Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
5:5
HC Dinamo Minsk — Torpedo Meci incheiat 12 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
19 noiembrie, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Dinamo Minsk — Torpedo

12 noiembrie 2019, 18:10 (EET)
12 noiembrie 2019, 18:10 (EET)
0
Arbitru: , Denis Bondar Stadion: Minsk-Arena (Minsk, Belarus)
HC Dinamo Minsk
5 : 5
Torpedo
OT 0:0
S 1:0
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Dinamo Minsk

Kraig Wudkroft
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Yunas Enrot
gk. 1,067 -52 0 0
Mikhail Karnaukhov
gk. 117 -5 0 0
Kirill Gotovets
df. 455 1 4 5
Vladislav Eremenko
df. 344 2 3 5
Dmitry Znakharenko
df. 227 0 0 0
Pavel Denisov
df. 81 0 0 0
Nikita Kryskin
df. 34 0 0 0
Roman Dostanko
df. 0 0 0 0
Roman Dyukov
df. 110 0 3 3
Francis Pare
fw. 414 5 7 12
Andrei Kostitsyn
fw. 397 6 6 12
Shane Prince
fw. 373 5 8 13
Artyom Demkov
fw. 298 2 4 6
Teemu Pulkkinen
fw. 287 9 6 15
Igor Martunov
fw. 284 1 5 6
Alexander Kitarov
fw. 280 1 1 2
Evgeny Kovyrshin
fw. 276 3 1 4
Aleksandr Pavlovich
fw. 184 1 0 1
Aleksandr Kogalev
fw. 181 1 2 3
Ryan Spooner
fw. 105 0 2 2
Andrey Pavlenko
fw. 80 0 0 0
Evgeny Dadonov
fw. 61 0 0 0
Nu vor juca
Marc-Andre Gragnani
df. 550 5 6 11
Drew Shore
fw. 495 3 14 17
Oleg Evenko
df. 429 1 2 3
Andrei Stepanov
fw. 326 4 3 7
Stefan Elliott
df. 238 1 2 3
Dmitriy Deryabin
df. 237 0 3 3
Alexandr Osipkov
gk. 176 -11 0 0
Nikita Feoktistov
fw. 106 1 0 1
Nikita Tolopilo
gk. 89 -6 0 0
Mikhail Stefanovic
fw. 69 1 0 1
Vyacheslav Gretsky
fw. 54 0 0 0
Daniil Bokun
df. 46 0 0 0
Ivan Drozdov
fw. 17 0 0 0
Ilya Kazyanin
fw. 14 1 0 1
Yegor Gainyetdinov
fw. 14 0 0 0
Nikita Ustinenko
df. 7 0 0 0
Artem Anosov
fw. 6 0 0 0
Ilya Litvinov
fw. 5 0 0 0
Danny Taylor
gk. 0 0 0 0
Sergey Kostitsyn
fw. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,084 -40 0 0
Anders Lindbek
gk. 548 -26 0 0
Charles Genoway
df. 618 4 9 13
Mikhail Orlov
df. 540 4 2 6
Artem Alyaev
df. 531 2 8 10
Denis Barantsev
df. 531 2 3 5
Sergey Zborovskii
df. 181 0 0 0
Kirill Melyakov
df. 30 0 0 0
Maxim Mineyev
df. 15 0 0 0
Jordan Shreder
fw. 543 8 9 17
Damir Zhafyarov
fw. 509 9 12 21
Anton Shenfeld
fw. 451 3 6 9
Stanislav Bocharov
fw. 441 7 8 15
Mikhail Varnakov
fw. 434 6 11 17
Quinton Howden
fw. 418 5 4 9
Kirill Urakov
fw. 387 2 7 9
Andrei Belevich
fw. 351 3 3 6
Daniil Ilyin
fw. 302 1 4 5
Danil Veryayev
fw. 232 2 1 3
Sergey Goncharuk
fw. 189 2 2 4
Mikhail Smolin
fw. 64 0 0 0
Ty Rattie
fw. 61 1 0 1
Nu vor juca
Georgy Misharin
df. 474 3 4 7
Paul Szczechura
fw. 326 3 6 9
Anton Volchenkov
df. 242 0 0 0
Viktor Shahvorostov
fw. 29 0 0 0
Vladislav Mihalchuk
fw. 9 0 0 0
Donat Stalnov
fw. 4 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 2 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 0 0 0 0
Nikolay Molkov
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
3,20
3,65
2,08
2,23
1,62
3,20
3,90
2,05
2,20
1,62
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2018-2019
06.12.18
HC Dinamo Minsk
Torpedo
05.09.18
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2017-2018
17.10.17
HC Dinamo Minsk
Torpedo
08.09.17
Torpedo
HC Dinamo Minsk
KHL 2016-2017
25.11.16
Torpedo
HC Dinamo Minsk
1
:
4
21.10.16
HC Dinamo Minsk
Torpedo
3
:
2
2
:
0
S
KHL 2015-2016
17.02.16
HC Dinamo Minsk
Torpedo
3
:
2
2
:
1
S
13.10.15
Torpedo
HC Dinamo Minsk
2
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Dinamo Minsk
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
I
01.11.19
Metallurg
HC Dinamo Minsk
PO
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
PO
25.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Dinamo Riga
I
22.10.19
HC Dinamo Minsk
Barys
1
:
1
0
:
1
S
PS
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
I
13.10.19
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
I
09.10.19
HC Dinamo Riga
HC Dinamo Minsk
I
06.10.19
HC Dinamo Minsk
Ak Bars
I
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
V
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
CO
28.09.19
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
4
:
4
1
:
0
S
PS
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
PS
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
V
18.09.19
HC Dinamo Minsk
Amur
CO
15.09.19
HC Dinamo Minsk
Metallurg
V
12.09.19
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
08.09.19
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
V
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
04.09.19
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
02.09.19
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
I
Torpedo
04.11.19
Vityaz
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
02.11.19
Jokerit
Torpedo
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
I
29.10.19
Torpedo
Lokomotiv
V
24.10.19
Torpedo
HC Spartak
I
21.10.19
CSKA
Torpedo
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
CO
17.10.19
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
13.10.19
Torpedo
SKA
I
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
PS
09.10.19
Torpedo
Vityaz
V
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
CS
03.10.19
Barys
Torpedo
I
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
I
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
V
27.09.19
Torpedo
CSKA
I
24.09.19
Torpedo
HC Dinamo Minsk
CO
21.09.19
Severstal
Torpedo
V
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
I
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
V
15.09.19
Torpedo
Avangard
V
13.09.19
Torpedo
Jokerit
CO
11.09.19
Torpedo
CSKA
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
I
06.09.19
Lokomotiv
Torpedo
V
04.09.19
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
02.09.19
HC Dynamo
Torpedo
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
5
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
6
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
12
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
5
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
6
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
7
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
2
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
3
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
2
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
3
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
3
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
4
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 18 1 0 5 0 1 79-44 39
2
CSKA
25 16 1 2 5 1 0 79-36 39
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
25 13 1 1 6 2 2 64-52 34
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
SKA
27 9 2 3 9 2 2 64-57 32
8
HC Dynamo
25 13 1 0 8 1 2 67-55 31
9
Salavat Yulaev
25 11 2 1 8 0 3 61-52 31
10
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
11
Neftekhimik
27 9 2 3 10 2 1 63-61 31
12
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 67-67 30
13
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
14
Torpedo
27 8 4 2 12 0 1 70-70 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
25 8 0 1 12 3 1 41-53 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
24 4 2 0 12 3 3 54-79 18
24
HC Dinamo Riga
25 5 3 0 16 0 1 43-83 17
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 3 1 1 0 0 0 18-10 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
HC Dynamo
5 4 0 0 1 0 0 17-7 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
7
HC Spartak
5 3 0 1 1 0 0 16-11 8
8
SKA
5 0 0 3 1 1 0 13-12 7
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Amur
5 2 0 0 2 0 1 10-12 5
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 9-12 4
19
CSKA
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 3 2 0 7-21 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
12 10 1 0 1 0 0 37-20 22
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
13 8 1 0 2 1 1 37-24 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
9
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
10
CSKA
11 7 1 0 3 0 0 35-18 16
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
17
Amur
11 6 0 0 4 1 0 19-20 13
18
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
19
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
20
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
21
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
22
HC Dinamo Minsk
12 3 2 0 5 1 1 26-30 12
23
HC Dinamo Riga
11 3 2 0 6 0 0 19-26 10
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
13 5 1 2 3 2 0 35-30 18
3
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
4
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
5
SKA
13 5 1 2 4 1 0 31-24 17
6
Avangard
13 5 1 1 4 2 0 32-24 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
9
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
10
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
11
Salavat Yulaev
12 4 1 1 4 0 2 27-29 14
12
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
13
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
14
Torpedo
14 3 1 2 8 0 0 38-43 12
15
Neftekhimik
15 3 1 1 8 2 0 24-35 12
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan