Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
Isloch — BATE Meci incheiat 18 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Isloch
25 octombrie, 17:00
 
Rukh
Isloch
Urmatorul meci pentru BATE
24 octombrie, 16:30
 
BATE
Vitebsk
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Isloch — BATE

18 octombrie 2020, 15:45 (EEST)
18 octombrie 2020, 15:45 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Traktor (Minsk, Belarus)
Arbitru: Sergey Chistov

Echipe de start

Isloch

Vitali Zhukovski
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Titulari
Yegor Khatkevich
gk. 24 -33
Sergei Karpovich
df. 25 0
Godfrey Bitok Stephen
df. 22 2
Sergey Kontsevoy
df. 22 0
Pavel Rybak
df. 11 0
Igor Kuzmenok
df. 10 2
Oleg Patotskiy
mf. 25 0
Aleksandr Bychenok
mf. 13 0
Dmitri Borodin
mf. 1 0
Dmitri Komarovski
fw. 23 6
Aleksandr Makas
fw. 20 7
Rezerve
Vladislav Vasilyuchek
gk. 1 -2
Aleksey Yanushkevich
df. 17 1
Oluwaseun Adegbola
df. 4 0
Semen Lazarchik
df. 1 0
Roman Vegerya
df. 0 0
Oleksandr Papush
mf. 21 0
Roman Lisovskiy
mf. 4 0
Mohamed Katana
mf. 0 0
Nikolai Yanush
fw. 19 9
Nu vor juca
Momo Yansane
fw. 23 8
Sandro Tsveiba
mf. 17 0
Dmitriy Yusov
mf. 9 4
Vadim Melnyk
mf. 7 0
Vladislav Glinskiy
df. 3 0
Dmitri Nekrashevich
fw. 2 0
Denis Firago
fw. 1 0
Nivaldo Ferreira
fw. 1 0
Abdulrazak Yusuf
mf. 0 0
BATE

Alexander Lisovsky
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Titulari
Anton Chichkan
gk. 11 -13
Aleksandar Filipović
df. 22 0
Eugeniy Yablonskiy
df. 22 1
Вojan Nastić
df. 21 1
Egor Filipenko
df. 19 1
Jakov Filipović
df. 15 1
Stanislav Dragun
mf. 21 6
Igor Stasevich
mf. 20 6
Willum Thór Willumsson
mf. 15 3
Maksim Skavysh
fw. 24 13
Nemanja Milic
fw. 19 6
Rezerve
Andrey Kudravets
gk. 0 0
Dmitri Bessmertny
df. 18 0
Boris Kopitović
df. 5 0
Pavel Nekhajchik
mf. 23 10
Hervaine Moukam
mf. 12 0
Aleksandr Volodjko
mf. 4 0
Anton Saroka
fw. 5 2
Nikolai Signevich
fw. 0 0
Nu vor juca
Dzmitry Baha
mf. 23 2
Zakhar Volkov
df. 16 0
Denis Shcherbitski
gk. 14 -15
Bojan Dubajic
fw. 8 1

Stiri

Titulari
Titulari
11 minute inainte de meci
Echipe de start postate.
See above.
Arata tot

Meciurile head-to-head

Belarusian Premier League 2020
31.05.20
BATE
Isloch
Belarusian Premier League 2019
03.11.19
BATE
Isloch
2
:
4
22.06.19
Isloch
BATE
0
:
0
Belarusian Premier League 2018
07.10.18
Isloch
BATE
2
:
1
28.05.18
BATE
Isloch
1
:
1
Belarusian Premier League 2017
18.09.17
Isloch
BATE
0
:
2
10.05.17
BATE
Isloch
2
:
0
Belarusian Premier League 2016
02.10.16
BATE
Isloch
4
:
1
21.09.16
BATE
Isloch
4
:
2
07.07.16
Isloch
BATE
1
:
3

Ultimele meciuri de la turneu

Isloch
26.09.20
Energetik-BGU
Isloch
E
20.09.20
Isloch
Dinamo Minsk
V
13.09.20
Belshina Bobruisk
Isloch
V
21.08.20
Isloch
Sahtior Soligorsk
V
07.08.20
Vitebsk
Isloch
V
01.08.20
Slavia Mozyr
Isloch
V
25.07.20
Isloch
Dinamo-Brest
V
17.07.20
Slutsk
Isloch
I
10.07.20
FK Smolevichi
Isloch
I
04.07.20
Neman
Isloch
I
28.06.20
Gorodeya
Isloch
V
20.06.20
Isloch
Torpedo-BelAZ
E
12.06.20
FC Minsk
Isloch
V
06.06.20
Isloch
Rukh
E
31.05.20
BATE
Isloch
I
23.05.20
Isloch
Energetik-BGU
I
17.05.20
Dinamo Minsk
Isloch
I
10.05.20
Isloch
Belshina Bobruisk
V
03.05.20
Sahtior Soligorsk
Isloch
I
26.04.20
Isloch
Vitebsk
V
18.04.20
Isloch
Slavia Mozyr
V
12.04.20
Dinamo-Brest
Isloch
I
05.04.20
Isloch
Slutsk
I
29.03.20
Isloch
FK Smolevichi
V
21.03.20
Isloch
Neman
V
BATE
26.09.20
BATE
Dinamo-Brest
I
20.09.20
Slutsk
BATE
V
12.09.20
BATE
FK Smolevichi
V
23.08.20
Neman
BATE
V
08.08.20
BATE
Gorodeya
V
02.08.20
Torpedo-BelAZ
BATE
I
26.07.20
BATE
FC Minsk
V
18.07.20
Rukh
BATE
V
11.07.20
BATE
Slavia Mozyr
E
04.07.20
BATE
Energetik-BGU
I
27.06.20
BATE
Dinamo Minsk
I
21.06.20
Belshina Bobruisk
BATE
V
14.06.20
BATE
Sahtior Soligorsk
E
07.06.20
Vitebsk
BATE
E
31.05.20
BATE
Isloch
V
20.05.20
Dinamo-Brest
BATE
V
16.05.20
BATE
Slutsk
V
10.05.20
FK Smolevichi
BATE
V
03.05.20
BATE
Neman
V
25.04.20
Gorodeya
BATE
V
18.04.20
BATE
Torpedo-BelAZ
E
12.04.20
FC Minsk
BATE
V
04.04.20
BATE
Rukh
V
28.03.20
Slavia Mozyr
BATE
I
19.03.20
Energetik-BGU
BATE
I

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
BATE
25 15 4 6 54:28 49
Neman
26 14 5 7 34:23 47
Sahtior Soligorsk
24 13 7 4 43:14 46
4
Torpedo-BelAZ
26 12 8 6 43:32 44
5
Isloch
25 13 3 9 39:35 42
6
Rukh
25 10 9 6 46:27 39
7
Dinamo Minsk
25 12 3 10 30:22 39
8
Dinamo-Brest
23 12 2 9 43:30 38
9
Energetik-BGU
25 10 5 10 34:36 35
10
Vitebsk
26 8 10 8 25:30 34
11
FC Minsk
25 9 4 12 34:45 31
12
Slavia Mozyr
23 7 7 9 31:42 28
13
Gorodeya
26 6 6 14 22:42 24
14
Slutsk
24 7 3 14 27:46 24
15
Belshina Bobruisk
24 5 5 14 27:45 20
16
FK Smolevichi
26 3 5 18 26:61 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Isloch
5 4 1 0 13:8 13
2
BATE
5 4 0 1 13:7 12
3
Rukh
5 3 1 1 19:7 10
4
Torpedo-BelAZ
5 3 1 1 12:6 10
5
Belshina Bobruisk
5 3 1 1 12:7 10
6
Sahtior Soligorsk
5 3 0 2 10:5 9
7
Neman
5 3 0 2 9:7 9
8
Dinamo-Brest
5 3 0 2 11:8 9
9
FC Minsk
5 3 0 2 10:5 9
10
Dinamo Minsk
5 3 0 2 8:8 9
11
Vitebsk
5 1 2 2 3:8 5
12
Energetik-BGU
5 1 2 2 7:6 5
13
Slavia Mozyr
5 1 2 2 7:10 5
14
Gorodeya
5 1 1 3 4:10 4
15
Slutsk
5 1 0 4 6:15 3
16
FK Smolevichi
5 0 0 5 3:18 0
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Isloch
12 8 2 2 22:13 26
2
Sahtior Soligorsk
12 8 2 2 27:5 26
3
Neman
13 8 2 3 18:9 26
4
Dinamo Minsk
13 8 1 4 14:9 25
5
Torpedo-BelAZ
13 7 3 3 18:14 24
6
BATE
13 7 3 3 25:13 24
7
Vitebsk
13 6 5 2 15:10 23
8
FC Minsk
12 6 2 4 20:20 20
9
Dinamo-Brest
11 6 1 4 21:15 19
10
Energetik-BGU
12 5 3 4 23:22 18
11
Rukh
13 4 4 5 20:19 16
12
Slavia Mozyr
11 4 4 3 14:15 16
13
Slutsk
13 4 3 6 16:19 15
14
Gorodeya
13 3 4 6 13:20 13
15
FK Smolevichi
13 3 2 8 17:34 11
16
Belshina Bobruisk
12 2 2 8 13:25 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
BATE
12 8 1 3 29:15 25
2
Rukh
12 6 5 1 26:8 23
3
Neman
13 6 3 4 16:14 21
4
Sahtior Soligorsk
12 5 5 2 16:9 20
5
Torpedo-BelAZ
13 5 5 3 25:18 20
6
Dinamo-Brest
12 6 1 5 22:15 19
7
Energetik-BGU
13 5 2 6 11:14 17
8
Isloch
13 5 1 7 17:22 16
9
Dinamo Minsk
12 4 2 6 16:13 14
10
Slavia Mozyr
12 3 3 6 17:27 12
11
Belshina Bobruisk
12 3 3 6 14:20 12
12
Vitebsk
13 2 5 6 10:20 11
13
FC Minsk
13 3 2 8 14:25 11
14
Gorodeya
13 3 2 8 9:22 11
15
Slutsk
11 3 0 8 11:27 9
16
FK Smolevichi
13 0 3 10 9:27 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?