Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
4:3
Vityaz — Salavat Yulaev Meci incheiat 21 octombrie 2020
Urmatorul meci pentru Vityaz
1 noiembrie, 16:00
 
HC Sochi
Vityaz
Urmatorul meci pentru Salavat Yulaev
1 noiembrie, 13:30
 
Salavat Yulaev
Kunlun RS
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Vityaz — Salavat Yulaev

21 octombrie 2020, 19:30 (EEST)
21 octombrie 2020, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Vityaz Ice Palace (Podolsk, Russia)
Arbitru: Victor Gashilov, Yury Oskirko

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 578 -28 0 0
Anton Todykov
gk. 214 -11 0 0
Linus Hultström
df. 331 2 6 8
Artyom Borodkin
df. 233 0 2 2
Igor Golovkov
df. 214 0 1 1
Egor Voronkov
df. 181 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 167 1 2 3
Evgeniy Katichev
df. 60 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 21 0 0 0
Justin Danforth
fw. 319 7 8 15
Kaspars Daugavinsh
fw. 296 6 10 16
Mattias Tedenby
fw. 287 5 9 14
Fyodor Malykhin
fw. 228 3 4 7
Alexander Dergachyov
fw. 204 3 3 6
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 189 4 2 6
Ivan Larichev
fw. 176 2 5 7
Evgeniy Artyuhin
fw. 166 2 0 2
Alexander Semin
fw. 163 4 4 8
Danila Moiseev
fw. 141 0 1 1
Zakhar Bardakov
fw. 121 0 0 0
Vitaly Popov
fw. 103 1 2 3
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 46 1 0 1
Nu vor juca
Daniil Pylenkov
df. 263 1 4 5
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Jakub Jeraber
df. 169 0 1 1
Dmitriy Lugin
fw. 136 1 6 7
Pavel Vorobei
df. 123 0 1 1
Pavel Varfolomeyev
fw. 60 1 1 2
Mikhail Smolin
fw. 26 1 0 1
Isaak Valitsky
fw. 17 0 0 0
Salavat Yulaev

Tomi Lämsä
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 726 -30 0 0
Alexander Skrynnik
gk. 301 -15 0 0
Evgeny Biryukov
df. 321 1 1 2
Dmitri Korobov
df. 297 0 5 5
Aleksey Semenov
df. 275 0 2 2
Alexander Alexeyev
df. 254 2 3 5
Pavel Koledov
df. 249 0 1 1
Shakir Muhamadullin
df. 247 2 5 7
Philip Larsen
df. 179 2 4 6
Grigory Panin
df. 154 1 0 1
Sakari Manninen
fw. 325 3 10 13
Dmitry Kugryshev
fw. 310 5 11 16
Teemu Hartikainen
fw. 261 10 7 17
Aleksandr Kadeykin
fw. 237 4 5 9
Markus Granlund
fw. 229 7 10 17
Rodion Amirov
fw. 226 3 3 6
Pyotr Khokhryakov
fw. 219 2 2 4
Nikita Soshnikov
fw. 203 2 10 12
Vladimir Zharkov
fw. 173 1 3 4
Artem Pimenov
fw. 101 0 1 1
Vladislav Kartaev
fw. 71 0 0 0
Danil Bashkirov
fw. 70 1 0 1
Nu vor juca
Mikhail Vorobyov
fw. 313 4 5 9
Evgeny Lisovets
df. 250 1 2 3
Ilya Baranov
fw. 179 4 0 4
Eduard Gimatov
fw. 114 0 0 0
Danil Alalykin
fw. 107 1 0 1
Alexey Pustozerov
fw. 100 2 0 2
Daniil Tarasov
gk. 99 -2 0 0
Vyacheslav Solodukhin
fw. 78 0 0 0
Vladislav Lukin
fw. 77 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 72 0 2 2
Vyacheslav Shevchenko
fw. 72 0 0 0
Daniil Skorikov
fw. 41 0 0 0
Igor Myasishchev
df. 21 0 0 0
Mikhail Kozlov
fw. 16 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 15 0 0 0
Yegor Suchkov
fw. 9 0 0 0
Ruslan Petrishchev
df. 6 0 0 0
Daniil Aimurzin
fw. 2 0 0 0
Bogdan Vyprickiy
gk. 0 0 0 0
Dmitri Braginsky
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.75
3.90
2.22
2.60
1.47
2.75
3.90
2.20
2.20
1.64
2.75
4.30
2.20
2.45
1.52
2.77
4.15
2.16
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
KHL 2019-2020
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
28.10.18
Salavat Yulaev
Vityaz
28.09.18
Vityaz
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
17.01.18
Salavat Yulaev
Vityaz
08.09.17
Vityaz
Salavat Yulaev
KHL 2016-2017
23.01.17
Vityaz
Salavat Yulaev
3
:
3
2
:
0
S
23.11.16
Salavat Yulaev
Vityaz
1
:
2
KHL 2015-2016
28.12.15
Salavat Yulaev
Vityaz
3
:
0
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Vityaz
19.10.20
SKA
Vityaz
I
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V
Salavat Yulaev
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
17.10.20
Avangard
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
2
S
CS
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
PO
10.10.20
Salavat Yulaev
CSKA
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
CS
05.10.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
30.09.20
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
V
24.09.20
Salavat Yulaev
Tractor
V
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
I
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
CS
17.09.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
V
13.09.20
Salavat Yulaev
Avangard
V
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
I
07.09.20
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
4
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
5
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
6
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
7
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
8
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
6
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
7
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
8
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
9
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
10
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
4
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
4
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
4
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
20 7 2 3 4 3 1 55-48 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Lokomotiv
17 8 2 2 4 0 1 46-29 25
8
Metallurg
18 9 0 3 6 0 0 54-40 24
9
Tractor
18 9 0 1 6 1 1 47-35 22
10
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
11
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
12
Severstal
16 6 2 1 6 0 1 32-42 19
13
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
14
Amur
20 5 1 1 11 0 2 44-65 16
15
HC Spartak
17 5 0 1 7 3 1 39-52 16
16
Barys
13 2 3 1 3 3 1 34-36 16
17
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
18
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
19
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
17 3 1 0 11 0 2 29-56 10
22
Kunlun RS
17 4 0 0 12 0 1 39-61 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 1 2 0 0 0 12-6 10
2
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
3
HC Spartak
5 2 0 0 0 2 1 12-10 7
4
Barys
5 0 3 0 1 1 0 13-12 7
5
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
6
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
7
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
8
Severstal
5 3 0 0 2 0 0 8-10 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 15-11 6
11
Metallurg
5 2 0 1 2 0 0 20-17 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-15 6
13
Ak Bars
5 2 0 0 1 1 1 10-12 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
15
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
17
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 6-19 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
7
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
8
Amur
9 5 0 0 3 0 1 24-20 11
9
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
10
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
11
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
12
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
13
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
14
Severstal
9 4 1 0 4 0 0 19-25 10
15
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
16
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
17
Kunlun RS
7 4 0 0 2 0 1 21-20 9
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Barys
6 1 0 1 1 2 1 17-19 7
20
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
11 3 1 2 3 2 0 31-32 14
7
Tractor
10 5 0 1 4 0 0 24-19 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
8 3 0 3 2 0 0 25-18 12
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
8 2 1 0 5 0 0 15-25 6
18
HC Spartak
7 2 0 0 4 0 1 9-22 5
19
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8