Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:0
Sahtior Soligorsk — Dinamo-Brest Meci incheiat 6 august 2020
Urmatorul meci pentru Sahtior Soligorsk
21 august, 18:00
 
Isloch
Sahtior Soligorsk
Urmatorul meci pentru Dinamo-Brest
12 august, 19:30
 
Dinamo-Brest
Slutsk
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sahtior Soligorsk — Dinamo-Brest

6 august 2020, 20:00 (EEST)
6 august 2020, 20:00 (EEST)
Arbitru: Denis Scherbakov Stadion: Stroitel (Soligorsk, Belarus)

Echipe de start

Sahtior Soligorsk

Yuriy Vernidub
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Titulari
Alexandr Gutor
gk. 20 -9
Aleksandr Sachivko
df. 17 0
Igor Burko
df. 16 0
Nikola Antić
df. 16 3
Ruslan Khadarkevich
df. 16 0
Viktor Sotnikov
df. 2 0
Dmitry Podstrelov
mf. 20 6
Aleksandr Selyava
mf. 16 0
Igor Ivanovic
fw. 19 3
Artyom Arkhipov
fw. 5 2
Jasur Yakhshiboev
fw. 4 3
Rezerve
Pavel Chesnovskiy
gk. 0 0
Roman Begunov
df. 4 1
Zarija Lambulic
df. 2 0
Ilya Lukashevich
df. 0 0
Sergey Balanovich
mf. 16 1
Aleksandr Bulichev
mf. 1 0
Artem Solovei
mf. 0 0
Darko Bodul
fw. 19 2
Nu vor juca
Vitali Lisakovich
fw. 18 9
Julius Szöke
mf. 16 1
Yury Kendysh
mf. 15 0
Giorgi Diasamidze
mf. 10 2
Tin Vukmanich
df. 9 0
Sergey Politevich
df. 5 0
Lasha Shindagoridze
mf. 3 0
Makar Litskevich
mf. 1 0
Dinamo-Brest

Serghei Kovalchuk
antrenor
Jucător Meciuri Golaveraj
Titulari
Sergey Ignatovich
gk. 8 -9
Aleksandr Pavlovets
df. 15 1
Aleh Veratsila
df. 14 0
Kirill Pechenin
df. 12 0
Yevhen Khacheridi
df. 8 0
Oleksandr Noyok
mf. 15 1
Sergey Kislyak
mf. 15 3
David Tweh
mf. 1 0
Artem Milevskiy
fw. 18 4
Mikhail Gordejchuk
fw. 17 5
Denis Laptev
fw. 14 6
Rezerve
Gleb Tretsiak
gk. 0 0
Kiki Gabi
df. 15 3
Maksim Vitus
df. 8 0
Artem Bykov
mf. 16 0
Pavel Savitski
mf. 15 5
Sergey Krivets
mf. 9 0
Pavel Sedko
mf. 3 0
Abdoulaye Diallo
fw. 2 0
Nu vor juca
Roman Yuzepchukh
mf. 14 0
Pavel Pavlyuchenko
gk. 11 -13
Elis Bakaj
mf. 3 0

Stiri

Titulari
Titulari
55 minute inainte de meci
Echipe de start postate.
See above.
Arata tot

Meciurile head-to-head

Belarusian Cup 2019-2020
29.04.20
Sahtior Soligorsk
Dinamo-Brest
Belarusian Premier League 2020
25.04.20
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
Belarusian Cup 2019-2020
08.04.20
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
Belarusian Premier League 2019
03.11.19
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
1
:
1
22.06.19
Sahtior Soligorsk
Dinamo-Brest
0
:
0
Belarusian Cup 2018-2019
26.09.18
Sahtior Soligorsk
Dinamo-Brest
0
:
0
0
:
0
ET
4
:
2
P
Belarusian Premier League 2018
16.07.18
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
1
:
3
31.03.18
Sahtior Soligorsk
Dinamo-Brest
0
:
0
Belarusian Premier League 2017
20.08.17
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
2
:
2
Belarusian Cup 2016-2017
28.05.17
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
1
:
1
0
:
0
ET
10
:
9
P
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sahtior Soligorsk
31.07.20
Slutsk
Sahtior Soligorsk
V
26.07.20
Sahtior Soligorsk
FK Smolevichi
V
19.07.20
Neman
Sahtior Soligorsk
E
11.07.20
Sahtior Soligorsk
Gorodeya
V
05.07.20
Torpedo-BelAZ
Sahtior Soligorsk
V
27.06.20
FC Minsk
Sahtior Soligorsk
E
21.06.20
Sahtior Soligorsk
Rukh
E
14.06.20
BATE
Sahtior Soligorsk
E
07.06.20
Sahtior Soligorsk
Energetik-BGU
V
30.05.20
Dinamo Minsk
Sahtior Soligorsk
V
22.05.20
Sahtior Soligorsk
Belshina Bobruisk
V
16.05.20
Sahtior Soligorsk
Slavia Mozyr
V
10.05.20
Vitebsk
Sahtior Soligorsk
E
03.05.20
Sahtior Soligorsk
Isloch
V
25.04.20
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
V
17.04.20
Sahtior Soligorsk
Slutsk
I
12.04.20
FK Smolevichi
Sahtior Soligorsk
E
04.04.20
Sahtior Soligorsk
Neman
E
28.03.20
Gorodeya
Sahtior Soligorsk
V
19.03.20
Sahtior Soligorsk
Torpedo-BelAZ
I
Dinamo-Brest
31.07.20
Dinamo-Brest
Vitebsk
V
25.07.20
Isloch
Dinamo-Brest
I
03.07.20
FK Smolevichi
Dinamo-Brest
E
27.06.20
Neman
Dinamo-Brest
I
20.06.20
Dinamo-Brest
Gorodeya
V
13.06.20
Torpedo-BelAZ
Dinamo-Brest
V
06.06.20
Dinamo-Brest
FC Minsk
V
31.05.20
Rukh
Dinamo-Brest
V
20.05.20
Dinamo-Brest
BATE
I
16.05.20
Energetik-BGU
Dinamo-Brest
I
10.05.20
Dinamo-Brest
Dinamo Minsk
V
03.05.20
Belshina Bobruisk
Dinamo-Brest
V
25.04.20
Dinamo-Brest
Sahtior Soligorsk
I
18.04.20
Vitebsk
Dinamo-Brest
I
12.04.20
Dinamo-Brest
Isloch
V
04.04.20
Dinamo-Brest
Slavia Mozyr
I
28.03.20
Slutsk
Dinamo-Brest
V
20.03.20
Dinamo-Brest
FK Smolevichi
E

Clasamente

Clasamentul principal

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
Sahtior Soligorsk
20 11 7 2 35:9 40
BATE
20 11 4 5 41:21 37
Neman
19 11 4 4 24:13 37
4
Torpedo-BelAZ
20 9 6 5 28:23 33
5
Dinamo Minsk
20 9 3 8 22:14 30
6
Energetik-BGU
20 9 3 8 27:30 30
7
Dinamo-Brest
18 9 2 7 32:22 29
8
Isloch
20 9 2 9 26:27 29
9
Vitebsk
20 7 8 5 20:19 29
10
Rukh
20 7 8 5 27:20 29
11
Slavia Mozyr
19 6 5 8 26:36 23
12
Slutsk
20 6 3 11 23:35 21
13
Gorodeya
20 5 5 10 18:31 20
14
FC Minsk
18 5 3 10 19:36 18
15
Belshina Bobruisk
21 4 4 13 22:40 16
16
FK Smolevichi
19 3 5 11 20:34 14
Ultimele 5 meciuri

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
5 4 1 0 14:2 13
2
Neman
5 3 2 0 3:0 11
3
Rukh
5 3 1 1 13:7 10
4
Belshina Bobruisk
5 3 0 2 10:6 9
5
Vitebsk
5 2 2 1 5:3 8
6
Dinamo Minsk
5 2 1 2 2:2 7
7
Dinamo-Brest
5 2 1 2 7:7 7
8
Torpedo-BelAZ
5 2 1 2 9:9 7
9
BATE
5 2 1 2 12:5 7
10
Isloch
5 2 0 3 8:8 6
11
Gorodeya
5 1 2 2 6:9 5
12
Slavia Mozyr
5 1 2 2 9:14 5
13
Energetik-BGU
5 1 1 3 5:15 4
14
FC Minsk
5 1 1 3 4:11 4
15
FK Smolevichi
5 1 1 3 6:12 4
16
Slutsk
5 1 0 4 5:12 3
Gazde

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Neman
10 7 2 1 16:6 23
2
Sahtior Soligorsk
10 6 2 2 21:5 20
3
Torpedo-BelAZ
10 6 2 2 13:10 20
4
Isloch
10 6 2 2 16:10 20
5
Dinamo Minsk
10 6 1 3 9:4 19
6
Vitebsk
10 5 4 1 11:6 19
7
BATE
10 5 3 2 17:7 18
8
Dinamo-Brest
9 5 1 3 18:12 16
9
Energetik-BGU
9 4 1 4 17:19 13
10
Slavia Mozyr
9 3 3 3 12:14 12
11
Gorodeya
10 3 3 4 10:13 12
12
Rukh
10 3 3 4 10:13 12
13
Slutsk
10 3 3 4 12:13 12
14
FK Smolevichi
10 3 2 5 16:20 11
15
FC Minsk
9 3 2 4 11:16 11
16
Belshina Bobruisk
11 2 2 7 11:22 8
Oaspeti

Echipa
Meciuri
M
V E I
Golaveraj
G
Puncte
P
1
Sahtior Soligorsk
10 5 5 0 14:4 20
2
BATE
10 6 1 3 24:14 19
3
Rukh
10 4 5 1 17:7 17
4
Energetik-BGU
11 5 2 4 10:11 17
5
Neman
9 4 2 3 8:7 14
6
Dinamo-Brest
9 4 1 4 14:10 13
7
Torpedo-BelAZ
10 3 4 3 15:13 13
8
Dinamo Minsk
10 3 2 5 13:10 11
9
Slavia Mozyr
10 3 2 5 14:22 11
10
Vitebsk
10 2 4 4 9:13 10
11
Slutsk
10 3 0 7 11:22 9
12
Isloch
10 3 0 7 10:17 9
13
Gorodeya
10 2 2 6 8:18 8
14
Belshina Bobruisk
10 2 2 6 11:18 8
15
FC Minsk
9 2 1 6 8:20 7
16
FK Smolevichi
9 0 3 6 4:14 3
Esti de acord cu cotele casei de pariuri cu privire la favorita meciului?
Cine crezi ca va castiga si pe cine merita sa pariem?
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept