Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:3
Vityaz — Tractor Meci incheiat 17 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Vityaz
22 septembrie, 17:00
 
Avtomobilist
Vityaz
Urmatorul meci pentru Tractor
20 septembrie, 15:00
 
Tractor
Amur
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — Tractor

17 septembrie 2020, 19:30 (EEST)
17 septembrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Vityaz Ice Palace (Podolsk, Russia)
Arbitru: Sergei Morozov, Stanislav Raming

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 181 -8 0 0
Petr Kochetkov
gk. 60 -5 0 0
Linus Hultström
df. 87 0 3 3
Jakub Jeraber
df. 85 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 77 1 0 1
Artyom Borodkin
df. 63 0 0 0
Igor Golovkov
df. 58 0 0 0
Egor Voronkov
df. 46 1 0 1
Pavel Vorobei
df. 30 0 0 0
Yuriy Pautov
df. 14 0 0 0
Justin Danforth
fw. 82 1 3 4
Kaspars Daugavinsh
fw. 77 0 2 2
Mattias Tedenby
fw. 75 1 2 3
Fyodor Malykhin
fw. 59 2 2 4
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 51 1 0 1
Danila Moiseev
fw. 46 0 0 0
Evgeniy Artyuhin
fw. 38 0 0 0
Ivan Larichev
fw. 36 0 2 2
Dmitriy Lugin
fw. 24 0 1 1
Zakhar Bardakov
fw. 23 0 0 0
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 9 0 0 0
Mikhail Smolin
fw. 3 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Semin
fw. 78 1 2 3
Alexander Dergachyov
fw. 75 1 1 2
Pavel Varfolomeyev
fw. 14 0 0 0
Vitaly Popov
fw. 14 1 0 1
Vyacheslav Sarayev
df. 3 0 0 0
Tractor

Ravil Gusmanov
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 181 -6 0 0
Ivan Fedotov
gk. 117 -4 0 0
Lawrence Pilut
df. 108 0 3 3
Nick Bailen
df. 99 1 0 1
Roman Manuhov
df. 72 0 2 2
Oleg Evenko
df. 71 0 1 1
Dmitry Ogurtsov
df. 68 0 0 0
Ilya Karpykhin
df. 64 0 0 0
Petr Yasinskiy
df. 55 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 23 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 94 1 1 2
Thomash Gika
fw. 91 0 3 3
Pontus Oberg
fw. 88 0 2 2
Alexander Avtsin
fw. 86 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 85 0 3 3
Sergei Kalinin
fw. 84 3 0 3
Igor Polygalov
fw. 80 0 0 0
Vitaly Kravtsov
fw. 79 3 0 3
Alexander P. Sharov
fw. 43 0 0 0
Anton Lazarev
fw. 43 1 0 1
Artyom Mikheyev
fw. 36 0 0 0
Yaroslav Kosov
fw. 27 0 0 0
Nu vor juca
Vyacheslav Osnovin
fw. 39 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 11 0 0 0
Yacob Berglund
fw. 11 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 9 0 0 0
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 0 0 0 0
Bogdan Zhilyakov
df. 0 0 0 0
Stanislav Gareyev
df. 0 0 0 0
Vyacheslav Leshchenko
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
17.10.19
Vityaz
Tractor
02.09.19
Tractor
Vityaz
KHL 2018-2019
30.01.19
Tractor
Vityaz
14.11.18
Vityaz
Tractor
KHL 2017-2018
21.12.17
Vityaz
Tractor
12.10.17
Tractor
Vityaz
KHL 2016-2017
27.01.17
Vityaz
Tractor
3
:
1
27.12.16
Tractor
Vityaz
3
:
2
KHL 2015-2016
27.11.15
Tractor
Vityaz
4
:
1
26.09.15
Vityaz
Tractor
1
:
4
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V
Tractor
15.09.20
HC Spartak
Tractor
V
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
PO
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
V
03.09.20
Tractor
Avtomobilist
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
5
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
6
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
7
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
9
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
3
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
4
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
5
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
6
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
7
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
11
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
12
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
2
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
3
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
5
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
6
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
6
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
3
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
4
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
5
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
6
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
6 5 0 0 0 0 1 25-10 11
2
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
3
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
4
Salavat Yulaev
7 5 0 0 2 0 0 24-19 10
5
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
6
Ak Bars
6 3 2 0 1 0 0 19-13 10
7
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
8
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
9
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
10
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
11
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
12
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Torpedo
7 1 0 1 4 1 0 20-28 5
17
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
18
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
23
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 10-25 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 2 0 0 0 15-5 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 22-9 9
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
4
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
5
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 16-11 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
7
SKA
5 3 0 0 1 1 0 20-15 7
8
Severstal
5 2 1 0 1 0 1 14-14 7
9
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 17-16 6
10
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
11
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
12
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
19
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
20
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 14-22 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 8-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 9-23 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
7
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
8
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
9
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 17-13 4
11
Ak Bars
3 1 1 0 1 0 0 7-7 4
12
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
13
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 9-9 3
14
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
15
Torpedo
4 1 0 0 2 1 0 13-16 3
16
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
17
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
18
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 8-11 2
19
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
20
Vityaz
2 0 0 1 1 0 0 4-5 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
22
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
23
Kunlun RS
1 0 0 0 1 0 0 2-5 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
3 3 0 0 0 0 0 14-6 6
2
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
3
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
4
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
5
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
6
SKA
4 2 0 0 1 1 0 13-12 5
7
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
8
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
9
Severstal
2 0 1 0 0 0 1 5-5 3
10
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
11
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
12
Tractor
2 1 0 0 1 0 0 3-3 2
13
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
14
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
15
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
16
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
17
Metallurg
1 0 0 1 0 0 0 1-0 2
18
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept