1:4
HC Sochi — CSKA Meci incheiat 6 septembrie 2021
Urmatorul meci pentru CSKA
1 septembrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul HC Sochi — CSKA 6 septembrie 2021

6 septembrie 2021, 19:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Bolshoy Ice Dome (Sochi, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Nikolay Akuzovskiy

Betting bonuses for meeting HC Sochi - CSKA

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
HC Sochi

Evgeny Stavrovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Magnus Hellberg
gk. 120 -5 1 1
Maxim Tretyak
gk. 0 0 0 0
David Rundblad
df. 37 0 0 0
Viktor Baldaev
df. 37 0 0 0
Ivan Mishchenko
df. 33 0 0 0
Nikita Zorkin
df. 24 0 0 0
Vladislav Valentsov
df. 21 1 0 1
Janis Djaks
df. 20 1 1 2
Nikita Kamalov
df. 20 0 0 0
Denis Vikharev
fw. 33 2 3 5
Artyom Nikolaev
fw. 31 1 0 1
Kirill Pilipenko
fw. 30 1 4 5
Amir Garaev
fw. 29 0 0 0
Kirill Petkov
fw. 29 0 0 0
Igor Rudenkov
fw. 16 0 1 1
Martin Bakos
fw. 16 2 3 5
Nikita Feoktistov
fw. 16 0 2 2
Pavel Shen
fw. 14 0 0 0
Andrey Bakanov
fw. 12 1 0 1
Alexander Zhabreev
fw. 11 1 0 1
Bogdan Yakimov
fw. 0 0 0 0
Dmitri Kolgotin
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Vasili Glotov
fw. 34 0 0 0
Daniil Ilyin
fw. 0 0 0 0
JC Lipon
fw. 0 0 0 0
Kirill Dyakov
df. 0 0 0 0
Kirill Kuzmin
gk. 0 0 0 0
Nikita Tochitskiy
fw. 0 0 0 0
Ruslan Aliev
fw. 0 0 0 0
Yuriy Aleksandrov
df. 0 0 0 0
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 119 -6 0 0
Ivan Fedotov
gk. 0 0 0 0
Nikita Nesterov
df. 46 0 2 2
Artem Blagievskiy
df. 36 0 0 0
Bogdan Kiselevich
df. 35 0 0 0
Artem Sergeev
df. 33 0 0 0
Klas Dahlbeck
df. 30 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 29 0 0 0
John Gilmour
df. 16 0 0 0
Nikolay Makarov
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 36 0 0 0
Mikhail Grigorenko
fw. 34 1 0 1
Lucas Wallmark
fw. 33 0 1 1
Anton Slepyshev
fw. 32 1 0 1
Konstantin Okulov
fw. 32 0 0 0
Pavel Karnaukhov
fw. 28 0 0 0
Sergei Andronov
fw. 28 1 0 1
Maksim Sorkin
fw. 24 0 0 0
Danil Yurtaikin
fw. 10 0 0 0
Matvey Guskov
fw. 0 0 0 0
Nikita Rtishchev
fw. 0 0 0 0
Semyon Pankratov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Joakim Nordstrom
fw. 33 0 0 0
Alexander Popov
fw. 20 0 1 1
Takhir Mingachyov
fw. 18 0 0 0
Nikita Soshnikov
fw. 12 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Kiselyov
gk. 0 0 0 0
Kirill Goloshapov
df. 0 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 0 0 0 0
Nikita Solopanov
df. 0 0 0 0
Roman Kalinichenko
df. 0 0 0 0
Semen Lugoviak
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
6.30
5.80
1.35
2.25
1.62
67.00
29.00
1.05
2.25
1.62
6.50
6.00
1.37
2.15
1.68
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
05.02.21
HC Sochi
CSKA
26.11.20
HC Sochi
CSKA
14.11.20
CSKA
HC Sochi
04.09.20
CSKA
HC Sochi
KHL 2019-2020
27.02.20
CSKA
HC Sochi
16.01.20
CSKA
HC Sochi
04.01.20
HC Sochi
CSKA
13.10.19
HC Sochi
CSKA
KHL 2018-2019
03.12.18
HC Sochi
CSKA
21.11.18
CSKA
HC Sochi
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

HC Sochi
04.09.21
HC Sochi
Vityaz
CO
02.09.21
HC Sochi
Amur
V
CSKA
04.09.21
CSKA
HC Dinamo Riga
V
01.09.21
Avangard
CSKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
2
HC Spartak
2 2 0 0 0 0 0 7-2 4
3
HC Sochi
2 1 1 0 0 0 0 10-5 4
4
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
5
Vityaz
2 1 0 0 0 1 0 11-9 3
6
Lokomotiv
2 1 0 0 0 0 1 6-6 3
7
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
8
Torpedo
2 1 0 0 1 0 0 6-7 2
9
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
10
CSKA
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
11
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
12
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 2 0 0 4-6 0
13
Severstal
2 0 0 0 2 0 0 3-7 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
2
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
3
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
4
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
5
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
6
Ak Bars
3 1 0 0 2 0 0 7-7 2
7
Admiral
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
8
Sibir
2 0 0 0 1 1 0 2-7 1
9
Amur
3 0 0 0 2 1 0 3-10 1
10
Barys
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
11
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Spartak
2 2 0 0 0 0 0 7-2 4
2
HC Sochi
2 1 1 0 0 0 0 10-5 4
3
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
4
Vityaz
2 1 0 0 0 1 0 11-9 3
5
Torpedo
2 1 0 0 1 0 0 6-7 2
6
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
2
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
3
Admiral
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
4
Sibir
2 0 0 0 1 1 0 2-7 1
5
Amur
3 0 0 0 2 1 0 3-10 1
6
Barys
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
2
Lokomotiv
2 1 0 0 0 0 1 6-6 3
3
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
4
CSKA
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
5
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 2 0 0 4-6 0
6
Severstal
2 0 0 0 2 0 0 3-7 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
2
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
3
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
4
Ak Bars
3 1 0 0 2 0 0 7-7 2
5
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
6
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
2
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
3
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
4
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
5
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
6
HC Spartak
2 2 0 0 0 0 0 7-2 4
7
HC Sochi
2 1 1 0 0 0 0 10-5 4
8
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
9
Vityaz
2 1 0 0 0 1 0 11-9 3
10
Lokomotiv
2 1 0 0 0 0 1 6-6 3
11
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
12
Ak Bars
3 1 0 0 2 0 0 7-7 2
13
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
14
Torpedo
2 1 0 0 1 0 0 6-7 2
15
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
16
CSKA
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
17
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
18
Admiral
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
19
Sibir
2 0 0 0 1 1 0 2-7 1
20
Amur
3 0 0 0 2 1 0 3-10 1
21
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 2 0 0 4-6 0
22
Severstal
2 0 0 0 2 0 0 3-7 0
23
Barys
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
2
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
3
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
4
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
5
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
6
HC Spartak
2 2 0 0 0 0 0 7-2 4
7
HC Sochi
2 1 1 0 0 0 0 10-5 4
8
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
9
Vityaz
2 1 0 0 0 1 0 11-9 3
10
Lokomotiv
2 1 0 0 0 0 1 6-6 3
11
Tractor
2 0 1 0 0 1 0 7-7 3
12
Ak Bars
3 1 0 0 2 0 0 7-7 2
13
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
14
Torpedo
2 1 0 0 1 0 0 6-7 2
15
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
16
CSKA
2 1 0 0 1 0 0 3-6 2
17
Jokerit
3 0 1 0 2 0 0 7-11 2
18
Admiral
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
19
Sibir
2 0 0 0 1 1 0 2-7 1
20
Amur
3 0 0 0 2 1 0 3-10 1
21
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 2 0 0 4-6 0
22
Severstal
2 0 0 0 2 0 0 3-7 0
23
Barys
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
3 1 1 1 0 0 0 11-5 6
2
HC Dynamo
2 2 0 0 0 0 0 8-1 4
3
Neftekhimik
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
4
HC Spartak
2 2 0 0 0 0 0 7-2 4
5
HC Sochi
2 1 1 0 0 0 0 10-5 4
6
Lokomotiv
2 1 0 0 0 0 1 6-6 3
7
CSKA
1 1 0 0 0 0 0 3-2 2
8
Ak Bars
3 1 0 0 2 0 0 7-7 2
9
Jokerit
1 0 1 0 0 0 0 5-4 2
10
Tractor
1 0 1 0 0 0 0 3-2 2
11
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Torpedo
1 0 0 0 1 0 0 3-6 0
22
Severstal
2 0 0 0 2 0 0 3-7 0
23
Barys
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
24
Avtomobilist
2 0 0 0 2 0 0 4-10 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
2 2 0 0 0 0 0 9-3 4
2
Metallurg
2 2 0 0 0 0 0 8-3 4
3
SKA
2 1 0 1 0 0 0 7-5 4
4
Vityaz
2 1 0 0 0 1 0 11-9 3
5
Torpedo
1 1 0 0 0 0 0 3-1 2
6
HC Dinamo Minsk
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
7
Kunlun RS
2 1 0 0 1 0 0 5-8 2
8
Tractor
1 0 0 0 0 1 0 4-5 1
9
Admiral
2 0 0 0 1 0 1 4-8 1
10
Sibir
2 0 0 0 1 1 0 2-7 1
11
Amur
3 0 0 0 2 1 0 3-10 1
12
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Dinamo Riga
2 0 0 0 2 0 0 4-6 0
23
CSKA
1 0 0 0 1 0 0 0-4 0
24
Jokerit
2 0 0 0 2 0 0 2-7 0
Comentarii
KHL
Week 2