Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — Tractor 15 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Vityaz — Tractor

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Vityaz – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
10.01.23
HC Sochi
Vityaz
V
08.01.23
Neftekhimik
Vityaz
V
06.01.23
Ak Bars
Vityaz
I
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
V
30.12.22
Vityaz
SKA
CO
26.12.22
Severstal
Vityaz
V
23.12.22
Vityaz
Ak Bars
I
21.12.22
Torpedo
Vityaz
I
19.12.22
SKA
Vityaz
I
08.12.22
Vityaz
HC Sochi
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
V
04.12.22
Vityaz
HC Spartak
I
03.12.22
Vityaz
Severstal
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
PO
28.11.22
CSKA
Vityaz
I
24.11.22
Severstal
Vityaz
I
22.11.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
CO
20.11.22
Vityaz
CSKA
PO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
CO
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
I
12.11.22
Vityaz
Avtomobilist
I
08.11.22
Barys
Vityaz
V
06.11.22
Avangard
Vityaz
I
04.11.22
Tractor
Vityaz
V
01.11.22
Vityaz
Torpedo
I
29.10.22
Vityaz
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
V
22.10.22
Sibir
Vityaz
3
:
3
2
:
1
S
PS
20.10.22
Amur
Vityaz
I
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
PS
15.10.22
Vityaz
SKA
I
13.10.22
Vityaz
CSKA
I
11.10.22
HC Spartak
Vityaz
CO
09.10.22
Vityaz
HC Spartak
1
:
1
2
:
1
S
CS
07.10.22
SKA
Vityaz
I
05.10.22
HC Dinamo Minsk
Vityaz
V
02.10.22
HC Spartak
Vityaz
V
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
CS
27.09.22
Vityaz
Amur
V
25.09.22
Vityaz
Sibir
PO
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
I
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
PS
14.09.22
CSKA
Vityaz
I
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
CO
07.09.22
Vityaz
Barys
V
05.09.22
Vityaz
Salavat Yulaev
V
03.09.22
Vityaz
Avangard
V
Tractor
13.01.23
HC Spartak
Tractor
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
V
08.01.23
Tractor
CSKA
I
06.01.23
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
3
:
1
S
CS
04.01.23
Tractor
SKA
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
V
28.12.22
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
CS
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
PO
19.12.22
Tractor
Sibir
V
08.12.22
Avtomobilist
Tractor
I
06.12.22
Sibir
Tractor
V
04.12.22
Avangard
Tractor
I
02.12.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
30.11.22
Tractor
Barys
I
27.11.22
Tractor
HC Spartak
I
23.11.22
Tractor
Avtomobilist
PO
21.11.22
Tractor
Amur
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
PO
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Amur
Tractor
I
12.11.22
Admiral
Tractor
I
10.11.22
Admiral
Tractor
I
07.11.22
Tractor
Sibir
V
04.11.22
Tractor
Vityaz
I
01.11.22
Tractor
Admiral
CO
30.10.22
Tractor
Amur
V
28.10.22
Metallurg
Tractor
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
V
24.10.22
CSKA
Tractor
I
19.10.22
Tractor
Avangard
V
16.10.22
Tractor
Ak Bars
V
13.10.22
Tractor
Sibir
PO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
V
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
PS
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Vityaz — Tractor

KHL 2022-2023
04.11.22
Tractor
Vityaz
KHL 2021-2022
01.11.21
Tractor
Vityaz
14.09.21
Vityaz
Tractor
KHL 2020-2021
14.01.21
Tractor
Vityaz
17.09.20
Vityaz
Tractor
KHL 2019-2020
17.10.19
Vityaz
Tractor
02.09.19
Tractor
Vityaz
KHL 2018-2019
30.01.19
Tractor
Vityaz
14.11.18
Vityaz
Tractor
KHL 2017-2018
21.12.17
Vityaz
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
7
Sibir
51 17 6 7 17 2 2 131-116 64
8
Metallurg
50 25 2 1 15 4 3 141-122 63
9
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
10
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
11
Ak Bars
50 15 8 3 16 6 2 128-124 60
12
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
17
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
18
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
19
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
20
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
21
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
22
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
2
Ak Bars
5 2 1 1 0 1 0 12-8 9
3
Sibir
5 1 2 1 0 0 1 13-9 9
4
SKA
5 4 0 0 1 0 0 21-13 8
5
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
6
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 15-13 8
7
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
9
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 13-16 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
12
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-9 6
13
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 19-14 5
14
HC Dynamo
5 1 0 1 2 1 0 9-12 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 14-17 4
17
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 7-10 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
19
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-12 3
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 1 0 10-16 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
26 19 3 1 1 1 1 92-44 48
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Ak Bars
26 9 5 1 7 4 0 71-61 34
10
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
11
Salavat Yulaev
26 10 2 2 7 1 4 68-56 33
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
27 11 1 2 13 0 0 64-70 28
19
HC Dinamo Minsk
26 8 1 1 10 3 3 73-87 26
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
23 7 1 1 11 2 1 45-65 21
22
HC Sochi
26 3 1 0 18 3 1 51-91 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
27 8 1 4 10 3 1 54-57 30
7
Sibir
26 6 4 4 10 2 0 59-57 30
8
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
9
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
10
HC Dynamo
23 9 1 2 7 2 2 52-49 28
11
Metallurg
24 11 1 0 10 2 0 66-64 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Tractor
24 6 0 3 12 2 1 57-70 21
17
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
18
Neftekhimik
26 7 2 0 15 2 0 70-93 20
19
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
20
Amur
25 5 2 2 15 1 0 45-66 19
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
10
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41
11
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Sibir
51 17 6 7 17 2 2 131-116 64
3
Metallurg
50 25 2 1 15 4 3 141-122 63
4
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
5
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
6
Ak Bars
50 15 8 3 16 6 2 128-124 60
7
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
8
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
9
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
10
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
11
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
51 31 5 3 8 3 1 183-110 82
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
52 17 2 4 22 5 2 118-139 53
5
HC Sochi
50 4 2 0 35 7 2 102-190 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
51 17 6 7 17 2 2 131-116 64
2
Salavat Yulaev
50 22 2 3 14 3 6 130-105 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Admiral
51 18 2 7 19 3 2 100-101 59
5
Barys
52 18 1 3 26 1 3 113-144 48
6
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
50 21 3 4 14 3 5 129-109 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
50 25 2 1 15 4 3 141-122 63
3
Ak Bars
50 15 8 3 16 6 2 128-124 60
4
Tractor
51 16 2 4 23 5 1 119-143 50
5
Neftekhimik
50 17 5 1 24 2 1 127-154 49
6
Kunlun RS
52 13 2 3 29 1 4 122-161 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Dorozhko
gk. 29 -62 0 0
Dmitriy Shikin
gk. 22 -56 0 0
Igor Saprykin
gk. 2 -6 0 0
Igor Golovkov
df. 50 0 3 3
Jérémy Roy
df. 50 4 20 24
Alexei Volgin
df. 47 3 16 19
Egor Voronkov
df. 46 3 3 6
Roman Abrosimov
df. 39 4 9 13
Vladislav Valentsov
df. 37 0 4 4
Yaroslav Busygin
df. 28 0 0 0
Artyom Borodkin
df. 24 3 2 5
Kirill Vasilyev
df. 12 0 1 1
Vyacheslav Sarayev
df. 11 0 4 4
Nikita Lisov
df. 5 0 0 0
Vitaly Menshikov
df. 1 0 0 0
Kirill Rasskazov
fw. 50 13 12 25
Scott Wilson
fw. 49 14 16 30
Stepan Starkov
fw. 49 13 13 26
Vladislav Kara
fw. 49 14 11 25
Ilya Arkalov
fw. 47 2 5 7
Alexander Yaremchuk
fw. 45 14 16 30
Vladimir Galuzin
fw. 41 7 11 18
Ivan Zinchenko
fw. 36 5 1 6
Ilya Ezhov
fw. 35 3 5 8
Nikita Goncharov
fw. 35 3 2 5
Mikhail Smolin
fw. 33 1 4 5
Stanislav Yarovoi
fw. 32 8 6 14
Tyler Graovac
fw. 31 4 9 13
Vitaly Popov
fw. 30 2 3 5
Dmitry Kugryshev
fw. 17 3 4 7
Daniel Butsayev
fw. 13 1 1 2
Ilya Anufriev
fw. 8 0 0 0
Egor Zubov
fw. 3 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 30 -65 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 20 -46 0 0
Kirill Ustimenko
gk. 2 -6 0 0
Albert Yarullin
df. 50 4 7 11
Artem Blagievskiy
df. 43 1 7 8
Sergey Telegin
df. 41 5 11 16
Ilya Karpykhin
df. 38 5 7 12
Roman Manuhov
df. 32 0 2 2
Igor Isayev
df. 25 0 4 4
Alexander Shepelev
df. 23 1 3 4
Petr Yasinskiy
df. 22 0 2 2
Robert Hamilton
df. 15 0 9 9
Aleksandr Kirpichnikov
df. 6 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 5 0 0 0
Artyom Shchuchinov
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 51 13 18 31
Sergei Kalinin
fw. 51 8 12 20
Maxim Shabanov
fw. 50 12 7 19
Pyotr Khokhryakov
fw. 50 3 6 9
Nikita Tertyshny
fw. 49 5 18 23
Teemu Pulkkinen
fw. 49 13 9 22
Vladimir А. Tkachyov
fw. 47 10 14 24
Andrei Stas
fw. 42 1 3 4
Anton Burdasov
fw. 42 16 22 38
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 37 3 7 10
Kirill Kapustin
fw. 34 4 4 8
Mihail Kotlyarevski
fw. 27 5 0 5
Yegor Fateyev
fw. 22 0 1 1
Ivan Stezhkin
fw. 20 0 1 1
Nikita Soshnikov
fw. 9 3 4 7
Alexander Rykov
fw. 5 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 5 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului