Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:5
Severstal — Avangard Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Avangard

14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: Andris Ansons, Sergey Kulakov Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 1,265 -51 0 0
Rafael Hakimov
gk. 377 -16 0 0
Vladislav Provolnev
df. 469 4 1 5
Vadim Kudako
df. 430 2 1 3
Makar Khabarov
df. 421 1 5 6
Ilya Hohlov
df. 399 4 5 9
Nikita Khlystov
df. 392 1 3 4
Anton Sizov
df. 250 0 1 1
Geoffrey Kinrade
df. 20 0 0 0
Igor Geraskin
fw. 475 3 7 10
Adam Liska
fw. 464 7 0 7
Vladislav Kodola
fw. 418 1 6 7
Sergey Monahov
fw. 394 1 3 4
Bogdan Yakimov
fw. 383 0 5 5
Yuriy Trubachev
fw. 373 3 8 11
Egor Morozov
fw. 347 3 2 5
Dmitriy Markovin
fw. 210 2 4 6
Evgeny Bodrov
fw. 185 1 1 2
German Grachev
fw. 109 1 1 2
Kyle Chipchura
fw. 13 0 0 0
Kirill Kapustin
fw. 12 1 0 1
Maxim Kazakov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Daniil Vovchenko
fw. 442 5 10 15
Andrey Alekseev
fw. 353 3 5 8
Nikita Makeyev
df. 220 0 1 1
Ivan Nikolishin
fw. 198 1 2 3
Egor Yakovlev
fw. 155 1 3 4
Viktor Baldaev
df. 139 1 1 2
Ivan Zaharchuk
fw. 111 0 1 1
Ivan Rogov
df. 56 0 1 1
Sergei Kuptsov
fw. 45 0 0 0
Nikita Kolesnokov
fw. 14 0 0 0
Maxim Nevolin
fw. 13 0 0 0
Vladimir Korolev
fw. 0 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 1,051 -33 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 518 -19 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 598 7 9 16
Ville Pokka
df. 575 0 6 6
Alexei Bondarev
df. 512 0 1 1
Yegor Martynov
df. 359 0 2 2
Cody Franson
df. 210 3 2 5
Roman Manuhov
df. 150 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 541 7 13 20
Taylor Beck
fw. 475 7 12 19
Sven Andrighetto
fw. 471 6 10 16
Sergei Shumakov
fw. 389 7 9 16
Valentin Pyanov
fw. 355 4 0 4
Pavel Dedunov
fw. 352 4 0 4
Rob Klinkhammer
fw. 351 5 5 10
Andrei Stas
fw. 343 0 1 1
Aleksey Potapov
fw. 305 1 1 2
Semyon Koshelev
fw. 280 2 4 6
Sergei Shirokov
fw. 220 2 6 8
Igor Makarov
fw. 143 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Pivtsakin
df. 388 1 2 3
Maxim Chudinov
df. 212 2 2 4
Evgeniy Grachov
fw. 193 3 2 5
Alexey Emelin
df. 23 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 11 0 0 0
Alexander Yaremchuk
fw. 6 0 0 0
Kirill Spicenko
df. 1 0 0 0
Artyom Manukyan
fw. 0 0 0 0
Denis Zernov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4.40
4.00
1.70
1.56
2.38
4.45
4.10
1.71
1.57
2.35
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
06.09.19
Avangard
Severstal
KHL 2018-2019
20.12.18
Avangard
Severstal
06.09.18
Severstal
Avangard
KHL 2017-2018
21.10.17
Severstal
Avangard
24.08.17
Avangard
Severstal
KHL 2016-2017
12.01.17
Severstal
Avangard
0
:
2
20.10.16
Avangard
Severstal
5
:
2
KHL 2015-2016
28.12.15
Avangard
Severstal
4
:
0
01.10.15
Severstal
Avangard
3
:
4
KHL 2014-2015
31.01.15
Avangard
Severstal
2
:
3
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
12.11.19
Severstal
Barys
PO
04.11.19
Severstal
Ak Bars
I
02.11.19
Vityaz
Severstal
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.10.19
Severstal
Jokerit
PO
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
PO
19.10.19
Admiral
Severstal
I
17.10.19
Amur
Severstal
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
CO
12.10.19
Severstal
Metallurg
I
09.10.19
Severstal
HC Spartak
V
06.10.19
Barys
Severstal
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
I
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
V
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
CS
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
V
21.09.19
Severstal
Torpedo
I
18.09.19
Vityaz
Severstal
I
16.09.19
Ak Bars
Severstal
I
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.19
Severstal
Jokerit
I
09.09.19
Severstal
CSKA
I
06.09.19
Avangard
Severstal
V
04.09.19
Metallurg
Severstal
I
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
PO
Avangard
12.11.19
Ak Bars
Avangard
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
V
01.11.19
Avangard
Amur
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
I
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
V
15.10.19
Avangard
SKA
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
V
10.10.19
Avangard
Amur
V
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
PO
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
V
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
PS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
V
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
PO
15.09.19
Torpedo
Avangard
I
10.09.19
HC Spartak
Avangard
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
V
06.09.19
Avangard
Severstal
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
V
01.09.19
CSKA
Avangard
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
5
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
6
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
3
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
4
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
5
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
6
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
3
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
2
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
3
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
4
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
3
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 20 1 0 5 0 1 86-45 43
2
CSKA
27 16 1 2 6 2 0 83-44 40
3
Avangard
27 14 1 1 7 2 2 69-56 36
4
Salavat Yulaev
27 12 3 1 8 0 3 68-55 35
5
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
6
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
7
HC Dynamo
27 13 2 0 9 1 2 73-63 33
8
Barys
26 11 2 1 7 5 0 53-49 33
9
Neftekhimik
29 10 2 3 11 2 1 72-70 33
10
Sibir
25 13 1 0 7 2 2 53-50 32
11
Torpedo
29 9 4 2 12 0 2 81-78 32
12
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
13
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
27 11 2 1 13 0 0 68-69 28
17
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
29 8 2 0 17 1 1 49-74 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
28 4 1 3 14 4 2 53-76 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
2
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 13-5 8
3
Lokomotiv
5 4 0 0 1 0 0 16-10 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
Neftekhimik
5 3 0 1 1 0 0 21-15 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
8
Avangard
5 3 0 0 2 0 0 12-10 6
9
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Salavat Yulaev
5 2 1 0 2 0 0 18-11 6
11
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
12
HC Dynamo
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
13
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
14
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 17-16 5
15
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
16
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
17
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 8-13 4
18
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
19
Barys
5 0 1 0 2 2 0 8-13 4
20
CSKA
5 1 0 0 3 1 0 9-14 3
21
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 11-17 2
23
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
24
Severstal
5 0 0 0 3 1 1 5-14 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
14 12 1 0 1 0 0 44-21 26
2
HC Dynamo
15 8 2 0 3 1 1 43-32 22
3
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
4
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
5
Torpedo
14 6 3 0 4 0 1 38-29 19
6
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
7
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
8
Lokomotiv
16 7 2 0 7 0 0 40-39 18
9
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
10
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
11
CSKA
13 7 1 0 4 1 0 39-26 17
12
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
15 3 0 2 6 3 1 28-39 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Avangard
15 6 1 1 5 2 0 37-28 18
5
Barys
13 6 1 1 3 2 0 25-21 18
6
Salavat Yulaev
14 5 2 1 4 0 2 34-32 18
7
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
8
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
9
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
17 5 2 0 10 0 0 24-38 14
12
Neftekhimik
17 4 1 1 9 2 0 33-44 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
12 4 0 0 5 1 2 21-32 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10