie lu.
21:45 Grecia — Finlanda
21:45 Gibraltar — Elvetia
21:45 Liechtenstein — Bosnia
21:45 Irlanda — Danemarca
21:45 Italia — Armenia
21:45 Spania — Romania
21:45 Malta — Norvegia
21:45 Suedia — Insulele Feroe
19 noiembrie ma.
21:45 Polonia — Slovenia
21:45 Letonia — Austria
21:45 Macedonia — Israel
21:45 Olanda — Estonia
21:45 Germania — Irlanda de Nord
21:45 Tara Galilor — Ungaria
21:45 Slovacia — Azerbaijan
21:45 Scotia — Kazakhstan
21:45 San-Marino — Rusia
21:45 Belgia — Cipru
Faza grupelor
Grupa A
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Anglia
  -:- -:- -:- 5:0 2 2 0 0
10 - 1
9
6
2
Bulgaria
-:-   -:- 1:1 -:- 2 0 2 0
2 - 2
0
2
3
Kosovo
-:- 1:1   -:- -:- 1 0 1 0
1 - 1
0
1
4
Muntenegru
1:5 -:- -:-   -:- 2 0 1 1
2 - 6
-4
1
5
Cehia
-:- -:- -:- -:-   1 0 0 1
0 - 5
-5
0
Grupa B
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Ucraina
  -:- -:- -:- -:- 2 1 1 0
2 - 1
1
4
2
Luxemburg
1:2   -:- -:- 2:1 2 1 0 1
3 - 3
0
3
3
Portugalia
0:0 -:-   1:1 -:- 2 0 2 0
1 - 1
0
2
4
Serbia
-:- -:- -:-   -:- 1 0 1 0
1 - 1
0
1
5
Lituania
-:- -:- -:- -:-   1 0 0 1
1 - 2
-1
0
Grupa C
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Irlanda de Nord
  -:- -:- 2:0 2:1 2 2 0 0
4 - 1
3
6
2
Germania
-:-   -:- -:- -:- 1 1 0 0
3 - 2
1
3
3
Olanda
-:- 2:3   -:- 4:0 2 1 0 1
6 - 3
3
3
4
Estonia
-:- -:- -:-   -:- 1 0 0 1
0 - 2
-2
0
5
Belarus
-:- -:- -:- -:-   2 0 0 2
1 - 6
-5
0
Grupa D
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Irlanda
  -:- -:- -:- 1:0 2 2 0 0
2 - 0
2
6
2
Elvetia
-:-   3:3 -:- -:- 2 1 1 0
5 - 3
2
4
3
Danemarca
-:- -:-   -:- -:- 1 0 1 0
3 - 3
0
1
4
Gibraltar
0:1 -:- -:-   -:- 1 0 0 1
0 - 1
-1
0
5
Georgia
-:- 0:2 -:- -:-   2 0 0 2
0 - 3
-3
0
Grupa E
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Tara Galilor
  1:0 -:- -:- -:- 1 1 0 0
1 - 0
1
3
2
Slovacia
-:-   2:0 -:- -:- 2 1 0 1
2 - 1
1
3
3
Ungaria
-:- -:-   2:1 -:- 2 1 0 1
2 - 3
-1
3
4
Croatia
-:- -:- -:-   2:1 2 1 0 1
3 - 3
0
3
5
Azerbaijan
-:- -:- -:- -:-   1 0 0 1
1 - 2
-1
0
Grupa F
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Spania
  -:- -:- -:- 2:1 -:- 2 2 0 0
4 - 1
3
6
2
Suedia
-:-   2:1 -:- -:- -:- 2 1 1 0
5 - 4
1
4
3
Romania
-:- -:-   -:- -:- 4:1 2 1 0 1
5 - 3
2
3
4
Malta
0:2 -:- -:-   -:- 2:1 2 1 0 1
2 - 3
-1
3
5
Norvegia
-:- 3:3 -:- -:-   -:- 2 0 1 1
4 - 5
-1
1
6
Insulele Feroe
-:- -:- -:- -:- -:-   2 0 0 2
2 - 6
-4
0
Grupa G
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Polonia
  -:- -:- -:- -:- 2:0 2 2 0 0
3 - 0
3
6
2
Israel
-:-   -:- 1:1 4:2 -:- 2 1 1 0
5 - 3
2
4
3
Macedonia
-:- -:-   -:- -:- 3:1 2 1 1 0
4 - 2
2
4
4
Slovenia
-:- -:- 1:1   -:- -:- 2 0 2 0
2 - 2
0
2
5
Austria
0:1 -:- -:- -:-   -:- 2 0 0 2
2 - 5
-3
0
6
Letonia
-:- -:- -:- -:- -:-   2 0 0 2
1 - 5
-4
0
Grupa H
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Franta
  -:- -:- 4:0 -:- -:- 2 2 0 0
8 - 1
7
6
2
Turcia
-:-   -:- -:- -:- 4:0 2 2 0 0
6 - 0
6
6
3
Albania
-:- 0:2   -:- -:- -:- 2 1 0 1
3 - 2
1
3
4
Islanda
-:- -:- -:-   -:- -:- 2 1 0 1
2 - 4
-2
3
5
Andorra
-:- -:- 0:3 0:2   -:- 2 0 0 2
0 - 5
-5
0
6
Moldova
1:4 -:- -:- -:- -:-   2 0 0 2
1 - 8
-7
0
Group I
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Belgia
  -:- 3:1 -:- -:- -:- 2 2 0 0
5 - 1
4
6
2
Cipru
0:2   -:- -:- -:- 5:0 2 1 0 1
5 - 2
3
3
3
Rusia
-:- -:-   -:- -:- -:- 2 1 0 1
5 - 3
2
3
4
Kazakhstan
-:- -:- 0:4   3:0 -:- 2 1 0 1
3 - 4
-1
3
5
Scotia
-:- -:- -:- -:-   -:- 2 1 0 1
2 - 3
-1
3
6
San-Marino
-:- -:- -:- -:- 0:2   2 0 0 2
0 - 7
-7
0
Group J
Echipa
Meciuri
M
Victorii
V
Egaluri
E
Infrangeri
I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Italia
  -:- -:- 2:0 -:- 6:0 2 2 0 0
8 - 0
8
6
2
Grecia
-:-   -:- -:- -:- -:- 2 1 1 0
4 - 2
2
4
3
Bosnia
-:- 2:2   -:- 2:1 -:- 2 1 1 0
4 - 3
1
4
4
Finlanda
-:- -:- -:-   -:- -:- 2 1 0 1
2 - 2
0
3
5
Armenia
-:- -:- -:- 0:2   -:- 2 0 0 2
1 - 4
-3
0
6
Liechtenstein
-:- 0:2 -:- -:- -:-   2 0 0 2
0 - 8
-8
0
Etapa 2
26 martie 2019 Scor 1 × 2 S 2.5 P 2.5
21:45 Elvetia — Danemarca
3
:
3
2,30 3,20 3,60 1,64 2,33
21:45 Irlanda — Georgia
1
:
0
1,75 3,35 6,25 1,48 2,95
21:45 Italia — Liechtenstein
6
:
0
1,01 41,00 91,00 9,00 1,08
21:45 Bosnia — Grecia
2
:
2
1,91 3,35 5,10 1,56 2,55
21:45 Malta — Spania
0
:
2
67,00 34,00 1,02 5,40 1,16
21:45 Norvegia — Suedia
3
:
3
2,55 3,20 3,40 1,57 2,45
21:45 Romania — Insulele Feroe
4
:
1
1,17 7,25 22,00 2,10 1,80
19:00 Armenia — Finlanda
0
:
2
3,25 3,15 2,45 1,56 2,50
25 martie 2019
21:45 Portugalia — Serbia
1
:
1
1,55 4,40 7,00 1,92 1,98
21:45 Luxemburg — Ucraina
1
:
2
9,75 4,80 1,42 1,93 1,88
21:45 Franta — Islanda
4
:
0
1,19 7,50 21,00 2,55 1,54
21:45 Muntenegru — Anglia
1
:
5
11,00 5,35 1,40 2,02 1,98
21:45 Kosovo — Bulgaria
1
:
1
2,35 3,25 3,40 1,57 2,43
21:45 Andorra — Albania
0
:
3
10,00 4,40 1,52 1,53 2,70
19:00 Turcia — Moldova
4
:
0
1,17 7,00 25,00 2,20 1,71
24 martie 2019
21:45 Polonia — Letonia
2
:
0
1,09 11,00 34,00 3,05 1,38
21:45 Slovenia — Macedonia
1
:
1
1,88 3,35 4,80 1,57 2,43
21:45 Olanda — Germania
2
:
3
2,35 3,70 3,15 2,30 1,66
21:45 Irlanda de Nord — Belarus
2
:
1
1,77 3,30 5,90 1,44 2,88
21:45 Cipru — Belgia
0
:
2
23,00 8,75 1,16 2,95 1,44
19:00 Israel — Austria
4
:
2
3,15 3,30 2,40 1,77 2,10
19:00 Ungaria — Croatia
2
:
1
6,00 3,75 1,72 1,71 2,16
19:00 San-Marino — Scotia
0
:
2
41,00 18,00 1,04 4,80 1,20
16:00 Tara Galilor — Slovacia
1
:
0
2,10 3,25 4,30 1,50 2,60
16:00 Kazakhstan — Rusia
0
:
4
4,50 3,45 1,92 1,68 2,20
Etapa 1
23 martie 2019
21:45 Bosnia — Armenia
2
:
1
1,35 5,10 10,00 2,04 1,83
21:45 Liechtenstein — Grecia
0
:
2
19,00 7,50 1,17 2,14 1,74
21:45 Spania — Norvegia
2
:
1
1,26 6,00 16,00 2,40 1,62
21:45 Italia — Finlanda
2
:
0
1,27 5,80 16,00 1,85 2,05
19:00 Malta — Insulele Feroe
2
:
1
3,50 3,05 2,35 1,45 3,00
19:00 Gibraltar — Irlanda
0
:
1
46,00 18,00 1,04 3,75 1,31
19:00 Suedia — Romania
2
:
1
1,85 3,50 5,25 1,55 2,55
16:00 Georgia — Elvetia
0
:
2
5,75 3,60 1,70 1,67 2,25
22 martie 2019
21:45 Albania — Turcia
0
:
2
4,00 3,30 2,10 1,50 2,60
21:45 Andorra — Islanda
0
:
2
12,25 6,10 1,26 1,87 1,96
21:45 Moldova — Franta
1
:
4
51,00 14,00 1,10 3,10 1,43
21:45 Anglia — Cehia
5
:
0
1,31 5,35 13,50 1,95 1,86
21:45 Portugalia — Ucraina
0
:
0
1,41 4,70 9,75 1,91 2,00
21:45 Luxemburg — Lituania
2
:
1
2,20 3,15 3,90 1,51 2,55
19:00 Bulgaria — Muntenegru
1
:
1
2,30 3,15 3,50 1,54 2,50
21 martie 2019
21:45 Croatia — Azerbaijan
2
:
1
1,10 10,00 31,00 2,50 1,55
21:45 Slovacia — Ungaria
2
:
0
2,00 3,60 5,00 1,62 2,45
21:45 Austria — Polonia
0
:
1
2,40 3,20 3,25 1,58 2,38
21:45 Macedonia — Letonia
3
:
1
1,40 4,40 10,00 1,67 2,23
21:45 Israel — Slovenia
1
:
1
2,15 3,30 3,70 1,57 2,43
21:45 Irlanda de Nord — Estonia
2
:
0
1,44 4,33 10,50 1,52 2,60
21:45 Olanda — Belarus
4
:
0
1,15 9,25 21,00 2,70 1,46
21:45 Belgia — Rusia
3
:
1
1,44 5,00 9,00 2,15 1,75
19:00 Cipru — San-Marino
5
:
0
1,08 13,00 34,00 3,10 1,39
17:00 Kazakhstan — Scotia
3
:
0
4,10 3,25 2,08 1,54 2,50

Case de pariuri pentru pariurile pe Preliminariile UEFA Euro 2020

Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept