Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — SKA 19 noiembrie 2022

Cote si pariuri pe meci Neftekhimik — SKA

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.10
4.50
1.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – SKA

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
SKA
17.11.22
Ak Bars
SKA
I
15.11.22
SKA
HC Dinamo Minsk
V
12.11.22
Sibir
SKA
I
10.11.22
Amur
SKA
PO
08.11.22
Admiral
SKA
I
05.11.22
SKA
Metallurg
V
02.11.22
SKA
HC Sochi
V
30.10.22
HC Spartak
SKA
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
CS
26.10.22
SKA
Neftekhimik
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
V
21.10.22
SKA
Kunlun RS
V
19.10.22
SKA
Avtomobilist
V
15.10.22
Vityaz
SKA
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
I
11.10.22
SKA
HC Dinamo Minsk
CO
07.10.22
SKA
Vityaz
V
05.10.22
HC Spartak
SKA
V
03.10.22
CSKA
SKA
CO
01.10.22
HC Dinamo Minsk
SKA
V
28.09.22
SKA
Admiral
V
26.09.22
SKA
Torpedo
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
PS
22.09.22
Kunlun RS
SKA
V
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
CS
16.09.22
HC Dynamo
SKA
V
14.09.22
Lokomotiv
SKA
V
12.09.22
Severstal
SKA
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
V
07.09.22
SKA
Avangard
V
05.09.22
SKA
Barys
V
03.09.22
SKA
Salavat Yulaev
CO

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — SKA

KHL 2022-2023
26.10.22
SKA
Neftekhimik
KHL 2021-2022
23.11.21
Neftekhimik
SKA
03.10.21
SKA
Neftekhimik
KHL 2020-2021
13.09.20
SKA
Neftekhimik
04.09.20
Neftekhimik
SKA
KHL 2019-2020
22.10.19
SKA
Neftekhimik
2
:
2
0
:
1
S
17.10.19
Neftekhimik
SKA
KHL 2018-2019
20.02.19
Neftekhimik
SKA
15.01.19
SKA
Neftekhimik
KHL 2017-2018
04.12.17
Neftekhimik
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 21 3 2 4 1 1 113-63 54
2
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
3
CSKA
30 17 2 1 5 3 2 97-67 45
4
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
5
Torpedo
32 16 2 2 10 2 0 91-70 42
6
Lokomotiv
31 15 1 2 7 3 3 79-64 42
7
Salavat Yulaev
31 14 0 3 7 3 4 81-60 41
8
Sibir
34 11 3 5 12 2 1 83-77 41
9
Admiral
32 11 2 5 10 2 2 61-59 40
10
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
11
HC Dynamo
31 13 1 2 10 0 5 76-64 37
12
Vityaz
31 9 3 2 11 1 5 76-77 34
13
HC Spartak
33 10 2 2 14 4 1 65-86 33
14
HC Dinamo Minsk
32 9 3 2 13 4 1 82-95 33
15
Ak Bars
31 7 5 1 12 5 1 75-80 32
16
Severstal
32 7 2 3 12 4 4 86-95 32
17
Tractor
33 9 2 2 16 3 1 67-84 30
18
Amur
30 8 3 1 13 2 3 58-79 29
19
Barys
32 11 1 1 17 0 2 66-92 28
20
Kunlun RS
33 8 2 2 18 1 2 74-100 27
21
Neftekhimik
30 7 4 1 17 1 0 77-103 25
22
HC Sochi
30 3 2 0 19 5 1 68-114 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
5 4 1 0 0 0 0 23-7 10
2
Avangard
5 2 2 1 0 0 0 18-13 10
3
Torpedo
5 3 1 0 0 1 0 19-10 9
4
Amur
5 3 1 0 0 0 1 11-6 9
5
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 9-4 8
6
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 14-11 8
7
CSKA
5 3 0 0 1 0 1 17-12 7
8
Metallurg
5 1 1 1 1 1 0 14-12 7
9
HC Spartak
5 2 0 1 2 0 0 13-12 6
10
Severstal
5 1 1 0 1 2 0 11-11 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 1 0 13-20 5
12
HC Sochi
5 0 2 0 2 1 0 17-24 5
13
Lokomotiv
5 0 0 1 1 2 1 11-14 5
14
Vityaz
5 1 1 0 3 0 0 11-15 4
15
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 15-20 4
16
Kunlun RS
5 1 0 1 3 0 0 12-20 4
17
Ak Bars
5 1 0 0 2 2 0 16-18 4
18
Salavat Yulaev
5 1 0 0 2 1 1 11-13 4
19
SKA
5 1 0 0 3 1 0 13-15 3
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 7-11 3
21
Tractor
5 0 0 1 3 1 0 4-10 3
22
HC Dynamo
5 0 0 0 4 0 1 8-14 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
17 13 2 1 0 0 1 62-28 33
2
Avtomobilist
18 13 1 1 2 0 1 66-35 31
3
Torpedo
16 11 1 1 2 1 0 58-34 27
4
CSKA
16 9 2 0 3 1 1 56-38 24
5
Metallurg
16 9 1 1 3 2 0 54-37 24
6
Sibir
15 8 0 2 4 0 1 46-36 21
7
HC Dynamo
17 8 0 1 5 0 3 48-35 21
8
Lokomotiv
15 8 0 1 3 1 2 34-27 21
9
Admiral
15 6 1 3 4 0 1 29-24 21
10
HC Dinamo Minsk
15 7 1 1 4 2 0 44-40 20
11
Avangard
12 6 3 0 1 1 1 37-23 20
12
Vityaz
18 5 2 2 7 1 1 43-45 20
13
Kunlun RS
19 5 2 1 8 1 2 47-59 19
14
Ak Bars
16 4 3 1 5 3 0 41-38 19
15
Barys
16 8 1 0 7 0 0 39-39 18
16
Tractor
17 6 2 0 7 2 0 33-39 18
17
Amur
15 6 1 0 4 1 3 32-34 18
18
Salavat Yulaev
16 5 0 2 5 1 3 39-33 18
19
Severstal
14 4 0 2 4 3 1 42-40 16
20
HC Spartak
17 5 1 0 9 2 0 33-52 14
21
Neftekhimik
13 3 3 1 6 0 0 34-36 14
22
HC Sochi
15 2 1 0 10 2 0 31-51 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
15 9 0 1 2 2 1 42-27 23
2
SKA
15 8 1 1 4 1 0 51-35 21
3
CSKA
14 8 0 1 2 2 1 41-29 21
4
Lokomotiv
16 7 1 1 4 2 1 45-37 21
5
Metallurg
16 8 1 0 5 2 0 44-42 20
6
Sibir
19 3 3 3 8 2 0 37-41 20
7
Avangard
20 8 0 1 10 0 1 55-64 19
8
HC Spartak
16 5 1 2 5 2 1 32-34 19
9
Admiral
17 5 1 2 6 2 1 32-35 19
10
HC Dynamo
14 5 1 1 5 0 2 28-29 16
11
Severstal
18 3 2 1 8 1 3 44-55 16
12
Torpedo
16 5 1 1 8 1 0 33-36 15
13
Avtomobilist
14 4 3 0 6 1 0 40-41 15
14
Vityaz
13 4 1 0 4 0 4 33-32 14
15
Ak Bars
15 3 2 0 7 2 1 34-42 13
16
HC Dinamo Minsk
17 2 2 1 9 2 1 38-55 13
17
Tractor
16 3 0 2 9 1 1 34-45 12
18
Neftekhimik
17 4 1 0 11 1 0 43-67 11
19
Amur
15 2 2 1 9 1 0 26-45 11
20
Barys
16 3 0 1 10 0 2 27-53 10
21
Kunlun RS
14 3 0 1 10 0 0 27-41 8
22
HC Sochi
15 1 1 0 9 3 1 37-63 8
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 21 3 2 4 1 1 113-63 54
2
CSKA
30 17 2 1 5 3 2 97-67 45
3
Torpedo
32 16 2 2 10 2 0 91-70 42
4
Lokomotiv
31 15 1 2 7 3 3 79-64 42
5
HC Dynamo
31 13 1 2 10 0 5 76-64 37
6
Vityaz
31 9 3 2 11 1 5 76-77 34
7
HC Spartak
33 10 2 2 14 4 1 65-86 33
8
HC Dinamo Minsk
32 9 3 2 13 4 1 82-95 33
9
Severstal
32 7 2 3 12 4 4 86-95 32
10
Kunlun RS
33 8 2 2 18 1 2 74-100 27
11
HC Sochi
30 3 2 0 19 5 1 68-114 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
2
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
3
Salavat Yulaev
31 14 0 3 7 3 4 81-60 41
4
Sibir
34 11 3 5 12 2 1 83-77 41
5
Admiral
32 11 2 5 10 2 2 61-59 40
6
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
7
Ak Bars
31 7 5 1 12 5 1 75-80 32
8
Tractor
33 9 2 2 16 3 1 67-84 30
9
Amur
30 8 3 1 13 2 3 58-79 29
10
Barys
32 11 1 1 17 0 2 66-92 28
11
Neftekhimik
30 7 4 1 17 1 0 77-103 25
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
32 21 3 2 4 1 1 113-63 54
2
Torpedo
32 16 2 2 10 2 0 91-70 42
3
Vityaz
31 9 3 2 11 1 5 76-77 34
4
HC Spartak
33 10 2 2 14 4 1 65-86 33
5
HC Sochi
30 3 2 0 19 5 1 68-114 16
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
31 14 0 3 7 3 4 81-60 41
2
Sibir
34 11 3 5 12 2 1 83-77 41
3
Admiral
32 11 2 5 10 2 2 61-59 40
4
Avangard
32 14 3 1 11 1 2 92-87 39
5
Amur
30 8 3 1 13 2 3 58-79 29
6
Barys
32 11 1 1 17 0 2 66-92 28
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
30 17 2 1 5 3 2 97-67 45
2
Lokomotiv
31 15 1 2 7 3 3 79-64 42
3
HC Dynamo
31 13 1 2 10 0 5 76-64 37
4
HC Dinamo Minsk
32 9 3 2 13 4 1 82-95 33
5
Severstal
32 7 2 3 12 4 4 86-95 32
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
32 17 4 1 8 1 1 106-76 46
2
Metallurg
32 17 2 1 8 4 0 98-79 44
3
Ak Bars
31 7 5 1 12 5 1 75-80 32
4
Tractor
33 9 2 2 16 3 1 67-84 30
5
Kunlun RS
33 8 2 2 18 1 2 74-100 27
6
Neftekhimik
30 7 4 1 17 1 0 77-103 25

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Sudnitsin
gk. 10 -31 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 8 -25 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Anton Kislitsyn
gk. 1 -4 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 29 2 2 4
Kirill Vorobiev
df. 28 2 3 5
Vladislav Leonthev
df. 28 0 3 3
Mikhail Sidorov
df. 27 3 5 8
Maxim Berezin
df. 25 0 3 3
Ruslan Petrishchev
df. 21 1 0 1
Yohann Auvitu
df. 20 1 2 3
Maxim Goncharov
df. 16 3 2 5
Ilya Hohlov
df. 10 2 2 4
Gleb Semyonov
df. 6 0 0 0
Ansel Galimov
fw. 30 6 3 9
Anthony Camara
fw. 30 8 8 16
Evgeny Mityakin
fw. 30 6 10 16
Mikhail Nazarov
fw. 30 3 15 18
Pavel Poryadin
fw. 30 13 6 19
Vyacheslav Leshchenko
fw. 30 8 11 19
Egor Popov
fw. 29 3 8 11
Andrey Chivilev
fw. 26 6 7 13
Andrey Belozerov
fw. 24 5 8 13
Sergei Kuptsov
fw. 22 0 2 2
Rafael Bikmullin
fw. 20 1 2 3
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Bulat Shafigullin
fw. 10 0 2 2
Hunter Shinkaruk
fw. 10 1 3 4
Danila Popov
fw. 7 1 0 1
Ilya Fedotov
fw. 4 1 1 2
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0
Alexander Protapovich
fw. 0 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Nikolaev
gk. 20 -34 0 0
Sergei Ivanov
gk. 2 0 0 0
Maxim Sidorov
gk. 1 -2 0 0
Vladislav Podyapolsky
gk. 0 0 0 0
Alexander Nikishin
df. 31 6 18 24
Stepan Falkovski
df. 31 5 8 13
Andrei Pedan
df. 30 1 8 9
Igor Odgiganov
df. 30 8 9 17
Nikita Kamalov
df. 28 3 5 8
Alex Grant
df. 16 1 5 6
Mikhail Pashnin
df. 11 1 1 2
Arseniy Koromyslov
df. 7 0 0 0
Roman Rukavishnikov
df. 4 0 1 1
Kirill Kirsanov
df. 3 0 1 1
Georgi Solyannikov
df. 1 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 32 6 16 22
Mikhail Vorobyov
fw. 32 7 19 26
Dmitrij Jaskin
fw. 31 16 8 24
Marat Khusnutdinov
fw. 31 3 10 13
Marat Khairullin
fw. 30 15 14 29
Maxim Groshev
fw. 29 3 2 5
Valentin Zykov
fw. 29 6 14 20
Alexander Volkov
fw. 26 10 5 15
Vasili Glotov
fw. 21 5 6 11
Vladislav Tsitsyura
fw. 20 0 2 2
Zakhar Bardakov
fw. 19 3 6 9
Danila Moiseev
fw. 18 0 1 1
Nikita Komarov
fw. 16 1 0 1
Alexei Ozhgikhin
fw. 14 0 0 0
Emil Galimov
fw. 13 2 4 6
Dmitry Buchelnikov
fw. 10 1 1 2
Pavel Koltygin
fw. 10 0 1 1
Evgeny Ketov
fw. 9 1 0 1
Nikita Gusev
fw. 7 5 5 9
Matvei Michkov
fw. 3 0 0 0
Ivan Demidov
fw. 1 0 0 0
Nikita Popugaev
fw. 0 0 0 0
Nikolay Polyakov
fw. 0 0 0 0
Yegor Gurzanov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului