Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Neftekhimik — Severstal 6 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Neftekhimik — Severstal

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
2.60
3.80
2.30
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Neftekhimik – Severstal

Ultimele meciuri de la turneu

Neftekhimik
04.01.23
Neftekhimik
HC Spartak
V
30.12.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.12.22
HC Sochi
Neftekhimik
V
26.12.22
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
24.12.22
Torpedo
Neftekhimik
PO
21.12.22
Neftekhimik
Kunlun RS
2
:
2
1
:
3
S
PS
19.12.22
Neftekhimik
Barys
I
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
V
06.12.22
Neftekhimik
HC Sochi
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
I
30.11.22
Amur
Neftekhimik
I
28.11.22
Amur
Neftekhimik
CO
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
I
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
V
19.11.22
Neftekhimik
SKA
V
14.11.22
Vityaz
Neftekhimik
V
12.11.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
I
08.11.22
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.11.22
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
03.11.22
Neftekhimik
CSKA
CO
30.10.22
Ak Bars
Neftekhimik
I
28.10.22
Kunlun RS
Neftekhimik
I
26.10.22
SKA
Neftekhimik
I
23.10.22
Neftekhimik
Barys
V
17.10.22
Neftekhimik
Sibir
V
15.10.22
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
13.10.22
HC Sochi
Neftekhimik
CO
11.10.22
Neftekhimik
Tractor
I
08.10.22
Neftekhimik
Avtomobilist
V
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
CS
04.10.22
Barys
Neftekhimik
V
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
V
27.09.22
Neftekhimik
Sibir
CO
25.09.22
Neftekhimik
Avangard
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
I
20.09.22
Sibir
Neftekhimik
I
18.09.22
Avtomobilist
Neftekhimik
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
I
12.09.22
Neftekhimik
Torpedo
I
10.09.22
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
I
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
I
03.09.22
CSKA
Neftekhimik
PO
Severstal
04.01.23
Ak Bars
Severstal
PO
30.12.22
Severstal
Torpedo
V
28.12.22
Severstal
HC Spartak
CO
26.12.22
Severstal
Vityaz
I
24.12.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
21.12.22
Severstal
HC Sochi
CO
19.12.22
Torpedo
Severstal
PO
05.12.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
V
03.12.22
Vityaz
Severstal
I
01.12.22
SKA
Severstal
PO
28.11.22
Severstal
Sibir
I
26.11.22
Severstal
Avangard
I
24.11.22
Severstal
Vityaz
V
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
I
18.11.22
Torpedo
Severstal
PO
16.11.22
HC Spartak
Severstal
I
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
CO
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
V
08.11.22
Severstal
Avtomobilist
PO
06.11.22
Severstal
Ak Bars
PO
04.11.22
Severstal
HC Sochi
4
:
4
1
:
0
S
CS
29.10.22
Sibir
Severstal
I
27.10.22
Amur
Severstal
I
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
PS
23.10.22
Avangard
Severstal
I
20.10.22
Severstal
Salavat Yulaev
I
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
PO
16.10.22
HC Sochi
Severstal
V
14.10.22
Kunlun RS
Severstal
V
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
PS
09.10.22
Severstal
Tractor
3
:
3
2
:
0
S
CS
07.10.22
Severstal
HC Spartak
I
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
CS
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
I
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
PS
24.09.22
Severstal
Barys
V
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
I
20.09.22
HC Dinamo Minsk
Severstal
I
18.09.22
SKA
Severstal
1
:
1
2
:
1
S
PS
14.09.22
Severstal
HC Dinamo Minsk
V
12.09.22
Severstal
SKA
I
09.09.22
Severstal
CSKA
V
06.09.22
Metallurg
Severstal
CO
04.09.22
Avtomobilist
Severstal
I
02.09.22
Tractor
Severstal
V

Meciurile head-to-head: Neftekhimik — Severstal

KHL 2022-2023
10.11.22
Severstal
Neftekhimik
KHL 2021-2022
16.10.21
Severstal
Neftekhimik
KHL 2020-2021
25.02.21
Neftekhimik
Severstal
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
KHL 2019-2020
03.02.20
Neftekhimik
Severstal
24.10.19
Severstal
Neftekhimik
KHL 2018-2019
01.12.18
Neftekhimik
Severstal
04.10.18
Severstal
Neftekhimik
KHL 2017-2018
06.01.18
Severstal
Neftekhimik
16.09.17
Neftekhimik
Severstal
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
3
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
4
Avtomobilist
47 21 6 1 12 3 4 137-119 63
5
Metallurg
47 25 2 1 13 4 2 138-115 62
6
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
7
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
8
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
9
Salavat Yulaev
47 20 2 3 13 3 6 124-102 59
10
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
11
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
12
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
13
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
14
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
15
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
16
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
17
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
18
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
19
Tractor
48 14 2 4 22 5 1 113-139 46
20
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
21
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
22
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
5 2 1 1 0 1 0 16-12 9
2
Torpedo
5 3 1 0 1 0 0 19-11 8
3
Avangard
5 3 0 1 1 0 0 21-8 8
4
CSKA
5 2 2 0 1 0 0 11-6 8
5
Ak Bars
5 2 1 1 1 0 0 15-12 8
6
Sibir
5 2 0 2 1 0 0 12-5 8
7
Tractor
5 2 0 2 1 0 0 21-20 8
8
Neftekhimik
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
9
Salavat Yulaev
5 2 1 0 1 0 1 14-11 7
10
Severstal
5 2 1 0 1 1 0 13-11 7
11
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 15-15 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-12 6
13
SKA
5 2 0 0 2 1 0 20-19 5
14
Lokomotiv
5 2 0 0 2 1 0 10-10 5
15
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 2 0 1 17-18 5
16
Metallurg
5 2 0 0 2 0 1 15-17 5
17
Barys
5 2 0 0 2 0 1 10-13 5
18
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 12-13 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 11-16 3
20
HC Spartak
5 0 0 1 3 1 0 14-18 3
21
Avtomobilist
5 0 0 0 2 1 2 6-20 3
22
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-20 1
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 17 3 1 1 1 1 87-42 44
2
Avtomobilist
24 15 2 1 5 0 1 79-54 37
3
Torpedo
23 14 3 1 4 1 0 78-50 37
4
Metallurg
24 14 1 1 4 2 2 74-54 36
5
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
6
HC Dynamo
25 11 2 2 6 1 3 73-55 34
7
Lokomotiv
22 14 0 1 4 1 2 49-34 33
8
Sibir
23 11 1 3 7 0 1 67-54 31
9
Avangard
20 10 3 1 3 2 1 62-38 31
10
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
11
Ak Bars
24 8 5 1 7 3 0 66-57 31
12
Tractor
26 10 2 1 10 3 0 61-71 29
13
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
14
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
15
Barys
25 11 1 2 11 0 0 59-60 28
16
Admiral
22 9 1 3 8 0 1 42-39 27
17
Severstal
23 7 2 2 8 3 1 64-60 26
18
Neftekhimik
21 8 3 1 8 0 1 50-53 25
19
HC Dinamo Minsk
24 8 1 1 9 3 2 70-79 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
22 2 1 0 16 2 1 41-77 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
24 11 2 2 7 2 0 85-63 32
2
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
3
CSKA
22 12 1 1 5 2 1 64-47 31
4
HC Spartak
26 9 1 3 9 3 1 64-63 30
5
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
6
Salavat Yulaev
22 11 0 1 6 2 2 58-46 28
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
11
Avtomobilist
23 6 4 0 7 3 3 58-65 26
12
Torpedo
23 9 1 1 10 2 0 55-54 24
13
HC Dinamo Minsk
24 6 2 1 11 2 2 53-68 22
14
Ak Bars
22 5 3 1 9 2 2 52-60 22
15
Vityaz
21 6 2 0 8 1 4 51-55 21
16
Severstal
23 4 2 1 9 4 3 56-70 21
17
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
18
Barys
23 6 0 1 12 1 3 44-70 18
19
Amur
23 5 2 1 14 1 0 43-64 17
20
Tractor
22 4 0 3 12 2 1 52-68 17
21
Kunlun RS
22 5 0 2 14 0 1 42-60 15
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
3
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
4
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
5
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
6
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
7
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
8
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
9
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
10
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37
11
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
47 21 6 1 12 3 4 137-119 63
2
Metallurg
47 25 2 1 13 4 2 138-115 62
3
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
4
Salavat Yulaev
47 20 2 3 13 3 6 124-102 59
5
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
6
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
7
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
8
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
9
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
10
Tractor
48 14 2 4 22 5 1 113-139 46
11
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
48 28 5 3 8 3 1 172-105 76
2
Torpedo
46 23 4 2 14 3 0 133-104 61
3
Vityaz
46 14 5 2 17 3 5 118-122 50
4
HC Spartak
47 15 2 4 19 5 2 104-122 49
5
HC Sochi
46 3 2 0 33 6 2 92-176 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
47 22 3 3 15 2 2 137-114 60
2
Salavat Yulaev
47 20 2 3 13 3 6 124-102 59
3
Sibir
48 17 4 7 17 2 1 122-108 59
4
Admiral
47 17 2 6 17 3 2 94-93 55
5
Barys
48 17 1 3 23 1 3 103-130 46
6
Amur
47 14 4 2 21 3 3 98-120 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
48 25 2 2 12 4 3 118-90 65
2
CSKA
46 24 5 1 11 3 2 141-102 65
3
HC Dynamo
47 20 3 4 12 3 5 125-102 62
4
HC Dinamo Minsk
48 14 3 2 20 5 4 123-147 47
5
Severstal
46 11 4 3 17 7 4 120-130 47
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
47 21 6 1 12 3 4 137-119 63
2
Metallurg
47 25 2 1 13 4 2 138-115 62
3
Ak Bars
46 13 8 2 16 5 2 118-117 53
4
Tractor
48 14 2 4 22 5 1 113-139 46
5
Neftekhimik
46 14 5 1 23 2 1 115-143 43
6
Kunlun RS
48 11 2 3 27 1 4 105-150 37

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Neftekhimik

Oleg Leontiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 20 -50 0 0
Aleksandr Sudnitsin
gk. 16 -42 0 0
Emil Garipov
gk. 7 -14 0 0
Yaroslav Ozolin
gk. 5 -16 0 0
Evgeny Kashnikov
df. 45 3 4 7
Vladislav Leonthev
df. 43 0 5 5
Kirill Vorobiev
df. 41 2 4 6
Maxim Berezin
df. 41 2 5 7
Mikhail Sidorov
df. 38 3 7 10
Ruslan Petrishchev
df. 36 1 0 1
Ilya Hohlov
df. 26 2 7 9
Maxim Goncharov
df. 24 4 3 7
Gleb Semyonov
df. 14 0 0 0
Evgeny Mityakin
fw. 46 9 13 22
Ansel Galimov
fw. 45 9 9 18
Pavel Poryadin
fw. 45 13 10 23
Mikhail Nazarov
fw. 44 3 15 18
Vyacheslav Leshchenko
fw. 44 11 14 25
Anthony Camara
fw. 43 13 13 26
Andrey Chivilev
fw. 40 9 8 17
Egor Popov
fw. 40 3 9 12
Andrey Belozerov
fw. 39 6 10 16
Sergei Kuptsov
fw. 32 1 2 3
Rafael Bikmullin
fw. 27 2 2 4
Bulat Shafigullin
fw. 24 4 9 13
Ilya Fedotov
fw. 20 9 3 12
Hunter Shinkaruk
fw. 15 2 3 5
Danil Sherstobitov
fw. 14 0 1 1
Danila Popov
fw. 12 1 0 1
Alexander Protapovich
fw. 10 0 0 0
Timur Sharifyanov
fw. 3 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 1 1 0 1
Severstal

Andrey Razin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shugayev
gk. 23 -50 0 0
Aleksandr Samonov
gk. 9 -26 0 0
Timofey Korolev
gk. 2 -4 0 0
Robin Press
df. 45 10 24 34
Pavel Denisov
df. 39 2 6 8
Nikolai Timashov
df. 38 4 4 8
Makar Khabarov
df. 37 0 7 7
Mikhail Tikhonov
df. 37 2 2 4
Semen Lugoviak
df. 32 0 5 5
Nikita Makeyev
df. 30 0 1 1
Andrey Churkin
df. 23 1 2 3
Daniil Pylenkov
df. 16 3 7 10
Nikita Sedov
df. 7 0 0 0
Adam Liska
fw. 45 7 12 19
Igor Geraskin
fw. 45 8 15 23
Kirill Pilipenko
fw. 44 9 19 28
Alexander Petunin
fw. 43 11 7 18
Daniil Vovchenko
fw. 43 12 12 24
Ilya Ivantsov
fw. 42 1 12 13
David Dumbadze
fw. 41 5 5 10
Nikita Guslistov
fw. 39 2 11 13
Ruslan Abrosimov
fw. 39 6 7 13
Egor Morozov
fw. 36 5 12 17
Dmitriy Moiseev
fw. 35 7 2 9
Alexander Suvorov
fw. 29 12 8 20
Maxim Kolmikov
fw. 19 1 4 5
Alexander Zhabreev
fw. 15 1 1 2
Maxim D. Kazakov
fw. 15 2 0 2
Ivan Podshivalov
fw. 12 1 1 2
Nikita Rozhkov
fw. 10 2 1 3
Mikhail Ilyin
fw. 7 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului