Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Tractor 9 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Severstal — Tractor

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.20
3.85
2.70
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Severstal – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
07.10.22
Severstal
HC Spartak
I
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
CS
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
I
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
PS
24.09.22
Severstal
Barys
V
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
I
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
PS
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
12.09.22
Severstal
SKA
I
09.09.22
Severstal
CSKA
V
06.09.22
Metallurg
Severstal
CO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
I
02.09.22
Tractor
Severstal
V
Tractor
07.10.22
Kunlun RS
Tractor
PO
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Severstal — Tractor

KHL 2022-2023
02.09.22
Tractor
Severstal
KHL 2021-2022
23.12.21
Tractor
Severstal
10.09.21
Severstal
Tractor
1
:
1
2
:
3
S
KHL 2020-2021
15.10.20
Severstal
Tractor
22.09.20
Tractor
Severstal
KHL 2019-2020
17.02.20
Tractor
Severstal
23.12.19
Severstal
Tractor
KHL 2018-2019
16.02.19
Severstal
Tractor
13.02.19
Tractor
Severstal
1
:
1
1
:
2
S
23.10.18
Severstal
Tractor
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 59-24 31
2
HC Dynamo
16 9 1 1 3 0 2 45-27 24
3
Avtomobilist
16 9 2 0 4 1 0 57-45 23
4
Metallurg
15 9 1 0 3 2 0 49-39 22
5
Lokomotiv
16 8 0 1 4 1 2 38-32 21
6
Salavat Yulaev
16 6 0 3 5 2 0 38-29 20
7
HC Spartak
16 8 0 0 5 3 0 29-37 19
8
Torpedo
14 7 1 1 4 1 0 44-32 19
9
CSKA
15 6 2 0 4 2 1 44-40 19
10
Vityaz
15 6 1 1 4 1 2 42-34 19
11
Ak Bars
15 5 3 0 4 3 0 36-32 19
12
Sibir
17 5 1 2 7 1 1 35-35 18
13
Barys
16 6 1 1 7 0 1 37-44 17
14
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
15
Kunlun RS
17 3 2 1 8 1 2 32-47 15
16
Severstal
15 4 1 1 7 0 2 42-43 14
17
Admiral
16 3 1 2 8 1 1 27-37 14
18
Avangard
16 6 0 0 9 0 1 38-50 13
19
Neftekhimik
16 4 1 1 9 1 0 40-55 13
20
Amur
15 3 2 0 8 1 1 26-43 12
21
Tractor
16 3 1 1 10 1 0 35-46 11
22
HC Sochi
15 3 0 0 10 2 0 28-45 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 23-8 10
2
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 17-12 10
3
Salavat Yulaev
5 3 0 1 1 0 0 17-5 8
4
Vityaz
5 3 0 1 1 0 0 19-11 8
5
HC Dynamo
5 2 1 0 0 0 2 16-11 8
6
Kunlun RS
5 1 1 1 0 1 1 16-12 8
7
Lokomotiv
5 3 0 0 1 0 1 13-11 7
8
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 18-16 6
9
Barys
5 2 1 0 2 0 0 13-12 6
10
CSKA
5 2 0 0 1 1 1 14-12 6
11
Avtomobilist
5 1 2 0 2 0 0 15-15 6
12
HC Sochi
5 2 0 0 2 1 0 14-15 5
13
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
14
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-8 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 11-18 4
16
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 8-15 4
17
Ak Bars
5 0 1 0 2 2 0 12-17 4
18
Tractor
5 1 0 0 3 1 0 8-14 3
19
Amur
5 1 0 0 3 1 0 8-17 3
20
Severstal
5 0 0 1 3 0 1 12-17 3
21
Admiral
5 0 0 1 3 0 1 9-19 3
22
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 4 0 0 9-19 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
9 6 1 1 0 0 1 30-12 17
2
Avtomobilist
9 8 0 0 1 0 0 36-20 16
3
Torpedo
8 5 0 1 1 1 0 32-19 13
4
Vityaz
9 4 1 1 2 1 0 26-19 13
5
Kunlun RS
10 2 2 1 2 1 2 24-25 13
6
HC Dynamo
8 6 0 0 2 0 0 26-11 12
7
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
8
Ak Bars
9 2 2 0 2 3 0 19-21 11
9
Barys
7 4 1 0 2 0 0 20-15 10
10
HC Spartak
9 4 0 0 4 1 0 15-25 9
11
Sibir
8 3 0 1 3 0 1 19-17 9
12
Lokomotiv
8 3 0 1 3 0 1 17-17 9
13
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
14
Admiral
8 2 1 1 4 0 0 14-17 8
15
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 22-17 8
16
Salavat Yulaev
7 2 0 2 3 0 0 17-15 8
17
Severstal
7 3 0 0 3 0 1 19-18 7
18
Tractor
9 2 1 0 6 0 0 17-25 6
19
Neftekhimik
7 1 1 1 4 0 0 17-22 6
20
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
21
Amur
7 2 0 0 4 0 1 11-18 5
22
Avangard
3 2 0 0 1 0 0 7-6 4
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
9 7 0 0 2 0 0 27-22 14
2
SKA
7 6 1 0 0 0 0 29-12 14
3
Lokomotiv
8 5 0 0 1 1 1 21-15 12
4
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
5
HC Dynamo
8 3 1 1 1 0 2 19-16 12
6
HC Spartak
7 4 0 0 1 2 0 14-12 10
7
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
8
Sibir
9 2 1 1 4 1 0 16-18 9
9
Ak Bars
6 3 1 0 2 0 0 17-11 8
10
CSKA
7 3 0 0 2 1 1 17-17 8
11
Neftekhimik
9 3 0 0 5 1 0 23-33 7
12
Barys
9 2 0 1 5 0 1 17-29 7
13
HC Dinamo Minsk
7 1 2 0 3 0 1 17-20 7
14
Avtomobilist
7 1 2 0 3 1 0 21-25 7
15
Amur
8 1 2 0 4 1 0 15-25 7
16
Severstal
8 1 1 1 4 0 1 23-25 7
17
Torpedo
6 2 1 0 3 0 0 12-13 6
18
Vityaz
6 2 0 0 2 0 2 16-15 6
19
Admiral
8 1 0 1 4 1 1 13-20 6
20
Tractor
7 1 0 1 4 1 0 18-21 5
21
HC Sochi
7 1 0 0 5 1 0 14-24 3
22
Kunlun RS
7 1 0 0 6 0 0 8-22 2
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 59-24 31
2
HC Dynamo
16 9 1 1 3 0 2 45-27 24
3
Lokomotiv
16 8 0 1 4 1 2 38-32 21
4
HC Spartak
16 8 0 0 5 3 0 29-37 19
5
Torpedo
14 7 1 1 4 1 0 44-32 19
6
CSKA
15 6 2 0 4 2 1 44-40 19
7
Vityaz
15 6 1 1 4 1 2 42-34 19
8
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
9
Kunlun RS
17 3 2 1 8 1 2 32-47 15
10
Severstal
15 4 1 1 7 0 2 42-43 14
11
HC Sochi
15 3 0 0 10 2 0 28-45 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
16 9 2 0 4 1 0 57-45 23
2
Metallurg
15 9 1 0 3 2 0 49-39 22
3
Salavat Yulaev
16 6 0 3 5 2 0 38-29 20
4
Ak Bars
15 5 3 0 4 3 0 36-32 19
5
Sibir
17 5 1 2 7 1 1 35-35 18
6
Barys
16 6 1 1 7 0 1 37-44 17
7
Admiral
16 3 1 2 8 1 1 27-37 14
8
Avangard
16 6 0 0 9 0 1 38-50 13
9
Neftekhimik
16 4 1 1 9 1 0 40-55 13
10
Amur
15 3 2 0 8 1 1 26-43 12
11
Tractor
16 3 1 1 10 1 0 35-46 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
16 12 2 1 0 0 1 59-24 31
2
HC Spartak
16 8 0 0 5 3 0 29-37 19
3
Torpedo
14 7 1 1 4 1 0 44-32 19
4
Vityaz
15 6 1 1 4 1 2 42-34 19
5
HC Sochi
15 3 0 0 10 2 0 28-45 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
16 6 0 3 5 2 0 38-29 20
2
Sibir
17 5 1 2 7 1 1 35-35 18
3
Barys
16 6 1 1 7 0 1 37-44 17
4
Admiral
16 3 1 2 8 1 1 27-37 14
5
Avangard
16 6 0 0 9 0 1 38-50 13
6
Amur
15 3 2 0 8 1 1 26-43 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
16 9 1 1 3 0 2 45-27 24
2
Lokomotiv
16 8 0 1 4 1 2 38-32 21
3
CSKA
15 6 2 0 4 2 1 44-40 19
4
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
5
Severstal
15 4 1 1 7 0 2 42-43 14
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
16 9 2 0 4 1 0 57-45 23
2
Metallurg
15 9 1 0 3 2 0 49-39 22
3
Ak Bars
15 5 3 0 4 3 0 36-32 19
4
Kunlun RS
17 3 2 1 8 1 2 32-47 15
5
Neftekhimik
16 4 1 1 9 1 0 40-55 13
6
Tractor
16 3 1 1 10 1 0 35-46 11

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 9 -21 0 0
Vladislav Podyapolsky
gk. 9 -19 0 0
Nikolai Timashov
df. 14 1 1 2
Robin Press
df. 14 3 10 13
Semen Lugoviak
df. 14 0 4 4
Makar Khabarov
df. 13 0 3 3
Mikhail Tikhonov
df. 11 0 1 1
Nikita Khlystov
df. 11 2 1 3
Pavel Denisov
df. 11 0 1 1
Nikita Makeyev
df. 10 0 1 1
Andrey Churkin
df. 2 0 0 0
Adam Liska
fw. 15 2 4 6
Egor Morozov
fw. 15 2 6 8
Igor Geraskin
fw. 15 2 6 8
Nikita Guslistov
fw. 15 2 5 7
Alexander Petunin
fw. 14 5 3 8
Daniil Vovchenko
fw. 14 7 5 12
Dmitriy Moiseev
fw. 14 3 1 4
Kirill Pilipenko
fw. 14 1 10 11
David Dumbadze
fw. 13 1 1 2
Ilya Ivantsov
fw. 12 0 1 1
Maxim Kolmikov
fw. 11 1 2 3
Ruslan Abrosimov
fw. 9 3 0 3
Alexander Suvorov
fw. 7 4 2 6
Ivan Yemets
fw. 5 1 1 2
Maxim D. Kazakov
fw. 4 1 0 1
Alexander Zhabreev
fw. 3 0 0 0
Ivan Podshivalov
fw. 2 0 1 1
Mikhail Ilyin
fw. 1 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 10 -21 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 4 -11 0 0
Andrew Hammond
gk. 2 -7 0 0
Albert Yarullin
df. 16 1 2 3
Ilya Karpykhin
df. 16 1 3 4
Roman Manuhov
df. 15 0 1 1
Igor Isayev
df. 13 0 4 4
Petr Yasinskiy
df. 12 0 2 2
Artem Blagievskiy
df. 11 1 1 2
Evgeny Kulik
df. 11 0 0 0
Sergey Telegin
df. 9 1 1 2
Adam Almquist
df. 4 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 3 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 16 3 5 8
Anton Burdasov
fw. 16 6 11 17
Kirill Kapustin
fw. 16 2 3 5
Nikita Tertyshny
fw. 16 0 7 7
Pyotr Khokhryakov
fw. 16 1 3 4
Sergei Kalinin
fw. 16 4 3 7
Teemu Pulkkinen
fw. 16 6 4 10
Maxim Shabanov
fw. 15 2 2 4
Andrei Stas
fw. 13 0 0 0
Vladimir А. Tkachyov
fw. 13 6 4 10
Yegor Fateyev
fw. 9 0 0 0
Aleksey Potapov
fw. 7 0 0 0
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 7 0 0 0
Ivan Stezhkin
fw. 6 0 0 0
Marsel Sholokhov
fw. 4 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0
Sergei Shumakov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului