Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:2
Metallurg — Torpedo Meci incheiat 26 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
29 noiembrie, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Torpedo

26 octombrie 2020, 16:00 (EET)
26 octombrie 2020, 16:00 (EET) Meci incheiat
2 : 3
OT 0:1
Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)
Arbitru: , Andris Ansons

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Artyom Zagidulin
gk. 97 -9 0 0
Gleb Nosov
gk. 19 -1 0 0
Egor Yakovlev.
df. 416 3 7 10
Artyom Zemchyonok
df. 302 0 3 3
Nikita Khlystov
df. 177 0 3 3
Vadim Antipin
df. 43 0 1 1
Vladislav Semin
df. 27 0 0 0
Ilya Nikolayev
df. 5 0 1 1
Bogdan Krohalev
df. 0 0 0 0
Mikhail Gonchar
df. 0 0 0 0
Sergei Plotnikov
fw. 369 4 11 15
Andrej Nestrasil
fw. 341 6 4 10
Harri Pesonen
fw. 324 6 6 12
Taylor Beck
fw. 323 6 8 14
Andrei Chibisov
fw. 290 3 10 13
Nikolai Prokhorkin
fw. 229 3 5 8
Semyon Koshelev
fw. 217 6 1 7
Sergei Mozyakin
fw. 85 1 1 2
Yuriy Platonov
fw. 53 1 1 2
Danila Yurov
fw. 40 1 1 2
Arkhip Nekolenko
fw. 39 1 0 1
Edgar Varagyan
fw. 11 0 0 0
Nu vor juca
Juho Olkinuora
gk. 553 -16 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 471 -17 0 0
Grigory Dronov
df. 405 0 6 6
Mikhail Pashnin
df. 335 1 1 2
Artem Minulin
df. 327 0 0 0
Maxim Karpov
fw. 305 4 7 11
Juho Lammikko
fw. 268 5 2 7
Igor Shvyryov
fw. 196 2 2 4
Yegor Martynov
df. 176 2 1 3
Yegor Korobkin
fw. 151 1 0 1
Bogdan Potekhin
fw. 136 0 1 1
Nikita Rozhkov
fw. 42 0 0 0
Egor Penzin
fw. 0 0 0 0
Nikolai Kulemin
fw. 0 0 0 0
Zakhar Zakharov
fw. 0 0 0 0
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Andrey Tihomirov
gk. 578 -29 0 0
Alexei Melnichuk
gk. 302 -11 0 0
Chris Wideman
df. 384 4 7 11
Mikhail Orlov
df. 342 0 3 3
Brady Austin
df. 317 2 4 6
Georgy Misharin
df. 272 0 1 1
Mark Marin
df. 255 1 1 2
Ziyat Paigin
df. 190 0 2 2
Nikita Bobryashov
df. 79 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 384 5 7 12
Justin Kloos
fw. 319 4 3 7
Daniil Ilyin
fw. 305 2 3 5
Andrei Belevich
fw. 303 3 3 6
Andy Miele
fw. 282 4 6 10
Anton Shenfeld
fw. 254 4 7 11
Jordan Szwarz
fw. 252 2 4 6
Mikhail Varnakov
fw. 249 2 4 6
Kirill Urakov
fw. 245 2 0 2
Danil Veryayev
fw. 86 0 1 1
Denis Vengryzhanovsky
fw. 32 2 0 2
Denis Pochivalov
fw. 31 0 0 0
Ivan Chehovich
fw. 16 0 0 0
Nu vor juca
Nikita Serebryakov
gk. 206 -13 1 1
Artem Alyaev
df. 181 0 3 3
Sergey Goncharuk
fw. 148 4 0 4
Danil Voevodin
fw. 135 2 2 4
Semion Rycjkin
df. 95 1 2 3
Alexey Drobin
fw. 94 0 1 1
Vadim Pereskokov
fw. 44 1 1 2
Vladimir Mikhasyonok
fw. 34 0 0 0
Semyon Kizimov
fw. 28 0 0 0
Ilya Fedotov
fw. 11 0 0 0
Yegor Yuzlenko
df. 8 0 0 0
Andrey Nikonov
fw. 6 0 0 0
Denis Orlovich-Grudkov
fw. 0 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.52
3.80
2.45
2.45
1.53
2.60
4.00
2.30
2.45
1.55
2.50
4.20
2.40
2.45
1.52
2.54
4.15
2.33
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
13.09.20
Metallurg
Torpedo
KHL 2019-2020
24.01.20
Torpedo
Metallurg
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
KHL 2018-2019
05.01.19
Metallurg
Torpedo
17.12.18
Torpedo
Metallurg
26.11.18
Metallurg
Torpedo
21.09.18
Torpedo
Metallurg
KHL 2017-2018
24.11.17
Metallurg
Torpedo
20.11.17
Torpedo
Metallurg
KHL 2016-2017
14.01.17
Metallurg
Torpedo
4
:
2
OT
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
23.10.20
Severstal
Metallurg
V
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
I
14.10.20
Metallurg
Avangard
V
12.10.20
Metallurg
CSKA
V
09.10.20
Avtomobilist
Metallurg
3
:
3
1
:
2
S
CS
07.10.20
SKA
Metallurg
V
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
V
02.10.20
Metallurg
Avtomobilist
I
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
CS
27.09.20
Avangard
Metallurg
I
24.09.20
Metallurg
Vityaz
I
19.09.20
CSKA
Metallurg
V
15.09.20
HC Sochi
Metallurg
0
:
0
1
:
3
S
CS
13.09.20
Metallurg
Torpedo
V
11.09.20
Metallurg
Avangard
I
09.09.20
Metallurg
Amur
V
06.09.20
Metallurg
HC Sochi
V
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
V
Torpedo
21.10.20
CSKA
Torpedo
CO
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
I
16.10.20
Torpedo
Avtomobilist
2
:
2
0
:
1
S
PS
12.10.20
Torpedo
Sibir
V
06.10.20
Amur
Torpedo
I
04.10.20
Amur
Torpedo
2
:
2
1
:
2
S
CS
02.10.20
Sibir
Torpedo
I
29.09.20
Torpedo
Ak Bars
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
V
24.09.20
Torpedo
Amur
PO
20.09.20
SKA
Torpedo
I
17.09.20
Torpedo
Severstal
PO
15.09.20
Salavat Yulaev
Torpedo
I
13.09.20
Metallurg
Torpedo
I
11.09.20
Avtomobilist
Torpedo
3
:
3
0
:
1
S
CS
08.09.20
Torpedo
SKA
I
05.09.20
Torpedo
Sibir
V
03.09.20
Torpedo
Salavat Yulaev
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
3
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
4
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
5
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
6
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
7
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
8
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
9
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
10
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
5
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
6
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
7
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
8
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
9
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
10
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
11
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
12
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
2
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
3
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
4
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
5
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
6
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
2
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
3
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
4
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
5
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
6
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
3
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
4
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
2
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
3
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
4
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
5
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
6
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
21 14 0 2 3 2 0 64-41 34
2
Ak Bars
21 8 2 3 4 3 1 58-49 30
3
Avtomobilist
20 11 1 1 4 1 2 71-52 29
4
Avangard
19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
5
Lokomotiv
18 9 2 2 4 0 1 51-30 27
6
Tractor
20 11 0 1 6 1 1 53-38 26
7
Metallurg
19 10 0 3 6 0 0 59-44 26
8
SKA
20 11 0 0 6 1 2 59-52 25
9
Salavat Yulaev
21 9 0 3 8 1 0 64-61 25
10
HC Dinamo Minsk
19 6 2 2 7 1 1 50-53 22
11
Jokerit
15 9 1 0 4 1 0 54-33 21
12
Severstal
18 6 3 1 7 0 1 38-48 21
13
HC Dynamo
17 8 1 0 6 1 1 49-42 20
14
HC Spartak
19 7 0 1 7 3 1 47-54 20
15
Sibir
21 6 1 0 11 0 3 57-66 17
16
Vityaz
18 5 1 2 9 0 1 54-56 17
17
Torpedo
18 4 1 2 8 2 1 47-54 17
18
Amur
22 5 1 1 13 0 2 47-71 16
19
Barys
15 2 3 1 5 3 1 36-42 16
20
Neftekhimik
17 4 1 1 11 0 0 37-65 12
21
HC Sochi
19 4 1 0 12 0 2 35-62 12
22
Kunlun RS
18 4 0 0 13 0 1 41-64 9
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 3 0 2 0 0 0 14-5 10
2
CSKA
5 4 0 0 0 1 0 15-8 9
3
Tractor
5 4 0 0 1 0 0 17-9 8
4
HC Spartak
5 3 0 0 0 1 1 13-6 8
5
Avangard
5 3 0 0 1 0 1 20-12 7
6
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 11-10 7
7
Metallurg
5 3 0 0 2 0 0 21-18 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 20-17 6
9
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 17-17 6
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 10-11 6
11
Amur
5 2 0 1 2 0 0 18-11 6
12
Avtomobilist
5 2 0 1 2 0 0 16-15 6
13
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 12-12 5
14
Torpedo
5 1 1 0 2 0 1 10-12 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 14-15 5
16
Barys
5 0 2 0 2 1 0 10-13 5
17
SKA
5 2 0 0 3 0 0 14-13 4
18
Sibir
5 2 0 0 3 0 0 12-12 4
19
Vityaz
5 2 0 0 3 0 0 16-20 4
20
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 13-21 4
21
HC Sochi
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
23
HC Dinamo Minsk
5 0 0 0 4 1 0 4-16 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
11 8 1 0 0 0 2 37-18 20
2
CSKA
11 8 0 0 1 2 0 33-17 18
3
Sibir
12 5 1 0 4 0 2 38-37 14
4
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
5
Lokomotiv
9 4 1 1 2 0 1 26-18 13
6
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
7
HC Spartak
11 4 0 1 3 3 0 34-31 13
8
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
9
Amur
11 5 0 0 5 0 1 27-26 11
10
SKA
10 5 0 0 4 0 1 28-28 11
11
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
12
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
13
HC Dinamo Minsk
11 3 1 1 5 1 0 25-28 11
14
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
15
Severstal
10 4 1 0 5 0 0 23-30 10
16
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
17
Kunlun RS
8 4 0 0 3 0 1 23-23 9
18
Vityaz
10 3 0 1 5 0 1 28-32 9
19
Barys
7 1 0 1 2 2 1 18-22 7
20
HC Dynamo
6 3 0 0 3 0 0 21-15 6
21
Neftekhimik
10 1 1 1 7 0 0 20-35 6
22
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
11 7 0 1 3 0 0 41-30 16
2
Tractor
12 7 0 1 4 0 0 30-22 16
3
CSKA
10 6 0 2 2 0 0 31-24 16
4
Ak Bars
12 4 1 2 3 2 0 34-33 16
5
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
6
Lokomotiv
9 5 1 1 2 0 0 25-12 14
7
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
8
Salavat Yulaev
12 5 0 2 5 0 0 35-34 14
9
Metallurg
9 4 0 3 2 0 0 30-22 14
10
Jokerit
8 4 1 0 2 1 0 23-19 11
11
HC Dinamo Minsk
8 3 1 1 2 0 1 25-25 11
12
Severstal
8 2 2 1 2 0 1 15-18 11
13
Barys
8 1 3 0 3 1 0 18-20 9
14
HC Sochi
10 3 1 0 6 0 0 21-31 8
15
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
16
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
17
HC Spartak
8 3 0 0 4 0 1 13-23 7
18
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
19
Torpedo
9 0 1 2 6 0 0 18-27 6
20
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0