Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:2
HC Sochi — Tractor Meci incheiat 7 ianuarie 2020
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Tractor

7 ianuarie 2020, 16:00 (EET)
7 ianuarie 2020, 16:00 (EET)
0
Arbitru: Denis Bondar, Evgeny Gamalei Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 790 -31 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 406 -19 0 0
Simon Bertilsson
df. 867 1 10 11
Yuriy Aleksandrov
df. 803 4 11 15
Oleg Pogorishny
df. 656 1 6 7
Alexei Petrov
df. 546 1 5 6
Mikhail Gordeev
df. 208 1 1 2
Roman Abrosimov
df. 39 0 1 1
David Rundblad
df. 24 0 0 0
Shon Kollinz
fw. 782 6 12 18
Robert Rosen
fw. 756 10 13 23
Sergei Shmelyov
fw. 665 12 6 18
Dmitriy Lugin
fw. 642 4 6 10
Dmitry Arkhipov
fw. 528 3 4 7
Nikita Tochitskiy
fw. 515 4 8 12
Denis Mosalev
fw. 446 4 5 9
Andrei Altybarmakyan
fw. 422 4 8 12
Stepan Starkov
fw. 265 4 1 5
Pavel Makarenko
fw. 183 1 1 2
Damir Rakhimullin
fw. 125 2 1 3
Nikita Vyglazov
fw. 122 0 1 1
Vyacheslav Leshchenko
fw. 49 1 0 1
Nu vor juca
Dmitriy Shikin
gk. 1,451 -63 1 1
Morgan Ellis
df. 997 1 13 14
Malte Stremvall
fw. 692 16 16 32
Artem Tomilin
fw. 523 5 3 8
Kirill Vorobiev
df. 494 0 3 3
Vladislav Kaletnik
fw. 279 1 3 4
Konstantin Klimontov
df. 118 0 1 1
Alexander Rybakov
fw. 40 0 0 0
Kirill Kozhevnikov
fw. 2 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0
Tractor

Vladimir Yurzinov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Fedotov
gk. 1,065 -39 0 0
Stanislav Galimov
gk. 221 -12 0 0
Ilya Karpykhin
df. 837 1 9 10
Yuri Sergiyenko
df. 652 0 5 5
Sergei Tereshchenko
df. 603 1 6 7
Artyom Borodkin
df. 447 0 3 3
Nick Bailen
df. 421 7 9 16
Igor Isayev
df. 117 0 1 1
Alexander Shepelev
df. 49 0 1 1
Lukas Sedlak
fw. 762 16 10 26
Andrew Calof
fw. 679 7 18 25
Ruslan Karpin
fw. 608 4 6 10
Yaroslav Kosov
fw. 600 7 9 16
Thomash Gika
fw. 580 8 11 19
Alexander P. Sharov
fw. 398 1 0 1
Andrei Popov
fw. 376 3 3 6
Nikita Komarov
fw. 233 1 3 4
Alexander Tridchikov
fw. 196 0 1 1
Vyacheslav Osnovin
fw. 79 3 1 4
Egor Stepanov
fw. 78 0 1 1
Artyom Mikheyev
fw. 66 1 0 1
Gleb Zaycev
fw. 22 0 1 1
Nu vor juca
Vitaly Menshikov
df. 729 0 5 5
Dmitry Kalinin
df. 547 4 6 10
Yegor Fateyev
fw. 416 3 0 3
Marsel Sholokhov
fw. 363 0 1 1
Alexander Avtsin
fw. 353 4 8 12
Sergei Konkov
fw. 282 1 0 1
Vladislav Sukhachyov
gk. 269 -11 0 0
Nikita Cherbak
fw. 218 1 4 5
Anton Glinkin
fw. 187 2 2 4
Christian Thomas
fw. 181 1 1 2
Petr Yasinskiy
df. 172 0 0 0
Nikita Tertyshny
fw. 136 0 0 0
Bogdan Zhilyakov
df. 74 0 0 0
Andrey Grishakov
fw. 59 0 1 1
Andrei Yerofeyev
fw. 44 0 0 0
Demid Mansurov
fw. 23 2 0 2
Kirill Koshurnikov
fw. 8 0 0 0
Boris Solomatin
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.10
3.70
3.15
1.60
2.28
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
04.11.18
Tractor
HC Sochi
21.09.18
HC Sochi
Tractor
KHL 2017-2018
24.10.17
HC Sochi
Tractor
20.09.17
Tractor
HC Sochi
KHL 2016-2017
12.01.17
Tractor
HC Sochi
1
:
1
1
:
2
S
16.11.16
HC Sochi
Tractor
2
:
1
KHL 2015-2016
28.10.15
Tractor
HC Sochi
5
:
3
16.10.15
HC Sochi
Tractor
2
:
2
2
:
3
S
KHL 2014-2015
18.11.14
HC Sochi
Tractor
4
:
1

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
04.01.20
HC Sochi
CSKA
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
CO
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
I
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
I
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
PO
18.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
I
05.12.19
HC Sochi
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
CS
03.12.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
I
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
I
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
V
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
I
13.11.19
Avtomobilist
HC Sochi
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V
Tractor
05.01.20
Ak Bars
Tractor
PO
03.01.20
Torpedo
Tractor
V
30.12.19
Tractor
Avangard
I
27.12.19
Tractor
HC Spartak
I
25.12.19
Avangard
Tractor
V
23.12.19
Severstal
Tractor
V
21.12.19
Tractor
Neftekhimik
CO
19.12.19
Tractor
Amur
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.12.19
Tractor
Sibir
I
07.12.19
Metallurg
Tractor
V
05.12.19
Neftekhimik
Tractor
I
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
I
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
V
26.11.19
Tractor
CSKA
I
24.11.19
Tractor
Torpedo
V
19.11.19
Tractor
Jokerit
I
17.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
14.11.19
Ak Bars
Tractor
I
12.11.19
Metallurg
Tractor
I
02.11.19
Tractor
Avtomobilist
I
30.10.19
Tractor
HC Dinamo Minsk
V
26.10.19
Tractor
Amur
I
23.10.19
HC Dinamo Riga
Tractor
I
21.10.19
Lokomotiv
Tractor
V
19.10.19
CSKA
Tractor
I
17.10.19
Vityaz
Tractor
I
14.10.19
Tractor
HC Dinamo Riga
I
12.10.19
Tractor
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
09.10.19
Tractor
HC Dynamo
V
07.10.19
Avtomobilist
Tractor
I
05.10.19
SKA
Tractor
V
03.10.19
HC Dinamo Minsk
Tractor
I
29.09.19
Tractor
Lokomotiv
V
27.09.19
Tractor
Barys
I
25.09.19
Tractor
Ak Bars
I
23.09.19
Tractor
Neftekhimik
I
20.09.19
Barys
Tractor
I
18.09.19
Sibir
Tractor
CO
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
11.09.19
Admiral
Tractor
V
10.09.19
Admiral
Tractor
I
08.09.19
Amur
Tractor
V
07.09.19
Amur
Tractor
CO
04.09.19
Tractor
SKA
PO
02.09.19
Tractor
Vityaz
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
44 26 3 2 10 3 0 133-75 65
2
SKA
45 19 5 5 11 3 2 119-91 63
3
HC Dynamo
45 22 4 1 12 2 4 131-99 60
4
Jokerit
43 20 5 1 10 4 3 132-108 59
5
HC Spartak
44 17 3 4 14 5 1 120-104 54
6
Lokomotiv
45 17 3 5 17 2 1 121-113 53
7
Vityaz
44 16 2 4 15 3 4 93-109 51
8
Torpedo
44 16 4 2 18 1 3 124-118 48
9
HC Sochi
44 13 3 1 20 6 1 91-117 41
10
Severstal
45 8 3 4 21 6 3 91-127 39
11
HC Dinamo Riga
45 9 5 0 28 2 1 78-139 31
12
HC Dinamo Minsk
45 7 2 1 25 5 5 97-159 30
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
42 26 2 2 8 1 3 124-75 64
2
Avangard
45 23 1 3 12 4 2 117-88 60
3
Barys
44 19 5 1 12 7 0 101-90 57
4
Avtomobilist
44 16 7 1 13 5 2 112-106 55
5
Metallurg
45 16 2 4 16 3 4 105-98 51
6
Kunlun RS
47 16 3 3 19 3 3 105-115 50
7
Sibir
44 19 2 1 17 2 3 95-100 49
8
Salavat Yulaev
43 17 4 1 16 0 5 103-96 49
9
Admiral
42 13 4 4 18 2 1 91-105 45
10
Neftekhimik
44 13 2 4 19 4 2 102-113 44
11
Amur
43 14 1 3 20 3 2 82-93 41
12
Tractor
46 14 3 0 25 2 2 94-123 38
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
45 19 5 5 11 3 2 119-91 63
2
HC Dynamo
45 22 4 1 12 2 4 131-99 60
3
Jokerit
43 20 5 1 10 4 3 132-108 59
4
HC Spartak
44 17 3 4 14 5 1 120-104 54
5
Severstal
45 8 3 4 21 6 3 91-127 39
6
HC Dinamo Riga
45 9 5 0 28 2 1 78-139 31
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
45 23 1 3 12 4 2 117-88 60
2
Barys
44 19 5 1 12 7 0 101-90 57
3
Kunlun RS
47 16 3 3 19 3 3 105-115 50
4
Salavat Yulaev
43 17 4 1 16 0 5 103-96 49
5
Admiral
42 13 4 4 18 2 1 91-105 45
6
Amur
43 14 1 3 20 3 2 82-93 41
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
44 26 3 2 10 3 0 133-75 65
2
Lokomotiv
45 17 3 5 17 2 1 121-113 53
3
Vityaz
44 16 2 4 15 3 4 93-109 51
4
Torpedo
44 16 4 2 18 1 3 124-118 48
5
HC Sochi
44 13 3 1 20 6 1 91-117 41
6
HC Dinamo Minsk
45 7 2 1 25 5 5 97-159 30
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
42 26 2 2 8 1 3 124-75 64
2
Avtomobilist
44 16 7 1 13 5 2 112-106 55
3
Metallurg
45 16 2 4 16 3 4 105-98 51
4
Sibir
44 19 2 1 17 2 3 95-100 49
5
Neftekhimik
44 13 2 4 19 4 2 102-113 44
6
Tractor
46 14 3 0 25 2 2 94-123 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
44 26 3 2 10 3 0 133-75 65
2
Ak Bars
42 26 2 2 8 1 3 124-75 64
3
SKA
45 19 5 5 11 3 2 119-91 63
4
Avangard
45 23 1 3 12 4 2 117-88 60
5
HC Dynamo
45 22 4 1 12 2 4 131-99 60
6
Jokerit
43 20 5 1 10 4 3 132-108 59
7
Barys
44 19 5 1 12 7 0 101-90 57
8
Avtomobilist
44 16 7 1 13 5 2 112-106 55
9
HC Spartak
44 17 3 4 14 5 1 120-104 54
10
Lokomotiv
45 17 3 5 17 2 1 121-113 53
11
Metallurg
45 16 2 4 16 3 4 105-98 51
12
Vityaz
44 16 2 4 15 3 4 93-109 51
13
Kunlun RS
47 16 3 3 19 3 3 105-115 50
14
Sibir
44 19 2 1 17 2 3 95-100 49
15
Salavat Yulaev
43 17 4 1 16 0 5 103-96 49
16
Torpedo
44 16 4 2 18 1 3 124-118 48
17
Admiral
42 13 4 4 18 2 1 91-105 45
18
Neftekhimik
44 13 2 4 19 4 2 102-113 44
19
Amur
43 14 1 3 20 3 2 82-93 41
20
HC Sochi
44 13 3 1 20 6 1 91-117 41
21
Severstal
45 8 3 4 21 6 3 91-127 39
22
Tractor
46 14 3 0 25 2 2 94-123 38
23
HC Dinamo Riga
45 9 5 0 28 2 1 78-139 31
24
HC Dinamo Minsk
45 7 2 1 25 5 5 97-159 30
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 3 1 0 0 1 0 24-8 9
2
HC Dynamo
5 3 1 0 0 0 1 16-8 9
3
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 15-10 8
4
SKA
5 3 0 0 1 1 0 14-12 7
5
Barys
5 3 0 0 1 1 0 12-10 7
6
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 18-10 6
7
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-12 6
8
CSKA
5 2 1 0 2 0 0 16-11 6
9
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 13-12 6
10
Amur
5 2 0 1 2 0 0 9-7 6
11
Lokomotiv
5 2 0 0 1 2 0 13-11 6
12
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 11-12 6
13
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 12-9 5
14
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 15-16 5
15
Neftekhimik
5 1 0 1 2 1 0 7-13 5
16
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 9-18 4
17
HC Dinamo Riga
5 2 0 0 3 0 0 5-14 4
18
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 12-12 4
19
Avtomobilist
5 1 0 0 2 1 1 13-15 4
20
HC Sochi
5 0 2 0 3 0 0 9-17 4
21
Sibir
5 0 1 1 3 0 0 9-12 4
22
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 8-13 3
23
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 4 0 0 6-15 2
24
Admiral
5 0 0 0 4 1 0 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 15 2 1 3 0 0 60-32 36
2
HC Dynamo
22 13 2 0 3 2 2 67-42 34
3
Metallurg
24 11 1 3 6 2 1 61-47 33
4
Vityaz
22 9 2 3 4 1 3 54-46 32
5
Avangard
23 14 0 0 6 1 2 58-45 31
6
Lokomotiv
25 12 2 1 9 1 0 67-56 31
7
Avtomobilist
22 10 3 1 6 2 0 63-54 30
8
Salavat Yulaev
22 11 2 0 6 0 3 61-45 29
9
Kunlun RS
24 8 3 2 8 2 1 55-56 29
10
Jokerit
21 10 1 1 6 1 2 65-55 27
11
Torpedo
22 9 3 0 7 1 2 59-54 27
12
HC Sochi
24 8 3 1 9 3 0 58-67 27
13
SKA
21 8 2 2 6 1 2 54-44 27
14
Amur
21 11 0 1 7 1 1 47-40 26
15
CSKA
20 10 2 0 6 2 0 54-41 26
16
Sibir
22 10 1 1 9 1 0 47-45 25
17
Barys
22 8 2 0 7 5 0 52-56 25
18
Neftekhimik
20 8 1 3 7 0 1 59-52 25
19
Admiral
21 8 0 3 7 2 1 47-48 25
20
HC Spartak
21 8 1 2 8 1 1 60-53 24
21
Severstal
24 6 1 2 9 4 2 49-62 24
22
HC Dinamo Minsk
23 4 2 1 10 3 3 50-71 20
23
HC Dinamo Riga
22 6 2 0 12 2 0 36-54 18
24
Tractor
22 5 1 0 13 1 2 47-66 15
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
24 16 1 2 4 1 0 79-34 39
2
SKA
24 11 3 3 5 2 0 65-47 36
3
Barys
22 11 3 1 5 2 0 49-34 32
4
Jokerit
22 10 4 0 4 3 1 67-53 32
5
HC Spartak
23 9 2 2 6 4 0 60-51 30
6
Avangard
22 9 1 3 6 3 0 59-43 29
7
Ak Bars
21 11 0 1 5 1 3 64-43 28
8
HC Dynamo
23 9 2 1 9 0 2 64-57 26
9
Avtomobilist
22 6 4 0 7 3 2 49-52 25
10
Sibir
22 9 1 0 8 1 3 48-55 24
11
Tractor
24 9 2 0 12 1 0 47-57 23
12
Lokomotiv
20 5 1 4 8 1 1 54-57 22
13
Kunlun RS
23 8 0 1 11 1 2 50-59 21
14
Torpedo
22 7 1 2 11 0 1 65-64 21
15
Salavat Yulaev
21 6 2 1 10 0 2 42-51 20
16
Admiral
21 5 4 1 11 0 0 44-57 20
17
Vityaz
22 7 0 1 11 2 1 39-63 19
18
Neftekhimik
24 5 1 1 12 4 1 43-61 19
19
Metallurg
21 5 1 1 10 1 3 44-51 18
20
Amur
22 3 1 2 13 2 1 35-53 15
21
Severstal
21 2 2 2 12 2 1 42-65 15
22
HC Sochi
20 5 0 0 11 3 1 33-50 14
23
HC Dinamo Riga
23 3 3 0 16 0 1 42-85 13
24
HC Dinamo Minsk
22 3 0 0 15 2 2 47-88 10
KHL
Runda 17