Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Severstal — Amur 11 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Severstal – Amur

Ultimele meciuri de la turneu

Severstal
03.02.23
Severstal
Lokomotiv
V
31.01.23
Severstal
Metallurg
V
29.01.23
CSKA
Severstal
V
27.01.23
Salavat Yulaev
Severstal
I
25.01.23
Barys
Severstal
0
:
0
1
:
3
S
CS
22.01.23
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
19.01.23
Severstal
SKA
1
:
1
0
:
2
S
PS
17.01.23
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
15.01.23
CSKA
Severstal
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
I
10.01.23
Severstal
Torpedo
4
:
4
2
:
1
S
CS
08.01.23
Severstal
Kunlun RS
V
06.01.23
Neftekhimik
Severstal
I
04.01.23
Ak Bars
Severstal
PO
30.12.22
Severstal
Torpedo
V
28.12.22
Severstal
HC Spartak
CO
26.12.22
Severstal
Vityaz
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
21.12.22
Severstal
HC Sochi
CO
19.12.22
Torpedo
Severstal
PO
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
03.12.22
Vityaz
Severstal
I
01.12.22
SKA
Severstal
PO
28.11.22
Severstal
Sibir
I
26.11.22
Severstal
Avangard
I
24.11.22
Severstal
Vityaz
V
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
I
18.11.22
Torpedo
Severstal
PO
16.11.22
HC Spartak
Severstal
I
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
CO
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
PO
04.11.22
Severstal
HC Sochi
4
:
4
1
:
0
S
CS
29.10.22
Sibir
Severstal
I
27.10.22
Amur
Severstal
I
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
23.10.22
Avangard
Severstal
I
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
PO
16.10.22
HC Sochi
Severstal
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
V
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
PS
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
CS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
I
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
CS
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
I
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
PS
24.09.22
Severstal
Barys
V
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
I
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
PS
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
12.09.22
Severstal
SKA
I
09.09.22
Severstal
CSKA
V
06.09.22
Metallurg
Severstal
CO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
I
02.09.22
Tractor
Severstal
V
Amur
04.02.23
Amur
Avangard
V
03.02.23
Amur
Avangard
2
:
2
3
:
2
S
CS
01.02.23
Amur
Sibir
V
30.01.23
Amur
Sibir
PO
27.01.23
CSKA
Amur
I
25.01.23
Neftekhimik
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
23.01.23
Sibir
Amur
V
21.01.23
Admiral
Amur
V
18.01.23
Amur
Admiral
V
15.01.23
SKA
Amur
I
13.01.23
HC Dinamo Minsk
Amur
1
:
1
1
:
2
S
CS
11.01.23
Neftekhimik
Amur
I
06.01.23
Amur
Barys
V
05.01.23
Amur
Barys
3
:
3
2
:
1
S
CS
03.01.23
Amur
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
V
29.12.22
Admiral
Amur
I
27.12.22
Amur
Admiral
I
23.12.22
Avangard
Amur
I
21.12.22
Salavat Yulaev
Amur
V
19.12.22
Metallurg
Amur
I
08.12.22
Amur
Admiral
I
07.12.22
Amur
Admiral
CO
05.12.22
Admiral
Amur
V
02.12.22
Amur
Torpedo
V
30.11.22
Amur
Neftekhimik
V
28.11.22
Amur
Neftekhimik
PO
23.11.22
Sibir
Amur
I
21.11.22
Tractor
Amur
I
19.11.22
Barys
Amur
V
16.11.22
Amur
Tractor
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Amur
Tractor
V
10.11.22
Amur
SKA
CO
08.11.22
Amur
HC Dynamo
V
03.11.22
Avtomobilist
Amur
I
01.11.22
Salavat Yulaev
Amur
1
:
1
0
:
1
S
CS
30.10.22
Tractor
Amur
I
27.10.22
Amur
Severstal
V
23.10.22
Amur
HC Spartak
PO
20.10.22
Amur
Vityaz
V
17.10.22
Avtomobilist
Amur
I
15.10.22
Barys
Amur
I
13.10.22
Avangard
Amur
I
10.10.22
Amur
CSKA
2
:
2
0
:
2
S
PS
08.10.22
Amur
Lokomotiv
I
06.10.22
Amur
HC Sochi
V
01.10.22
Ak Bars
Amur
PO
29.09.22
HC Dynamo
Amur
I
27.09.22
Vityaz
Amur
I
25.09.22
HC Sochi
Amur
CO
21.09.22
Amur
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
2
S
PS
19.09.22
Amur
Salavat Yulaev
I
17.09.22
Amur
Metallurg
I
15.09.22
Amur
Metallurg
I
13.09.22
Amur
Kunlun RS
V
08.09.22
Metallurg
Amur
CO
06.09.22
Torpedo
Amur
I
04.09.22
Kunlun RS
Amur
V
02.09.22
HC Spartak
Amur
I

Meciurile head-to-head: Severstal — Amur

KHL 2022-2023
27.10.22
Amur
Severstal
KHL 2021-2022
04.12.21
Severstal
Amur
15.09.21
Amur
Severstal
KHL 2020-2021
08.10.20
Amur
Severstal
03.09.20
Severstal
Amur
KHL 2019-2020
05.01.20
Severstal
Amur
17.10.19
Amur
Severstal
KHL 2018-2019
04.02.19
Severstal
Amur
13.01.19
Amur
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
KHL 2017-2018
26.12.17
Amur
Severstal
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
7
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
8
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
9
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
10
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
11
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
12
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
13
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
14
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
15
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
16
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
17
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
18
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
19
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
20
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
21
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
22
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Vityaz
5 4 0 1 0 0 0 15-4 10
2
Torpedo
5 3 0 2 0 0 0 17-6 10
3
Ak Bars
5 3 1 0 1 0 0 20-11 8
4
Severstal
5 3 0 1 1 0 0 13-6 8
5
HC Dinamo Minsk
5 3 0 0 1 0 1 16-11 7
6
CSKA
5 3 0 0 1 1 0 20-17 7
7
Neftekhimik
5 2 1 0 1 1 0 11-10 7
8
Amur
5 2 0 1 1 1 0 11-9 7
9
Sibir
5 0 2 1 1 1 0 11-12 7
10
Admiral
5 0 2 0 0 1 2 12-13 7
11
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 7-5 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 12-13 6
13
Avangard
5 0 1 1 1 1 1 11-12 6
14
SKA
5 2 0 0 2 0 1 12-10 5
15
Avtomobilist
5 2 0 0 2 1 0 9-9 5
16
Tractor
5 2 0 0 2 1 0 9-15 5
17
Barys
5 1 1 0 2 1 0 14-15 5
18
HC Dynamo
5 1 1 0 2 1 0 9-11 5
19
Metallurg
5 0 1 0 2 1 1 9-15 4
20
HC Spartak
5 0 1 0 3 1 0 11-17 3
21
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 7-19 2
22
Kunlun RS
5 0 1 0 4 0 0 11-22 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
31 22 3 1 2 1 2 107-54 55
2
Torpedo
30 18 4 1 6 1 0 103-70 47
3
CSKA
31 17 4 0 7 2 1 105-76 45
4
Ak Bars
31 13 5 2 7 4 0 85-64 44
5
Lokomotiv
31 19 0 1 8 1 2 69-48 43
6
Metallurg
29 14 3 1 5 3 3 82-64 42
7
HC Dynamo
30 14 2 3 7 1 3 85-63 42
8
Avtomobilist
29 17 2 1 8 0 1 91-66 41
9
Sibir
29 13 3 3 8 0 2 86-69 40
10
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
11
Salavat Yulaev
30 11 4 2 8 1 4 79-63 39
12
Vityaz
30 11 3 4 9 2 1 82-74 39
13
Amur
29 12 2 2 7 3 3 68-63 38
14
Severstal
29 11 2 3 8 3 2 85-73 37
15
Neftekhimik
28 12 4 1 9 0 2 69-69 36
16
HC Dinamo Minsk
31 11 2 1 10 3 4 87-96 35
17
Admiral
29 10 3 3 10 0 3 57-56 35
18
Barys
31 12 1 2 14 1 1 70-78 32
19
Tractor
30 11 2 1 12 4 0 67-81 32
20
Kunlun RS
33 8 3 1 17 1 3 77-107 28
21
HC Spartak
29 8 2 1 15 2 1 60-86 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
Lokomotiv
30 13 2 1 9 4 1 76-63 37
3
Sibir
31 7 5 5 11 3 0 70-69 37
4
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
5
Torpedo
29 11 2 3 10 2 1 74-65 35
6
HC Dynamo
29 11 2 2 9 3 2 66-62 35
7
Avangard
33 12 0 3 15 1 2 84-90 33
8
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
9
Ak Bars
29 8 4 2 10 3 2 74-76 33
10
Avtomobilist
29 8 4 0 9 5 3 72-81 32
11
Admiral
30 8 1 4 11 4 2 57-64 32
12
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
13
Metallurg
30 12 1 0 13 3 1 78-84 30
14
Salavat Yulaev
29 12 0 1 12 2 2 70-68 30
15
Barys
31 8 2 1 15 2 3 67-91 27
16
Tractor
30 8 0 3 14 3 2 71-90 27
17
HC Dinamo Minsk
29 7 2 1 13 4 2 66-81 26
18
Neftekhimik
32 9 2 0 18 3 0 78-107 25
19
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
20
Severstal
30 5 2 2 14 4 3 69-91 25
21
Kunlun RS
27 6 0 2 18 0 1 61-81 17
22
HC Sochi
30 2 1 0 22 4 1 59-121 11
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
4
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
5
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
6
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
7
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
8
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
9
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
10
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45
11
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
3
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
4
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
5
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
6
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
7
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
8
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
9
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
10
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
11
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
60 35 5 4 11 3 2 208-128 93
2
Torpedo
59 29 6 4 16 3 1 177-135 82
3
Vityaz
59 22 5 4 20 3 5 150-144 70
4
HC Spartak
59 18 3 4 26 6 2 135-163 58
5
HC Sochi
58 5 2 0 42 7 2 112-219 23
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
60 20 8 8 19 3 2 156-138 77
2
Avangard
59 24 5 4 20 3 3 161-140 72
3
Salavat Yulaev
59 23 4 3 20 3 6 149-131 69
4
Admiral
59 18 4 7 21 4 5 114-120 67
5
Amur
59 19 4 5 24 4 3 124-140 63
6
Barys
62 20 3 3 29 3 4 137-169 59
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
59 31 5 1 15 4 3 181-138 81
2
Lokomotiv
61 32 2 2 17 5 3 145-111 80
3
HC Dynamo
59 25 4 5 16 4 5 151-125 77
4
Severstal
59 16 4 5 22 7 5 154-164 62
5
HC Dinamo Minsk
60 18 4 2 23 7 6 153-177 61
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
60 21 9 4 17 7 2 159-140 77
2
Avtomobilist
58 25 6 1 17 5 4 163-147 73
3
Metallurg
59 26 4 1 18 6 4 160-148 72
4
Neftekhimik
60 21 6 1 27 3 2 147-176 61
5
Tractor
60 19 2 4 26 7 2 138-171 59
6
Kunlun RS
60 14 3 3 35 1 4 138-188 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 30 -60 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 17 -46 0 0
Timofey Korolev
gk. 3 -6 0 0
Robin Press
df. 58 11 29 40
Pavel Denisov
df. 50 3 7 10
Makar Khabarov
df. 49 2 7 9
Nikolai Timashov
df. 49 4 5 9
Semen Lugoviak
df. 41 0 6 6
Mikhail Tikhonov
df. 40 2 2 4
Nikita Makeyev
df. 39 0 2 2
Andrey Churkin
df. 35 1 4 5
Daniil Pylenkov
df. 22 3 11 14
Nikita Sedov
df. 12 0 0 0
Igor Geraskin
fw. 58 11 21 32
Adam Liska
fw. 57 9 13 22
Kirill Pilipenko
fw. 57 10 24 34
Daniil Vovchenko
fw. 56 17 13 30
Ilya Ivantsov
fw. 55 1 13 14
David Dumbadze
fw. 54 7 9 16
Alexander Petunin
fw. 52 16 10 26
Ruslan Abrosimov
fw. 51 9 12 21
Dmitriy Moiseev
fw. 48 9 4 13
Nikita Guslistov
fw. 45 2 11 13
Alexander Suvorov
fw. 39 12 9 21
Egor Morozov
fw. 39 5 13 18
Maxim Kolmikov
fw. 30 3 5 8
Nikita Rozhkov
fw. 23 5 4 9
Alexander Zhabreev
fw. 20 1 1 2
Maxim D. Kazakov
fw. 15 2 0 2
Mikhail Ilyin
fw. 15 0 1 1
Ivan Podshivalov
fw. 14 1 1 2
Amur

Vadim Epanchincev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Alikin
gk. 38 -71 1 1
Janis Kalnins
gk. 26 -56 0 0
Dmitry Lozebnikov
gk. 1 -1 0 0
Gleb Koryagin
df. 57 3 6 9
Viktor Baldaev
df. 50 1 5 6
Cam Lee
df. 47 7 11 18
Artem Alyaev
df. 45 2 10 12
Ruslan Pedan
df. 44 0 7 7
Rafael Batyrshin
df. 35 0 1 1
Yelisei Minayev
df. 27 0 2 2
Pavel Turbin
df. 23 0 1 1
Yakov Rylov
df. 18 2 0 2
Evgeny Kulik
df. 16 0 0 0
Alexander Gopienko
df. 3 0 0 0
Alexander P. Sharov
fw. 59 7 11 18
Pavel Makhanovsky
fw. 59 5 2 7
Ivan Nikolishin
fw. 58 14 21 35
Yaroslav Likhachev
fw. 51 15 10 25
Sergei Dubakin
fw. 48 12 12 24
Vladislav Barulin
fw. 48 6 5 11
Sergei Lapin
fw. 47 4 3 7
Nikita Grebenkin
fw. 40 9 14 23
Artur Gizdatullin
fw. 37 5 5 10
Vyacheslav Gretsky
fw. 34 2 2 4
Jan Drozg
fw. 32 6 11 17
Igor Rudenkov
fw. 29 4 4 8
Denis Vikharev
fw. 25 3 7 10
Stanislav Bocharov
fw. 25 5 7 12
Ignat Korotkikh
fw. 18 1 2 3
Aksiantsiuk Yauheni
fw. 16 1 1 2
Andrew Calof
fw. 16 1 1 2
Kirill Slepets
fw. 16 0 3 3
Alexander Kuznetsov
fw. 7 0 1 1
Yegor Maklozyan
fw. 3 0 1 1

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului