5:2
SKA — Neftekhimik Meci incheiat 13 septembrie 2020
Urmatorul meci pentru Neftekhimik
3 decembrie, 18:30
 
Neftekhimik
Ak Bars
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Neftekhimik

13 septembrie 2020, 17:30 (EEST)
13 septembrie 2020, 17:30 (EEST) Meci incheiat
Stadion: Ice Palace (Saint-Petersburg, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Valeriy Bragin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 119 -4 0 0
Kirill Obyskalov
gk. 0 0 0 0
Igor Odgiganov
df. 78 1 4 5
Lukas Bengtsson
df. 77 1 2 3
Anton Belov
df. 69 0 1 1
Vasily Tokranov
df. 68 2 1 3
Viktor Antipin
df. 66 1 1 2
Dinar Khafizullin
df. 61 0 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 46 0 0 0
Linden Vey
fw. 72 0 3 3
Emil Galimov
fw. 71 1 1 2
Joonas Kemppainen
fw. 67 0 3 3
Anton Burdasov
fw. 56 4 0 4
Miro Aaltonen
fw. 56 0 3 3
Andrei Kuzmenko
fw. 53 3 1 4
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 53 0 3 3
Evgeny Timkin
fw. 53 0 0 0
Ivan Morozov
fw. 53 0 0 0
Vasilii Podkolzin
fw. 47 1 1 2
Kirill Marchenko
fw. 44 0 0 0
Vladimir E. Tkachyov
fw. 33 0 1 1
Evgeny Ketov
fw. 6 0 0 0
Nu vor juca
Magnus Hellberg
gk. 120 -6 0 0
Bogdan Yakimov
fw. 31 0 0 0
Egor Spiridonov
fw. 0 0 0 0
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Konstantin Barulin
gk. 118 -5 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 59 -6 0 0
Alexei Volgin
df. 70 1 0 1
Roman Graborenko
df. 43 1 0 1
Otso Rantakari
df. 40 1 0 1
Gleb Semyonov
df. 39 0 1 1
Bulat Motygullin
df. 38 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 16 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 0 0 0 0
Alexander Osipov
df. 0 0 0 0
Alexander Kucheryavenko
fw. 59 2 0 2
Rafael Bikmullin
fw. 56 0 2 2
Maxim Groshev
fw. 53 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 51 0 1 1
Pavel Poryadin
fw. 45 0 2 2
Ildar Shiksatdarov
fw. 42 0 1 1
Artyom Golubovich
fw. 34 0 0 0
Maxim Polkin
fw. 29 0 0 0
Vladislav Shutov
fw. 29 0 0 0
Timur Khafizov
fw. 11 0 0 0
Bulat Shafigullin
fw. 0 0 0 0
Vladimir Galuzin
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Alexander Loginov
df. 68 0 0 0
Aleksey Puzanov
df. 42 0 1 1
Andrey Chivilev
fw. 32 0 0 0
Daniel Butsayev
fw. 32 0 1 1
Ilya Paranin
fw. 17 0 0 0
Libor Hudacek
fw. 17 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.22
6.55
10.00
2.60
1.47
1.20
8.00
9.00
2.45
1.52
1.20
7.25
9.75
2.25
1.58
1.14
8.50
12.00
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
04.09.20
Neftekhimik
SKA
KHL 2019-2020
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
17.10.19
Neftekhimik
SKA
KHL 2018-2019
20.02.19
Neftekhimik
SKA
15.01.19
SKA
Neftekhimik
KHL 2017-2018
04.12.17
Neftekhimik
SKA
17.10.17
SKA
Neftekhimik
KHL 2016-2017
24.12.16
Neftekhimik
SKA
0
:
4
04.09.16
SKA
Neftekhimik
5
:
1
KHL 2015-2016
05.12.15
SKA
Neftekhimik
3
:
1
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
11.09.20
SKA
Lokomotiv
V
08.09.20
Torpedo
SKA
V
06.09.20
Ak Bars
SKA
PO
04.09.20
Neftekhimik
SKA
V
Neftekhimik
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 15-7 9
2
SKA
4 3 0 0 0 1 0 14-10 7
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 16-16 6
5
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
6
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
7
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
8
Vityaz
4 1 0 1 2 0 0 12-9 4
9
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
10
HC Dynamo
4 0 1 0 3 0 0 9-12 2
11
HC Sochi
4 0 1 0 3 0 0 4-15 2
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 17-6 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 17-13 8
4
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
5
Avtomobilist
4 3 0 0 0 0 1 14-5 7
6
Barys
5 2 0 0 1 2 0 15-17 6
7
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-18 4
8
Tractor
4 1 0 0 2 1 0 7-9 3
9
Sibir
5 1 0 0 3 0 1 10-13 3
10
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 5-11 2
11
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
12
Amur
5 0 0 0 5 0 0 8-24 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
4 3 0 0 0 1 0 14-10 7
2
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
3
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
4
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
5
Vityaz
4 1 0 1 2 0 0 12-9 4
6
HC Sochi
4 0 1 0 3 0 0 4-15 2
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 17-6 8
2
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 17-13 8
3
Barys
5 2 0 0 1 2 0 15-17 6
4
Sibir
5 1 0 0 3 0 1 10-13 3
5
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
6
Amur
5 0 0 0 5 0 0 8-24 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 15-7 9
2
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
3
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 16-16 6
4
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
5
HC Dynamo
4 0 1 0 3 0 0 9-12 2
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
2
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
3
Avtomobilist
4 3 0 0 0 0 1 14-5 7
4
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-18 4
5
Tractor
4 1 0 0 2 1 0 7-9 3
6
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 5-11 2
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 15-7 9
2
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 17-6 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
5
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 17-13 8
6
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
7
Avtomobilist
4 3 0 0 0 0 1 14-5 7
8
SKA
4 3 0 0 0 1 0 14-10 7
9
Barys
5 2 0 0 1 2 0 15-17 6
10
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 16-16 6
11
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
12
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
13
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
14
Vityaz
4 1 0 1 2 0 0 12-9 4
15
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-18 4
16
Tractor
4 1 0 0 2 1 0 7-9 3
17
Sibir
5 1 0 0 3 0 1 10-13 3
18
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
19
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 5-11 2
20
HC Dynamo
4 0 1 0 3 0 0 9-12 2
21
HC Sochi
4 0 1 0 3 0 0 4-15 2
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
5 0 0 0 5 0 0 8-24 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 0 1 0 1 0 15-7 9
2
Avangard
5 4 0 0 1 0 0 17-6 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-9 8
4
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
5
Salavat Yulaev
5 4 0 0 1 0 0 17-13 8
6
Ak Bars
5 2 2 0 1 0 0 15-12 8
7
Avtomobilist
4 3 0 0 0 0 1 14-5 7
8
SKA
4 3 0 0 0 1 0 14-10 7
9
Barys
5 2 0 0 1 2 0 15-17 6
10
HC Dinamo Minsk
5 1 2 0 2 0 0 16-16 6
11
Severstal
4 2 0 0 1 0 1 10-11 5
12
HC Spartak
5 2 0 0 2 1 0 13-16 5
13
Jokerit
3 2 0 0 1 0 0 9-1 4
14
Vityaz
4 1 0 1 2 0 0 12-9 4
15
Torpedo
5 1 0 1 3 0 0 15-18 4
16
Tractor
4 1 0 0 2 1 0 7-9 3
17
Sibir
5 1 0 0 3 0 1 10-13 3
18
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
19
Neftekhimik
3 1 0 0 2 0 0 5-11 2
20
HC Dynamo
4 0 1 0 3 0 0 9-12 2
21
HC Sochi
4 0 1 0 3 0 0 4-15 2
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
5 0 0 0 5 0 0 8-24 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
2
Avangard
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
3
Lokomotiv
3 3 0 0 0 0 0 11-3 6
4
Avtomobilist
3 2 0 0 0 0 1 11-4 5
5
CSKA
3 2 0 0 0 1 0 8-5 5
6
Severstal
3 2 0 0 1 0 0 9-9 4
7
HC Dinamo Minsk
4 1 1 0 2 0 0 12-13 4
8
HC Spartak
2 1 0 0 0 1 0 8-7 3
9
Barys
2 1 0 0 0 1 0 7-7 3
10
Sibir
2 1 0 0 0 0 1 6-6 3
11
Tractor
3 1 0 0 1 1 0 6-7 3
12
Jokerit
1 1 0 0 0 0 0 6-0 2
13
SKA
1 1 0 0 0 0 0 4-2 2
14
Salavat Yulaev
1 1 0 0 0 0 0 3-2 2
15
Neftekhimik
2 1 0 0 1 0 0 5-5 2
16
Torpedo
3 1 0 0 2 0 0 10-12 2
17
HC Dinamo Riga
3 1 0 0 2 0 0 7-9 2
18
Ak Bars
2 0 1 0 1 0 0 3-6 2
19
Vityaz
1 0 0 1 0 0 0 2-1 2
20
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
HC Dynamo
2 0 0 0 2 0 0 3-6 0
22
Amur
1 0 0 0 1 0 0 1-5 0
23
HC Sochi
1 0 0 0 1 0 0 0-4 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
4 3 0 0 1 0 0 14-11 6
2
Ak Bars
3 2 1 0 0 0 0 12-6 6
3
SKA
3 2 0 0 0 1 0 10-8 5
4
CSKA
2 1 0 1 0 0 0 7-2 4
5
Barys
3 1 0 0 1 1 0 8-10 3
6
Avangard
2 1 0 0 1 0 0 6-3 2
7
Vityaz
3 1 0 0 2 0 0 10-8 2
8
Jokerit
2 1 0 0 1 0 0 3-1 2
9
Avtomobilist
1 1 0 0 0 0 0 3-1 2
10
Lokomotiv
2 1 0 0 1 0 0 5-6 2
11
HC Spartak
3 1 0 0 2 0 0 5-9 2
12
HC Dinamo Minsk
1 0 1 0 0 0 0 4-3 2
13
HC Dynamo
2 0 1 0 1 0 0 6-6 2
14
HC Sochi
3 0 1 0 2 0 0 4-11 2
15
Torpedo
2 0 0 1 1 0 0 5-6 2
16
Severstal
1 0 0 0 0 0 1 1-2 1
17
HC Dinamo Riga
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Tractor
1 0 0 0 1 0 0 1-2 0
20
Sibir
3 0 0 0 3 0 0 4-7 0
21
Neftekhimik
1 0 0 0 1 0 0 0-6 0
22
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 8-20 0
23
Amur
4 0 0 0 4 0 0 7-19 0
KHL
Week 2
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide