Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:0
Salavat Yulaev — HC Sochi Meci incheiat 17 februarie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
19 octombrie, 19:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Salavat Yulaev — HC Sochi

17 februarie 2020, 17:00 (EET)
17 februarie 2020, 17:00 (EET)
Arbitru: , Viktor Spirin Stadion: Ufa Arena (Ufa, Russia)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Salavat Yulaev

Nikolai Tsulygin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juha Metsola
gk. 2,754 -97 0 0
Andrei Kareyev
gk. 749 -28 0 0
Philip Larsen
df. 1,187 9 22 31
Mikhail Pashnin
df. 916 2 7 9
Zakhar Arzamastsev
df. 783 4 6 10
Grigory Panin
df. 775 1 4 5
Evgeny Lisovets
df. 467 1 3 4
Aleksey Semenov
df. 395 1 3 4
Shakir Muhamadullin
df. 68 0 1 1
Linus Omark
fw. 1,146 11 40 51
Nikita Soshnikov
fw. 1,078 27 21 48
Teemu Hartikainen
fw. 1,070 21 14 35
Sakari Manninen
fw. 1,004 7 21 28
Alexander Burmistrov
fw. 885 6 10 16
Aleksandr Kadeykin
fw. 786 10 16 26
Vladimir Zharkov
fw. 739 4 9 13
Dmitry Kugryshev
fw. 726 15 19 34
Vladislav Kartaev
fw. 529 6 2 8
Vyacheslav Solodukhin
fw. 392 1 1 2
Eduard Gimatov
fw. 332 4 2 6
Ilya Krikunov
fw. 90 2 2 4
Danil Alalykin
fw. 12 1 0 1
Nu vor juca
Artem Sergeev
df. 1,005 1 7 8
Pavel Koledov
df. 857 2 5 7
Pyotr Khokhryakov
fw. 682 3 5 8
Maxim Mayorov
fw. 447 3 2 5
Stanislav Gareyev
df. 253 1 0 1
Rodion Amirov
fw. 207 0 2 2
Ilya Baranov
fw. 148 1 3 4
Alexei Kruchinin
fw. 119 1 1 2
Danil Bashkirov
fw. 65 0 1 1
Gleb Kuzmin
fw. 33 0 0 0
Artem Pimenov
fw. 24 0 0 0
Alexsandr Pashin
fw. 4 0 0 0
HC Sochi

Alexander Andriyevsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Nalimov
gk. 1,332 -56 0 0
Ilya Proskuryakov
gk. 658 -25 1 1
Morgan Ellis
df. 1,170 1 15 16
Simon Bertilsson
df. 1,066 2 10 12
Yuriy Aleksandrov
df. 1,053 5 14 19
Oleg Pogorishny
df. 807 2 7 9
David Rundblad
df. 331 1 7 8
Mikhail Gordeev
df. 238 1 1 2
Konstantin Klimontov
df. 150 0 1 1
Shon Kollinz
fw. 977 7 13 20
Sergei Shmelyov
fw. 885 13 12 25
Dmitriy Lugin
fw. 842 6 8 14
Malte Stremvall
fw. 800 20 18 38
Nikita Tochitskiy
fw. 686 9 9 18
Denis Mosalev
fw. 663 6 7 13
Dmitry Arkhipov
fw. 662 4 5 9
Andrei Altybarmakyan
fw. 617 6 11 17
Artem Tomilin
fw. 564 5 3 8
Stepan Starkov
fw. 376 4 3 7
Vladislav Kaletnik
fw. 335 2 4 6
Nikita Vyglazov
fw. 281 1 1 2
Vyacheslav Leshchenko
fw. 177 1 0 1
Nu vor juca
Dmitriy Shikin
gk. 1,451 -63 1 1
Robert Rosen
fw. 952 10 14 24
Alexei Petrov
df. 723 1 6 7
Kirill Vorobiev
df. 559 0 3 3
Pavel Makarenko
fw. 252 1 1 2
Roman Abrosimov
df. 179 0 2 2
Alexander Rybakov
fw. 158 0 0 0
Damir Rakhimullin
fw. 156 2 1 3
Kirill Kozhevnikov
fw. 2 0 0 0
Nikita Shitov
df. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.68
4.35
4.20
1.98
1.79
1.67
4.33
4.20
1.98
1.77
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2019-2020
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2018-2019
11.01.19
Salavat Yulaev
HC Sochi
18.12.18
HC Sochi
Salavat Yulaev
KHL 2017-2018
27.02.18
Salavat Yulaev
HC Sochi
20.12.17
HC Sochi
Salavat Yulaev
19.11.17
HC Sochi
Salavat Yulaev
31.08.17
Salavat Yulaev
HC Sochi
KHL 2016-2017
19.11.16
HC Sochi
Salavat Yulaev
3
:
3
2
:
1
S
20.09.16
Salavat Yulaev
HC Sochi
1
:
3
KHL 2015-2016
21.01.16
Salavat Yulaev
HC Sochi
0
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Salavat Yulaev
15.02.20
Salavat Yulaev
SKA
PO
13.02.20
Salavat Yulaev
HC Spartak
I
11.02.20
Salavat Yulaev
Admiral
V
02.02.20
Admiral
Salavat Yulaev
3
:
3
1
:
0
S
PS
31.01.20
Admiral
Salavat Yulaev
V
29.01.20
Amur
Salavat Yulaev
0
:
0
1
:
0
S
PS
28.01.20
Amur
Salavat Yulaev
I
25.01.20
Salavat Yulaev
Barys
V
23.01.20
Ak Bars
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
21.01.20
Salavat Yulaev
Admiral
V
16.01.20
Avtomobilist
Salavat Yulaev
I
14.01.20
Barys
Salavat Yulaev
I
12.01.20
Salavat Yulaev
HC Dinamo Riga
V
10.01.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
I
08.01.20
Salavat Yulaev
Lokomotiv
PO
06.01.20
Salavat Yulaev
CSKA
V
23.12.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
CO
21.12.19
Avangard
Salavat Yulaev
I
19.12.19
Ak Bars
Salavat Yulaev
I
17.12.19
Salavat Yulaev
Sibir
I
08.12.19
Neftekhimik
Salavat Yulaev
V
05.12.19
Salavat Yulaev
Metallurg
1
:
1
0
:
1
S
PS
03.12.19
Salavat Yulaev
Tractor
V
02.12.19
Salavat Yulaev
Jokerit
I
30.11.19
Metallurg
Salavat Yulaev
I
28.11.19
Tractor
Salavat Yulaev
I
24.11.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
3
:
3
0
:
1
S
PS
22.11.19
Salavat Yulaev
Amur
V
20.11.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
18.11.19
Avangard
Salavat Yulaev
I
16.11.19
Lokomotiv
Salavat Yulaev
I
14.11.19
CSKA
Salavat Yulaev
V
12.11.19
HC Dinamo Riga
Salavat Yulaev
CO
03.11.19
Salavat Yulaev
HC Dinamo Minsk
V
31.10.19
HC Dynamo
Salavat Yulaev
I
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
I
27.10.19
HC Dinamo Minsk
Salavat Yulaev
CO
24.10.19
Salavat Yulaev
Vityaz
CO
22.10.19
Salavat Yulaev
Avangard
1
:
1
0
:
1
S
PS
19.10.19
Salavat Yulaev
Ak Bars
V
15.10.19
Vityaz
Salavat Yulaev
V
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
PS
11.10.19
Torpedo
Salavat Yulaev
1
:
1
0
:
1
S
CS
09.10.19
Salavat Yulaev
Barys
I
07.10.19
Salavat Yulaev
Metallurg
I
04.10.19
Salavat Yulaev
Severstal
V
01.10.19
Salavat Yulaev
Torpedo
V
28.09.19
Severstal
Salavat Yulaev
I
26.09.19
SKA
Salavat Yulaev
I
24.09.19
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
21.09.19
Salavat Yulaev
Neftekhimik
V
19.09.19
Salavat Yulaev
Avangard
I
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
V
14.09.19
Salavat Yulaev
Amur
V
12.09.19
Salavat Yulaev
Avtomobilist
I
07.09.19
Sibir
Salavat Yulaev
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
PS
HC Sochi
15.02.20
Barys
HC Sochi
I
13.02.20
Sibir
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
11.02.20
Vityaz
HC Sochi
PO
01.02.20
HC Sochi
Vityaz
V
30.01.20
HC Sochi
Severstal
V
27.01.20
HC Sochi
Lokomotiv
I
23.01.20
Avangard
HC Sochi
I
21.01.20
HC Dinamo Riga
HC Sochi
CO
16.01.20
CSKA
HC Sochi
I
14.01.20
Torpedo
HC Sochi
PO
12.01.20
Tractor
HC Sochi
2
:
2
0
:
1
S
CS
10.01.20
HC Sochi
HC Spartak
1
:
1
1
:
0
S
CS
07.01.20
HC Sochi
Tractor
I
04.01.20
HC Sochi
CSKA
I
29.12.19
HC Sochi
HC Spartak
CO
28.12.19
HC Sochi
Jokerit
CO
25.12.19
Severstal
HC Sochi
I
22.12.19
HC Dynamo
HC Sochi
I
20.12.19
HC Spartak
HC Sochi
PO
18.12.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
V
07.12.19
HC Sochi
Barys
I
05.12.19
HC Sochi
Avtomobilist
1
:
1
1
:
0
S
CS
03.12.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
01.12.19
Neftekhimik
HC Sochi
I
29.11.19
Ak Bars
HC Sochi
V
27.11.19
SKA
HC Sochi
I
24.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
PO
22.11.19
HC Sochi
Lokomotiv
I
20.11.19
HC Sochi
Severstal
V
17.11.19
HC Dinamo Riga
HC Sochi
V
15.11.19
Metallurg
HC Sochi
I
13.11.19
Avtomobilist
HC Sochi
I
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
V
01.11.19
HC Sochi
HC Dinamo Riga
V
29.10.19
HC Sochi
Salavat Yulaev
V
25.10.19
Admiral
HC Sochi
V
23.10.19
Amur
HC Sochi
I
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
I
18.10.19
HC Sochi
Sibir
I
16.10.19
HC Sochi
Metallurg
PO
13.10.19
HC Sochi
CSKA
I
10.10.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
PO
06.10.19
HC Sochi
Amur
I
04.10.19
HC Sochi
Avangard
CO
01.10.19
HC Dinamo Minsk
HC Sochi
PO
29.09.19
Torpedo
HC Sochi
I
26.09.19
HC Sochi
HC Dynamo
I
21.09.19
HC Sochi
Admiral
PO
19.09.19
HC Sochi
Torpedo
V
17.09.19
HC Sochi
SKA
I
14.09.19
HC Spartak
HC Sochi
V
12.09.19
Vityaz
HC Sochi
2
:
2
2
:
1
S
PS
10.09.19
Lokomotiv
HC Sochi
I
07.09.19
HC Sochi
Ak Bars
I
06.09.19
HC Sochi
HC Dinamo Minsk
V
04.09.19
HC Sochi
Neftekhimik
V

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
3
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
4
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
5
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
6
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
7
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
8
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
9
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
10
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
11
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
12
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
3
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
4
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
5
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
6
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
7
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
8
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
9
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
10
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
11
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
12
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
2
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
3
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
4
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
5
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
6
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
2
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
3
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
4
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
5
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
6
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
3
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
4
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
5
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
6
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
2
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
3
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
4
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
5
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
6
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
58 37 3 2 12 3 1 183-93 88
2
Ak Bars
57 35 2 4 11 1 4 162-103 87
3
SKA
58 27 8 5 13 3 2 160-114 85
4
Avangard
58 30 1 6 13 6 2 157-108 82
5
Jokerit
58 27 8 1 14 4 4 175-154 80
6
Barys
58 29 6 1 15 7 0 150-128 79
7
HC Dynamo
57 29 5 1 15 3 4 172-129 77
8
HC Spartak
58 24 4 4 18 6 2 160-133 72
9
Avtomobilist
58 21 8 3 18 5 3 157-146 72
10
Sibir
57 25 2 4 20 2 4 128-132 68
11
Lokomotiv
58 22 4 5 23 3 1 155-142 66
12
Salavat Yulaev
58 22 4 1 21 2 8 146-138 64
13
Vityaz
57 19 3 4 22 3 6 126-148 61
14
Kunlun RS
60 20 3 3 26 3 5 137-154 60
15
Metallurg
57 18 3 5 23 4 4 130-135 60
16
Torpedo
58 20 5 2 27 1 3 157-160 58
17
Neftekhimik
57 19 2 4 24 4 4 144-146 58
18
Amur
57 18 1 5 25 3 5 119-129 56
19
HC Sochi
57 15 4 4 25 8 1 118-151 55
20
Admiral
57 15 4 6 28 3 1 120-159 54
21
Severstal
58 12 3 5 28 7 3 114-164 50
22
Tractor
57 17 3 2 30 2 3 117-153 49
23
HC Dinamo Minsk
57 10 2 1 33 6 5 122-207 37
24
HC Dinamo Riga
57 9 5 0 36 4 3 94-177 35
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Barys
5 5 0 0 0 0 0 16-10 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 24-10 10
3
SKA
5 3 2 0 0 0 0 13-8 10
4
Ak Bars
5 4 0 0 0 0 1 14-6 9
5
Neftekhimik
5 4 0 0 1 0 0 21-8 8
6
Amur
5 3 0 1 1 0 0 19-11 8
7
Jokerit
5 3 0 0 1 0 1 14-16 7
8
HC Sochi
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Sibir
5 2 0 1 1 0 1 11-12 7
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 16-8 6
11
Salavat Yulaev
5 2 0 0 1 1 1 18-17 6
12
Avangard
5 1 0 1 1 2 0 11-10 6
13
Avtomobilist
5 2 0 0 2 0 1 16-17 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 13-12 4
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-13 4
16
Tractor
5 1 0 1 3 0 0 10-14 4
17
Metallurg
5 0 1 1 3 0 0 10-15 4
18
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 0 3 1 0 14-20 3
20
Vityaz
5 0 1 0 3 0 1 13-19 3
21
Torpedo
5 1 0 0 4 0 0 10-17 2
22
Severstal
5 1 0 0 4 0 0 6-18 2
23
Admiral
5 0 0 1 4 0 0 7-21 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 4 1 0 10-17 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
27 19 2 2 4 0 0 77-41 46
2
HC Dynamo
29 18 2 0 5 2 2 88-55 44
3
SKA
29 14 4 2 6 1 2 83-55 43
4
Avangard
28 18 0 1 6 1 2 79-53 41
5
CSKA
28 16 2 0 7 2 1 82-52 39
6
Salavat Yulaev
30 15 2 0 8 2 3 86-63 39
7
Neftekhimik
30 14 1 3 9 0 3 96-77 39
8
Jokerit
29 14 2 1 8 1 3 89-80 38
9
Avtomobilist
30 13 4 1 10 2 0 91-79 38
10
Metallurg
28 12 2 3 7 3 1 72-58 38
11
Vityaz
29 10 3 3 7 1 5 71-66 38
12
Lokomotiv
30 15 2 1 11 1 0 81-64 37
13
Barys
29 13 3 0 8 5 0 74-74 37
14
Sibir
29 14 1 2 10 1 1 65-60 36
15
Kunlun RS
30 11 3 2 10 2 2 73-73 36
16
HC Spartak
29 13 1 2 10 2 1 83-68 35
17
Amur
27 13 0 2 7 1 4 60-52 35
18
Torpedo
30 12 4 0 11 1 2 81-73 35
19
HC Sochi
29 10 3 2 11 3 0 70-78 33
20
Admiral
28 9 0 4 12 2 1 64-75 29
21
Severstal
28 8 1 2 10 5 2 56-70 29
22
HC Dinamo Minsk
28 6 2 1 13 3 3 63-90 24
23
Tractor
27 7 1 1 14 1 3 59-77 22
24
HC Dinamo Riga
30 6 2 0 16 4 2 50-77 22
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
30 21 1 2 5 1 0 101-41 49
2
Barys
29 16 3 1 7 2 0 76-54 42
3
Jokerit
29 13 6 0 6 3 1 86-74 42
4
SKA
29 13 4 3 7 2 0 77-59 42
5
Ak Bars
30 16 0 2 7 1 4 85-62 41
6
Avangard
30 12 1 5 7 5 0 78-55 41
7
HC Spartak
29 11 3 2 8 4 1 77-65 37
8
Avtomobilist
28 8 4 2 8 3 3 66-67 34
9
HC Dynamo
28 11 3 1 10 1 2 84-74 33
10
Sibir
28 11 1 2 10 1 3 63-72 32
11
Lokomotiv
28 7 2 4 12 2 1 74-78 29
12
Tractor
30 10 2 1 16 1 0 58-76 27
13
Salavat Yulaev
28 7 2 1 13 0 5 60-75 25
14
Admiral
29 6 4 2 16 1 0 56-84 25
15
Kunlun RS
30 9 0 1 16 1 3 64-81 24
16
Vityaz
28 9 0 1 15 2 1 55-82 23
17
Torpedo
28 8 1 2 16 0 1 76-87 23
18
Metallurg
29 6 1 2 16 1 3 58-77 22
19
HC Sochi
28 5 1 2 14 5 1 48-73 22
20
Amur
30 5 1 3 18 2 1 59-77 21
21
Severstal
30 4 2 3 18 2 1 58-94 21
22
Neftekhimik
27 5 1 1 15 4 1 48-69 19
23
HC Dinamo Minsk
29 4 0 0 20 3 2 59-117 13
24
HC Dinamo Riga
27 3 3 0 20 0 1 44-100 13
KHL
Week 22