Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Vityaz

30 octombrie 2020, 18:00 (EET)
30 octombrie 2020, 18:00 (EET)
Severstal
Vityaz
Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 782 -34 0 0
Dmitriy Shugayev
gk. 312 -12 0 0
Konstantin Shostak
gk. 59 -2 0 0
Denis Rybalkin
gk. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 368 2 5 7
Veli-Matti Vittasmyaki
df. 352 0 3 3
Vadim Kudako
df. 281 1 1 2
Kirill Adamchuk
df. 271 0 4 4
Shawn Lalonde
df. 270 1 2 3
Maksim Afanasiev
df. 140 0 1 1
Mikhail Tikhonov
df. 94 0 1 1
Tmur Karimov
df. 39 0 2 2
Ivan Rogov
df. 34 1 0 1
Vladislav Kodola
fw. 328 3 6 9
Alexander Petunin
fw. 322 5 7 12
Adam Liska
fw. 300 2 3 5
Daniil Vovchenko
fw. 281 4 1 5
Kirill Kapustin
fw. 281 3 3 6
Denis Vikharev
fw. 263 3 1 4
Igor Geraskin
fw. 240 3 1 4
Andrei Alexeyev
fw. 204 0 2 2
Vladislav Kara
fw. 187 0 2 2
David Dumbadze
fw. 184 1 2 3
Roberts Bukarts
fw. 134 3 1 4
Joonas Nättinen
fw. 88 1 3 4
Maksim Kazakov
fw. 58 0 0 0
Yegor Chizhikov
fw. 55 2 0 2
Nu vor juca
Makar Khabarov
df. 221 0 1 1
Egor Morozov
fw. 207 1 6 7
Egor Yakovlev
fw. 134 0 2 2
Anton Sizov
df. 124 2 1 3
Jindrich Abdul
fw. 78 2 0 2
Artyom Gareyev
fw. 50 1 1 2
Yuriy Trubachev
fw. 28 0 0 0
Vityaz

Mikhail Kravec
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Ezhov
gk. 698 -35 0 0
Anton Todykov
gk. 274 -12 0 0
Petr Kochetkov
gk. 178 -8 0 0
Linus Hultström
df. 403 3 7 10
Daniil Pylenkov
df. 301 1 4 5
Artyom Borodkin
df. 277 0 2 2
Igor Golovkov
df. 257 0 1 1
Egor Voronkov
df. 222 1 0 1
Yuriy Pautov
df. 222 2 3 5
Jakub Jeraber
df. 169 0 1 1
Pavel Vorobei
df. 136 0 1 1
Evgeniy Katichev
df. 106 0 0 0
Vyacheslav Sarayev
df. 21 0 0 0
Justin Danforth
fw. 377 9 9 18
Kaspars Daugavinsh
fw. 355 6 11 17
Mattias Tedenby
fw. 334 6 11 17
Fyodor Malykhin
fw. 260 4 4 8
Alexander Dergachyov
fw. 257 5 3 8
Svyatoslav Grebenshikov
fw. 226 5 3 8
Ivan Larichev
fw. 218 2 6 8
Alexander Semin
fw. 215 6 5 11
Evgeniy Artyuhin
fw. 195 2 1 3
Danila Moiseev
fw. 180 0 3 3
Vitaly Popov
fw. 145 1 3 4
Zakhar Bardakov
fw. 130 0 0 0
Pavel Varfolomeyev
fw. 60 1 1 2
Artyom Ivanyuzhenkov
fw. 56 1 0 1
Mikhail Smolin
fw. 34 1 1 2
Isaak Valitsky
fw. 17 0 0 0
Dmitry Yu. Zaitsev
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
KHL 2019-2020
22.02.20
Severstal
Vityaz
1
:
1
1
:
0
S
27.01.20
Severstal
Vityaz
02.11.19
Vityaz
Severstal
18.09.19
Vityaz
Severstal
KHL 2018-2019
28.01.19
Severstal
Vityaz
1
:
1
2
:
0
S
25.01.19
Vityaz
Severstal
16.10.18
Vityaz
Severstal
22.09.18
Severstal
Vityaz
KHL 2017-2018
09.12.17
Severstal
Vityaz
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
27.10.20
HC Spartak
Severstal
V
25.10.20
HC Dinamo Minsk
Severstal
CO
23.10.20
Severstal
Metallurg
I
21.10.20
Severstal
HC Sochi
V
18.10.20
Severstal
Avtomobilist
V
15.10.20
Severstal
Tractor
I
10.10.20
Barys
Severstal
V
08.10.20
Amur
Severstal
I
06.10.20
Sibir
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
CS
01.10.20
Severstal
Jokerit
I
29.09.20
Severstal
HC Dinamo Minsk
I
27.09.20
Severstal
Ak Bars
CO
24.09.20
CSKA
Severstal
I
22.09.20
Tractor
Severstal
V
17.09.20
Torpedo
Severstal
CO
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
07.09.20
Severstal
Sibir
V
05.09.20
Severstal
Salavat Yulaev
I
03.09.20
Severstal
Amur
V
Vityaz
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
V
23.10.20
Vityaz
HC Sochi
I
21.10.20
Vityaz
Salavat Yulaev
V
19.10.20
SKA
Vityaz
I
14.10.20
Vityaz
Avtomobilist
I
12.10.20
Vityaz
Amur
V
08.10.20
Vityaz
Ak Bars
2
:
2
2
:
3
S
PS
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
I
03.10.20
Vityaz
HC Dinamo Riga
V
01.10.20
Avangard
Vityaz
1
:
1
2
:
3
S
CS
26.09.20
Salavat Yulaev
Vityaz
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
V
22.09.20
Avtomobilist
Vityaz
CO
17.09.20
Vityaz
Tractor
I
15.09.20
Vityaz
HC Dinamo Minsk
I
13.09.20
Vityaz
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
08.09.20
HC Dinamo Riga
Vityaz
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
I
04.09.20
Ak Bars
Vityaz
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
3
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
4
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
5
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
6
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
7
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
8
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
9
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
10
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
11
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
5
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
6
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
7
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
8
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
9
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
10
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
11
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
12
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
2
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
3
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
4
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
5
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
6
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
2
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
3
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
4
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
5
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
6
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
3
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
4
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
5
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
2
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
3
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
4
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
5
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
6
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
22 14 1 2 3 2 0 67-43 36
2
Ak Bars
22 9 2 3 4 3 1 61-51 32
3
Avtomobilist
21 11 2 1 4 1 2 72-52 31
4
Lokomotiv
20 10 2 2 4 1 1 56-31 30
5
Avangard
21 11 1 0 4 2 3 62-45 29
6
Tractor
21 12 0 1 6 1 1 57-39 28
7
SKA
22 12 0 0 7 1 2 65-56 27
8
Metallurg
21 10 0 3 7 1 0 61-50 27
9
Salavat Yulaev
23 10 0 3 9 1 0 68-67 27
10
HC Dinamo Minsk
20 7 2 2 7 1 1 53-53 24
11
Severstal
19 7 3 1 7 0 1 42-51 23
12
HC Dynamo
19 8 2 0 7 1 1 53-49 22
13
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
14
HC Spartak
21 7 0 1 8 4 1 52-61 21
15
Sibir
22 7 1 0 11 0 3 60-66 19
16
Vityaz
19 6 1 2 9 0 1 59-57 19
17
Torpedo
20 4 2 2 9 2 1 51-60 19
18
Amur
23 5 1 1 14 0 2 48-75 16
19
Barys
16 2 3 1 6 3 1 36-45 16
20
HC Sochi
20 5 1 0 12 0 2 38-62 14
21
Neftekhimik
18 4 1 1 12 0 0 39-68 12
22
Kunlun RS
19 5 0 0 13 0 1 43-65 11
23
HC Dinamo Riga
14 1 0 1 9 1 2 24-42 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
5 3 1 0 0 1 0 15-9 9
2
Lokomotiv
5 3 0 1 0 1 0 12-2 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-10 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
5
Severstal
5 3 1 0 1 0 0 14-10 8
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 10-12 7
7
Sibir
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
8
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
9
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-14 6
10
Salavat Yulaev
5 2 0 1 2 0 0 13-13 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Avtomobilist
5 1 1 1 2 0 0 13-12 6
13
Torpedo
5 0 2 0 2 0 1 10-14 5
14
Amur
5 2 0 0 3 0 0 15-12 4
15
SKA
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
16
HC Sochi
5 2 0 0 3 0 0 9-10 4
17
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 15-18 4
18
Avangard
5 1 0 0 2 1 1 13-18 4
19
Metallurg
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 7-15 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 7-14 3
22
Neftekhimik
5 1 0 0 4 0 0 12-22 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 8-18 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Ak Bars
10 5 1 1 1 1 1 27-18 16
4
Avtomobilist
10 4 2 0 1 1 2 31-22 15
5
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
6
HC Spartak
13 4 0 1 4 4 0 39-38 14
7
Metallurg
12 6 0 0 5 1 0 31-28 13
8
SKA
12 6 0 0 5 0 1 34-32 13
9
Salavat Yulaev
11 5 0 1 4 1 0 33-33 13
10
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
11
HC Dinamo Minsk
12 4 1 1 5 1 0 28-28 13
12
Tractor
9 5 0 0 2 1 1 27-17 12
13
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
14
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
15
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
16
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
HC Dynamo
8 3 1 0 4 0 0 25-22 8
20
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
21
HC Sochi
10 2 0 0 6 0 2 17-31 6
22
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
23
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
11 6 1 2 2 0 0 34-26 18
2
Lokomotiv
11 6 1 1 2 1 0 30-13 17
3
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
4
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
5
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
6
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Severstal
9 3 2 1 2 0 1 19-21 13
11
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
12
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
13
Vityaz
9 3 1 1 4 0 0 31-25 10
14
Avangard
10 3 0 0 4 2 1 25-27 9
15
Barys
9 1 3 0 4 1 0 18-23 9
16
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
17
Torpedo
11 0 2 2 7 0 0 22-33 8
18
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
19
Neftekhimik
8 3 0 0 5 0 0 19-33 6
20
Sibir
10 2 0 0 7 0 1 22-29 5
21
Amur
12 0 1 1 9 0 1 21-49 5
22
Kunlun RS
11 1 0 0 10 0 0 20-42 2
23
HC Dinamo Riga
7 0 0 0 5 1 1 11-27 2