Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Torpedo 17 ianuarie 2022

Meciul este amanat
Stadion: Arena Metallurg (Magnitogorsk, Russia)

Unde sa pariezi

Bonus:500 RON
Bonus:2000 RON
Bonus:500 RON
Aceste pozitii sunt platite de casele de pariuri
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Juho Olkinuora
gk. 2,034 -83 2 2
Gleb Moiseyev
gk. 0 0 0 0
Ivan Nalimov
gk. 0 0 0 0
Egor Yakovlev.
df. 1,042 2 14 16
Linus Hultström
df. 858 4 24 28
Artem Minulin
df. 856 3 10 13
Artyom Zemchyonok
df. 778 2 15 17
Alexei Maklyukov
df. 701 1 6 7
Yaroslav Khabarov
df. 207 0 1 1
Mikhail Grigoriev
df. 198 0 2 2
Ilya Nikolayev
df. 178 0 1 1
Josh Currie
fw. 843 10 16 26
Philippe Maillet
fw. 814 15 24 39
Andrei Chibisov
fw. 784 19 15 34
Brendan Leipsic
fw. 733 16 19 35
Maxim Karpov
fw. 730 10 16 26
Denis Zernov
fw. 691 11 9 20
Semyon Koshelev
fw. 650 13 14 27
Nikita Korostelev
fw. 615 18 5 23
Nikolay Goldobin
fw. 615 16 23 39
Anatoly Nikontsev
fw. 552 10 5 15
Pavel Akolzin
fw. 547 4 5 9
Arkhip Nekolenko
fw. 523 3 7 10
Igor Rudenkov
fw. 281 0 1 1
Yegor Korobkin
fw. 189 2 2 4
Ilyi Kvochko
fw. 1 0 0 0
Nu vor juca
Vasily Koshechkin
gk. 746 -25 0 0
Mikhail Pashnin
df. 544 1 10 11
Danila Yurov
fw. 96 0 0 0
Grigory Dronov
df. 72 0 1 1
Torpedo

David Nemirovsky
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Petr Kochetkov
gk. 1,261 -44 0 0
Andrey Tihomirov
gk. 1,104 -43 0 0
Aleksey Murygin
gk. 381 -10 0 0
Ziyat Paigin
df. 992 5 10 15
Theodor Lennstrom
df. 888 10 17 27
Mark Marin
df. 703 0 5 5
Yegor Martynov
df. 633 2 8 10
Pavel Turbin
df. 332 0 1 1
Georgy Misharin
df. 312 0 2 2
Nikolai Demidov
df. 303 1 1 2
Maksim Fedotov
df. 165 1 1 2
Daniil Ganushkin
df. 3 0 0 0
Alexander Pelevin
df. 2 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 888 18 26 44
Kenny Agostino
fw. 826 20 20 40
Andy Miele
fw. 823 12 23 35
Ivan Chehovich
fw. 799 12 8 20
Marek Hrivik
fw. 731 9 14 23
Artyom Mikheyev
fw. 606 2 3 5
Kirill Urakov
fw. 575 2 2 4
Andrei Belevich
fw. 433 1 5 6
Sergey Goncharuk
fw. 424 2 1 3
Danil Veryayev
fw. 365 2 3 5
Artur Tyanulin
fw. 362 6 9 15
Ilya Fedotov
fw. 270 2 0 2
Denis Pochivalov
fw. 75 0 0 0
Mikhail Varnakov
fw. 67 0 2 2
Alexey Drobin
fw. 16 0 0 0
Egor Vinogradov
fw. 5 0 0 0
Denis Vengryzhanovsky
fw. 4 0 0 0
Nu vor juca
Mikhail Orlov
df. 770 2 4 6
Daniel Zaar
fw. 477 4 10 14

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
02.12.21
Torpedo
Metallurg
KHL 2020-2021
07.01.21
Torpedo
Metallurg
29.11.20
Torpedo
Metallurg
26.10.20
Metallurg
Torpedo
13.09.20
Metallurg
Torpedo
KHL 2019-2020
24.01.20
Torpedo
Metallurg
05.10.19
Metallurg
Torpedo
2
:
2
0
:
1
S
KHL 2018-2019
05.01.19
Metallurg
Torpedo
17.12.18
Torpedo
Metallurg
26.11.18
Metallurg
Torpedo
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
09.01.22
Metallurg
Barys
PO
07.01.22
Metallurg
Lokomotiv
V
05.01.22
Barys
Metallurg
I
03.01.22
Salavat Yulaev
Metallurg
CO
29.12.21
HC Dinamo Minsk
Metallurg
I
27.12.21
Ak Bars
Metallurg
PO
25.12.21
Vityaz
Metallurg
V
23.12.21
Avangard
Metallurg
I
21.12.21
Metallurg
Severstal
CO
12.12.21
Metallurg
Avangard
V
10.12.21
Metallurg
SKA
I
08.12.21
Metallurg
Kunlun RS
V
06.12.21
Metallurg
HC Spartak
I
02.12.21
Torpedo
Metallurg
V
30.11.21
CSKA
Metallurg
I
28.11.21
Kunlun RS
Metallurg
V
25.11.21
Metallurg
HC Dinamo Minsk
4
:
4
2
:
0
S
CS
21.11.21
Avtomobilist
Metallurg
V
19.11.21
Avangard
Metallurg
I
17.11.21
Metallurg
Amur
V
15.11.21
Tractor
Metallurg
PO
06.11.21
Severstal
Metallurg
I
04.11.21
Lokomotiv
Metallurg
I
02.11.21
SKA
Metallurg
2
:
2
0
:
2
S
CS
30.10.21
Metallurg
Vityaz
V
28.10.21
Metallurg
Ak Bars
V
26.10.21
Metallurg
Tractor
V
23.10.21
HC Sochi
Metallurg
2
:
2
2
:
3
S
CS
21.10.21
Jokerit
Metallurg
CO
19.10.21
HC Dinamo Riga
Metallurg
4
:
4
1
:
2
S
CS
17.10.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
14.10.21
Metallurg
Ak Bars
V
11.10.21
Metallurg
HC Sochi
V
07.10.21
Ak Bars
Metallurg
V
05.10.21
HC Spartak
Metallurg
V
03.10.21
HC Dynamo
Metallurg
V
01.10.21
Metallurg
Avtomobilist
V
29.09.21
Metallurg
Barys
V
25.09.21
Metallurg
CSKA
V
22.09.21
Sibir
Metallurg
V
20.09.21
Admiral
Metallurg
V
18.09.21
Amur
Metallurg
V
15.09.21
Metallurg
Avangard
V
13.09.21
Metallurg
Neftekhimik
V
10.09.21
Metallurg
Admiral
CO
07.09.21
Metallurg
Salavat Yulaev
I
05.09.21
Barys
Metallurg
V
03.09.21
Avtomobilist
Metallurg
V
Torpedo
07.01.22
SKA
Torpedo
I
05.01.22
HC Sochi
Torpedo
V
03.01.22
Neftekhimik
Torpedo
I
30.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
PO
27.12.21
Torpedo
HC Spartak
I
25.12.21
HC Dynamo
Torpedo
I
23.12.21
Kunlun RS
Torpedo
V
21.12.21
Avangard
Torpedo
PO
12.12.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
V
10.12.21
HC Dinamo Minsk
Torpedo
V
08.12.21
CSKA
Torpedo
V
04.12.21
Torpedo
HC Dinamo Riga
3
:
3
2
:
3
S
PS
02.12.21
Torpedo
Metallurg
I
29.11.21
Torpedo
Vityaz
V
27.11.21
Severstal
Torpedo
I
25.11.21
Barys
Torpedo
I
23.11.21
Salavat Yulaev
Torpedo
V
20.11.21
Torpedo
Ak Bars
PO
19.11.21
Torpedo
Admiral
V
16.11.21
Torpedo
Salavat Yulaev
I
07.11.21
Torpedo
HC Sochi
V
04.11.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
V
02.11.21
Torpedo
Lokomotiv
V
30.10.21
HC Sochi
Torpedo
I
28.10.21
Severstal
Torpedo
I
26.10.21
HC Spartak
Torpedo
I
24.10.21
Torpedo
Neftekhimik
V
20.10.21
Torpedo
Avangard
I
18.10.21
Torpedo
Avtomobilist
V
15.10.21
Torpedo
Amur
CO
13.10.21
Vityaz
Torpedo
V
11.10.21
Torpedo
Severstal
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.10.21
Torpedo
HC Dinamo Minsk
I
04.10.21
Sibir
Torpedo
V
02.10.21
Admiral
Torpedo
I
30.09.21
Amur
Torpedo
PO
27.09.21
Torpedo
Tractor
V
25.09.21
Torpedo
HC Dynamo
V
22.09.21
Torpedo
Jokerit
I
18.09.21
Lokomotiv
Torpedo
I
16.09.21
Jokerit
Torpedo
4
:
4
1
:
0
S
PS
14.09.21
HC Dinamo Riga
Torpedo
I
12.09.21
Torpedo
SKA
V
09.09.21
Torpedo
HC Sochi
V
07.09.21
Torpedo
Sibir
I
05.09.21
Ak Bars
Torpedo
V
02.09.21
Torpedo
Vityaz
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
3
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
4
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
5
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
6
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
7
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
8
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
9
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
10
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
11
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
12
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
5
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
6
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
7
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
8
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
9
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
10
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
11
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
12
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
2
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
3
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
4
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
5
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
6
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
2
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
3
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
4
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
5
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
6
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
2
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
3
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
4
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
5
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
6
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
4
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
5
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
6
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
50 23 6 6 12 2 1 157-119 73
2
Metallurg
48 26 4 4 11 3 0 164-120 71
3
SKA
48 25 3 3 11 2 4 146-98 68
4
Ak Bars
48 21 4 5 12 6 0 129-109 66
5
HC Dynamo
48 26 2 2 14 2 2 159-119 64
6
Jokerit
47 22 5 2 12 4 2 143-113 64
7
CSKA
47 18 8 3 13 4 1 120-107 63
8
Severstal
49 18 5 5 14 5 2 129-119 63
9
Salavat Yulaev
46 24 3 1 12 3 3 131-101 62
10
Avangard
47 24 3 1 17 1 1 137-104 58
11
Sibir
50 18 4 4 19 3 2 109-108 57
12
HC Spartak
48 19 5 2 18 2 2 122-118 56
13
Lokomotiv
47 19 3 1 15 6 3 113-104 55
14
HC Dinamo Minsk
47 18 4 1 16 4 4 138-144 54
15
Neftekhimik
49 16 3 3 19 5 3 121-140 52
16
Torpedo
47 20 1 0 19 4 3 117-113 49
17
Barys
47 14 4 4 21 2 2 127-138 48
18
Amur
50 12 3 4 23 4 4 98-125 46
19
Vityaz
48 9 4 2 20 7 6 121-149 43
20
Avtomobilist
45 15 2 1 21 2 4 127-129 42
21
HC Sochi
48 13 4 1 25 2 3 111-133 41
22
HC Dinamo Riga
45 9 3 2 22 4 5 93-143 37
23
Admiral
49 11 0 4 29 2 3 88-150 35
24
Kunlun RS
48 7 1 1 32 5 2 101-198 25
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Jokerit
5 4 0 0 1 0 0 19-11 8
2
SKA
5 4 0 0 1 0 0 14-6 8
3
Admiral
5 4 0 0 1 0 0 16-13 8
4
Tractor
5 3 1 0 1 0 0 17-10 8
5
Ak Bars
5 3 0 1 1 0 0 18-9 8
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 0 2 0 17-14 8
7
Barys
5 2 1 1 1 0 0 18-10 8
8
HC Spartak
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
9
Neftekhimik
5 2 0 1 1 1 0 12-12 7
10
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 19-15 6
11
Avangard
5 2 1 0 2 0 0 14-10 6
12
HC Dinamo Minsk
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
13
Amur
5 1 1 0 1 0 2 11-11 6
14
Vityaz
5 1 1 0 1 1 1 14-17 6
15
Metallurg
5 1 1 0 2 1 0 12-12 5
16
CSKA
5 1 1 0 2 1 0 13-14 5
17
Sibir
5 1 0 1 2 0 1 8-9 5
18
HC Dinamo Riga
5 0 1 1 2 1 0 15-22 5
19
Lokomotiv
5 1 0 0 3 1 0 11-15 3
20
Torpedo
5 1 0 0 3 1 0 7-13 3
21
HC Dynamo
5 1 0 0 3 0 1 10-17 3
22
Avtomobilist
5 1 0 0 3 0 1 11-21 3
23
HC Sochi
5 1 0 0 4 0 0 11-13 2
24
Kunlun RS
5 0 0 0 5 0 0 5-27 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
26 12 3 1 6 3 1 67-58 36
2
Tractor
24 11 4 3 6 0 0 73-54 36
3
Metallurg
22 14 2 1 4 1 0 76-58 35
4
Ak Bars
26 12 2 1 6 5 0 71-60 35
5
Avangard
23 14 2 1 6 0 0 71-43 34
6
HC Dynamo
25 14 1 0 6 2 2 83-56 34
7
Jokerit
22 10 4 2 4 2 0 79-53 34
8
SKA
24 12 1 1 6 1 3 67-46 32
9
CSKA
24 11 3 1 7 1 1 62-54 32
10
HC Spartak
24 11 2 1 8 1 1 61-55 30
11
Lokomotiv
24 9 3 0 7 3 2 58-62 29
12
Sibir
24 8 4 2 9 0 1 54-56 29
13
Torpedo
24 11 1 0 8 2 2 66-59 28
14
Salavat Yulaev
22 10 1 1 7 1 2 57-55 27
15
Neftekhimik
23 9 1 2 8 2 1 59-57 27
16
Barys
25 8 2 2 11 2 0 65-71 26
17
Amur
26 5 2 3 12 1 3 51-64 24
18
Avtomobilist
22 9 1 0 9 1 2 66-56 23
19
HC Dinamo Minsk
20 8 1 0 7 2 2 54-63 22
20
Admiral
26 8 0 2 15 0 1 52-79 21
21
HC Dinamo Riga
23 7 0 1 10 2 3 48-67 21
22
HC Sochi
25 6 3 0 13 1 2 63-76 21
23
Vityaz
24 2 1 1 10 5 5 58-82 18
24
Kunlun RS
25 4 0 1 17 2 1 55-101 13
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
26 12 2 3 6 2 1 84-65 37
2
SKA
24 13 2 2 5 1 1 79-52 36
3
Metallurg
26 12 2 3 7 2 0 88-62 36
4
Salavat Yulaev
24 14 2 0 5 2 1 74-46 35
5
HC Dinamo Minsk
27 10 3 1 9 2 2 84-81 32
6
Ak Bars
22 9 2 4 6 1 0 58-49 31
7
CSKA
23 7 5 2 6 3 0 58-53 31
8
HC Dynamo
23 12 1 2 8 0 0 76-63 30
9
Jokerit
25 12 1 0 8 2 2 64-60 30
10
Sibir
26 10 0 2 10 3 1 55-52 28
11
Severstal
23 6 2 4 8 2 1 62-61 27
12
Lokomotiv
23 10 0 1 8 3 1 55-42 26
13
HC Spartak
24 8 3 1 10 1 1 61-63 26
14
Vityaz
24 7 3 1 10 2 1 63-67 25
15
Neftekhimik
26 7 2 1 11 3 2 62-83 25
16
Avangard
24 10 1 0 11 1 1 66-61 24
17
Amur
24 7 1 1 11 3 1 47-61 22
18
Barys
22 6 2 2 10 0 2 62-67 22
19
Torpedo
23 9 0 0 11 2 1 51-54 21
20
HC Sochi
23 7 1 1 12 1 1 48-57 20
21
Avtomobilist
23 6 1 1 12 1 2 61-73 19
22
HC Dinamo Riga
22 2 3 1 12 2 2 45-76 16
23
Admiral
23 3 0 2 14 2 2 36-71 14
24
Kunlun RS
23 3 1 0 15 3 1 46-97 12
Comentarii
KHL
Week 19