2:4
HC Sochi — Severstal Meci incheiat 27 februarie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — Severstal

27 februarie 2021, 15:30 (EET)
27 februarie 2021, 15:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Alexey Vasiliev

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Maxim Tretyak
gk. 1,645 -92 0 0
Ivan Kulbakov
gk. 553 -28 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 1,104 3 13 16
Daniil Miromanov
df. 1,019 10 18 28
Oleg Pogorishny
df. 978 2 7 9
Ivan Mishchenko
df. 781 2 4 6
Rafael Batyrshin
df. 566 1 2 3
Vladislav Valentsov
df. 414 2 1 3
Nikita Sedov
df. 322 1 2 3
Sergei Shmelyov
fw. 1,165 21 22 43
Nikita Tochitskiy
fw. 1,085 7 26 33
Igor Rudenkov
fw. 901 15 10 25
Dmitri Kolgotin
fw. 771 7 6 13
Kirill Petkov
fw. 606 6 10 16
Ansel Galimov
fw. 571 4 2 6
Vasili Glotov
fw. 502 4 4 8
Danila Kvartalnov
fw. 393 0 3 3
Amir Garaev
fw. 316 1 4 5
Nikita Feoktistov
fw. 287 2 1 3
Vladislav Kurbatov
fw. 283 1 1 2
Ivan Kazakov
fw. 56 0 0 0
Dmitriy Konstantinov
fw. 5 0 0 0
Nu vor juca
David Rundblad
df. 1,004 3 13 16
Jere Karjalainen
fw. 767 6 9 15
Alexei Krasikov
gk. 762 -38 0 0
German Rubtsov
fw. 722 3 8 11
Maxim Mineyev
df. 351 1 1 2
Georgi Solyannikov
df. 333 1 0 1
Ivan Volodin
fw. 266 4 5 9
Konstantin Klimontov
df. 85 0 1 1
Bogdan Yakimov
fw. 51 0 0 0
Mikhail Gordeev
df. 11 0 0 0
Stepan Starkov
fw. 10 0 0 0
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 2,469 -101 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 967 -40 0 0
Shawn Lalonde
df. 1,075 4 11 15
Kirill Adamchuk
df. 1,029 5 11 16
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 969 0 6 6
Vadim Kudako
df. 785 2 4 6
Makar Khabarov
df. 658 1 4 5
Mikhail Tikhonov
df. 363 0 2 2
Nikita Makeyev
df. 282 2 0 2
Alexander Petunin
fw. 1,028 18 20 38
Daniil Vovchenko
fw. 952 15 12 27
Vladislav Kodola
fw. 931 9 23 32
Igor Geraskin
fw. 853 11 21 32
Egor Morozov
fw. 804 10 15 25
Adam Liska
fw. 766 6 10 16
Kirill Kapustin
fw. 743 9 14 23
Denis Vikharev
fw. 684 6 8 14
Andrei Alexeyev
fw. 596 2 2 4
Joonas Nättinen
fw. 547 5 15 20
David Dumbadze
fw. 520 2 3 5
Nikita Guslistov
fw. 262 5 2 7
Maksim Kazakov
fw. 156 1 2 3
Nu vor juca
Vladislav Provolnev
df. 982 10 10 20
Yacob Berglund
fw. 498 6 11 17
Artyom Gareyev
fw. 410 2 5 7
Anton Sizov
df. 253 2 2 4
Ivan Rogov
df. 135 1 2 3
Jindrich Abdul
fw. 125 2 1 3
Konstantin Shostak
gk. 125 -8 0 0
Dmitriy Moiseev
fw. 97 0 1 1
Tmur Karimov
df. 95 0 2 2
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2
Maxim Nevolin
fw. 40 0 0 0
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
10.01.21
Severstal
HC Sochi
30.12.20
HC Sochi
Severstal
21.10.20
Severstal
HC Sochi
KHL 2019-2020
25.02.20
Severstal
HC Sochi
30.01.20
HC Sochi
Severstal
25.12.19
Severstal
HC Sochi
20.11.19
HC Sochi
Severstal
KHL 2018-2019
19.11.18
Severstal
HC Sochi
4
:
4
0
:
1
S
16.11.18
HC Sochi
Severstal
KHL 2017-2018
04.01.18
HC Sochi
Severstal
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
25.02.21
HC Sochi
Avtomobilist
I
23.02.21
HC Spartak
HC Sochi
I
21.02.21
Avtomobilist
HC Sochi
3
:
3
1
:
0
S
PS
16.02.21
Kunlun RS
HC Sochi
I
07.02.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
I
05.02.21
HC Sochi
CSKA
I
31.01.21
Neftekhimik
HC Sochi
V
29.01.21
HC Dynamo
HC Sochi
I
27.01.21
Jokerit
HC Sochi
I
23.01.21
HC Sochi
Lokomotiv
I
21.01.21
HC Sochi
Sibir
V
19.01.21
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
PO
16.01.21
HC Sochi
Vityaz
PO
12.01.21
SKA
HC Sochi
I
10.01.21
Severstal
HC Sochi
I
08.01.21
Vityaz
HC Sochi
I
05.01.21
HC Sochi
Jokerit
I
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
I
30.12.20
HC Sochi
Severstal
V
28.12.20
HC Sochi
SKA
I
25.12.20
Lokomotiv
HC Sochi
I
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
I
21.12.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
CO
13.12.20
HC Sochi
HC Spartak
I
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
V
09.12.20
HC Sochi
Kunlun RS
I
05.12.20
Amur
HC Sochi
V
03.12.20
Sibir
HC Sochi
PO
01.12.20
Barys
HC Sochi
I
28.11.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
26.11.20
HC Sochi
CSKA
I
24.11.20
HC Sochi
HC Spartak
I
21.11.20
Jokerit
HC Sochi
I
19.11.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
14.11.20
CSKA
HC Sochi
I
12.11.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
10.11.20
Avangard
HC Sochi
I
03.11.20
HC Sochi
Jokerit
PO
01.11.20
HC Sochi
Vityaz
PO
28.10.20
HC Sochi
Barys
V
25.10.20
HC Spartak
HC Sochi
I
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
V
21.10.20
Severstal
HC Sochi
I
19.10.20
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
16.10.20
HC Sochi
Amur
3
:
3
0
:
1
S
PS
14.10.20
HC Sochi
SKA
I
12.10.20
HC Sochi
Avangard
I
09.10.20
SKA
HC Sochi
I
07.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
05.10.20
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.09.20
HC Sochi
Tractor
I
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
I
22.09.20
Salavat Yulaev
HC Sochi
V
20.09.20
Ak Bars
HC Sochi
I
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
PS
13.09.20
HC Sochi
Ak Bars
I
08.09.20
Tractor
HC Sochi
CO
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
I
04.09.20
CSKA
HC Sochi
I
Severstal
25.02.21
Neftekhimik
Severstal
CO
23.02.21
Severstal
CSKA
I
18.02.21
Severstal
Kunlun RS
V
16.02.21
Severstal
Lokomotiv
I
09.02.21
Jokerit
Severstal
CO
07.02.21
Severstal
HC Dynamo
I
05.02.21
Severstal
HC Spartak
V
02.02.21
Severstal
Lokomotiv
V
29.01.21
HC Dinamo Riga
Severstal
V
27.01.21
SKA
Severstal
I
25.01.21
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
21.01.21
Avtomobilist
Severstal
V
19.01.21
Salavat Yulaev
Severstal
I
17.01.21
Severstal
HC Dinamo Minsk
1
:
1
1
:
2
S
PS
15.01.21
Severstal
HC Dinamo Riga
V
10.01.21
Severstal
HC Sochi
V
07.01.21
Avangard
Severstal
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
V
30.12.20
HC Sochi
Severstal
I
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
V
26.12.20
Jokerit
Severstal
3
:
3
3
:
2
S
PS
24.12.20
SKA
Severstal
I
22.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
13.12.20
Severstal
Torpedo
V
11.12.20
Severstal
HC Spartak
V
09.12.20
Severstal
HC Dinamo Riga
V
06.12.20
Severstal
Avangard
1
:
1
2
:
1
S
CS
04.12.20
HC Dinamo Riga
Severstal
CO
01.12.20
Lokomotiv
Severstal
I
29.11.20
Ak Bars
Severstal
I
26.11.20
Severstal
SKA
I
24.11.20
Severstal
Vityaz
V
22.11.20
Metallurg
Severstal
V
20.11.20
Vityaz
Severstal
I
18.11.20
HC Spartak
Severstal
PO
14.11.20
Severstal
SKA
I
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
08.11.20
Severstal
Barys
I
01.11.20
Severstal
Jokerit
V
30.10.20
Severstal
Vityaz
I
27.10.20
HC Spartak
Severstal
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
7
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
11
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
3
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
4
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
5
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
6
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
7
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
4
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
5
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
3
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
4
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
4
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
5
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
6
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
7
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
8
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
9
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
10
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
11
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
12
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
13
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
14
Severstal
59 22 6 3 24 1 3 145-157 66
15
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
18
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
59 12 2 0 36 6 3 119-198 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 16-8 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-9 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
10
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
11
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
12
Severstal
5 1 2 0 2 0 0 10-10 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 17-17 6
14
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
15
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
16
Metallurg
5 0 0 2 1 2 0 10-11 6
17
Barys
5 2 0 0 2 1 0 11-15 5
18
Avtomobilist
5 1 0 1 3 0 0 8-15 4
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
23
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Avangard
30 21 1 0 4 1 3 98-60 48
3
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
30 18 0 0 9 2 1 82-72 39
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
30 11 2 1 11 2 3 80-79 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
29 6 0 0 17 4 2 60-96 18
23
HC Dinamo Riga
29 3 0 1 21 3 1 58-91 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Tractor
30 15 1 1 10 2 1 75-70 37
8
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
9
HC Dinamo Minsk
29 11 2 4 10 1 1 84-82 36
10
Barys
30 10 6 1 11 2 0 75-79 36
11
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
12
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
15
Severstal
29 7 5 2 12 1 2 68-83 31
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Sibir
30 10 1 1 17 0 1 71-72 25
18
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
KHL
Week 23
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide