Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Toate informatiile de care ai nevoie pentru a paria pe preliminariile UEFA Euro 2020

Etapa 5
Urmatoarele etape
Etapa 6
8 septembrie du.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
16:00 Armenia — Bosnia
19:00 Romania — Malta
19:00 Georgia — Danemarca
19:00 Elvetia — Gibraltar
21:45 Spania — Insulele Feroe
21:45 Finlanda — Italia
21:45 Grecia — Liechtenstein
21:45 Suedia — Norvegia
9 septembrie lu.
19:00 Azerbaijan — Croatia
21:45 Ungaria — Slovacia
21:45 Scotia — Belgia
21:45 San-Marino — Cipru
21:45 Rusia — Kazakhstan 1,14
7,50
15,50
21:45 Irlanda de Nord — Germania
21:45 Estonia — Olanda
21:45 Polonia — Austria
21:45 Slovenia — Israel
21:45 Letonia — Macedonia
10 septembrie ma.
21:45 Franta — Andorra
21:45 Moldova — Turcia
21:45 Albania — Islanda
21:45 Lituania — Portugalia
21:45 Anglia — Kosovo
21:45 Muntenegru — Cehia
22:45 Luxemburg — Serbia
Etapa 7
10 octombrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
17:00 Kazakhstan — Cipru
21:45 Slovacia — Tara Galilor
21:45 Rusia — Scotia
21:45 Belgia — San-Marino
21:45 Croatia — Ungaria
21:45 Belarus — Estonia
21:45 Austria — Israel
21:45 Macedonia — Slovenia
21:45 Letonia — Polonia
21:45 Olanda — Irlanda de Nord
11 octombrie vi.
21:45 Portugalia — Luxemburg
21:45 Muntenegru — Bulgaria
21:45 Cehia — Anglia
21:45 Ucraina — Lituania
21:45 Andorra — Moldova
21:45 Islanda — Franta
21:45 Turcia — Albania
12 octombrie sa.
16:00 Georgia — Irlanda
19:00 Insulele Feroe — Romania
19:00 Bosnia — Finlanda
19:00 Danemarca — Elvetia
21:45 Norvegia — Spania
21:45 Malta — Suedia
21:45 Italia — Grecia
21:45 Liechtenstein — Armenia
Etapa 8
13 octombrie du.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
16:00 Kazakhstan — Belgia
19:00 Belarus — Olanda
19:00 Cipru — Rusia
19:00 Scotia — San-Marino
19:00 Ungaria — Azerbaijan
21:45 Slovenia — Austria
21:45 Polonia — Macedonia
21:45 Estonia — Germania
21:45 Tara Galilor — Croatia
14 octombrie lu.
21:45 Lituania — Serbia
21:45 Kosovo — Muntenegru
21:45 Bulgaria — Anglia
21:45 Moldova — Albania
21:45 Ucraina — Portugalia
21:45 Islanda — Andorra
21:45 Franta — Turcia
15 octombrie ma.
21:45 Liechtenstein — Italia
21:45 Gibraltar — Georgia
21:45 Elvetia — Irlanda
21:45 Finlanda — Armenia
21:45 Romania — Norvegia
21:45 Insulele Feroe — Malta
21:45 Grecia — Bosnia
21:45 Suedia — Spania
21:45 Israel — Letonia
Etapa 9
14 noiembrie jo.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
19:00 Turcia — Islanda
21:45 Franta — Moldova
21:45 Albania — Andorra
21:45 Serbia — Luxemburg
21:45 Portugalia — Lituania
21:45 Cehia — Kosovo
21:45 Anglia — Muntenegru
15 noiembrie vi.
18:00 Norvegia — Insulele Feroe
19:00 Finlanda — Liechtenstein
19:00 Armenia — Grecia
21:45 Danemarca — Gibraltar
21:45 Elvetia — Georgia
21:45 Spania — Malta
21:45 Romania — Suedia
21:45 Bosnia — Italia
16 noiembrie sa.
16:00 Cipru — Scotia
19:00 Slovenia — Letonia
19:00 Azerbaijan — Tara Galilor
19:00 Rusia — Belgia
19:00 San-Marino — Kazakhstan
21:45 Israel — Polonia
21:45 Austria — Macedonia
21:45 Irlanda de Nord — Olanda
21:45 Germania — Belarus
21:45 Croatia — Slovacia
Etapa 10
17 noiembrie du.
Meci 1 × 2 S 2,5
Pariul este castigator daca nu se marcheaza mai mult de 2 goluri in meci
P 2,5
Pariul este castigator daca se marcheaza mai mult de 3 goluri in meci
16:00 Serbia — Ucraina
16:00 Luxemburg — Portugalia
21:45 Bulgaria — Cehia
21:45 Kosovo — Anglia
21:45 Albania — Franta
21:45 Moldova — Islanda
21:45 Andorra — Turcia
18 noiembrie lu.
21:45 Grecia — Finlanda
21:45 Irlanda — Danemarca
21:45 Liechtenstein — Bosnia
21:45 Gibraltar — Elvetia
21:45 Italia — Armenia
21:45 Spania — Romania
21:45 Malta — Norvegia
21:45 Suedia — Insulele Feroe
19 noiembrie ma.
21:45 Polonia — Slovenia
21:45 Letonia — Austria
21:45 Macedonia — Israel
21:45 Olanda — Estonia
21:45 Germania — Irlanda de Nord
21:45 Tara Galilor — Ungaria
21:45 Slovacia — Azerbaijan
21:45 Scotia — Kazakhstan
21:45 San-Marino — Rusia
21:45 Belgia — Cipru
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept