2:4
Tractor — Vityaz Meci incheiat 1 noiembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Vityaz 1 noiembrie 2021

1 noiembrie 2021, 14:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Arbitru: , Denis Bondar

Betting bonuses for meeting Tractor - Vityaz

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Roman Will
gk. 1,205 -45 0 0
Emil Garipov
gk. 322 -16 0 0
Nick Bailen
df. 529 4 20 24
Albert Yarullin
df. 503 4 5 9
Ilya Karpykhin
df. 377 2 2 4
Sergey Telegin
df. 359 0 4 4
Aleksandr Kirpichnikov
df. 176 0 0 0
Roman Manuhov
df. 164 0 0 0
Igor Isayev
df. 60 0 2 2
Dmitry Alexeyev
df. 7 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 460 11 7 18
Sergei Kalinin
fw. 457 4 6 10
Alexei Byvaltsev
fw. 448 1 8 9
Teemu Pulkkinen
fw. 414 13 5 18
Vladimir Tkachyov
fw. 408 4 8 12
Nikita Tertyshny
fw. 406 13 7 20
Vitaly Abramov
fw. 351 3 5 8
Vyacheslav Osnovin
fw. 340 2 5 7
Yegor Fateyev
fw. 245 1 2 3
Kirill Kapustin
fw. 222 2 3 5
Marsel Sholokhov
fw. 128 1 2 3
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 46 0 0 0
Nu vor juca
Lawrence Pilut
df. 402 0 3 3
Thomash Gika
fw. 400 4 16 20
Evgeny Kulik
df. 294 1 0 1
Andrei Stas
fw. 67 3 0 3
Maxim Shabanov
fw. 28 0 0 0
Aleksey Potapov
fw. 0 0 0 0
Artem Danilov
gk. 0 0 0 0
Artem Udot
fw. 0 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 0 0 0 0
Vyacheslav Buteets
gk. 0 0 0 0
Vityaz

Yuri Babenko
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 1,134 -54 0 0
Maxim Kloberdanec
gk. 39 -2 0 0
Viktor Antipin
df. 476 0 3 3
Egor Voronkov
df. 434 0 1 1
Kirill Lyamin
df. 375 0 5 5
Damir Musin
df. 365 1 0 1
Artyom Borodkin
df. 314 0 1 1
Valtteri Kemiläinen
df. 303 4 11 15
Igor Rydchenko
df. 88 0 0 0
Niko Ojamäki
fw. 453 17 7 24
Miro Aaltonen
fw. 435 4 19 23
Daniel Audette
fw. 412 11 11 22
Miks Indrasis
fw. 354 3 7 10
Mikhail Smolin
fw. 274 3 2 5
Vitaly Popov
fw. 264 0 2 2
Vyacheslav Leshchenko
fw. 219 2 2 4
German Nesterov
fw. 166 0 1 1
Ivan Zinchenko
fw. 122 1 0 1
Nikita Goncharov
fw. 109 1 0 1
Ilya Arkalov
fw. 87 0 0 0
Ildar Shiksatdarov
fw. 67 0 2 2
Egor Zubov
fw. 53 0 2 2
Nu vor juca
Fyodor Malykhin
fw. 360 4 5 9
Alexander Yaremchuk
fw. 349 6 3 9
Anton Todykov
gk. 157 -13 0 0
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 117 0 0 0
Mikhail Yepishin
df. 115 0 0 0
Igor Golovkov
df. 79 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 63 0 1 1
Kirill Steklov
df. 54 0 0 0
Georgy Savin
fw. 51 0 0 0
Kirill Kondyrev
fw. 6 0 0 0
Yaroslav Busygin
df. 6 0 0 0
Ilya Zinovyev
fw. 3 0 0 0
KHL
Week 10
Sponsorizat

Eticheta “Sponsorizat” reprezinta faptul ca pozitia caselor de pariuri in respectiva lista este determinata in baza comerciala.

Rating-urile de pe site-ul Legalbet sunt intocmite intr-un mod cat se poate de onest si obiectiv, fapt pentru care folosim eticheta “Pozitii neplatite”.

Case de pariuri
Toate casele de pariuri

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.62
4.45
4.35
2.45
1.53
1.65
4.00
4.50
1.73
2.05
1.62
4.90
4.50
2.45
1.54
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
14.09.21
Vityaz
Tractor
KHL 2020-2021
14.01.21
Tractor
Vityaz
17.09.20
Vityaz
Tractor
KHL 2019-2020
17.10.19
Vityaz
Tractor
02.09.19
Tractor
Vityaz
KHL 2018-2019
30.01.19
Tractor
Vityaz
14.11.18
Vityaz
Tractor
KHL 2017-2018
21.12.17
Vityaz
Tractor
12.10.17
Tractor
Vityaz
KHL 2016-2017
26.01.17
Vityaz
Tractor
3
:
1
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
30.10.21
Tractor
Ak Bars
V
26.10.21
Metallurg
Tractor
I
24.10.21
Sibir
Tractor
I
22.10.21
Tractor
Avtomobilist
3
:
3
2
:
0
S
CS
19.10.21
Tractor
Salavat Yulaev
I
17.10.21
Tractor
HC Dynamo
V
15.10.21
Tractor
HC Sochi
V
12.10.21
Admiral
Tractor
V
11.10.21
Admiral
Tractor
3
:
3
1
:
2
S
CS
09.10.21
Amur
Tractor
V
07.10.21
Amur
Tractor
V
04.10.21
Tractor
Jokerit
2
:
2
2
:
1
S
CS
02.10.21
Tractor
Avangard
V
29.09.21
SKA
Tractor
3
:
3
2
:
1
S
PS
27.09.21
Torpedo
Tractor
I
25.09.21
Avtomobilist
Tractor
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.09.21
Tractor
CSKA
V
20.09.21
Tractor
HC Dinamo Minsk
I
18.09.21
Tractor
Kunlun RS
V
16.09.21
Neftekhimik
Tractor
V
14.09.21
Vityaz
Tractor
V
10.09.21
Severstal
Tractor
1
:
1
2
:
3
S
CS
08.09.21
HC Dinamo Riga
Tractor
V
06.09.21
Jokerit
Tractor
PO
03.09.21
Tractor
Sibir
CO
Vityaz
30.10.21
Metallurg
Vityaz
I
28.10.21
Avtomobilist
Vityaz
I
26.10.21
Vityaz
HC Sochi
I
24.10.21
HC Dynamo
Vityaz
V
21.10.21
Vityaz
HC Spartak
I
18.10.21
Vityaz
Sibir
V
16.10.21
Vityaz
HC Dinamo Riga
PO
13.10.21
Vityaz
Torpedo
I
08.10.21
Sibir
Vityaz
I
06.10.21
Admiral
Vityaz
I
04.10.21
Amur
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
PS
02.10.21
Kunlun RS
Vityaz
I
29.09.21
Vityaz
Lokomotiv
I
27.09.21
Vityaz
SKA
5
:
5
2
:
1
S
CS
25.09.21
Vityaz
Amur
V
22.09.21
Lokomotiv
Vityaz
V
20.09.21
Ak Bars
Vityaz
I
18.09.21
Neftekhimik
Vityaz
I
14.09.21
Vityaz
Tractor
I
12.09.21
Vityaz
Avtomobilist
3
:
3
0
:
2
S
PS
10.09.21
Vityaz
Ak Bars
PO
06.09.21
HC Spartak
Vityaz
PO
04.09.21
HC Sochi
Vityaz
PO
02.09.21
Torpedo
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
24 13 1 3 4 1 2 84-51 37
2
Jokerit
24 10 3 2 5 2 2 80-67 34
3
HC Dynamo
24 14 1 0 9 0 0 82-63 30
4
HC Dinamo Minsk
23 11 3 0 7 2 0 72-63 30
5
CSKA
24 9 4 1 9 1 0 51-50 29
6
Lokomotiv
24 11 1 0 8 2 2 63-56 28
7
Severstal
23 9 3 1 8 1 1 49-50 28
8
HC Spartak
24 9 4 0 11 0 0 60-59 26
9
Torpedo
24 9 1 0 11 1 2 61-63 23
10
HC Dinamo Riga
24 8 1 0 10 2 3 52-74 23
11
HC Sochi
25 5 2 1 13 1 3 55-73 20
12
Vityaz
24 5 0 1 12 4 2 63-78 18
13
Kunlun RS
23 4 0 1 16 1 1 48-89 12
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
24 18 2 2 2 0 0 90-49 44
2
Tractor
25 12 1 5 5 1 1 78-63 38
3
Salavat Yulaev
25 14 2 1 6 1 1 78-51 36
4
Ak Bars
25 9 2 3 7 4 0 58-58 32
5
Avtomobilist
25 9 2 1 8 2 3 88-75 29
6
Avangard
22 11 1 1 9 0 0 62-56 26
7
Barys
25 6 2 2 12 1 2 60-74 23
8
Sibir
23 8 0 1 11 3 0 43-55 21
9
Neftekhimik
23 7 1 1 11 3 0 59-67 21
10
Amur
25 4 1 3 12 3 2 49-68 21
11
Admiral
24 5 0 0 14 2 3 44-77 15
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
24 13 1 3 4 1 2 84-51 37
2
Jokerit
24 10 3 2 5 2 2 80-67 34
3
HC Spartak
24 9 4 0 11 0 0 60-59 26
4
Torpedo
24 9 1 0 11 1 2 61-63 23
5
HC Sochi
25 5 2 1 13 1 3 55-73 20
6
Vityaz
24 5 0 1 12 4 2 63-78 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
25 14 2 1 6 1 1 78-51 36
2
Avangard
22 11 1 1 9 0 0 62-56 26
3
Barys
25 6 2 2 12 1 2 60-74 23
4
Sibir
23 8 0 1 11 3 0 43-55 21
5
Amur
25 4 1 3 12 3 2 49-68 21
6
Admiral
24 5 0 0 14 2 3 44-77 15
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
24 14 1 0 9 0 0 82-63 30
2
HC Dinamo Minsk
23 11 3 0 7 2 0 72-63 30
3
CSKA
24 9 4 1 9 1 0 51-50 29
4
Lokomotiv
24 11 1 0 8 2 2 63-56 28
5
Severstal
23 9 3 1 8 1 1 49-50 28
6
HC Dinamo Riga
24 8 1 0 10 2 3 52-74 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
24 18 2 2 2 0 0 90-49 44
2
Tractor
25 12 1 5 5 1 1 78-63 38
3
Ak Bars
25 9 2 3 7 4 0 58-58 32
4
Avtomobilist
25 9 2 1 8 2 3 88-75 29
5
Neftekhimik
23 7 1 1 11 3 0 59-67 21
6
Kunlun RS
23 4 0 1 16 1 1 48-89 12
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
24 18 2 2 2 0 0 90-49 44
2
Tractor
25 12 1 5 5 1 1 78-63 38
3
SKA
24 13 1 3 4 1 2 84-51 37
4
Salavat Yulaev
25 14 2 1 6 1 1 78-51 36
5
Jokerit
24 10 3 2 5 2 2 80-67 34
6
Ak Bars
25 9 2 3 7 4 0 58-58 32
7
HC Dynamo
24 14 1 0 9 0 0 82-63 30
8
HC Dinamo Minsk
23 11 3 0 7 2 0 72-63 30
9
CSKA
24 9 4 1 9 1 0 51-50 29
10
Avtomobilist
25 9 2 1 8 2 3 88-75 29
11
Lokomotiv
24 11 1 0 8 2 2 63-56 28
12
Severstal
23 9 3 1 8 1 1 49-50 28
13
Avangard
22 11 1 1 9 0 0 62-56 26
14
HC Spartak
24 9 4 0 11 0 0 60-59 26
15
Torpedo
24 9 1 0 11 1 2 61-63 23
16
HC Dinamo Riga
24 8 1 0 10 2 3 52-74 23
17
Barys
25 6 2 2 12 1 2 60-74 23
18
Sibir
23 8 0 1 11 3 0 43-55 21
19
Neftekhimik
23 7 1 1 11 3 0 59-67 21
20
Amur
25 4 1 3 12 3 2 49-68 21
21
HC Sochi
25 5 2 1 13 1 3 55-73 20
22
Vityaz
24 5 0 1 12 4 2 63-78 18
23
Admiral
24 5 0 0 14 2 3 44-77 15
24
Kunlun RS
23 4 0 1 16 1 1 48-89 12
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
5 5 0 0 0 0 0 14-5 10
2
SKA
5 4 0 1 0 0 0 22-7 10
3
Metallurg
5 3 1 1 0 0 0 16-10 10
4
Sibir
5 3 0 1 1 0 0 12-10 8
5
HC Sochi
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
6
Avtomobilist
5 2 1 0 1 0 1 25-15 7
7
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 17-14 6
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
9
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 15-13 6
10
Jokerit
5 2 0 0 1 1 1 17-10 6
11
Lokomotiv
5 2 0 0 1 1 1 13-13 6
12
Neftekhimik
5 1 1 1 2 0 0 12-14 6
13
Barys
5 2 0 0 2 0 1 10-14 5
14
Ak Bars
5 2 0 0 2 1 0 11-17 5
15
Amur
5 1 0 1 2 0 1 9-8 5
16
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 11-12 5
17
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 12-13 4
18
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 3 0 0 14-18 4
19
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
20
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 2 0 2 12-21 4
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-13 2
22
Vityaz
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
Admiral
5 1 0 0 4 0 0 7-14 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-25 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
13 10 1 0 2 0 0 44-30 22
2
Jokerit
12 5 3 2 1 1 0 51-34 21
3
Ak Bars
14 6 1 1 3 3 0 32-28 19
4
HC Spartak
14 7 2 0 5 0 0 37-32 18
5
Avangard
12 7 1 1 3 0 0 36-26 18
6
Tractor
11 6 1 2 2 0 0 35-28 18
7
SKA
11 7 0 1 2 0 1 42-21 17
8
Lokomotiv
14 6 1 0 4 2 1 37-38 17
9
Severstal
12 5 3 0 3 0 1 25-25 17
10
HC Dynamo
12 8 0 0 4 0 0 39-26 16
11
Torpedo
13 6 1 0 5 0 1 36-35 15
12
Salavat Yulaev
11 5 1 1 3 0 1 28-24 15
13
Avtomobilist
13 5 1 0 4 1 2 48-37 15
14
Sibir
11 6 0 1 4 0 0 23-22 14
15
HC Dinamo Riga
11 6 0 0 3 0 2 28-31 14
16
HC Dinamo Minsk
10 5 1 0 2 2 0 31-27 14
17
Neftekhimik
12 5 0 1 4 2 0 33-26 14
18
Amur
13 2 1 3 6 0 1 29-35 13
19
CSKA
10 5 1 0 4 0 0 21-21 12
20
Barys
12 3 2 0 6 1 0 23-35 11
21
HC Sochi
13 2 2 0 6 1 2 33-45 11
22
Kunlun RS
11 3 0 1 6 0 1 29-36 9
23
Vityaz
11 2 0 1 5 2 1 30-37 9
24
Admiral
12 3 0 0 8 0 1 23-37 7
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
11 8 1 2 0 0 0 46-19 22
2
Salavat Yulaev
14 9 1 0 3 1 0 50-27 21
3
SKA
13 6 1 2 2 1 1 42-30 20
4
Tractor
14 6 0 3 3 1 1 43-35 20
5
CSKA
14 4 3 1 5 1 0 30-29 17
6
HC Dinamo Minsk
13 6 2 0 5 0 0 41-36 16
7
HC Dynamo
12 6 1 0 5 0 0 43-37 14
8
Avtomobilist
12 4 1 1 4 1 1 40-38 14
9
Jokerit
12 5 0 0 4 1 2 29-33 13
10
Ak Bars
11 3 1 2 4 1 0 26-30 13
11
Barys
13 3 0 2 6 0 2 37-39 12
12
Lokomotiv
10 5 0 0 4 0 1 26-18 11
13
Severstal
11 4 0 1 5 1 0 24-25 11
14
HC Sochi
12 3 0 1 7 0 1 22-28 9
15
Vityaz
13 3 0 0 7 2 1 33-41 9
16
HC Dinamo Riga
13 2 1 0 7 2 1 24-43 9
17
Avangard
10 4 0 0 6 0 0 26-30 8
18
Torpedo
11 3 0 0 6 1 1 25-28 8
19
HC Spartak
10 2 2 0 6 0 0 23-27 8
20
Amur
12 2 0 0 6 3 1 20-33 8
21
Admiral
12 2 0 0 6 2 2 21-40 8
22
Neftekhimik
11 2 1 0 7 1 0 26-41 7
23
Sibir
12 2 0 0 7 3 0 20-33 7
24
Kunlun RS
12 1 0 0 10 1 0 19-53 3
Comentarii
KHL
Week 10