Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Torpedo

27 februarie 2021, 16:00 (EET)
27 februarie 2021, 16:00 (EET)
Stadion: Neftekhim Arena (Nizhnekamsk, Russia)
Meciurile urmatoare
In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare

Unde sa pariezi

Bonus:1000 RON
Bonus:1000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Ivannikov
gk. 1,615 -93 0 0
Fyodor Korotayev
gk. 188 -13 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0
Alexei Volgin
df. 967 7 12 19
Otso Rantakari
df. 863 4 7 11
Alexander Osipov
df. 854 3 7 10
Alexander Bryntsev
df. 788 2 6 8
Mikhail Sidorov
df. 410 1 3 4
Kirill Vorobiev
df. 390 3 0 3
Roman Abrosimov
df. 384 2 2 4
Gleb Semyonov
df. 295 0 2 2
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Bulat Motygullin
df. 159 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 778 12 11 23
Libor Hudacek
fw. 708 16 19 35
Ildar Shiksatdarov
fw. 647 4 9 13
Rafael Bikmullin
fw. 617 8 11 19
Bulat Shafigullin
fw. 593 5 6 11
Pavel Poryadin
fw. 575 11 14 25
Timur Sharifyanov
fw. 524 1 4 5
Vladimir Galuzin
fw. 510 4 8 12
Jonas Enlund
fw. 457 3 7 10
Timur Khafizov
fw. 392 3 0 3
Andrey Chivilev
fw. 383 3 6 9
Daniel Butsayev
fw. 337 3 6 9
Linus Johansson
fw. 288 2 6 8
Nikita Popugaev
fw. 239 1 5 6
Brandon McMillan
fw. 195 2 4 6
Mikhail Byakin
fw. 194 2 1 3
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 92 1 0 1
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 1,336 -58 0 0
Nikita Serebryakov
gk. 671 -33 1 1
Petr Kochetkov
gk. 337 -14 0 0
Chris Wideman
df. 1,077 8 26 34
Mikhail Orlov
df. 960 0 6 6
Brady Austin
df. 895 3 10 13
Georgy Misharin
df. 793 0 5 5
Mark Marin
df. 708 3 4 7
Ziyat Paigin
df. 643 6 5 11
Artem Alyaev
df. 449 0 5 5
Semion Rycjkin
df. 240 3 2 5
Nikita Bobryashov
df. 93 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Maksim Fedotov
df. 0 0 0 0
Nikolay Safronov
df. 0 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 1,027 19 34 53
Andy Miele
fw. 886 17 24 41
Andrei Belevich
fw. 816 5 11 16
Anton Shenfeld
fw. 768 12 14 26
Jordan Szwarz
fw. 733 8 16 24
Justin Kloos
fw. 731 9 7 16
Kirill Urakov
fw. 648 5 3 8
Ivan Chehovich
fw. 598 13 14 27
Mikhail Varnakov
fw. 596 8 7 15
Sergey Goncharuk
fw. 470 9 1 10
Artyom Mikheyev
fw. 276 2 1 3
Danil Veryayev
fw. 263 0 1 1
Vadim Pereskokov
fw. 210 1 4 5
Alexey Drobin
fw. 178 0 1 1
Danil Voevodin
fw. 144 2 2 4
Semyon Der-Arguchintsev
fw. 140 1 4 5
Chris Terry
fw. 138 5 5 10
Denis Pochivalov
fw. 38 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2019-2020
11.01.20
Neftekhimik
Torpedo
17.09.19
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2018-2019
03.02.19
Torpedo
Neftekhimik
27.01.19
Neftekhimik
Torpedo
07.01.19
Neftekhimik
Torpedo
08.12.18
Torpedo
Neftekhimik
KHL 2017-2018
10.01.18
Torpedo
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
26.01.21
Sibir
Neftekhimik
I
21.01.21
Kunlun RS
Neftekhimik
V
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
I
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
13.01.21
Neftekhimik
Jokerit
CO
10.01.21
Vityaz
Neftekhimik
I
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
CS
03.01.21
Neftekhimik
Sibir
V
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
I
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
I
24.12.20
Neftekhimik
Tractor
I
13.12.20
Neftekhimik
HC Dynamo
I
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
I
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
I
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
I
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I
Torpedo
27.01.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
25.01.21
HC Spartak
Torpedo
PO
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
V
17.01.21
Ak Bars
Torpedo
I
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
I
13.01.21
Avangard
Torpedo
V
10.01.21
Torpedo
Tractor
V
07.01.21
Torpedo
Metallurg
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
PS
03.01.21
HC Sochi
Torpedo
V
30.12.20
Torpedo
Lokomotiv
V
28.12.20
Torpedo
HC Dinamo Riga
V
23.12.20
Torpedo
HC Sochi
V
21.12.20
Torpedo
Barys
PO
15.12.20
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
13.12.20
Severstal
Torpedo
I
11.12.20
Barys
Torpedo
V
08.12.20
Torpedo
CSKA
I
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
CO
03.12.20
Vityaz
Torpedo
V
01.12.20
Torpedo
Tractor
V
29.11.20
Torpedo
Metallurg
I
26.11.20
Torpedo
Jokerit
V
24.11.20
Torpedo
Avtomobilist
V
21.11.20
Avtomobilist
Torpedo
2
:
2
0
:
2
S
CS
19.11.20
Ak Bars
Torpedo
I
17.11.20
Sibir
Torpedo
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
V
10.11.20
Torpedo
Ak Bars
I
01.11.20
Torpedo
Amur
PO
30.10.20
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
28.10.20
Tractor
Torpedo
I
26.10.20
Metallurg
Torpedo
CO
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
2
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
3
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
4
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
5
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
6
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
7
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
8
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
9
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
10
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
11
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
3
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
4
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
5
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
6
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
7
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
8
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
9
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
10
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
11
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
12
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
2
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
3
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
4
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
5
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
6
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
2
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
3
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
4
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
5
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
6
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
2
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
3
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
4
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
5
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
3
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
4
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
5
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
6
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
49 28 2 5 8 4 2 159-106 76
2
CSKA
50 29 4 2 10 3 2 157-105 75
3
Lokomotiv
50 25 4 3 13 4 1 152-104 69
4
SKA
50 27 1 2 12 4 4 150-109 68
5
Avangard
49 26 2 0 11 5 5 146-115 66
6
HC Dynamo
50 26 4 0 15 2 3 152-121 65
7
Metallurg
49 26 0 4 14 4 1 136-117 65
8
Salavat Yulaev
51 22 4 4 16 4 1 152-131 65
9
Tractor
49 24 3 1 18 1 2 127-114 59
10
Avtomobilist
50 21 3 2 17 4 3 133-126 59
11
Torpedo
51 20 3 3 18 5 2 148-143 59
12
Jokerit
47 21 3 2 16 4 1 136-115 57
13
Barys
48 16 7 3 17 3 2 119-125 57
14
HC Dinamo Minsk
49 14 9 4 19 2 1 135-136 57
15
Severstal
50 18 4 3 21 1 3 121-136 54
16
Vityaz
50 18 3 3 22 2 2 130-139 52
17
HC Spartak
49 16 6 1 20 4 2 129-140 52
18
Sibir
50 17 2 2 25 1 3 121-135 46
19
Amur
49 13 4 1 27 0 4 118-145 40
20
HC Sochi
51 11 2 0 30 6 2 106-170 34
21
Neftekhimik
49 12 2 2 33 0 0 114-182 32
22
Kunlun RS
48 10 0 1 29 6 2 112-169 30
23
HC Dinamo Riga
48 4 2 2 33 5 2 102-172 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 5 0 0 0 0 0 21-11 10
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-7 8
3
Barys
5 3 1 0 1 0 0 16-10 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 13-7 8
5
Ak Bars
5 3 0 0 0 1 1 16-12 8
6
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 17-12 7
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 15-11 7
8
Vityaz
5 2 1 0 1 1 0 13-10 7
9
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 12-13 6
10
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 10-11 6
11
Neftekhimik
5 2 1 0 2 0 0 17-22 6
12
Lokomotiv
5 2 0 1 2 0 0 13-14 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 9-9 6
14
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 15-12 5
15
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 13-16 4
17
Amur
5 1 1 0 3 0 0 11-11 4
18
HC Spartak
5 1 1 0 3 0 0 9-11 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 12-16 4
20
HC Sochi
5 1 0 0 2 2 0 9-13 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 12-16 3
22
Severstal
5 1 0 0 3 0 1 11-15 3
23
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 14-20 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
25 17 1 2 1 2 2 83-46 44
2
CSKA
26 16 2 0 4 3 1 81-52 40
3
Lokomotiv
24 16 2 1 4 0 1 81-43 39
4
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
5
HC Dynamo
26 13 3 0 7 1 2 81-65 35
6
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
7
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
8
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
9
SKA
24 12 1 1 6 1 3 72-57 32
10
Vityaz
28 12 0 2 12 1 1 75-81 30
11
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
12
Sibir
26 10 2 1 10 1 2 68-74 29
13
Avtomobilist
25 10 2 0 8 2 3 69-63 29
14
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
15
HC Spartak
25 7 4 1 9 4 0 67-72 28
16
HC Dinamo Minsk
25 5 7 1 11 1 0 62-66 27
17
Jokerit
21 11 1 1 8 0 0 66-51 26
18
Amur
24 11 1 0 10 0 2 66-56 26
19
Barys
24 8 1 2 9 2 2 58-63 26
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
23 6 0 0 11 4 2 58-81 18
22
HC Sochi
26 6 0 0 14 4 2 57-87 18
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
26 15 0 1 6 3 1 78-52 36
2
CSKA
24 13 2 2 6 0 1 76-53 35
3
Metallurg
24 11 0 4 6 3 0 67-56 33
4
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
5
Tractor
26 14 0 1 10 0 1 66-61 31
6
Jokerit
26 10 2 1 8 4 1 70-64 31
7
Barys
24 8 6 1 8 1 0 61-62 31
8
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
9
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
10
Salavat Yulaev
25 10 2 2 9 2 0 69-63 30
11
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
12
Lokomotiv
26 9 2 2 9 4 0 71-61 30
13
Avangard
25 10 1 0 8 4 2 70-65 28
14
Torpedo
26 6 3 3 12 1 1 66-77 26
15
Severstal
26 6 3 2 12 1 2 60-78 25
16
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
24 7 0 1 15 0 1 53-61 17
19
HC Sochi
25 5 2 0 16 2 0 49-83 16
20
Amur
25 2 3 1 17 0 2 52-89 14
21
Neftekhimik
23 6 0 0 17 0 0 53-101 12
22
Kunlun RS
25 4 0 1 18 2 0 54-88 12
23
HC Dinamo Riga
25 1 2 1 18 2 1 53-97 11
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide