Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
3:1
Sibir — Barys Meci incheiat 26 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
28 decembrie, 15:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Barys

26 octombrie 2020, 14:30 (EET)
26 octombrie 2020, 14:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: Denis Naumov, Victor Gashilov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Nikolay Zavaruhin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 669 -32 0 0
Anton Krasotkin
gk. 255 -13 0 0
Jyrki Jokipakka
df. 419 3 6 9
Yefim Gurkin
df. 386 2 6 8
Konstantin Alexeyev
df. 240 0 7 7
Yaroslav Khabarov
df. 232 2 1 3
Ilya Hohlov
df. 222 0 4 4
Nikolai Timashov
df. 181 2 3 5
Andrey Ermakov
df. 77 0 1 1
Nikita Efremov
df. 0 0 0 0
Oleg Li
fw. 368 5 3 8
Alexander Sharov
fw. 339 1 6 7
Egor Milovzorov
fw. 329 3 9 12
Dmitry Sayustov
fw. 315 4 2 6
Danil Romantsev
fw. 314 3 4 7
Mikael Ruohomaa
fw. 289 4 11 15
Juuso Puustinen
fw. 240 9 2 11
Viktor Komarov
fw. 237 3 4 7
Nikita Shashkov
fw. 201 3 3 6
Stepan Sannikov
fw. 195 1 1 2
Vladimir Pervushin
fw. 111 1 2 3
Sergei Dubakin
fw. 11 0 0 0
Nu vor juca
Alexei Krasikov
gk. 278 -13 0 0
Ilya Morozov
df. 271 1 2 3
Evgeny Chesalin
fw. 209 3 4 7
Nikita Korotkov
fw. 197 1 1 2
Erik O'Dell
fw. 153 1 2 3
Alexander Torchenyuk
fw. 96 0 2 2
Mikhail Romaev
fw. 84 0 0 0
Vladislav Naumov
df. 43 0 0 0
Ilja Pastuhov
df. 33 1 0 1
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 14 0 0 0
Nikita Potapov
fw. 4 0 0 0
Pekka Jormakka
fw. 0 0 0 0
Barys

Yuri Mikhailis
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Joni Ortio
gk. 666 -33 0 0
Denis Karatayev
gk. 0 0 0 0
Viktor Svedberg
df. 310 1 3 4
Darren Dietz
df. 306 8 2 10
Jesse Blacker
df. 274 0 2 2
Leonid Metalnikov
df. 236 0 3 3
Yegor Shalapov
df. 173 0 0 0
Nikita Kleshenko
df. 54 0 0 0
Temirlan Gaitamirov
df. 18 0 0 0
Matthew Frattin
fw. 262 0 3 3
Curtis Valk
fw. 245 3 7 10
Nikita Mikhailis
fw. 244 7 1 8
Linus Videll
fw. 241 2 7 9
Roman Starchenko
fw. 232 4 3 7
Jakob Lilja
fw. 220 3 6 9
Egor Petykhov
fw. 198 2 0 2
Dmitry Shevchenko
fw. 196 0 2 2
Arkadiy Shestakov
fw. 184 1 1 2
Pavel Akolzin
fw. 96 0 2 2
Dmitry Gurkov
fw. 84 0 2 2
Dmitry Grents
fw. 48 0 1 1
Maxim Musorov
fw. 12 1 0 1
Nu vor juca
Henrik Karlsson
gk. 189 -5 0 0
Alexei Maklyukov
df. 181 0 2 2
Anton Sagadeyev
fw. 167 2 0 2
Valeri Orekhov
df. 95 0 0 0
Alikhan Asetov
fw. 73 0 4 4
Kirill Panyukov
fw. 26 0 0 0
Sergei Kudryavtsev
gk. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.35
3.75
2.65
2.00
1.77
2.35
3.95
2.70
2.31
3.80
2.63
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
18.02.20
Barys
Sibir
11.10.19
Sibir
Barys
KHL 2018-2019
12.02.19
Barys
Sibir
29.01.19
Sibir
Barys
12.11.18
Sibir
Barys
28.10.18
Barys
Sibir
KHL 2017-2018
22.11.17
Sibir
Barys
20.11.17
Sibir
Barys
17.09.17
Barys
Sibir
15.09.17
Barys
Sibir
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
21.10.20
Sibir
Tractor
V
19.10.20
Sibir
Ak Bars
I
17.10.20
Sibir
Jokerit
I
12.10.20
Torpedo
Sibir
I
10.10.20
Avangard
Sibir
I
08.10.20
Salavat Yulaev
Sibir
3
:
3
1
:
0
S
PS
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
02.10.20
Sibir
Torpedo
V
30.09.20
Sibir
SKA
I
28.09.20
Sibir
Avtomobilist
V
25.09.20
Jokerit
Sibir
I
23.09.20
SKA
Sibir
V
21.09.20
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
I
14.09.20
Sibir
HC Dinamo Riga
CO
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
V
10.09.20
Sibir
CSKA
1
:
1
1
:
3
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
I
03.09.20
Avangard
Sibir
I
Barys
23.10.20
Barys
Ak Bars
I
21.10.20
Barys
Jokerit
PO
16.10.20
Ak Bars
Barys
CO
14.10.20
HC Spartak
Barys
CO
12.10.20
Salavat Yulaev
Barys
CO
10.10.20
Barys
Severstal
I
07.10.20
Avtomobilist
Barys
I
04.10.20
Barys
SKA
2
:
2
3
:
2
S
CS
14.09.20
Barys
CSKA
1
:
1
2
:
3
S
PS
12.09.20
Barys
HC Dynamo
PO
10.09.20
Barys
Kunlun RS
V
07.09.20
CSKA
Barys
I
05.09.20
HC Dinamo Minsk
Barys
PO
03.09.20
HC Dinamo Riga
Barys
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
8
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
9
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
10
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
4
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
5
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
6
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
7
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
16
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
17
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
18
Barys
14 2 3 1 4 3 1 35-39 16
19
Sibir
20 5 1 0 11 0 3 54-65 15
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Barys
5 0 3 0 1 1 0 12-12 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
11
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
13
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
15
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
16
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
19
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Sibir
5 1 0 0 4 0 0 9-15 2
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
5
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
6
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
7
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
8
Sibir
11 4 1 0 4 0 2 35-36 12
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
4
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
5
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
6
Lokomotiv
9 5 1 1 2 0 0 25-12 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0