Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — Kunlun RS 21 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul SKA – Kunlun RS

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
03.02.23
SKA
Ak Bars
V
01.02.23
SKA
Lokomotiv
I
30.01.23
SKA
Torpedo
1
:
1
0
:
1
S
PS
27.01.23
Lokomotiv
SKA
I
25.01.23
SKA
CSKA
V
21.01.23
Torpedo
SKA
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
CS
17.01.23
CSKA
SKA
I
15.01.23
SKA
Amur
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
V
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO
Kunlun RS
05.02.23
Kunlun RS
Ak Bars
I
01.02.23
CSKA
Kunlun RS
I
30.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
28.01.23
Kunlun RS
HC Spartak
CO
26.01.23
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
22.01.23
Kunlun RS
Vityaz
I
20.01.23
Kunlun RS
HC Sochi
V
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
I
15.01.23
HC Spartak
Kunlun RS
I
13.01.23
Kunlun RS
Vityaz
V
11.01.23
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
V
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
PS
03.01.23
Vityaz
Kunlun RS
I
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
I
26.12.22
Kunlun RS
Torpedo
I
23.12.22
HC Sochi
Kunlun RS
V
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
CS
19.12.22
Ak Bars
Kunlun RS
I
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
V
06.12.22
Kunlun RS
Vityaz
I
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
PS
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
I
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
I
25.11.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
22.11.22
Torpedo
Kunlun RS
I
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
CS
14.11.22
Kunlun RS
Torpedo
I
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
10.11.22
Kunlun RS
Avtomobilist
I
07.11.22
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
04.11.22
HC Spartak
Kunlun RS
V
02.11.22
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
I
30.10.22
Kunlun RS
Avangard
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
V
26.10.22
Vityaz
Kunlun RS
I
23.10.22
Torpedo
Kunlun RS
I
21.10.22
SKA
Kunlun RS
I
19.10.22
CSKA
Kunlun RS
I
16.10.22
Kunlun RS
HC Spartak
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
I
11.10.22
Barys
Kunlun RS
V
09.10.22
Avangard
Kunlun RS
V
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
CO
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V

Meciurile head-to-head: SKA — Kunlun RS

KHL 2022-2023
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
21.10.22
SKA
Kunlun RS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
KHL 2021-2022
04.01.22
Kunlun RS
SKA
21.10.21
SKA
Kunlun RS
KHL 2020-2021
22.02.21
Kunlun RS
SKA
28.10.20
SKA
Kunlun RS
KHL 2019-2020
25.11.19
SKA
Kunlun RS
15.11.19
Kunlun RS
SKA
KHL 2018-2019
25.12.18
Kunlun RS
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 34 -59 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 14 -34 0 0
Sergei Ivanov
gk. 5 -2 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 57 10 39 49
Andrei Pedan
df. 56 4 14 18
Igor Odgiganov
df. 54 9 19 28
Stepan Falkovski
df. 44 6 11 17
Nikita Kamalov
df. 41 4 8 12
Arseniy Koromyslov
df. 28 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 28 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 23 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 12 0 3 3
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 8 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 59 33 17 50
Marat Khusnutdinov
fw. 58 11 25 36
Marat Khairullin
fw. 57 25 25 50
Damir Zhafyarov
fw. 55 14 23 37
Valentin Zykov
fw. 53 8 16 24
Mikhail Vorobyov
fw. 51 11 22 33
Alexander Volkov
fw. 50 11 9 20
Vasili Glotov
fw. 48 6 16 22
Nikita Komarov
fw. 37 2 2 4
Zakhar Bardakov
fw. 36 5 8 13
Maxim Groshev
fw. 33 4 2 6
Nikita Gusev
fw. 33 20 22 42
Vladislav Tsitsyura
fw. 31 1 3 4
Emil Galimov
fw. 26 8 6 14
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Nikita Popugaev
fw. 20 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 16 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 11 2 0 2
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 10 1 0 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 8 1 1 2
Nikolay Polyakov
fw. 7 1 0 1
Danil Savunov
fw. 5 0 1 1
Nikolai Prokhorkin
fw. 3 0 1 1
Ivan Demidov
fw. 2 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 36 -104 0 0
Matt Jurusik
gk. 18 -46 0 0
Aleksey Murygin
gk. 6 -21 0 0
Sun Zehao
gk. 5 -1 0 0
Paris O'Brayen
gk. 0 0 0 0
Doyle Somerby
df. 60 2 8 10
Zac Leslie
df. 60 7 29 36
Kyle Wood
df. 58 4 15 19
Vincent LoVerde
df. 48 2 5 7
Dmitry Kostenko
df. 45 2 2 4
Jeik Chelios
df. 43 3 15 18
Ryan Sproul
df. 40 3 7 10
Jaison Fram
df. 38 2 2 4
Ty Schultz
df. 25 1 2 3
Joung Yan
df. 21 0 0 0
Czymen Chan
df. 17 0 1 1
Liam Ross
df. 4 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 54 13 5 18
Cory Kane
fw. 53 3 7 10
Parker Foo
fw. 53 14 14 28
Brandon Yip
fw. 51 19 21 40
Lukas Lockhart
fw. 49 5 7 12
Jack Rodewald
fw. 46 9 14 23
Tyler Wong
fw. 45 7 16 23
Zecen Zhang
fw. 44 1 1 2
Garet Hunt
fw. 40 1 1 2
Cliff Pu
fw. 37 11 8 19
Josh Nicholls
fw. 30 0 2 2
Tomas Jurco
fw. 25 7 11 18
Alex Rich
fw. 16 3 1 4
Jianing Guo
fw. 16 0 0 0
Ivan Lisin
fw. 14 1 0 1
German Tochilkin
fw. 13 4 1 5
Colin Campbell
fw. 12 4 3 7

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului