Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Neftekhimik

26 ianuarie 2021, 14:30 (EET)
26 ianuarie 2021, 14:30 (EET)
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 2,178 -82 0 0
Anton Krasotkin
gk. 422 -22 1 1
Jyrki Jokipakka
df. 1,053 3 18 21
Yefim Gurkin
df. 904 6 11 17
Konstantin Alexeyev
df. 586 0 10 10
Ilya Hohlov
df. 541 1 6 7
Ilya Morozov
df. 540 1 3 4
Nikolai Timashov
df. 483 2 4 6
Yaroslav Khabarov
df. 473 2 1 3
Andrey Ermakov
df. 464 2 3 5
Nikolai Demidov
df. 244 1 1 2
Ilja Pastuhov
df. 40 1 0 1
Alexander Sharov
fw. 847 3 15 18
Mikael Ruohomaa
fw. 803 9 25 34
Oleg Li
fw. 794 11 8 19
Danil Romantsev
fw. 774 7 11 18
Dmitry Sayustov
fw. 725 10 3 13
Juuso Puustinen
fw. 674 18 12 30
Viktor Komarov
fw. 608 8 6 14
Evgeny Chesalin
fw. 578 5 8 13
Vladislav Ushenin
fw. 571 4 1 5
Vyacheslav Ushenin
fw. 570 2 8 10
Egor Milovzorov
fw. 562 7 12 19
Nikita Shashkov
fw. 487 5 4 9
Nikita Korotkov
fw. 377 2 1 3
Sergei Dubakin
fw. 158 0 1 1
Mikhail Romaev
fw. 102 0 0 0
Nikita Setdikov
fw. 69 0 1 1
Alexei Yakovlev
fw. 37 1 0 1
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 15 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Stepan Sannikov
fw. 280 1 1 2
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Ivannikov
gk. 1,539 -85 0 0
Fyodor Korotayev
gk. 144 -11 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Alexei Volgin
df. 928 5 11 16
Alexander Osipov
df. 843 3 6 9
Otso Rantakari
df. 828 4 7 11
Alexander Bryntsev
df. 748 2 4 6
Mikhail Sidorov
df. 374 0 2 2
Kirill Vorobiev
df. 357 3 0 3
Roman Abrosimov
df. 351 1 2 3
Gleb Semyonov
df. 283 0 2 2
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 743 11 10 21
Libor Hudacek
fw. 678 14 18 32
Ildar Shiksatdarov
fw. 647 4 9 13
Rafael Bikmullin
fw. 588 6 11 17
Bulat Shafigullin
fw. 569 5 6 11
Pavel Poryadin
fw. 545 11 12 23
Timur Sharifyanov
fw. 510 1 4 5
Vladimir Galuzin
fw. 477 4 7 11
Jonas Enlund
fw. 426 2 7 9
Timur Khafizov
fw. 365 3 0 3
Andrey Chivilev
fw. 363 3 5 8
Daniel Butsayev
fw. 320 3 5 8
Linus Johansson
fw. 250 2 4 6
Nikita Popugaev
fw. 219 1 4 5
Brandon McMillan
fw. 195 2 4 6
Mikhail Byakin
fw. 194 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 92 1 0 1
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Nu vor juca
Bulat Motygullin
df. 159 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
03.01.21
Neftekhimik
Sibir
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
KHL 2019-2020
24.01.20
Neftekhimik
Sibir
03.01.20
Sibir
Neftekhimik
14.10.19
Neftekhimik
Sibir
05.10.19
Sibir
Neftekhimik
KHL 2018-2019
14.02.19
Neftekhimik
Sibir
14.09.18
Sibir
Neftekhimik
KHL 2017-2018
25.12.17
Sibir
Neftekhimik
13.11.17
Neftekhimik
Sibir
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
21.01.21
HC Sochi
Sibir
I
19.01.21
Vityaz
Sibir
I
17.01.21
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
3
S
CS
14.01.21
Sibir
Kunlun RS
I
12.01.21
Sibir
Salavat Yulaev
I
07.01.21
Kunlun RS
Sibir
V
05.01.21
Lokomotiv
Sibir
I
03.01.21
Neftekhimik
Sibir
I
28.12.20
Barys
Sibir
V
26.12.20
Sibir
Salavat Yulaev
I
24.12.20
Sibir
Amur
2
:
2
2
:
1
S
CS
22.12.20
Sibir
Amur
V
13.12.20
Salavat Yulaev
Sibir
I
11.12.20
Tractor
Sibir
I
08.12.20
Sibir
Vityaz
I
06.12.20
Sibir
Lokomotiv
PO
03.12.20
Sibir
HC Sochi
CO
01.12.20
Sibir
HC Spartak
V
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
I
25.11.20
HC Dinamo Riga
Sibir
V
23.11.20
CSKA
Sibir
V
17.11.20
Sibir
Torpedo
V
15.11.20
Sibir
Metallurg
V
13.11.20
Sibir
Avangard
I
11.11.20
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
V
30.10.20
Ak Bars
Sibir
I
28.10.20
Metallurg
Sibir
V
26.10.20
Sibir
Barys
V
21.10.20
Sibir
Tractor
V
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I
Neftekhimik
21.01.21
Kunlun RS
Neftekhimik
V
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
I
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
13.01.21
Neftekhimik
Jokerit
CO
10.01.21
Vityaz
Neftekhimik
I
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
CS
03.01.21
Neftekhimik
Sibir
V
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
I
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
I
24.12.20
Neftekhimik
Tractor
I
13.12.20
Neftekhimik
HC Dynamo
I
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
I
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
I
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
I
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
3
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
4
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
10
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
9
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
10
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
11
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
12
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
6
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
4
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
5
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
6
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
2
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
3
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
48 29 4 2 8 3 2 155-98 75
3
SKA
49 26 1 2 12 4 4 146-108 66
4
Lokomotiv
48 23 4 3 13 4 1 144-101 65
5
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
6
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
48 24 4 0 15 2 3 143-118 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
Barys
46 16 6 3 16 3 2 112-118 55
13
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
14
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
15
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
48 17 3 3 22 1 2 123-134 49
18
Sibir
49 16 2 2 25 1 3 115-131 44
19
Amur
48 13 4 1 26 0 4 117-143 40
20
HC Sochi
49 11 2 0 28 6 2 103-162 34
21
Neftekhimik
48 12 2 2 32 0 0 110-176 32
22
Kunlun RS
46 10 0 1 27 6 2 110-163 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 4 0 0 1 0 0 15-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
3
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
SKA
5 3 0 0 1 1 0 12-9 7
7
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 12-10 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 14-13 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Amur
5 2 1 0 2 0 0 15-13 6
13
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 13-19 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
17
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 8-9 4
18
Lokomotiv
5 1 0 1 3 0 0 11-15 4
19
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-12 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 15-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
Sibir
5 0 0 1 4 0 0 7-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
25 16 2 0 3 3 1 80-49 40
3
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
24 11 3 0 7 1 2 72-62 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
26 11 0 2 12 0 1 68-76 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
25 6 0 0 13 4 2 56-82 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Barys
23 8 5 1 8 1 0 56-58 29
11
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
12
Lokomotiv
25 8 2 2 9 4 0 66-60 28
13
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
22 6 0 0 16 0 0 49-95 12
22
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
23
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide