Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
1:5
Severstal — Avangard Meci incheiat 14 noiembrie 2019
Urmatorul meci pentru Severstal
20 noiembrie, 18:30
 
HC Sochi
Severstal
Urmatorul meci pentru Avangard
21 noiembrie, 18:30
 
Avangard
Avtomobilist
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Avangard

14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
14 noiembrie 2019, 18:00 (EET)
0
Arbitru: Andris Ansons, Sergey Kulakov Stadion: Ice Palace (Cherepovets, Russia)
Severstal
1 : 5
Avangard
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Vladislav Podyapolsky
gk. 1,265 -51 0 0
Rafael Hakimov
gk. 377 -16 0 0
Vladislav Provolnev
df. 469 4 1 5
Vadim Kudako
df. 430 2 1 3
Makar Khabarov
df. 421 1 5 6
Ilya Hohlov
df. 399 4 5 9
Nikita Khlystov
df. 392 1 3 4
Anton Sizov
df. 250 0 1 1
Geoffrey Kinrade
df. 20 0 0 0
Igor Geraskin
fw. 475 3 7 10
Adam Liska
fw. 464 7 0 7
Vladislav Kodola
fw. 418 1 6 7
Sergey Monahov
fw. 394 1 3 4
Bogdan Yakimov
fw. 383 0 5 5
Yuriy Trubachev
fw. 373 3 8 11
Egor Morozov
fw. 347 3 2 5
Dmitriy Markovin
fw. 210 2 4 6
Evgeny Bodrov
fw. 185 1 1 2
German Grachev
fw. 109 1 1 2
Kyle Chipchura
fw. 13 0 0 0
Kirill Kapustin
fw. 12 1 0 1
Maxim Kazakov
fw. 0 0 0 0
Nu vor juca
Andrey Alekseev
fw. 353 3 5 8
Nikita Makeyev
df. 220 0 1 1
Viktor Baldaev
df. 139 1 1 2
Ivan Rogov
df. 56 0 1 1
Vladimir Korolev
fw. 0 0 0 0
Daniil Vovchenko
fw. 442 5 10 15
Ivan Nikolishin
fw. 198 1 2 3
Egor Yakovlev
fw. 155 1 3 4
Ivan Zaharchuk
fw. 111 0 1 1
Sergei Kuptsov
fw. 45 0 0 0
Nikita Kolesnokov
fw. 14 0 0 0
Maxim Nevolin
fw. 13 0 0 0
Avangard

Bob Hartley
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Igor Bobkov
gk. 1,051 -33 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 518 -19 0 0
Vyacheslav Voynov
df. 598 7 9 16
Ville Pokka
df. 575 0 6 6
Alexei Bondarev
df. 512 0 1 1
Yegor Martynov
df. 359 0 2 2
Cody Franson
df. 210 3 2 5
Roman Manuhov
df. 150 0 0 0
Kirill Semyonov
fw. 541 7 13 20
Taylor Beck
fw. 475 7 12 19
Sven Andrighetto
fw. 471 6 10 16
Sergei Shumakov
fw. 389 7 9 16
Valentin Pyanov
fw. 355 4 0 4
Pavel Dedunov
fw. 352 4 0 4
Rob Klinkhammer
fw. 351 5 5 10
Andrei Stas
fw. 343 0 1 1
Aleksey Potapov
fw. 305 1 1 2
Semyon Koshelev
fw. 280 2 4 6
Sergei Shirokov
fw. 220 2 6 8
Igor Makarov
fw. 143 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Pivtsakin
df. 388 1 2 3
Maxim Chudinov
df. 212 2 2 4
Evgeniy Grachov
fw. 193 3 2 5
Alexey Emelin
df. 23 0 0 0
Anton Kovalyov
fw. 11 0 0 0
Alexander Yaremchuk
fw. 6 0 0 0
Kirill Spicenko
df. 1 0 0 0
Artyom Manukyan
fw. 0 0 0 0
Denis Zernov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
4,40
4,00
1,70
1,56
2,38
4,45
4,10
1,71
1,57
2,35
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
06.09.19
Avangard
Severstal
KHL 2018-2019
20.12.18
Avangard
Severstal
06.09.18
Severstal
Avangard
KHL 2017-2018
21.10.17
Severstal
Avangard
24.08.17
Avangard
Severstal
KHL 2016-2017
12.01.17
Severstal
Avangard
0
:
2
20.10.16
Avangard
Severstal
5
:
2
KHL 2015-2016
28.12.15
Avangard
Severstal
4
:
0
01.10.15
Severstal
Avangard
3
:
4
KHL 2014-2015
31.01.15
Avangard
Severstal
2
:
3
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
12.11.19
Severstal
Barys
PO
04.11.19
Severstal
Ak Bars
I
02.11.19
Vityaz
Severstal
I
31.10.19
HC Spartak
Severstal
2
:
2
1
:
0
S
PS
28.10.19
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
26.10.19
Severstal
Jokerit
PO
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
PO
19.10.19
Admiral
Severstal
I
17.10.19
Amur
Severstal
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
CO
12.10.19
Severstal
Metallurg
I
09.10.19
Severstal
HC Spartak
V
06.10.19
Barys
Severstal
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
I
02.10.19
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
0
:
1
S
CS
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
V
26.09.19
Severstal
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
0
S
CS
23.09.19
Severstal
HC Dinamo Riga
V
21.09.19
Severstal
Torpedo
I
18.09.19
Vityaz
Severstal
I
16.09.19
Ak Bars
Severstal
I
14.09.19
Severstal
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
CS
11.09.19
Severstal
Jokerit
I
09.09.19
Severstal
CSKA
I
06.09.19
Avangard
Severstal
V
04.09.19
Metallurg
Severstal
I
02.09.19
Avtomobilist
Severstal
PO
Avangard
12.11.19
Ak Bars
Avangard
I
03.11.19
Avangard
HC Dynamo
V
01.11.19
Avangard
Amur
V
29.10.19
HC Dynamo
Avangard
I
27.10.19
Avangard
CSKA
1
:
1
0
:
1
S
PS
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
I
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
CS
20.10.19
Metallurg
Avangard
I
18.10.19
Avtomobilist
Avangard
V
15.10.19
Avangard
SKA
V
12.10.19
Avangard
HC Dinamo Riga
V
10.10.19
Avangard
Amur
V
06.10.19
Lokomotiv
Avangard
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
PO
02.10.19
HC Dinamo Riga
Avangard
V
30.09.19
Avangard
Metallurg
V
28.09.19
Avangard
HC Spartak
3
:
3
0
:
1
S
PS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
V
17.09.19
Avtomobilist
Avangard
PO
15.09.19
Torpedo
Avangard
I
10.09.19
HC Spartak
Avangard
CO
08.09.19
Avangard
Torpedo
V
06.09.19
Avangard
Severstal
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
V
01.09.19
CSKA
Avangard
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
10
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
11
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
10
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
6
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
26 11 1 3 6 2 3 63-53 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Avtomobilist
25 8 4 1 10 2 0 62-65 28
17
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
18
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
19
HC Sochi
26 8 1 0 12 4 1 52-67 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
HC Dinamo Minsk
26 5 2 1 12 3 3 64-87 22
23
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-9 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Avtomobilist
5 2 1 0 2 0 0 14-13 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
13
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
14
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
15
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
17
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 2 1 0 14-24 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
19
Vityaz
5 1 0 0 2 0 2 12-16 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
Avtomobilist
14 5 3 1 5 0 0 39-36 18
9
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
10
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
11
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
12
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
13
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
14
HC Dinamo Minsk
14 4 2 1 5 1 1 36-38 16
15
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
16
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
12 6 0 0 4 2 0 28-28 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
11 2 0 0 6 2 1 15-26 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan
KHL
Runda 10