Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Tractor — Admiral

Astazi 19 februarie 2020, 16:00 (EET)
Astazi 19 februarie 2020, 16:00 (EET)
0
Stadion: Traktor Arena (Chelyabinsk, Russia)
Tractor
Admiral

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Tractor

Vladimir Yurzinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 1,239 -48 0 0
Stanislav Galimov
gk. 777 -33 0 0
Ilya Karpykhin
df. 1,062 1 11 12
Vitaly Menshikov
df. 863 0 7 7
Sergei Tereshchenko
df. 773 1 7 8
Yuri Sergiyenko
df. 746 0 6 6
Nick Bailen
df. 697 8 14 22
Artyom Borodkin
df. 651 0 4 4
Dmitry Kalinin
df. 596 4 6 10
Igor Isayev
df. 323 1 1 2
Petr Yasinskiy
df. 189 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 101 0 1 1
Bogdan Zhilyakov
df. 74 0 0 0
Dmitry Alexeyev
df. 10 0 0 0
Lukas Sedlak
fw. 1,002 21 16 37
Andrew Calof
fw. 843 8 21 29
Thomash Gika
fw. 805 16 15 31
Ruslan Karpin
fw. 784 4 7 11
Yaroslav Kosov
fw. 754 10 10 19
Alexander Avtsin
fw. 494 5 9 14
Andrei Popov
fw. 476 4 3 7
Alexander P. Sharov
fw. 449 1 0 1
Yegor Fateyev
fw. 416 3 0 3
Marsel Sholokhov
fw. 363 0 1 1
Nikita Komarov
fw. 351 1 3 4
Alexander Tridchikov
fw. 334 0 1 1
Vyacheslav Osnovin
fw. 286 4 4 8
Anton Glinkin
fw. 229 2 2 4
Nikita Tertyshny
fw. 136 0 0 0
Egor Stepanov
fw. 110 0 1 1
Vladimir Bobylyov
fw. 98 0 0 0
Andrey Grishakov
fw. 59 0 1 1
Gleb Zaycev
fw. 41 0 1 1
Demid Mansurov
fw. 23 2 0 2
Nikolai Chebykin
fw. 17 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 12 0 0 0
Nu vor juca
Sergei Konkov
fw. 282 1 0 1
Vladislav Sukhachyov
gk. 269 -11 0 0
Nikita Cherbak
fw. 218 1 4 5
Artyom Mikheyev
fw. 122 2 1 3
Andrei Yerofeyev
fw. 44 0 0 0
Kirill Koshurnikov
fw. 8 0 0 0
Konstantin Lukin
fw. 2 0 0 0
Admiral

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 1,626 -67 0 0
Anton Krasotkin
gk. 1,311 -60 1 1
Alexander Trushkov
gk. 512 -28 0 0
Adam Almquist
df. 1,108 8 18 26
Shawn Lalonde
df. 1,004 7 17 24
Yury Kozlovsky
df. 530 1 0 1
Stepan Ostrovsky
df. 246 0 2 2
Ilya Davydov
df. 111 0 0 0
Timur Ahiyarov
df. 91 0 2 2
Martin Bakos
fw. 1,033 17 21 38
Markus Ung
fw. 998 14 19 33
Denis Vikharev
fw. 862 16 20 36
Vladimir Butuzov
fw. 841 4 6 10
Konstantin Glazachev
fw. 785 9 5 14
Kirill Voronin
fw. 721 4 10 14
Aleksandr Mereskin
fw. 659 4 5 9
Yury Petrov
fw. 589 4 1 5
Vasily Streltsov
fw. 567 3 5 8
Ivan Lisin
fw. 524 0 3 3
Aleksandr Konnov
fw. 477 3 4 7
Alexander Streltsov
fw. 459 3 4 7
Oleg Lomako
fw. 419 4 5 9
Nikita Korostelev
fw. 223 2 3 5
Kirill Pilipenko
fw. 184 2 2 4
Решение тренера
fw. 166 1 2 3
Incerti
Ivan Mishchenko
df. 841 1 3 4
Alexander Osipov
df. 719 2 8 10
Nikita Bobryashov
df. 700 0 1 1
Alexander Ugolnikov
df. 363 1 1 2
Nu vor juca
Grigoriy Dgeldakov
df. 236 0 1 1
Ruslan Ibatullin
df. 185 0 3 3
Alexey Drobin
fw. 113 2 0 2
Alexandr Delnov
fw. 31 0 0 0

Cote

Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
11.09.19
Admiral
Tractor
10.09.19
Admiral
Tractor
KHL 2018-2019
29.11.18
Tractor
Admiral
07.10.18
Admiral
Tractor
KHL 2017-2018
04.10.17
Admiral
Tractor
01.09.17
Tractor
Admiral
KHL 2016-2017
09.12.16
Tractor
Admiral
4
:
1
23.10.16
Admiral
Tractor
0
:
1
KHL 2015-2016
09.01.16
Admiral
Tractor
4
:
3
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Tractor
17.02.20
Tractor
Severstal
I
15.02.20
Tractor
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.02.20
Jokerit
Tractor
I
30.01.20
Tractor
Kunlun RS
V
27.01.20
Tractor
Ak Bars
I
25.01.20
HC Spartak
Tractor
I
23.01.20
Avtomobilist
Tractor
I
21.01.20
Sibir
Tractor
I
16.01.20
Neftekhimik
Tractor
3
:
3
0
:
1
S
CS
14.01.20
Tractor
Metallurg
V
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
PS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
V
05.01.20
Ak Bars
Tractor
PO
03.01.20
Torpedo
Tractor
V
30.12.19
Tractor
Avangard
I
27.12.19
Tractor
HC Spartak
I
25.12.19
Avangard
Tractor
V
23.12.19
Severstal
Tractor
V
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
CO
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.12.19
Tractor
Sibir
I
07.12.19
Metallurg
Tractor
V
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
I
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
I
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.11.19
Tractor
CSKA
I
24.11.19
Tractor
Torpedo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
I
17.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
14.11.19
Ak Bars
Tractor
I
12.11.19
Metallurg
Tractor
I
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
26.10.19
Tractor
Amur
I
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
I
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
V
19.10.19
CSKA
Tractor
I
17.10.19
Vityaz
Tractor
I
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
I
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
V
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
I
05.10.19
SKA
Tractor
V
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
V
27.09.19
Tractor
Barys
I
25.09.19
Tractor
Ak Bars
I
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
I
20.09.19
Barys
Tractor
I
18.09.19
Sibir
Tractor
CO
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
11.09.19
Admiral
Tractor
V
10.09.19
Admiral
Tractor
I
08.09.19
Amur
Tractor
V
07.09.19
Amur
Tractor
CO
04.09.19
Tractor
SKA
PO
02.09.19
Tractor
Vityaz
I
Admiral
17.02.20
SKA
Admiral
I
15.02.20
Neftekhimik
Admiral
I
13.02.20
Avangard
Admiral
I
11.02.20
Salavat Yulaev
Admiral
I
03.02.20
Admiral
Amur
I
02.02.20
Admiral
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
0
S
CS
31.01.20
Admiral
Salavat Yulaev
I
29.01.20
Admiral
CSKA
I
25.01.20
HC Dinamo Riga
Admiral
1
:
1
0
:
1
S
CS
23.01.20
Jokerit
Admiral
PO
21.01.20
Salavat Yulaev
Admiral
I
16.01.20
Admiral
Avangard
I
15.01.20
Admiral
Avangard
I
12.01.20
Admiral
Ak Bars
V
09.01.20
Avtomobilist
Admiral
I
07.01.20
Torpedo
Admiral
V
05.01.20
Vityaz
Admiral
I
03.01.20
Avangard
Admiral
I
29.12.19
Admiral
Amur
I
25.12.19
Admiral
Avtomobilist
PO
23.12.19
Admiral
Torpedo
I
21.12.19
Admiral
HC Dinamo Minsk
V
18.12.19
Kunlun RS
Admiral
I
17.12.19
Kunlun RS
Admiral
I
07.12.19
Admiral
Kunlun RS
4
:
4
1
:
0
S
CS
06.12.19
Admiral
Vityaz
V
02.12.19
Admiral
HC Spartak
I
28.11.19
Severstal
Admiral
I
26.11.19
HC Dinamo Minsk
Admiral
CO
24.11.19
Sibir
Admiral
V
21.11.19
Admiral
Metallurg
V
17.11.19
Admiral
SKA
PO
15.11.19
Admiral
Jokerit
2
:
2
1
:
0
S
CS
04.11.19
Lokomotiv
Admiral
V
02.11.19
HC Spartak
Admiral
V
30.10.19
Ak Bars
Admiral
I
28.10.19
Neftekhimik
Admiral
I
25.10.19
Admiral
HC Sochi
I
23.10.19
Admiral
HC Dynamo
I
19.10.19
Admiral
Severstal
V
17.10.19
Admiral
Lokomotiv
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.19
Barys
Admiral
CO
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.10.19
Metallurg
Admiral
CO
07.10.19
Admiral
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
V
02.10.19
Admiral
Sibir
I
30.09.19
Admiral
Sibir
2
:
2
1
:
0
S
CS
26.09.19
Amur
Admiral
V
24.09.19
Amur
Admiral
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
CO
19.09.19
CSKA
Admiral
I
17.09.19
HC Dynamo
Admiral
I
13.09.19
Admiral
Barys
V
11.09.19
Admiral
Tractor
I
10.09.19
Admiral
Tractor
V
05.09.19
Sibir
Admiral
I
03.09.19
Barys
Admiral
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
3
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
4
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
5
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
6
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
7
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
8
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
9
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
10
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
11
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
12
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
3
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
4
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
5
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
6
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
7
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
8
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
9
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
10
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
11
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
12
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
2
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
3
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
4
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
5
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
6
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
2
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
3
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
4
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
5
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
6
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
3
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
4
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
5
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
6
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
2
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
3
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
4
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
5
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
6
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 38 3 2 12 3 1 187-94 90
2
Ak Bars
58 36 2 4 11 1 4 167-106 89
3
SKA
59 28 8 5 13 3 2 166-114 87
4
Avangard
59 30 1 6 14 6 2 160-113 82
5
Jokerit
59 28 8 1 14 4 4 180-154 82
6
Barys
59 29 6 1 15 8 0 151-130 80
7
HC Dynamo
58 29 5 1 16 3 4 172-134 77
8
HC Spartak
59 24 4 4 19 6 2 162-136 72
9
Avtomobilist
59 21 8 3 19 5 3 158-148 72
10
Sibir
58 25 3 4 20 2 4 130-133 70
11
Lokomotiv
59 23 4 5 23 3 1 160-143 68
12
Salavat Yulaev
59 23 4 1 21 2 8 148-138 66
13
Metallurg
58 19 3 5 23 4 4 132-136 62
14
Vityaz
58 19 3 4 23 3 6 127-153 61
15
Torpedo
59 21 5 2 27 1 3 160-162 60
16
Kunlun RS
61 20 3 3 27 3 5 138-156 60
17
Neftekhimik
58 19 2 4 25 4 4 147-151 58
18
Amur
58 19 1 5 25 3 5 124-132 58
19
HC Sochi
58 15 4 4 26 8 1 118-153 55
20
Admiral
58 15 4 6 29 3 1 120-165 54
21
Severstal
59 13 3 5 28 7 3 118-166 52
22
Tractor
58 17 3 2 31 2 3 119-157 49
23
HC Dinamo Riga
58 10 5 0 36 4 3 96-178 37
24
HC Dinamo Minsk
58 10 2 1 34 6 5 123-211 37
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 18-8 10
2
Jokerit
5 4 0 0 0 0 1 19-11 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 17-9 9
4
Barys
5 4 0 0 0 1 0 15-11 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 23-11 8
6
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 17-5 8
7
HC Dynamo
5 3 1 0 1 0 0 19-14 8
8
Amur
5 3 0 1 1 0 0 20-11 8
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-11 7
10
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 14-14 6
11
Metallurg
5 1 1 1 2 0 0 10-13 6
12
Avangard
5 1 0 1 2 1 0 14-14 5
13
HC Sochi
5 1 0 1 2 1 0 11-13 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-13 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
16
Torpedo
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Severstal
5 2 0 0 3 0 0 10-17 4
18
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 12-14 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 14-17 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-10 3
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 12-20 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 10-18 2
24
Admiral
5 0 0 0 5 0 0 3-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
28 20 2 2 4 0 0 82-44 48
2
SKA
30 15 4 2 6 1 2 89-55 45
3
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
Salavat Yulaev
31 16 2 0 8 2 3 88-63 41
6
Jokerit
30 15 2 1 8 1 3 94-80 40
7
Metallurg
29 13 2 3 7 3 1 74-59 40
8
Lokomotiv
31 16 2 1 11 1 0 86-65 39
9
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
10
Neftekhimik
31 14 1 3 10 0 3 99-82 39
11
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
12
Barys
30 13 3 0 8 6 0 75-76 38
13
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
30 13 1 2 11 2 1 85-71 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Riga
31 7 2 0 16 4 2 52-78 24
23
HC Dinamo Minsk
29 6 2 1 14 3 3 64-94 24
24
Tractor
28 7 1 1 15 1 3 61-81 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
31 22 1 2 5 1 0 105-42 51
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
31 12 1 5 8 5 0 81-60 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Sibir
29 11 2 2 10 1 3 65-73 34
9
Avtomobilist
29 8 4 2 9 3 3 67-69 34
10
HC Dynamo
29 11 3 1 11 1 2 84-79 33
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Torpedo
29 9 1 2 16 0 1 79-89 25
14
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
15
Admiral
30 6 4 2 17 1 0 56-90 25
16
Kunlun RS
31 9 0 1 17 1 3 65-83 24
17
Vityaz
29 9 0 1 16 2 1 56-87 23
18
Amur
31 6 1 3 18 2 1 64-80 23
19
Severstal
31 5 2 3 18 2 1 62-96 23
20
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
21
HC Sochi
29 5 1 2 15 5 1 48-75 22
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13