Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
01 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Metallurg — Admiral 12 ianuarie 2023

Cote si pariuri pe meci Metallurg — Admiral

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
1.55
4.25
4.85
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Metallurg – Admiral

Ultimele meciuri de la turneu

Metallurg
08.01.23
Metallurg
Salavat Yulaev
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
V
03.01.23
Barys
Metallurg
I
30.12.22
Tractor
Metallurg
I
28.12.22
Ak Bars
Metallurg
V
26.12.22
Metallurg
Tractor
4
:
4
2
:
3
S
PS
23.12.22
Metallurg
Sibir
2
:
2
1
:
2
S
PS
21.12.22
Metallurg
Admiral
V
19.12.22
Metallurg
Amur
V
08.12.22
Neftekhimik
Metallurg
I
06.12.22
Avtomobilist
Metallurg
I
04.12.22
Metallurg
Avtomobilist
I
02.12.22
Metallurg
CSKA
V
29.11.22
Kunlun RS
Metallurg
V
27.11.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
23.11.22
Metallurg
Salavat Yulaev
V
19.11.22
Tractor
Metallurg
CO
17.11.22
Avtomobilist
Metallurg
PO
15.11.22
Metallurg
Sibir
V
11.11.22
Metallurg
Barys
2
:
2
2
:
1
S
CS
09.11.22
Metallurg
Avangard
I
05.11.22
SKA
Metallurg
I
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
I
28.10.22
Metallurg
Tractor
V
26.10.22
Metallurg
Avtomobilist
V
24.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
21.10.22
Barys
Metallurg
V
19.10.22
Ak Bars
Metallurg
PO
17.10.22
Metallurg
Avangard
V
15.10.22
Metallurg
Torpedo
V
12.10.22
Metallurg
Ak Bars
V
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
I
08.10.22
Avangard
Metallurg
I
06.10.22
Salavat Yulaev
Metallurg
V
04.10.22
Tractor
Metallurg
V
30.09.22
Metallurg
Neftekhimik
I
26.09.22
Metallurg
HC Dinamo Minsk
V
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
V
21.09.22
Admiral
Metallurg
V
19.09.22
Admiral
Metallurg
V
17.09.22
Amur
Metallurg
V
15.09.22
Amur
Metallurg
V
10.09.22
Metallurg
HC Spartak
CO
08.09.22
Metallurg
Amur
PO
06.09.22
Metallurg
Severstal
PO
03.09.22
Torpedo
Metallurg
V
01.09.22
CSKA
Metallurg
I
Admiral
09.01.23
Admiral
Barys
V
08.01.23
Admiral
Barys
I
05.01.23
Admiral
HC Dinamo Minsk
I
30.12.22
Admiral
Amur
I
29.12.22
Admiral
Amur
V
27.12.22
Amur
Admiral
V
23.12.22
Salavat Yulaev
Admiral
I
21.12.22
Metallurg
Admiral
I
19.12.22
Avtomobilist
Admiral
V
08.12.22
Amur
Admiral
V
07.12.22
Amur
Admiral
PO
05.12.22
Admiral
Amur
I
30.11.22
Admiral
Torpedo
I
26.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
25.11.22
Admiral
Neftekhimik
V
21.11.22
Neftekhimik
Admiral
I
19.11.22
HC Dinamo Minsk
Admiral
3
:
3
0
:
2
S
CS
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
V
15.11.22
CSKA
Admiral
I
12.11.22
Admiral
Tractor
V
10.11.22
Admiral
Tractor
V
08.11.22
Admiral
SKA
V
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
V
03.11.22
Barys
Admiral
V
01.11.22
Tractor
Admiral
PO
30.10.22
Avtomobilist
Admiral
V
28.10.22
Avangard
Admiral
CO
25.10.22
Admiral
Severstal
1
:
1
2
:
0
S
CS
21.10.22
Admiral
HC Spartak
1
:
1
2
:
3
S
PS
18.10.22
Admiral
Vityaz
2
:
2
1
:
0
S
CS
15.10.22
Avangard
Admiral
3
:
3
2
:
3
S
CS
13.10.22
Barys
Admiral
I
11.10.22
Sibir
Admiral
V
08.10.22
Admiral
CSKA
I
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
CS
04.10.22
Admiral
HC Sochi
I
30.09.22
Vityaz
Admiral
2
:
2
3
:
2
S
PS
28.09.22
SKA
Admiral
I
26.09.22
Severstal
Admiral
1
:
1
2
:
3
S
CS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
I
21.09.22
Admiral
Metallurg
I
19.09.22
Admiral
Metallurg
I
17.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
CO
15.09.22
Admiral
Salavat Yulaev
V
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
V
08.09.22
Ak Bars
Admiral
PO
06.09.22
HC Spartak
Admiral
I
04.09.22
HC Sochi
Admiral
V
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
I

Meciurile head-to-head: Metallurg — Admiral

KHL 2022-2023
21.12.22
Metallurg
Admiral
21.09.22
Admiral
Metallurg
19.09.22
Admiral
Metallurg
KHL 2021-2022
20.09.21
Admiral
Metallurg
10.09.21
Metallurg
Admiral
KHL 2019-2020
21.11.19
Admiral
Metallurg
10.10.19
Metallurg
Admiral
KHL 2018-2019
07.01.19
Metallurg
Admiral
05.10.18
Admiral
Metallurg
KHL 2017-2018
08.10.17
Admiral
Metallurg
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
50 25 2 2 14 4 3 121-96 65
5
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
6
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
7
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
8
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
9
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
10
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
11
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
12
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
13
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
14
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
15
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
16
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
17
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
18
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
19
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
20
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
21
Kunlun RS
50 12 2 3 28 1 4 116-158 39
22
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
5 3 1 1 0 0 0 12-5 10
2
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 14-9 8
3
Vityaz
5 3 1 0 1 0 0 16-12 8
4
Torpedo
5 3 0 0 1 0 1 19-13 7
5
SKA
5 3 0 0 1 1 0 24-19 7
6
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 0 1 13-8 7
7
Severstal
5 2 0 1 1 1 0 18-17 7
8
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-13 7
9
Sibir
5 1 1 1 1 0 1 10-8 7
10
Neftekhimik
5 3 0 0 2 0 0 11-13 6
11
Avangard
5 2 0 1 2 0 0 14-9 6
12
Amur
5 2 0 1 2 0 0 11-11 6
13
Tractor
5 2 0 1 2 0 0 14-16 6
14
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 15-17 6
15
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 10-12 4
16
Metallurg
5 2 0 0 3 0 0 11-14 4
17
HC Spartak
5 1 0 1 3 0 0 17-19 4
18
Avtomobilist
5 1 0 0 2 0 2 9-16 4
19
Kunlun RS
5 1 0 0 3 0 1 16-17 3
20
Barys
5 1 0 0 3 0 1 10-14 3
21
Lokomotiv
5 0 0 0 4 1 0 7-13 1
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 10-21 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
25 18 3 1 1 1 1 90-44 46
2
Avtomobilist
25 16 2 1 5 0 1 83-56 39
3
Torpedo
24 15 3 1 4 1 0 83-52 39
4
Metallurg
25 14 1 1 5 2 2 74-56 36
5
HC Dynamo
27 12 2 2 7 1 3 77-60 36
6
CSKA
24 12 4 0 6 1 1 77-55 34
7
Sibir
25 11 2 3 7 0 2 72-59 34
8
Lokomotiv
24 14 0 1 6 1 2 52-40 33
9
Avangard
22 11 3 1 4 2 1 65-41 33
10
Ak Bars
25 9 5 1 7 3 0 68-57 33
11
Salavat Yulaev
25 9 2 2 7 1 4 66-56 31
12
Severstal
25 8 2 3 8 3 1 75-69 30
13
Neftekhimik
24 10 3 1 9 0 1 57-61 29
14
Tractor
27 10 2 1 11 3 0 62-73 29
15
Admiral
24 10 1 3 9 0 1 46-44 29
16
Amur
24 9 2 1 7 2 3 55-56 29
17
Vityaz
25 8 3 2 9 2 1 67-67 29
18
Barys
26 11 1 2 12 0 0 61-65 28
19
HC Dinamo Minsk
25 8 1 1 10 3 2 72-85 25
20
Kunlun RS
26 6 2 1 13 1 3 63-90 22
21
HC Spartak
21 6 1 1 10 2 1 40-59 19
22
HC Sochi
24 2 1 0 18 2 1 46-86 9
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
25 14 1 1 6 2 1 73-54 35
2
SKA
25 12 2 2 7 2 0 91-66 34
3
Lokomotiv
26 11 2 1 8 3 1 69-56 32
4
HC Spartak
29 10 1 3 11 3 1 73-74 32
5
Salavat Yulaev
24 12 0 1 7 2 2 62-49 30
6
Avangard
27 12 0 2 12 0 1 75-76 29
7
HC Dynamo
22 9 1 2 6 2 2 52-47 28
8
Admiral
25 8 1 3 9 3 1 52-54 28
9
Sibir
25 6 3 4 10 2 0 55-54 28
10
Torpedo
25 10 1 1 10 2 1 62-60 27
11
Metallurg
23 11 1 0 9 2 0 64-61 26
12
Avtomobilist
24 6 4 0 8 3 3 59-67 26
13
Ak Bars
24 6 3 2 9 2 2 57-63 26
14
Vityaz
24 8 2 0 9 1 4 59-61 25
15
HC Dinamo Minsk
25 6 2 1 11 3 2 55-71 23
16
Severstal
24 4 2 1 10 4 3 59-74 21
17
Barys
25 7 0 1 13 1 3 49-74 20
18
Tractor
23 5 0 3 12 2 1 53-68 19
19
Neftekhimik
25 6 2 0 15 2 0 65-90 18
20
Kunlun RS
24 6 0 2 15 0 1 53-68 17
21
Amur
24 5 2 1 15 1 0 43-65 17
22
HC Sochi
24 1 1 0 17 4 1 51-99 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
3
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
4
Lokomotiv
50 25 2 2 14 4 3 121-96 65
5
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
6
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
7
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
8
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
9
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
10
Kunlun RS
50 12 2 3 28 1 4 116-158 39
11
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
4
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
5
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
6
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
7
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
8
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
9
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
10
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
11
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
50 30 5 3 8 3 1 181-110 80
2
Torpedo
49 25 4 2 14 3 1 145-112 66
3
Vityaz
49 16 5 2 18 3 5 126-128 54
4
HC Spartak
50 16 2 4 21 5 2 113-133 51
5
HC Sochi
48 3 2 0 35 6 2 97-185 18
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avangard
49 23 3 3 16 2 2 140-117 62
2
Sibir
50 17 5 7 17 2 2 127-113 62
3
Salavat Yulaev
49 21 2 3 14 3 6 128-105 61
4
Admiral
49 18 2 6 18 3 2 98-98 57
5
Barys
51 18 1 3 25 1 3 110-139 48
6
Amur
48 14 4 2 22 3 3 98-121 46
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
CSKA
49 26 5 1 12 3 2 150-109 69
2
Lokomotiv
50 25 2 2 14 4 3 121-96 65
3
HC Dynamo
49 21 3 4 13 3 5 129-107 64
4
Severstal
49 12 4 4 18 7 4 134-143 51
5
HC Dinamo Minsk
50 14 3 2 21 6 4 127-156 48
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
49 22 6 1 13 3 4 142-123 65
2
Metallurg
48 25 2 1 14 4 2 138-117 62
3
Ak Bars
49 15 8 3 16 5 2 125-120 59
4
Tractor
50 15 2 4 23 5 1 115-141 48
5
Neftekhimik
49 16 5 1 24 2 1 122-151 47
6
Kunlun RS
50 12 2 3 28 1 4 116-158 39

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Metallurg

Ilya Vorobiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Edward Pasquale
gk. 37 -73 0 0
Vasily Koshechkin
gk. 17 -36 0 0
Ilya Nabokov
gk. 1 0 0 0
Alexei Maklyukov
df. 48 2 5 7
Egor Yakovlev.
df. 48 7 17 24
Artyom Zemchyonok
df. 41 0 7 7
Kodie Curran
df. 37 5 11 16
Vladislav Eremenko
df. 34 3 3 6
Artem Minulin
df. 26 1 3 4
Grigory Dronov
df. 24 1 8 9
Yaroslav Khabarov
df. 20 0 4 4
Ilya Nikolayev
df. 8 0 1 1
Denis Zernov
fw. 47 11 9 20
Maxim Karpov
fw. 47 7 16 23
Brendan Leipsic
fw. 46 7 23 30
Philippe Maillet
fw. 46 18 24 42
Danila Yurov
fw. 45 4 5 9
Nikita Korostelev
fw. 43 12 8 20
Yegor Korobkin
fw. 41 9 6 15
Nikolay Goldobin
fw. 39 13 11 24
Pavel Akolzin
fw. 39 8 4 12
Andrei Chibisov
fw. 38 9 10 19
Josh Currie
fw. 37 3 6 9
Semyon Koshelev
fw. 36 8 7 15
Mikhail Fisenko
fw. 34 2 7 9
Arkhip Nekolenko
fw. 29 4 4 8
Anatoly Nikontsev
fw. 21 2 6 8
Alexander Burmistrov
fw. 6 0 1 1
Nikita Zimin
fw. 1 0 0 0
Roman Kantserov
fw. 0 0 0 0
Admiral

Leonid Tambiev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Serebryakov
gk. 36 -64 0 0
Alexander Lazushin
gk. 11 -17 0 0
Pavel Khomchenko
gk. 6 -13 0 0
Colby Williams
df. 49 1 11 12
Libor Šulák
df. 49 10 18 28
Evgeny Lisovets
df. 45 3 8 11
Leonid Metalnikov
df. 42 0 3 3
Dinar Hamidullin
df. 28 1 1 2
Rinat Valiev
df. 17 0 2 2
Yuriy Pautov
df. 17 0 1 1
Yegor Rykov
df. 7 0 0 0
Valeri Orekhov
df. 6 1 1 2
Alexander Gorshkov
fw. 49 15 14 29
Nikolajs Elisejevs
fw. 47 10 8 18
Danil Faizullin
fw. 45 5 9 14
Evgeniy Grachov
fw. 45 3 5 8
Nikolai Chebykin
fw. 45 5 11 16
Rudolf Cerveny
fw. 44 10 4 14
Michal Kristof
fw. 42 7 22 29
Alexander Shevchenko
fw. 40 3 5 8
Artyom Gareyev
fw. 36 3 7 10
Pavel Shen
fw. 33 2 1 3
Dmitry Sayustov
fw. 31 3 4 7
Anton Berlev
fw. 29 3 9 12
Gleb Zyryanov
fw. 26 2 0 2
Ivan Yemets
fw. 23 1 1 2
Dmitriy Sidlyarov
fw. 8 3 1 4
Vadim Khlopotov
fw. 3 0 0 0
Daniil Gutik
fw. 2 0 2 2
Prokhor Korbit
fw. 2 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului