5:4
Sibir — Avangard Meci incheiat 26 noiembrie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Sibir — Avangard 26 noiembrie 2021

26 noiembrie 2021, 14:30 (EET) Meci incheiat
Stadion: Sibir Arena (Novosibirsk, Russia)
Arbitru: , Anton Gofman

Betting bonuses for meeting Sibir - Avangard

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Harri Säteri
gk. 1,350 -45 0 0
Anton Krasotkin
gk. 528 -13 0 0
Ilya Morozov
df. 548 2 4 6
Nikita Efremov
df. 441 0 4 4
Michal Cajkovsky
df. 386 1 4 5
Trevor Murphy
df. 350 3 5 8
Konstantin Alexeyev
df. 344 0 1 1
Jyrki Jokipakka
df. 276 0 3 3
Vadim Kudako
df. 229 1 1 2
Alexander Sharov
fw. 543 9 1 10
Nick Shore
fw. 525 5 11 16
Valentin Pyanov
fw. 496 4 6 9
Denis Golybev
fw. 488 5 4 9
Vyacheslav Litovchenko
fw. 455 3 4 7
Nikita Setdikov
fw. 392 2 2 4
Egor Milovzorov
fw. 386 2 5 7
Oleg Li
fw. 357 2 5 7
Alexei Kruchinin
fw. 305 3 6 9
Evgeny Chesalin
fw. 255 3 1 4
Nikita Korotkov
fw. 231 3 2 5
Alexei Yakovlev
fw. 223 0 0 0
Dmitriy Ovchinnikov
fw. 75 0 2 2
Nu vor juca
Denis Bodrov
df. 312 2 1 3
Yegor Alanov
df. 258 0 0 0
Viktor Komarov
fw. 192 1 1 2
Nikita Shashkov
fw. 134 1 1 2
Sergei Dubakin
fw. 79 1 0 1
Timur Ahiyarov
df. 74 0 1 1
Anton Shenfeld
fw. 70 0 2 2
Egor Spiridonov
fw. 33 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 1,443 -51 1 1
Vasily Demchenko
gk. 475 -15 0 0
Oliwer Kaski
df. 642 8 14 22
Damir Sharipzyanov
df. 591 1 7 8
Alexey Emelin
df. 566 1 4 5
Kirill Gotovets
df. 456 0 4 4
Semyon Chistyakov
df. 190 0 1 1
Timofej Davidov
df. 6 0 0 0
Korban Nait
fw. 663 12 20 32
Nail Yakupov
fw. 510 6 9 15
Nikolai Prokhorkin
fw. 496 4 7 11
Peter Cehlarik
fw. 480 11 8 19
Ilya Kablukov
fw. 390 0 1 1
Vladimir Zharkov
fw. 370 2 7 9
Nikita Soshnikov
fw. 345 1 4 5
Pavel Dedunov
fw. 338 4 2 6
Arseni Gritsyuk
fw. 310 9 6 15
Vladimir Brukvin
fw. 300 7 0 7
Yaroslav Kosov
fw. 236 2 1 3
Alexander Dergachyov
fw. 224 3 3 6
Dmitry Shevchenko
fw. 155 0 0 0
Nikita Komarov
fw. 133 0 1 1
Nu vor juca
Ville Pokka
df. 556 3 4 7
Alexei Bereglazov
df. 536 3 6 9
Sergey Tolchinsky
fw. 363 3 17 20
Ivan Telegin
fw. 264 4 4 8
Maxim Goncharov
df. 101 0 0 0
Dmitriy Sokolov
fw. 13 1 0 1
Egor Serdyuk
fw. 8 0 0 0
Nikita Kholodilin
fw. 5 0 0 0
Nikita Dianov
gk. 0 0 0 0
Semen Astashevsky
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.92
3.85
2.15
1.85
1.93
5.75
4.60
1.44
2.65
1.44
3.20
3.90
2.05
2.10
1.66
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
16.10.21
Avangard
Sibir
KHL 2020-2021
18.02.21
Sibir
Avangard
13.11.20
Sibir
Avangard
10.10.20
Avangard
Sibir
03.09.20
Avangard
Sibir
KHL 2019-2020
19.12.19
Avangard
Sibir
04.12.19
Sibir
Avangard
KHL 2018-2019
22.02.19
Avangard
Sibir
28.12.18
Sibir
Avangard
24.12.18
Avangard
Sibir
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
24.11.21
Sibir
HC Sochi
I
21.11.21
HC Dinamo Minsk
Sibir
1
:
1
1
:
2
S
CS
19.11.21
SKA
Sibir
V
17.11.21
Tractor
Sibir
2
:
2
2
:
1
S
PS
15.11.21
Sibir
Neftekhimik
2
:
2
1
:
0
S
CS
08.11.21
HC Spartak
Sibir
V
06.11.21
Kunlun RS
Sibir
V
04.11.21
Ak Bars
Sibir
V
01.11.21
Sibir
Jokerit
I
28.10.21
Sibir
CSKA
V
26.10.21
Sibir
Barys
3
:
3
3
:
2
S
CS
24.10.21
Sibir
Tractor
V
22.10.21
Sibir
HC Dinamo Minsk
V
18.10.21
Vityaz
Sibir
I
16.10.21
Avangard
Sibir
I
14.10.21
Jokerit
Sibir
I
12.10.21
HC Dinamo Riga
Sibir
I
08.10.21
Sibir
Vityaz
V
06.10.21
Sibir
HC Dinamo Riga
V
04.10.21
Sibir
Torpedo
I
01.10.21
Salavat Yulaev
Sibir
V
29.09.21
CSKA
Sibir
PO
27.09.21
Severstal
Sibir
I
25.09.21
Barys
Sibir
PO
22.09.21
Sibir
Metallurg
I
20.09.21
Sibir
Kunlun RS
V
16.09.21
Sibir
HC Dynamo
I
13.09.21
Sibir
Severstal
I
09.09.21
Neftekhimik
Sibir
I
07.09.21
Torpedo
Sibir
V
05.09.21
HC Dynamo
Sibir
I
03.09.21
Tractor
Sibir
PO
Avangard
24.11.21
Admiral
Avangard
1
:
1
3
:
2
S
PS
22.11.21
Amur
Avangard
V
19.11.21
Avangard
Metallurg
V
17.11.21
Kunlun RS
Avangard
V
15.11.21
Avangard
Vityaz
V
13.11.21
Avangard
Kunlun RS
V
07.11.21
Avangard
HC Dynamo
I
05.11.21
Salavat Yulaev
Avangard
V
03.11.21
Neftekhimik
Avangard
PO
01.11.21
Ak Bars
Avangard
I
29.10.21
Avangard
Salavat Yulaev
V
25.10.21
Avangard
SKA
I
22.10.21
Ak Bars
Avangard
I
20.10.21
Torpedo
Avangard
V
18.10.21
HC Sochi
Avangard
V
16.10.21
Avangard
Sibir
V
13.10.21
Avangard
Barys
V
11.10.21
Avangard
Avtomobilist
V
09.10.21
Avangard
HC Spartak
V
06.10.21
Barys
Avangard
I
04.10.21
Avtomobilist
Avangard
I
02.10.21
Tractor
Avangard
I
29.09.21
Avangard
HC Sochi
V
27.09.21
Avangard
Lokomotiv
I
21.09.21
HC Spartak
Avangard
V
17.09.21
Avtomobilist
Avangard
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
I
11.09.21
Avangard
Jokerit
I
08.09.21
HC Dynamo
Avangard
I
06.09.21
Avangard
Amur
CO
04.09.21
Avangard
Admiral
3
:
3
1
:
0
S
CS
01.09.21
Avangard
CSKA
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
32 15 3 2 7 3 2 104-80 45
2
HC Dynamo
32 19 2 1 10 0 0 112-79 44
3
SKA
32 14 2 3 8 2 3 102-73 43
4
CSKA
32 13 4 3 10 1 1 76-67 42
5
Severstal
31 12 3 4 8 2 2 74-67 42
6
Lokomotiv
32 15 2 0 10 2 3 86-73 39
7
HC Spartak
33 12 5 0 14 1 1 83-85 36
8
HC Dinamo Minsk
32 11 4 0 11 2 4 95-104 36
9
Torpedo
32 14 1 0 13 2 2 82-76 34
10
HC Sochi
33 10 2 1 16 1 3 71-87 30
11
HC Dinamo Riga
31 9 1 0 15 2 4 61-94 26
12
Vityaz
32 6 0 2 14 5 5 80-101 26
13
Kunlun RS
32 6 1 1 21 2 1 70-122 19
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
32 20 2 4 5 1 0 114-72 53
2
Tractor
34 15 3 6 7 2 1 110-85 51
3
Ak Bars
33 14 3 3 8 5 0 79-74 45
4
Salavat Yulaev
33 17 2 1 10 1 2 92-71 43
5
Avangard
32 17 1 1 11 1 1 89-71 40
6
Sibir
32 12 0 3 13 3 1 61-67 34
7
Neftekhimik
32 11 2 2 13 3 1 82-91 34
8
Avtomobilist
33 11 2 1 14 2 3 106-95 33
9
Barys
32 7 3 3 15 2 2 80-100 30
10
Amur
34 6 2 4 17 3 2 68-92 29
11
Admiral
33 5 0 2 21 2 3 56-107 19
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
32 15 3 2 7 3 2 104-80 45
2
SKA
32 14 2 3 8 2 3 102-73 43
3
HC Spartak
33 12 5 0 14 1 1 83-85 36
4
Torpedo
32 14 1 0 13 2 2 82-76 34
5
HC Sochi
33 10 2 1 16 1 3 71-87 30
6
Vityaz
32 6 0 2 14 5 5 80-101 26
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
33 17 2 1 10 1 2 92-71 43
2
Avangard
32 17 1 1 11 1 1 89-71 40
3
Sibir
32 12 0 3 13 3 1 61-67 34
4
Barys
32 7 3 3 15 2 2 80-100 30
5
Amur
34 6 2 4 17 3 2 68-92 29
6
Admiral
33 5 0 2 21 2 3 56-107 19
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
32 19 2 1 10 0 0 112-79 44
2
CSKA
32 13 4 3 10 1 1 76-67 42
3
Severstal
31 12 3 4 8 2 2 74-67 42
4
Lokomotiv
32 15 2 0 10 2 3 86-73 39
5
HC Dinamo Minsk
32 11 4 0 11 2 4 95-104 36
6
HC Dinamo Riga
31 9 1 0 15 2 4 61-94 26
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
32 20 2 4 5 1 0 114-72 53
2
Tractor
34 15 3 6 7 2 1 110-85 51
3
Ak Bars
33 14 3 3 8 5 0 79-74 45
4
Neftekhimik
32 11 2 2 13 3 1 82-91 34
5
Avtomobilist
33 11 2 1 14 2 3 106-95 33
6
Kunlun RS
32 6 1 1 21 2 1 70-122 19
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
32 20 2 4 5 1 0 114-72 53
2
Tractor
34 15 3 6 7 2 1 110-85 51
3
Jokerit
32 15 3 2 7 3 2 104-80 45
4
Ak Bars
33 14 3 3 8 5 0 79-74 45
5
HC Dynamo
32 19 2 1 10 0 0 112-79 44
6
Salavat Yulaev
33 17 2 1 10 1 2 92-71 43
7
SKA
32 14 2 3 8 2 3 102-73 43
8
CSKA
32 13 4 3 10 1 1 76-67 42
9
Severstal
31 12 3 4 8 2 2 74-67 42
10
Avangard
32 17 1 1 11 1 1 89-71 40
11
Lokomotiv
32 15 2 0 10 2 3 86-73 39
12
HC Spartak
33 12 5 0 14 1 1 83-85 36
13
HC Dinamo Minsk
32 11 4 0 11 2 4 95-104 36
14
Torpedo
32 14 1 0 13 2 2 82-76 34
15
Sibir
32 12 0 3 13 3 1 61-67 34
16
Neftekhimik
32 11 2 2 13 3 1 82-91 34
17
Avtomobilist
33 11 2 1 14 2 3 106-95 33
18
HC Sochi
33 10 2 1 16 1 3 71-87 30
19
Barys
32 7 3 3 15 2 2 80-100 30
20
Amur
34 6 2 4 17 3 2 68-92 29
21
HC Dinamo Riga
31 9 1 0 15 2 4 61-94 26
22
Vityaz
32 6 0 2 14 5 5 80-101 26
23
Kunlun RS
32 6 1 1 21 2 1 70-122 19
24
Admiral
33 5 0 2 21 2 3 56-107 19
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
5 3 1 1 0 0 0 20-11 10
2
Avangard
5 4 0 0 0 0 1 15-6 9
3
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 14-9 9
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 11-6 8
5
Lokomotiv
5 3 1 0 1 0 0 15-7 8
6
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 11-13 8
7
Severstal
5 1 0 2 0 1 1 14-11 8
8
Metallurg
5 2 0 1 1 1 0 17-13 7
9
CSKA
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
10
Tractor
5 1 1 1 1 1 0 14-13 7
11
Sibir
5 1 0 2 1 0 1 10-9 7
12
HC Spartak
5 3 0 0 2 0 0 16-15 6
13
Barys
5 1 1 1 2 0 0 15-17 6
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 14-11 5
15
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 0 1 9-9 5
16
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
17
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 12-11 4
18
SKA
5 1 1 0 3 0 0 15-13 4
19
Vityaz
5 0 0 1 2 1 1 8-14 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 1 0 4 13-20 4
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 3 0 1 8-13 3
22
Kunlun RS
5 0 1 0 3 1 0 13-21 3
23
Amur
5 1 0 0 4 0 0 6-14 2
24
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 6-16 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
15 11 1 1 2 0 0 54-36 26
2
Ak Bars
19 9 1 1 4 4 0 46-41 26
3
Severstal
17 8 3 1 3 1 1 42-35 26
4
Tractor
17 8 2 3 4 0 0 51-39 26
5
HC Dynamo
17 11 1 0 5 0 0 56-36 24
6
Avangard
16 10 1 1 4 0 0 49-31 24
7
Torpedo
19 10 1 0 6 1 1 54-44 24
8
Jokerit
14 6 3 2 2 1 0 57-39 23
9
Lokomotiv
17 7 2 0 4 2 2 45-46 22
10
Neftekhimik
18 7 1 2 6 2 0 49-44 22
11
HC Spartak
19 8 2 0 8 1 0 46-48 21
12
CSKA
15 8 1 1 4 0 1 34-27 21
13
SKA
15 7 0 1 4 1 2 47-31 19
14
Salavat Yulaev
16 6 1 1 6 0 2 35-39 18
15
Avtomobilist
16 6 1 0 6 1 2 55-44 17
16
HC Dinamo Riga
15 7 0 0 6 0 2 33-43 16
17
Sibir
14 6 0 2 6 0 0 27-28 16
18
HC Dinamo Minsk
15 5 1 0 5 2 2 44-53 16
19
Barys
16 4 2 1 7 2 0 35-48 16
20
HC Sochi
17 4 2 0 8 1 2 41-53 15
21
Amur
16 3 1 3 8 0 1 33-40 15
22
Vityaz
16 2 0 1 6 3 4 40-53 13
23
Kunlun RS
15 3 0 1 9 1 1 39-54 10
24
Admiral
14 3 0 1 9 0 1 26-43 9
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
17 9 1 3 3 1 0 60-36 27
2
Salavat Yulaev
17 11 1 0 4 1 0 57-32 25
3
Tractor
17 7 1 3 3 2 1 59-46 25
4
SKA
17 7 2 2 4 1 1 55-42 24
5
Jokerit
18 9 0 0 5 2 2 47-41 22
6
CSKA
17 5 3 2 6 1 0 42-40 21
7
HC Dynamo
15 8 1 1 5 0 0 56-43 20
8
HC Dinamo Minsk
17 6 3 0 6 0 2 51-51 20
9
Ak Bars
14 5 2 2 4 1 0 33-33 19
10
Sibir
18 6 0 1 7 3 1 34-39 18
11
Lokomotiv
15 8 0 0 6 0 1 41-27 17
12
Avangard
16 7 0 0 7 1 1 40-40 16
13
Avtomobilist
17 5 1 1 8 1 1 51-51 16
14
Severstal
14 4 0 3 5 1 1 32-32 16
15
HC Sochi
16 6 0 1 8 0 1 30-34 15
16
HC Spartak
14 4 3 0 6 0 1 37-37 15
17
Barys
16 3 1 2 8 0 2 45-52 14
18
Amur
18 3 1 1 9 3 1 35-52 14
19
Vityaz
16 4 0 1 8 2 1 40-48 13
20
Neftekhimik
14 4 1 0 7 1 1 33-47 12
21
Torpedo
13 4 0 0 7 1 1 28-32 10
22
HC Dinamo Riga
16 2 1 0 9 2 2 28-51 10
23
Admiral
19 2 0 1 12 2 2 30-64 10
24
Kunlun RS
17 3 1 0 12 1 0 31-68 9
Comentarii
KHL
Week 12