Sibir — Amur: ponturi pariuri 2 februarie 2024

Cote Sibir — Amur

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
coin
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.40
3.80
2.40
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Sibir – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Sibir
30.01.24
Sibir
Ak Bars
I
28.01.24
HC Dinamo Minsk
Sibir
I
26.01.24
Severstal
Sibir
I
24.01.24
Vityaz
Sibir
V
22.01.24
Tractor
Sibir
I
18.01.24
Sibir
Salavat Yulaev
I
14.01.24
Admiral
Sibir
I
12.01.24
Admiral
Sibir
V
10.01.24
Amur
Sibir
V
08.01.24
Amur
Sibir
I
05.01.24
Sibir
Salavat Yulaev
I
03.01.24
Sibir
Admiral
V
28.12.23
Sibir
Tractor
I
26.12.23
Sibir
Avangard
I
23.12.23
Sibir
Ak Bars
V
21.12.23
Lada
Sibir
I
19.12.23
Lada
Sibir
V
07.12.23
Sibir
Barys
V
05.12.23
Sibir
HC Dinamo Minsk
I
02.12.23
Sibir
Lada
2
:
2
1
:
2
S
PS
30.11.23
Sibir
Admiral
I
28.11.23
Sibir
Severstal
I
27.11.23
Sibir
Kunlun RS
V
25.11.23
Sibir
Neftekhimik
V
22.11.23
Sibir
HC Sochi
V
20.11.23
Metallurg
Sibir
I
18.11.23
Kunlun RS
Sibir
I
16.11.23
Sibir
Metallurg
I
14.11.23
Sibir
Torpedo
V
10.11.23
Sibir
Lokomotiv
I
08.11.23
Metallurg
Sibir
I
06.11.23
Avtomobilist
Sibir
2
:
2
0
:
1
S
CS
04.11.23
Salavat Yulaev
Sibir
I
02.11.23
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.23
Sibir
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
28.10.23
Sibir
CSKA
I
26.10.23
Sibir
HC Spartak
V
22.10.23
Avtomobilist
Sibir
V
20.10.23
Ak Bars
Sibir
V
18.10.23
Torpedo
Sibir
4
:
4
0
:
3
S
CS
16.10.23
HC Dynamo
Sibir
I
13.10.23
Sibir
Metallurg
I
11.10.23
Sibir
Tractor
4
:
4
1
:
2
S
PS
06.10.23
Sibir
Avtomobilist
I
04.10.23
HC Spartak
Sibir
I
02.10.23
Tractor
Sibir
I
30.09.23
Barys
Sibir
V
27.09.23
Sibir
SKA
I
25.09.23
Sibir
HC Dynamo
V
23.09.23
Sibir
Barys
V
21.09.23
Sibir
Avangard
V
17.09.23
SKA
Sibir
V
15.09.23
HC Sochi
Sibir
I
13.09.23
Sibir
Amur
1
:
1
2
:
3
S
PS
09.09.23
Sibir
Avtomobilist
1
:
6
Abandon
I
07.09.23
Sibir
Barys
0
:
5
Abandon
I
04.09.23
Barys
Sibir
4
:
5
Abandon
V
02.09.23
Avangard
Sibir
2
:
1
Abandon
I
Amur
29.01.24
Amur
Metallurg
V
28.01.24
Amur
Metallurg
I
26.01.24
Amur
Salavat Yulaev
I
24.01.24
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
2
:
3
S
PS
21.01.24
Salavat Yulaev
Amur
I
19.01.24
Lokomotiv
Amur
I
17.01.24
SKA
Amur
I
13.01.24
Amur
Avangard
I
12.01.24
Amur
Avangard
I
10.01.24
Amur
Sibir
I
08.01.24
Amur
Sibir
V
05.01.24
HC Dinamo Minsk
Amur
V
03.01.24
Severstal
Amur
I
27.12.23
Amur
Neftekhimik
V
25.12.23
Amur
Neftekhimik
V
22.12.23
Metallurg
Amur
I
20.12.23
Admiral
Amur
V
07.12.23
Admiral
Amur
I
06.12.23
Admiral
Amur
3
:
3
1
:
2
S
CS
04.12.23
Avangard
Amur
I
01.12.23
Amur
HC Dinamo Minsk
V
28.11.23
Amur
Admiral
2
:
2
0
:
1
S
PS
26.11.23
Amur
HC Sochi
I
24.11.23
Amur
Severstal
V
21.11.23
Amur
Admiral
V
19.11.23
Amur
Admiral
I
17.11.23
Neftekhimik
Amur
I
15.11.23
CSKA
Amur
I
12.11.23
Amur
Torpedo
V
10.11.23
Amur
Avtomobilist
I
09.11.23
Amur
Avtomobilist
V
06.11.23
Amur
Lokomotiv
I
02.11.23
HC Sochi
Amur
V
31.10.23
Salavat Yulaev
Amur
I
28.10.23
Amur
Vityaz
V
26.10.23
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
1
S
PS
24.10.23
Amur
HC Spartak
I
21.10.23
Torpedo
Amur
I
19.10.23
Avtomobilist
Amur
V
17.10.23
Tractor
Amur
V
14.10.23
Amur
Ak Bars
I
12.10.23
Amur
Ak Bars
I
10.10.23
Amur
Lada
V
08.10.23
Amur
Lada
V
03.10.23
Avtomobilist
Amur
1
:
1
1
:
0
S
PS
01.10.23
Ak Bars
Amur
I
29.09.23
Kunlun RS
Amur
V
27.09.23
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
0
S
PS
23.09.23
Amur
SKA
I
21.09.23
Amur
HC Dynamo
I
19.09.23
Amur
Kunlun RS
1
:
1
1
:
2
S
PS
13.09.23
Sibir
Amur
1
:
1
2
:
3
S
CS
11.09.23
Avangard
Amur
V
09.09.23
Lada
Amur
I
06.09.23
HC Spartak
Amur
I
04.09.23
HC Dynamo
Amur
I
02.09.23
Vityaz
Amur
V

Meciurile head-to-head: Sibir — Amur

KHL 2023-2024
10.01.24
Amur
Sibir
08.01.24
Amur
Sibir
13.09.23
Sibir
Amur
1
:
1
2
:
3
S
KHL 2022-2023
01.02.23
Amur
Sibir
30.01.23
Amur
Sibir
23.01.23
Sibir
Amur
23.11.22
Sibir
Amur
KHL 2021-2022
10.01.22
Amur
Sibir
2
:
2
OT
0
:
1
S
09.01.22
Amur
Sibir
KHL 2020-2021
02.02.21
Amur
Sibir
Mai multe meciuri
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
4
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
5
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
6
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
7
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
8
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
9
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
10
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
11
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
3
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
4
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
5
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
6
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
7
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
8
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
9
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
10
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
11
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
12
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
4
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
5
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
6
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
7
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
8
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
9
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
10
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
11
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
5
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
6
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
7
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
8
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
9
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
10
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
11
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
12
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
3
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
4
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
5
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
6
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
7
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
8
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
9
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
10
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
11
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
4
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
5
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
6
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
7
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
8
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
9
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
10
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
11
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
12
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
West conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
6
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
7
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
8
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
9
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
10
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
11
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
East conference
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
4
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
5
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
6
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
7
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
8
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
9
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
10
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
11
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
12
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
2
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
3
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
4
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
5
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
2
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
3
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
4
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
5
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
6
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
3
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
4
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
5
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
6
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
2
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
3
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
4
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
5
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
6
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
2
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
3
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
4
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
5
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
2
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
3
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
4
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
5
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
6
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
3
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
4
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
5
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
6
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
2
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
3
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
4
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
5
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
6
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
2
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
3
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
4
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
5
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
2
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
3
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
4
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
5
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
6
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
2
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
3
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
4
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
5
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
6
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
4
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
5
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
6
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
Bobrov's Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
2
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
3
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
4
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
5
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
Chernyshev division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
2
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
3
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
4
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
5
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
6
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17
Tarasov division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
4
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
5
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
6
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
Kharlamov Division
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
2
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
3
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
4
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
5
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
6
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
68 31 11 4 16 3 3 215-160 98
2
SKA
68 40 2 4 19 2 1 220-139 95
3
Metallurg
68 35 7 2 17 3 4 212-167 95
4
Lokomotiv
68 34 8 2 19 1 4 174-139 93
5
Salavat Yulaev
68 36 4 2 20 4 2 196-143 90
6
Avangard
67 30 9 3 19 5 1 209-180 90
7
HC Spartak
68 36 3 1 20 4 4 233-189 88
8
Ak Bars
68 33 6 2 25 2 0 175-140 84
9
Severstal
68 30 1 5 24 5 3 203-185 80
10
Tractor
68 27 6 4 25 4 2 183-167 80
11
Avtomobilist
67 25 5 6 23 4 4 157-156 80
12
Lada
68 24 4 4 22 10 4 165-170 78
13
CSKA
68 30 3 1 26 7 1 193-166 76
14
Torpedo
68 27 5 2 27 4 3 189-180 75
15
Amur
68 23 3 3 26 6 7 159-178 71
16
HC Dinamo Minsk
68 26 5 1 31 3 2 180-178 69
17
Neftekhimik
68 20 6 1 26 9 6 158-201 69
18
Sibir
64 20 3 5 25 8 3 146-172 67
19
Kunlun RS
68 15 6 4 37 4 2 159-222 56
20
Admiral
68 14 4 3 35 6 6 148-197 54
21
HC Sochi
68 19 1 3 38 7 0 168-254 53
22
Vityaz
68 14 4 2 40 4 4 133-224 48
23
Barys
66 10 4 5 39 5 3 137-205 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 3 0 0 0 0 19-12 10
2
Avtomobilist
5 4 0 0 1 0 0 14-8 8
3
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 10-6 8
4
Lokomotiv
5 2 2 0 1 0 0 15-10 8
5
Tractor
5 2 1 1 1 0 0 14-13 8
6
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 10-7 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 2 0 0 14-10 6
8
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-10 6
9
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 2 0 0 12-12 6
10
Kunlun RS
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Avangard
5 2 0 0 1 1 1 12-11 6
12
Lada
5 1 2 0 2 0 0 13-13 6
13
CSKA
5 1 1 0 1 2 0 14-15 6
14
Salavat Yulaev
5 2 0 0 2 1 0 9-10 5
15
Amur
5 2 0 0 2 1 0 11-13 5
16
Neftekhimik
5 1 0 0 1 2 1 11-12 5
17
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 16-17 4
18
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 12-15 4
19
Severstal
5 1 1 0 3 0 0 14-14 4
20
Admiral
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
21
Vityaz
5 1 0 0 3 1 0 7-14 3
22
Barys
5 1 0 0 4 0 0 5-14 2
23
Torpedo
5 0 0 0 4 1 0 12-21 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
34 22 3 1 5 1 2 117-72 55
2
Ak Bars
34 19 5 2 7 1 0 101-68 53
3
SKA
34 21 2 1 8 2 0 118-63 50
4
HC Dynamo
34 16 6 2 8 1 1 117-81 50
5
Salavat Yulaev
34 21 2 1 9 0 1 104-59 49
6
Avangard
33 19 3 2 8 1 0 121-81 49
7
Avtomobilist
34 15 4 3 7 3 2 81-72 49
8
Tractor
34 17 4 2 9 1 1 92-63 48
9
HC Spartak
34 19 3 1 11 0 0 125-101 46
10
Neftekhimik
34 12 4 1 6 7 4 84-85 45
11
Lada
34 17 0 2 10 2 3 86-74 43
12
Lokomotiv
34 14 6 0 12 1 1 81-75 42
13
Torpedo
34 14 3 2 11 3 1 98-89 42
14
Severstal
34 15 1 2 11 3 2 102-98 41
15
CSKA
34 16 2 0 14 1 1 103-80 38
16
Amur
34 16 0 0 12 2 4 89-87 38
17
Sibir
32 12 0 3 10 4 3 81-83 37
18
HC Dinamo Minsk
34 14 1 1 14 2 2 81-84 36
19
Kunlun RS
34 9 4 1 15 3 2 84-100 33
20
Admiral
34 9 3 0 16 2 4 82-92 30
21
HC Sochi
34 11 0 1 17 5 0 92-127 29
22
Barys
33 8 2 2 16 3 2 72-86 29
23
Vityaz
34 5 4 1 22 0 2 69-112 22
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
34 20 2 2 7 0 3 93-64 51
2
HC Dynamo
34 15 5 2 8 2 2 98-79 48
3
SKA
34 19 0 3 11 0 1 102-76 45
4
HC Spartak
34 17 0 0 9 4 4 108-88 42
5
Salavat Yulaev
34 15 2 1 11 4 1 92-84 41
6
Avangard
34 11 6 1 11 4 1 88-99 41
7
Metallurg
34 13 4 1 12 2 2 95-95 40
8
Severstal
34 15 0 3 13 2 1 101-87 39
9
CSKA
34 14 1 1 12 6 0 90-86 38
10
Lada
34 7 4 2 12 8 1 79-96 35
11
Torpedo
34 13 2 0 16 1 2 91-91 33
12
HC Dinamo Minsk
34 12 4 0 17 1 0 99-94 33
13
Amur
34 7 3 3 14 4 3 70-91 33
14
Tractor
34 10 2 2 16 3 1 91-104 32
15
Ak Bars
34 14 1 0 18 1 0 74-72 31
16
Avtomobilist
33 10 1 3 16 1 2 76-84 31
17
Sibir
32 8 3 2 15 4 0 65-89 30
18
Vityaz
34 9 0 1 18 4 2 64-112 26
19
Neftekhimik
34 8 2 0 20 2 2 74-116 24
20
HC Sochi
34 8 1 2 21 2 0 76-127 24
21
Admiral
34 5 1 3 19 4 2 66-105 24
22
Kunlun RS
34 6 2 3 22 1 0 75-122 23
23
Barys
33 2 2 3 23 2 1 65-119 17

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Sibir

Sergei Krivokrasov
antrenor interimar
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Anton Krasotkin
gk. 39 -88 0 0
Denis Kostin
gk. 17 -55 0 0
Anton Khudobin
gk. 4 -9 0 0
Vladimir Tabatchikov
gk. 0 0 0 0
Ilya Morozov
df. 58 5 3 8
Nikita Efremov
df. 57 3 5 8
Yegor Alanov
df. 57 3 13 16
Timur Ahiyarov
df. 50 3 4 7
Artyom Zhukov
df. 42 3 6 9
Fedor Gordeev
df. 42 2 5 7
Dinar Hamidullin
df. 36 1 5 6
Trevor Murphy
df. 21 4 5 9
Denis Alexandrov
df. 16 0 1 1
Ziyat Paigin
df. 11 0 1 1
Alexander Lukin
df. 8 0 0 0
Alexei Varennik
df. 5 0 0 0
Artyom Mikheyev
fw. 58 10 6 16
Vladimir Butuzov
fw. 58 11 24 35
Ivan Klimovich
fw. 57 5 5 10
Nikita Shashkov
fw. 57 5 8 13
Andy Andreoff
fw. 56 21 9 30
Taylor Beck
fw. 54 13 28 41
Alexei Yakovlev
fw. 52 4 4 8
Maksim Sushko
fw. 44 2 1 3
Georgy Belousov
fw. 43 5 9 14
Pavel Gogolev
fw. 41 3 3 6
Sergei Dubakin
fw. 40 7 5 12
Egor Klimovich
fw. 28 1 2 3
Mikhail Nazarov
fw. 21 0 1 1
Nikita Korotkov
fw. 20 2 5 7
Vladimir Mikhalyov
fw. 15 4 2 6
Maxim Marushev
fw. 9 0 0 0
Amur

Andrei Martemyanov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 34 -74 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 20 -49 0 0
Janis Kalnins
gk. 7 -20 0 0
Viktor Kobozev
gk. 0 0 0 0
Alexander Bryntsev
df. 55 2 7 9
Ivan Mishchenko
df. 54 4 12 16
Viktor Baldaev
df. 43 1 2 3
Yakov Rylov
df. 39 2 12 14
Cam Lee
df. 37 2 11 13
Alexander Shchemerov
df. 33 3 4 7
Evgeny Kulik
df. 33 1 4 5
Kirill Spitsenko
df. 17 1 2 3
Yefim Gurkin
df. 15 2 5 7
Sergey Ryzhikov
df. 10 0 0 0
Artur Gizdatullin
fw. 57 8 5 13
Egor Korshkov
fw. 57 13 22 35
Dmitry Shevchenko
fw. 56 12 15 27
Evgeniy Grachov
fw. 56 10 10 20
Stanislav Bocharov
fw. 56 12 19 31
Kirill Kapustin
fw. 51 10 5 15
Vladislav Barulin
fw. 51 12 10 22
Alexander Khokhlachev
fw. 49 6 14 20
Sergei Lapin
fw. 49 3 2 5
Kirill Slepets
fw. 46 4 11 15
Jan Drozg
fw. 38 6 12 18
Vyacheslav Gretsky
fw. 31 4 1 5
Anatoly Nikontsev
fw. 27 2 2 4
Kirill Panyukov
fw. 22 3 2 5
Alexander Lazarev
fw. 13 0 0 0
Pyotr Khokhryakov
fw. 12 1 2 3
Alexander Broadhurst
fw. 11 2 3 5
Ignat Korotkikh
fw. 11 0 1 1
Roman Makarov
fw. 5 0 0 0
Sergey Kolesnikov
fw. 4 1 1 2

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului
Need Register or Need Login pentru a accesa continut unic: statistici, cele mai bune cote, tendinte si sfaturi utile. Autentificare / Inregistrare
Copy the token