Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
13:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul SKA — HC Dynamo 13 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci SKA — HC Dynamo

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.65
4.10
4.25
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul SKA – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

SKA
10.01.23
SKA
HC Spartak
V
08.01.23
HC Sochi
SKA
V
06.01.23
Salavat Yulaev
SKA
I
04.01.23
Tractor
SKA
V
30.12.22
Vityaz
SKA
PO
28.12.22
CSKA
SKA
I
24.12.22
SKA
HC Spartak
V
21.12.22
SKA
CSKA
I
19.12.22
SKA
Vityaz
V
08.12.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
06.12.22
HC Dynamo
SKA
CO
04.12.22
Kunlun RS
SKA
3
:
3
1
:
2
S
CS
01.12.22
SKA
Severstal
CO
29.11.22
SKA
HC Sochi
V
26.11.22
Torpedo
SKA
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
PO
22.11.22
SKA
CSKA
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
I
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO
HC Dynamo
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
03.01.23
CSKA
HC Dynamo
PO
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
26.12.22
CSKA
HC Dynamo
V
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
CO
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
V
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
06.12.22
HC Dynamo
SKA
PO
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
PO
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
CO
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
V
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
I
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
PS
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
I
08.11.22
Amur
HC Dynamo
I
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V

Meciurile head-to-head: SKA — HC Dynamo

KHL 2022-2023
06.12.22
HC Dynamo
SKA
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
16.09.22
HC Dynamo
SKA
09.09.22
SKA
HC Dynamo
KHL 2021-2022
12.12.21
SKA
HC Dynamo
1
:
1
0
:
2
S
29.10.21
HC Dynamo
SKA
13.10.21
SKA
HC Dynamo
KHL 2020-2021
26.03.21
SKA
HC Dynamo
24.03.21
HC Dynamo
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
7
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
12
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
13
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
14
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
15
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
16
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
17
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
18
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
19
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
20
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
21
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
22
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
Torpedo
5 3 1 0 0 0 1 20-12 9
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
4
SKA
5 3 0 0 1 1 0 24-19 7
5
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
6
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-13 7
7
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
8
Vityaz
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
9
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
10
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
11
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 14-16 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 11-13 6
13
Amur
5 1 0 2 2 0 0 8-9 6
14
Kunlun RS
5 2 0 0 2 0 1 18-13 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 1 0 17-21 5
16
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 17-19 4
17
Admiral
5 1 0 1 3 0 0 10-13 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
19
Barys
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
20
Metallurg
5 1 0 0 3 0 1 8-14 3
21
Lokomotiv
5 1 0 0 4 0 0 12-13 2
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 1 0 9-19 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 1 1 1 1 90-44 46
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
26 14 1 1 5 2 3 75-58 37
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
Lokomotiv
25 15 0 1 6 1 2 58-42 35
7
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
8
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
26 11 1 2 12 0 0 61-65 28
19
HC Dinamo Minsk
26 8 1 1 10 3 3 73-87 26
20
Kunlun RS
27 7 2 1 13 1 3 67-90 24
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
25 2 1 0 18 3 1 48-89 10
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Admiral
26 8 1 4 9 3 1 54-55 30
7
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
8
Torpedo
26 10 2 1 10 2 1 65-62 29
9
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
10
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
25 8 2 0 10 1 4 59-65 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
25 4 2 1 11 4 3 61-80 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Amur
25 5 2 2 15 1 0 45-66 19
19
Tractor
23 5 0 3 12 2 1 53-68 19
20
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
21
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
4
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
5
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
6
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
7
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
8
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
9
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
10
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41
11
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
7
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
8
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
9
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
10
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
11
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
Torpedo
50 25 5 2 14 3 1 148-114 68
3
Vityaz
50 16 5 2 19 3 5 126-132 54
4
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
5
HC Sochi
49 3 2 0 35 7 2 99-188 19
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
50 18 2 7 18 3 2 100-99 59
5
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
6
Amur
49 14 4 3 22 3 3 100-122 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
51 26 2 2 14 4 3 127-98 67
3
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
4
Severstal
50 12 4 4 19 7 4 136-149 51
5
HC Dinamo Minsk
51 14 3 2 21 6 5 128-158 49
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
49 25 2 1 14 4 3 139-119 63
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
5
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
6
Kunlun RS
51 13 2 3 28 1 4 120-158 41

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 28 -49 1 1
Vladislav Podyapolsky
gk. 11 -28 0 0
Sergei Ivanov
gk. 4 -1 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Evgeny Ivannikov
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 48 9 31 40
Andrei Pedan
df. 47 3 11 14
Igor Odgiganov
df. 45 9 16 25
Nikita Kamalov
df. 36 3 8 11
Stepan Falkovski
df. 35 6 11 17
Arseniy Koromyslov
df. 23 0 2 2
Mikhail Pashnin
df. 21 3 2 5
Georgi Solyannikov
df. 16 0 2 2
Roman Rukavishnikov
df. 11 0 2 2
Kirill Kirsanov
df. 9 0 1 1
Grigoriy Gryaznov
df. 6 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 50 14 22 36
Dmitrij Jaskin
fw. 49 29 14 43
Marat Khusnutdinov
fw. 48 9 19 28
Marat Khairullin
fw. 47 22 23 45
Mikhail Vorobyov
fw. 46 10 21 31
Valentin Zykov
fw. 45 8 16 24
Alexander Volkov
fw. 44 11 8 19
Vasili Glotov
fw. 39 6 15 21
Maxim Groshev
fw. 31 3 2 5
Nikita Komarov
fw. 30 2 2 4
Vladislav Tsitsyura
fw. 28 1 3 4
Zakhar Bardakov
fw. 27 5 6 11
Nikita Gusev
fw. 25 16 21 37
Danila Moiseev
fw. 22 0 1 1
Emil Galimov
fw. 17 2 4 6
Nikita Popugaev
fw. 16 0 3 3
Alexei Ozhgikhin
fw. 14 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 11 0 1 1
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Nikolay Polyakov
fw. 5 1 0 1
Danil Savunov
fw. 4 0 1 1
Andrei Altybarmakyan
fw. 3 0 0 0
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 2 1 0 1
Ivan Demidov
fw. 1 0 0 0
Nikolai Prokhorkin
fw. 1 0 1 1
Yegor Gurzanov
fw. 1 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 36 -75 0 0
Konstantin Volkov.
gk. 18 -25 0 0
Andrey Mironov
df. 47 7 16 23
Kirill Gotovets
df. 47 4 4 8
Artem A. Volkov
df. 46 0 7 7
Nikita Novikov
df. 44 2 0 2
Yegor Martynov
df. 42 5 11 16
Sergey Boykov
df. 41 0 5 5
Anton Malyshev
df. 31 0 4 4
Brennan Menell
df. 26 1 12 13
Yegor Zaitsev
df. 21 0 2 2
Andrei Pribylsky
df. 6 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 49 15 12 27
Ilya Kablukov
fw. 49 5 6 11
Ivan Muranov
fw. 46 8 5 13
Jordan Weal
fw. 44 10 22 32
Maxim Dzhioshvili
fw. 43 12 9 21
Andrey Nikonov
fw. 41 2 2 4
Jakob Lilja
fw. 40 10 11 21
Vladislav Milhailov
fw. 40 2 3 5
Vladislav Kodola
fw. 38 5 5 10
Pavel Kudryavtsev
fw. 36 4 4 8
Erik O'Dell
fw. 30 13 15 28
Vladislav Efremov
fw. 30 1 3 4
Nikita Buruyanov
fw. 26 4 1 5
Ivan Igumnov
fw. 24 3 7 10
Bogdan Trineev
fw. 22 1 5 6
Aleksey Potapov
fw. 18 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 16 6 6 12
Igor Chernyshov
fw. 5 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului