Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:3
Torpedo — Severstal Meci incheiat 17 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Torpedo
20 septembrie, 17:30
 
SKA
Torpedo
Urmatorul meci pentru Severstal
22 septembrie, 17:00
 
Tractor
Severstal
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Torpedo — Severstal

17 septembrie 2020, 19:00 (EEST)
17 septembrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
3 : 4
OT 0:1
Stadion: Nagorny (Nizhny Novgorod, Russia)
Arbitru: , Anton Gofman

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 311 -18 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 49 -6 0 0
Brady Austin
df. 124 1 3 4
Artem Alyaev
df. 123 0 3 3
Mark Marin
df. 114 0 1 1
Mikhail Orlov
df. 111 0 1 1
Georgy Misharin
df. 85 0 0 0
Nikita Bobryashov
df. 21 0 0 0
Semion Rycjkin
df. 4 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 129 1 5 6
Justin Kloos
fw. 118 3 0 3
Andy Miele
fw. 113 2 2 4
Andrei Belevich
fw. 98 2 2 4
Daniil Ilyin
fw. 98 1 1 2
Mikhail Varnakov
fw. 96 0 4 4
Kirill Urakov
fw. 83 1 0 1
Danil Veryayev
fw. 57 0 0 0
Sergey Goncharuk
fw. 57 1 0 1
Vladimir Mikhasyonok
fw. 13 0 0 0
Denis Pochivalov
fw. 5 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 0 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Chris Wideman
df. 126 2 4 6
Jordan Szwarz
fw. 69 1 0 1
Anton Shenfeld
fw. 64 1 2 3
Danil Voevodin
fw. 51 0 1 1
Alexey Drobin
fw. 9 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 194 -8 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 47 -2 0 0
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 70 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 67 0 1 1
Shawn Lalonde
df. 63 0 1 1
Anton Sizov
df. 62 2 1 3
Makar Khabarov
df. 51 0 1 1
Ivan Rogov
df. 14 0 0 0
Maksim Afanasiev
df. 14 0 0 0
Egor Morozov
fw. 66 0 2 2
Denis Vikharev
fw. 65 1 0 1
Daniil Vovchenko
fw. 64 1 0 1
Alexander Petunin
fw. 63 1 2 3
Vladislav Kodola
fw. 62 2 2 4
Kirill Kapustin
fw. 57 0 1 1
Igor Geraskin
fw. 54 0 1 1
Adam Liska
fw. 48 0 1 1
David Dumbadze
fw. 42 1 1 2
Andrei Alexeyev
fw. 30 0 1 1
Artyom Gareyev
fw. 17 0 0 0
Roberts Bukarts
fw. 14 0 0 0
Yegor Chizhikov
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Vadim Kudako
df. 78 1 0 1
Egor Yakovlev
fw. 41 0 0 0
Jindrich Abdul
fw. 36 1 0 1
Vladislav Kara
fw. 35 0 2 2
Mikhail Tikhonov
df. 11 0 0 0
Yuriy Trubachev
fw. 10 0 0 0
Kirill Adamchuk
df. 9 0 0 0
Maksim Kazakov
fw. 9 0 0 0
Tmur Karimov
df. 8 0 1 1
Joonas Nättinen
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
01.02.20
Torpedo
Severstal
21.09.19
Severstal
Torpedo
KHL 2018-2019
01.11.18
Torpedo
Severstal
06.10.18
Severstal
Torpedo
KHL 2017-2018
20.01.18
Torpedo
Severstal
16.01.18
Severstal
Torpedo
3
:
3
1
:
2
S
29.12.17
Severstal
Torpedo
KHL 2016-2017
14.02.17
Severstal
Torpedo
2
:
4
OT
23.01.17
Torpedo
Severstal
1
:
3
KHL 2015-2016
16.02.16
Torpedo
Severstal
4
:
6
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Torpedo
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I
Severstal
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
5
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
6
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
7
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
8
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
9
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
10
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
11
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
3
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
4
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
5
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
6
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
7
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
8
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
9
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
10
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
11
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
12
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
2
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
3
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
5
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
6
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
2
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
3
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
4
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
5
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
6
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
4
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
5
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
3
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
4
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
5
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
6
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
6 3 0 2 0 1 0 17-8 11
2
Avangard
6 5 0 0 1 0 0 21-9 10
3
Salavat Yulaev
6 5 0 0 1 0 0 23-15 10
4
Metallurg
6 4 0 1 1 0 0 15-7 10
5
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
6
SKA
6 4 0 0 1 1 0 22-16 9
7
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
8
HC Dinamo Minsk
6 2 2 0 2 0 0 25-18 8
9
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
10
Barys
6 2 0 0 1 2 1 16-19 7
11
HC Dynamo
6 2 1 0 3 0 0 17-16 6
12
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
HC Spartak
6 2 0 0 3 1 0 14-18 5
15
Sibir
7 1 1 0 4 0 1 16-20 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
Torpedo
6 1 0 1 4 0 0 17-24 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
7 1 0 0 6 0 0 12-29 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 2 0 0 0 15-5 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 0 0 1 20-8 9
3
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 20-9 8
4
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 20-13 8
5
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
6
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
7
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
8
SKA
5 3 0 0 1 1 0 20-15 7
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 16-14 6
10
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 20-18 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-11 5
12
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
13
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
14
Sibir
5 1 1 0 2 0 1 13-15 5
15
Barys
5 1 0 0 1 2 1 13-17 5
16
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-6 4
17
Vityaz
5 1 0 1 3 0 0 14-13 4
18
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-21 4
19
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
HC Sochi
5 0 1 0 3 0 1 4-16 3
21
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 10-22 2
22
Amur
5 1 0 0 4 0 0 8-21 2
23
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
4 4 0 0 0 0 0 15-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Sibir
4 1 1 0 1 0 1 12-13 5
7
SKA
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
8
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
9
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
10
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 17-13 4
11
Barys
3 1 0 0 0 1 1 8-9 4
12
HC Spartak
3 1 0 0 1 1 0 9-9 3
13
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
14
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
15
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 10-12 2
16
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
17
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 8-11 2
18
Amur
3 1 0 0 2 0 0 5-10 2
19
Ak Bars
2 0 1 0 1 0 0 3-6 2
20
Vityaz
2 0 0 1 1 0 0 4-5 2
21
HC Sochi
2 0 0 0 1 0 1 0-5 1
22
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
23
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 3 0 0 1 0 0 14-11 6
2
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
3
HC Dynamo
4 2 1 0 1 0 0 14-10 6
4
CSKA
3 1 0 2 0 0 0 9-3 6
5
SKA
4 2 0 0 1 1 0 13-12 5
6
Avtomobilist
2 2 0 0 0 0 0 9-4 4
7
HC Dinamo Minsk
2 1 1 0 0 0 0 8-5 4
8
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
9
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
10
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
11
Tractor
2 1 0 0 1 0 0 3-3 2
12
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
13
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
14
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
15
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
16
Metallurg
1 0 0 1 0 0 0 1-0 2
17
Torpedo
3 0 0 1 2 0 0 7-12 2
18
Severstal
1 0 0 0 0 0 1 1-2 1
19
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 1 1 0 4-6 1
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
2 0 0 0 2 0 0 2-11 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
Folosim cookie-uri pentru imbunatatirea experientei. Continuarea navigarii implica accceptul dvs. 
Mai multe informatii
Accept