Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Torpedo 12 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci HC Sochi — Torpedo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.60
4.60
1.45
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul HC Sochi – Torpedo

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
10.01.23
HC Sochi
Vityaz
I
08.01.23
HC Sochi
SKA
I
05.01.23
CSKA
HC Sochi
I
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
I
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
I
25.12.22
HC Sochi
Ak Bars
3
:
3
1
:
2
S
PS
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
I
21.12.22
Severstal
HC Sochi
PO
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.12.22
Vityaz
HC Sochi
I
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
I
04.12.22
HC Sochi
CSKA
I
02.12.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
29.11.22
SKA
HC Sochi
I
27.11.22
Ak Bars
HC Sochi
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
I
19.11.22
Avtomobilist
HC Sochi
I
17.11.22
Avangard
HC Sochi
PO
15.11.22
Salavat Yulaev
HC Sochi
CO
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
CO
06.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
04.11.22
Severstal
HC Sochi
4
:
4
1
:
0
S
PS
02.11.22
SKA
HC Sochi
I
30.10.22
HC Sochi
CSKA
I
26.10.22
HC Sochi
Tractor
I
23.10.22
HC Sochi
Avtomobilist
I
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
I
18.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
I
16.10.22
HC Sochi
Severstal
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
PO
08.10.22
Sibir
HC Sochi
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
I
04.10.22
Admiral
HC Sochi
V
02.10.22
Barys
HC Sochi
PO
28.09.22
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
25.09.22
HC Sochi
Amur
PO
23.09.22
HC Sochi
HC Spartak
I
21.09.22
HC Sochi
Avangard
I
18.09.22
CSKA
HC Sochi
I
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
I
09.09.22
HC Sochi
Barys
V
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
I
02.09.22
HC Sochi
Sibir
I
Torpedo
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
PS
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
V
06.01.23
Torpedo
HC Spartak
V
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
V
30.12.22
Severstal
Torpedo
I
28.12.22
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
CO
21.12.22
Torpedo
Vityaz
V
19.12.22
Torpedo
Severstal
CO
07.12.22
CSKA
Torpedo
V
04.12.22
Sibir
Torpedo
PO
02.12.22
Amur
Torpedo
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
V
26.11.22
Torpedo
SKA
I
24.11.22
Torpedo
CSKA
I
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
V
18.11.22
Torpedo
Severstal
CO
16.11.22
Vityaz
Torpedo
PO
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
V
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
V
10.11.22
Torpedo
Ak Bars
V
07.11.22
Torpedo
HC Spartak
V
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
I
01.11.22
Vityaz
Torpedo
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
I
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
V
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
V
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
V
17.10.22
Barys
Torpedo
I
15.10.22
Metallurg
Torpedo
I
13.10.22
Salavat Yulaev
Torpedo
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.10.22
Avtomobilist
Torpedo
I
09.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
06.10.22
Torpedo
Barys
V
03.10.22
Torpedo
HC Dinamo Minsk
PO
30.09.22
HC Spartak
Torpedo
I
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
V
26.09.22
SKA
Torpedo
I
23.09.22
Torpedo
Avangard
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
V
19.09.22
Torpedo
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
CS
16.09.22
HC Spartak
Torpedo
CO
14.09.22
Ak Bars
Torpedo
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
V
08.09.22
Torpedo
Avtomobilist
V
06.09.22
Torpedo
Amur
V
03.09.22
Torpedo
Metallurg
I

Meciurile head-to-head: HC Sochi — Torpedo

KHL 2022-2023
03.01.23
Torpedo
HC Sochi
12.11.22
HC Sochi
Torpedo
20.10.22
Torpedo
HC Sochi
KHL 2021-2022
05.01.22
HC Sochi
Torpedo
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
KHL 2020-2021
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
KHL 2019-2020
22.02.20
HC Sochi
Torpedo
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
50 25 2 2 14 4 3 121-96 65
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
7
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
12
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
13
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
14
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
15
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
16
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
17
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
18
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
19
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
20
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
21
Kunlun RS
50 12 2 3 28 1 4 116-158 39
22
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
3
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 16-12 8
4
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 19-13 7
5
SKA
5 3 0 0 1 1 0 24-19 7
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
7
Severstal
5 2 0 1 1 1 0 18-17 7
8
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-13 7
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
11
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-11 6
13
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 14-16 6
14
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-17 6
15
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 17-19 4
16
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
17
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 16-17 3
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
21
Lokomotiv
5 0 0 0 4 1 0 7-13 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 10-21 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 1 1 1 1 90-44 46
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
7
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
8
Lokomotiv
24 14 0 1 6 1 2 52-40 33
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
26 11 1 2 12 0 0 61-65 28
19
HC Dinamo Minsk
25 8 1 1 10 3 2 72-85 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
24 2 1 0 18 2 1 46-86 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
26 8 1 4 9 3 1 54-55 30
7
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
8
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Torpedo
25 10 1 1 10 2 1 62-60 27
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
24 8 2 0 9 1 4 59-61 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
24 4 2 1 10 4 3 59-74 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Tractor
23 5 0 3 12 2 1 53-68 19
19
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
20
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
21
Amur
24 5 2 1 15 1 0 43-65 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
50 25 2 2 14 4 3 121-96 65
5
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
6
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
7
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
8
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
9
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
10
Kunlun RS
50 12 2 3 28 1 4 116-158 39
11
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
7
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
8
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
9
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
10
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
11
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
3
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
4
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
5
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
5
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
6
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
50 25 2 2 14 4 3 121-96 65
3
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
4
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
5
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
5
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
6
Kunlun RS
50 12 2 3 28 1 4 116-158 39

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Sergei Svetlov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 32 -107 0 0
Artemiy Pleshkov
gk. 14 -41 0 0
Mikhail Berdin
gk. 5 -12 0 0
Pavel Buturlin
gk. 0 0 0 0
Nikita Pivtsakin
df. 44 2 4 6
Yuriy Aleksandrov
df. 44 2 5 7
Brandon Gormley
df. 37 1 10 11
Fedor Kroshynskiy
df. 33 1 5 6
Anton V. Novikov
df. 28 0 0 0
Danila Galenyuk
df. 27 1 2 3
Joe Morrow
df. 26 0 7 7
Roman Yuzbashyan
df. 15 0 1 1
Yegor Sobolevsky
df. 15 1 0 1
Vasily Machulin
df. 10 0 2 2
Nikita Vaschenko
df. 9 0 0 0
Sergey Kosovets
df. 9 0 0 0
Vadim Kudako
df. 8 0 1 1
Semyon Ibragimov
df. 6 0 1 1
Nikita Dimitrov
df. 4 0 0 0
Amir Garaev
fw. 46 4 9 13
Nikita Feoktistov
fw. 41 6 9 15
Nikita Tochitskiy
fw. 41 2 11 13
Artyom Nikolaev
fw. 40 8 8 16
Dmitry Zavgorodniy
fw. 39 10 5 15
Artur Tyanulin
fw. 36 5 9 14
Donat Stalnov
fw. 36 4 3 7
Sergei Popov
fw. 36 6 5 11
Kirill Petkov
fw. 33 8 3 11
Yegor Babenko
fw. 30 2 3 5
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 26 0 2 2
Tigran Yarulin
fw. 24 3 6 9
Timur Khafizov
fw. 21 2 2 4
Danil Avershin
fw. 14 3 1 4
Dmitry Utkin
fw. 14 2 3 5
Artyom Fyodorov
fw. 12 1 8 9
Matvei Michkov
fw. 8 4 1 5
Evgeniy Kamenskiy
fw. 6 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 3 0 0 0
Ruslan Aliev
fw. 1 0 0 0
Torpedo

Igor Larionov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Kulbakov
gk. 33 -72 0 0
Adam Huska
gk. 15 -34 1 1
Andrey Tihomirov
gk. 2 -2 0 0
Bogdan Konyushkov
df. 48 0 15 15
Anton Sizov
df. 46 4 4 8
Maksim Fedotov
df. 46 7 13 20
Mikhail Orlov
df. 45 4 7 11
Mark Marin
df. 41 6 7 13
Gleb Ivanov
df. 40 0 4 4
Georgy Misharin
df. 31 0 3 3
Daniil Bokun
df. 20 0 3 3
Kirill Steklov
df. 12 0 2 2
Nikolai Burenov
df. 11 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 4 1 0 1
Alexei Kruchinin
fw. 49 13 27 40
Kirill Voronin
fw. 48 8 15 23
Andrei Belevich
fw. 46 3 6 9
Sergey Goncharuk
fw. 46 18 9 27
Maxim Letunov
fw. 44 9 10 19
Denis Yan
fw. 42 13 22 35
Nikolai Kovalenko
fw. 42 17 21 38
Egor Vinogradov
fw. 38 6 8 14
Igor Larionov
fw. 34 7 20 27
Danil Veryayev
fw. 30 3 2 5
Denis Vengryzhanovsky
fw. 29 2 7 9
Vladislav Firstov
fw. 28 5 7 12
Yu Sato
fw. 28 4 2 6
Kenny Agostino
fw. 24 3 7 10
Artyom Mikheyev
fw. 23 1 1 2
Aleksandr Darin
fw. 21 4 3 7
Kirill Urakov
fw. 20 0 4 4
Vasily Atanasov
fw. 19 4 3 7
Nikita Shavin
fw. 13 1 2 3
Denis Pochivalov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului