Postari cu eticheta  Belgia

Franța vs Belgia se joacă pe 01/07/2024, de la ora 19:00, la Düsseldorf, și este o partidă din optimile de finală ale Euro 2024.
Ucraina vs Belgia se joacă pe 26 iunie, de la ora 19:00, la Stuttgart, și reprezintă ultima partidă din grupa E, de departea cea mai echilibrată de la Euro 2024.
Le ai cu predicțiile? Ai un concurs gratis pe Winmasters cu premiii de 22.000 lei!
"Les Diables rouges" pot fi eliminați dacă vor pierde cu România.
Belgia și România nu s-au mai întâlnit până acum la un turneu final.
Romelu Lukaku a făcut show în preliminariile Campionatului European 2024, marcând 14 goluri.
Reprezentativa Belgiei se pregăteşte să ia startul la cel de-al şaptelea campionat european
România are cota 150.00 la casa de pariuri Betano că va câştiga EURO 2024.
La Bruxelles se joacă confruntarea Belgia - Suedia, din calificările pentru Euro2024
În grupa F una dintre calificate se va decide în meciul Croaţia vs Belgia.
Tot ce trebuie să ştii despre Grupa F de la Cupa Mondială 2022 din Qatar.
Derby-ul grupei a 4-a se joacă la Amsterdam, pe Johan Cruijff Arena.
Polonia încearcă se se revanşeze în faţa Belgiei după eşecul din tur.
Isi vor repara belgienii imaginea lasata in prima etapa?
Aceste statistici Italia vs Belgia sferturi EURO 2020 ne fac sa credem ca italienii vor cuceri trofeul.
Allianz Arena din Munchen va găzdui o confruntare din sferturile Euro2020, între Belgia şi Italia.
Învingătoarea dintre Belgia şi Italia o va întâlni în semifinale pe Elveţia sau Spania.
Aceste statistici Belgia vs Portugalia optimi EURO 2020 nu reflecta neaparat scorul de la finalul meciului.
Învingătoarea dintre Belgia şi Portugalia o va întâlni în sferturi la EURO 2020 pe Italia sau Austria.
Alaturi de Anglia vs Germania, Belgia vs Portualia reprezinta un cap de afis in optimile EURO 2021 (2020).