0:3
Salavat Yulaev — HC Dynamo Meci incheiat 5 decembrie 2020
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
28 ianuarie, 11:00
 
Amur
Salavat Yulaev
Urmatorul meci pentru HC Dynamo
27 ianuarie, 18:30
 
HC Dynamo
CSKA
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — HC Dynamo

5 decembrie 2020, 13:30 (EET)
5 decembrie 2020, 13:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 1,319 -53 1 1
Daniil Tarasov
gk. 358 -11 0 0
Evgeny Biryukov
df. 529 1 4 5
Alexander Alexeyev
df. 507 4 4 8
Pavel Koledov
df. 436 0 2 2
Philip Larsen
df. 429 6 11 17
Grigory Panin
df. 414 1 2 3
Mikhail Naumenkov
df. 373 3 3 6
Evgeny Lisovets
df. 326 2 2 4
Sakari Manninen
fw. 616 9 15 24
Teemu Hartikainen
fw. 540 16 18 34
Markus Granlund
fw. 528 12 16 28
Dmitry Kugryshev
fw. 483 7 15 22
Aleksandr Kadeykin
fw. 456 6 9 15
Mikhail Vorobyov
fw. 407 5 8 13
Pyotr Khokhryakov
fw. 404 2 4 6
Vladimir Zharkov
fw. 345 1 5 6
Ilya Baranov
fw. 247 5 0 5
Vyacheslav Solodukhin
fw. 205 2 0 2
Artem Pimenov
fw. 172 0 3 3
Eduard Gimatov
fw. 134 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 108 1 0 1
Nu vor juca
Aleksey Semenov
df. 403 0 2 2
Shakir Muhamadullin
df. 400 2 7 9
Dmitri Korobov
df. 399 0 6 6
Rodion Amirov
fw. 320 5 3 8
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Vladislav Kartaev
fw. 235 1 0 1
Danil Bashkirov
fw. 204 2 0 2
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,135 -48 2 2
Aleksandr Eremenko
gk. 633 -27 0 0
Andrey Mironov
df. 655 3 11 14
Andrei Sergeyev
df. 644 1 14 15
Juuso Hietanen
df. 604 2 14 16
Michal Cajkovsky
df. 527 5 8 13
Yegor Zaitsev
df. 488 0 5 5
Artem A. Volkov
df. 253 2 3 5
Sergey Boykov
df. 231 0 3 3
Dmitrij Jaskin
fw. 623 21 10 31
Vadim Shipachyov
fw. 602 11 23 34
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 536 6 17 23
Oscar Lindberg
fw. 490 7 14 21
Daniil Tarasov
fw. 473 11 11 22
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 443 3 9 12
Vladislav Efremov
fw. 438 4 4 8
Ivan Muranov
fw. 230 0 0 0
Ilya Shipov
fw. 148 2 2 4
Semyon Pankratov
fw. 117 0 0 0
Egor Bryzgalov
fw. 108 2 0 2
Ilya Kruglov
fw. 104 1 0 1
Oleg Zaitsev
fw. 63 0 2 2
Nu vor juca
Emil Garipov
gk. 840 -28 0 0
Vyatcheslav Kulemin
fw. 314 3 3 6
Vladimir Brukvin
fw. 256 4 1 5
Mikhail Grigoriev
df. 234 1 2 3
Ivan Igumnov
fw. 231 1 2 3
Andrey Alekseev
fw. 152 1 1 2
Georgi Kuznetsov
gk. 96 -7 0 0
Nikita Popugaev
fw. 93 0 1 1
Kirill Lyamin
df. 62 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 40 0 0 0
Yegor Alanov
df. 37 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 19 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 3 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.42
3.85
2.52
2.55
1.50
2.20
4.00
2.70
1.95
1.82
2.30
4.25
2.55
2.45
1.50
2.36
4.00
2.50
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2019-2020
10.01.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
29.10.18
Salavat Yulaev
HC Dynamo
02.09.18
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
04.12.17
Salavat Yulaev
HC Dynamo
17.10.17
HC Dynamo
Salavat Yulaev
KHL 2016-2017
24.01.17
HC Dynamo
Salavat Yulaev
6
:
2
24.11.16
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
1
KHL 2015-2016
21.12.15
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
02.12.20
Jokerit
Salavat Yulaev
I
30.11.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
CO
28.11.20
Salavat Yulaev
SKA
2
:
2
1
:
2
S
PS
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
22.11.20
Salavat Yulaev
Barys
V
20.11.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
1
:
1
3
:
2
S
CS
16.11.20
SKA
Salavat Yulaev
PO
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
CO
12.11.20
CSKA
Salavat Yulaev
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
CO
30.10.20
Metallurg
Salavat Yulaev
V
28.10.20
Salavat Yulaev
Amur
V
26.10.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V
HC Dynamo
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
I
28.11.20
HC Dynamo
Amur
V
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
CO
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
I
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
V
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
V
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
PO
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
V
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
3
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
4
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
5
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
6
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
7
Severstal
32 10 4 2 14 1 1 70-89 34
8
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
9
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
10
HC Sochi
33 8 1 0 18 4 2 63-105 24
11
HC Dinamo Riga
31 2 1 1 22 3 2 54-100 13
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
3
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
4
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
5
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
6
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
7
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
8
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
9
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
10
Amur
35 9 3 1 20 0 2 81-105 28
11
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
12
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
2
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
3
Severstal
32 10 4 2 14 1 1 70-89 34
4
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
5
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
6
HC Sochi
33 8 1 0 18 4 2 63-105 24
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
2
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
3
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
4
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
5
Amur
35 9 3 1 20 0 2 81-105 28
6
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
3
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
4
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
5
HC Dinamo Riga
31 2 1 1 22 3 2 54-100 13
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
2
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
3
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
4
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
5
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
6
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
34 21 2 2 6 3 0 112-71 53
2
Ak Bars
34 17 2 4 7 3 1 105-78 50
3
Avangard
31 19 1 0 5 3 3 91-59 46
4
Tractor
33 18 2 1 10 1 1 89-68 44
5
SKA
33 18 1 1 9 1 3 99-75 44
6
Metallurg
34 16 0 4 10 3 1 93-79 44
7
Lokomotiv
32 15 3 2 8 3 1 89-58 44
8
Salavat Yulaev
34 13 3 4 11 2 1 100-91 43
9
HC Dinamo Minsk
32 12 5 2 10 2 1 90-82 41
10
HC Dynamo
32 15 3 0 10 2 2 97-85 40
11
Avtomobilist
31 13 3 1 8 3 3 93-85 40
12
Jokerit
26 13 2 1 8 1 1 86-60 34
13
Severstal
32 10 4 2 14 1 1 70-89 34
14
HC Spartak
32 10 3 1 12 4 2 83-92 34
15
Torpedo
32 10 2 3 13 3 1 88-94 34
16
Sibir
33 13 2 0 15 0 3 85-90 33
17
Vityaz
32 10 2 3 15 1 1 90-94 32
18
Barys
29 9 3 1 11 3 2 63-76 31
19
Amur
35 9 3 1 20 0 2 81-105 28
20
HC Sochi
33 8 1 0 18 4 2 63-105 24
21
Neftekhimik
32 8 1 1 22 0 0 73-118 20
22
Kunlun RS
31 6 0 0 21 3 1 67-107 16
23
HC Dinamo Riga
31 2 1 1 22 3 2 54-100 13
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 5 0 0 0 0 0 17-5 10
2
Metallurg
5 4 0 0 0 0 1 20-12 9
3
HC Dinamo Minsk
5 2 2 0 0 1 0 17-10 9
4
Torpedo
5 4 0 0 1 0 0 15-9 8
5
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 12-5 8
6
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-9 7
7
Jokerit
5 2 0 1 1 0 1 16-10 7
8
SKA
5 2 0 1 1 0 1 12-11 7
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 11-10 6
10
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
11
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 17-19 6
12
Ak Bars
5 2 0 1 2 0 0 14-11 6
13
Lokomotiv
5 1 1 0 1 2 0 13-12 6
14
HC Sochi
5 2 0 0 2 1 0 8-12 5
15
Vityaz
5 1 0 1 2 1 0 14-13 5
16
Amur
5 2 0 0 3 0 0 16-14 4
17
Tractor
5 1 1 0 3 0 0 13-18 4
18
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 11-17 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 2 2 0 10-14 4
20
HC Spartak
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 13-26 2
22
Avtomobilist
5 0 0 0 3 2 0 7-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 11-18 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
15 12 1 0 0 0 2 50-22 28
2
CSKA
18 11 1 0 3 3 0 57-36 27
3
Ak Bars
15 10 1 1 1 1 1 50-30 26
4
Lokomotiv
17 9 2 1 4 0 1 53-33 25
5
Torpedo
17 9 0 0 4 3 1 54-47 22
6
Sibir
18 8 2 0 6 0 2 49-51 22
7
Salavat Yulaev
16 7 1 2 4 1 1 50-42 22
8
Metallurg
18 9 0 0 7 1 1 47-45 20
9
SKA
17 8 1 0 6 0 2 47-43 20
10
Tractor
14 7 2 0 3 1 1 42-28 20
11
HC Dynamo
16 7 2 0 5 1 1 52-44 20
12
Avtomobilist
15 5 2 0 3 2 3 43-40 19
13
HC Dinamo Minsk
16 4 4 1 6 1 0 38-39 19
14
Barys
15 6 0 1 4 2 2 34-36 18
15
HC Spartak
15 4 2 1 4 4 0 45-42 18
16
Amur
17 7 1 0 8 0 1 42-38 17
17
Jokerit
12 8 0 0 4 0 0 45-23 16
18
Vityaz
18 5 0 2 10 0 1 48-60 15
19
Severstal
16 6 1 0 9 0 0 33-44 14
20
Kunlun RS
14 5 0 0 7 1 1 36-44 12
21
Neftekhimik
19 4 1 1 13 0 0 43-66 12
22
HC Sochi
15 3 0 0 8 2 2 31-51 10
23
HC Dinamo Riga
16 2 0 1 10 2 1 30-38 9
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
16 10 1 2 3 0 0 55-35 26
2
Tractor
19 11 0 1 7 0 0 47-40 24
3
SKA
16 10 0 1 3 1 1 52-32 24
4
Ak Bars
19 7 1 3 6 2 0 55-48 24
5
Metallurg
16 7 0 4 3 2 0 46-34 24
6
HC Dinamo Minsk
16 8 1 1 4 1 1 52-43 22
7
Avtomobilist
16 8 1 1 5 1 0 50-45 21
8
Salavat Yulaev
18 6 2 2 7 1 0 50-49 21
9
HC Dynamo
16 8 1 0 5 1 1 45-41 20
10
Severstal
16 4 3 2 5 1 1 37-45 20
11
Lokomotiv
15 6 1 1 4 3 0 36-25 19
12
Avangard
16 7 0 0 5 3 1 41-37 18
13
Jokerit
14 5 2 1 4 1 1 41-37 18
14
Vityaz
14 5 2 1 5 1 0 42-34 17
15
HC Spartak
17 6 1 0 8 0 2 38-50 16
16
HC Sochi
18 5 1 0 10 2 0 32-54 14
17
Barys
14 3 3 0 7 1 0 29-40 13
18
Torpedo
15 1 2 3 9 0 0 34-47 12
19
Sibir
15 5 0 0 9 0 1 36-39 11
20
Amur
18 2 2 1 12 0 1 39-67 11
21
Neftekhimik
13 4 0 0 9 0 0 30-52 8
22
Kunlun RS
17 1 0 0 14 2 0 31-63 4
23
HC Dinamo Riga
15 0 1 0 12 1 1 24-62 4
KHL
Week 13
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide