Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
0:0
Lokomotiv — HC Spartak Meci incheiat 20 octombrie 2020
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
11 ianuarie 2021, 18:30
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — HC Spartak

20 octombrie 2020, 19:00 (EEST)
20 octombrie 2020, 19:00 (EEST) Meci incheiat
0 : 0
OT 0:0
S 2:0
Stadion: Arena-2000 (Yaroslavl, Russia)
Arbitru: Aleksey Ravodin, Denis Naumov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Andrei Skabelka
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 413 -15 0 0
Edward Pasquale
gk. 368 -7 0 0
Aleksey Marchenko
df. 329 0 3 3
Rushan Rafikov
df. 276 1 4 5
Atte Ohtamaa
df. 248 2 1 3
Maxim Osipov
df. 245 2 3 5
Nikita Cherepanov
df. 242 2 1 3
Anton Malyshev
df. 188 0 4 4
Daniil Misyul
df. 89 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 244 4 3 7
Egor Korshkov
fw. 238 6 6 12
Vladimir Tkachyov
fw. 234 4 6 10
Pavel Kraskovskiy
fw. 227 4 3 7
Artur Kayumov
fw. 225 4 5 9
Pavel Kudryavtsev
fw. 225 0 2 2
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 206 2 6 8
Georgy Ivanov
fw. 186 0 7 7
Anton Lander
fw. 170 2 1 3
Andre Petersson
fw. 169 4 2 6
Egor Averin
fw. 161 2 2 4
Maxim Berezkin
fw. 68 0 1 1
Artem Ilyenko
fw. 56 2 2 4
Nu vor juca
Daniil Isayev
gk. 126 -5 0 0
Nikolai Kovalenko
fw. 81 1 1 2
Aleksandr Darin
fw. 72 1 2 3
Roman Savchenko
df. 61 1 0 1
Denis Barantsev
df. 47 0 0 0
Mikhail Belyayev
fw. 44 0 0 0
Daniil Tesanov
fw. 34 0 1 1
Alexander Kalinin
df. 17 0 0 0
Ivan Kovalyov
df. 17 0 0 0
Ivan Romanov
fw. 10 0 0 0
Yegor Manin
fw. 10 0 0 0
Maxim Denezhkin
fw. 9 0 0 0
Aleksey Goryachev
df. 8 0 0 0
Ilya Lubushkin
df. 0 0 0 0
HC Spartak

Oleg Znarok
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Nikita Bespalov
gk. 429 -23 0 0
Yulius Gudachek
gk. 362 -16 0 0
Dmitriy Vishnevskiy
df. 323 2 2 4
Yakov Rylov
df. 288 0 2 2
Andrei Zubarev
df. 272 0 1 1
Andrey Kuteykin
df. 160 1 2 3
Damir Musin
df. 106 0 1 1
Nikita Pivtsakin
df. 103 1 0 1
Evgeny Kulik
df. 52 0 1 1
Alexander Nikishin
df. 28 1 0 1
Sergei Shirokov
fw. 270 4 6 10
Maxim Tsyplakov
fw. 255 2 1 3
Robin Hanzl
fw. 248 2 4 6
Mikhail Yunkov
fw. 236 1 7 8
Lukas Radil
fw. 232 7 2 9
Jori Lehterya
fw. 228 4 12 16
Artyom Fyodorov
fw. 225 2 2 4
Martin Bakos
fw. 181 4 1 5
Ruslan Novruzov
fw. 75 0 1 1
Ilya Arkalov
fw. 53 0 0 0
Ilya Tataluyev
fw. 51 2 1 3
Anton Zlobin
fw. 10 0 0 0
Nu vor juca
Emil Djuse
df. 311 2 10 12
Anatoly Nikontsev
fw. 180 1 1 2
Roman Lyubimov
fw. 153 1 1 2
Ilya Zubov
fw. 143 1 2 3
Zakhar Shablovsky
fw. 131 0 0 0
Alexander Trushkov
gk. 122 -6 1 1
Maxim Goncharov
df. 115 0 0 0
Mihail Kotlyarevski
fw. 71 0 0 0
Egor Kruzhenkov
fw. 60 0 1 1
Pavel Khomchenko
gk. 51 -6 0 0
Nikita Sokolov
df. 40 0 0 0
Atrem Serikov
df. 31 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
1.70
4.10
4.20
2.15
1.68
1.90
4.20
3.30
1.95
1.82
1.68
4.50
4.20
2.15
1.66
1.73
4.33
3.80
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
KHL 2019-2020
20.11.19
HC Spartak
Lokomotiv
3
:
3
1
:
0
S
04.09.19
Lokomotiv
HC Spartak
KHL 2018-2019
28.12.18
Lokomotiv
HC Spartak
16.11.18
HC Spartak
Lokomotiv
KHL 2017-2018
27.02.18
HC Spartak
Lokomotiv
19.12.17
Lokomotiv
HC Spartak
KHL 2016-2017
21.12.16
HC Spartak
Lokomotiv
2
:
1
20.09.16
Lokomotiv
HC Spartak
6
:
3
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
16.10.20
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
V
14.10.20
HC Dinamo Riga
Lokomotiv
2
:
2
0
:
2
S
CS
12.10.20
Jokerit
Lokomotiv
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
CO
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
CO
06.10.20
Vityaz
Lokomotiv
V
03.10.20
Lokomotiv
Jokerit
I
01.10.20
Lokomotiv
Ak Bars
V
29.09.20
Lokomotiv
Metallurg
3
:
3
0
:
1
S
PS
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
I
13.09.20
Lokomotiv
Tractor
V
11.09.20
SKA
Lokomotiv
I
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
V
05.09.20
Lokomotiv
Amur
V
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
V
HC Spartak
18.10.20
HC Dinamo Minsk
HC Spartak
V
14.10.20
HC Spartak
Barys
PO
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
V
08.10.20
HC Spartak
Lokomotiv
PO
06.10.20
Jokerit
HC Spartak
I
01.10.20
HC Spartak
CSKA
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
CS
26.09.20
HC Spartak
Amur
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
17.09.20
HC Spartak
SKA
I
15.09.20
HC Spartak
Tractor
I
13.09.20
HC Spartak
HC Dinamo Minsk
PO
09.09.20
HC Spartak
Salavat Yulaev
V
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
05.09.20
Avtomobilist
HC Spartak
I
03.09.20
Lokomotiv
HC Spartak
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
3
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
4
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
5
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
6
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
7
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
8
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
9
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
10
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
11
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
5
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
6
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
7
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
8
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
9
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
10
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
11
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
12
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
2
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
3
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
4
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
5
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
6
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
2
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
3
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
4
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
5
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
6
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
3
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
4
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
5
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
2
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
3
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
4
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
5
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
6
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
18 12 0 2 3 1 0 54-35 29
2
Ak Bars
19 7 2 3 3 3 1 54-41 28
3
Avtomobilist
18 10 1 1 3 1 2 63-44 27
4
Avangard
18 10 1 0 3 1 3 52-34 26
5
SKA
19 11 0 0 5 1 2 58-48 25
6
Salavat Yulaev
20 9 0 3 7 1 0 61-57 25
7
Metallurg
17 9 0 3 5 0 0 50-34 24
8
Lokomotiv
16 8 2 1 4 0 1 45-29 23
9
Tractor
17 9 0 1 5 1 1 46-32 22
10
HC Dinamo Minsk
16 6 2 2 5 0 1 46-41 21
11
Jokerit
14 9 0 0 4 1 0 49-29 19
12
HC Dynamo
16 7 1 0 6 1 1 44-40 18
13
Severstal
15 5 2 1 6 0 1 30-42 17
14
HC Spartak
16 5 0 1 7 3 0 39-51 15
15
Vityaz
16 4 1 2 8 0 1 48-48 15
16
Torpedo
17 4 0 2 8 2 1 44-52 15
17
Barys
12 2 3 1 3 2 1 30-31 15
18
Amur
19 4 1 1 11 0 2 37-64 14
19
Sibir
19 4 1 0 11 0 3 51-64 13
20
Neftekhimik
15 4 1 1 9 0 0 34-55 12
21
HC Sochi
16 3 1 0 10 0 2 29-54 10
22
Kunlun RS
16 3 0 0 12 0 1 33-57 7
23
HC Dinamo Riga
13 1 0 1 8 1 2 24-39 7
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Lokomotiv
5 2 2 1 0 0 0 13-7 10
2
Metallurg
5 3 0 1 1 0 0 20-12 8
3
Tractor
5 3 0 1 1 0 0 18-10 8
4
Avtomobilist
5 2 0 1 1 0 1 14-12 7
5
Ak Bars
5 2 0 0 0 2 1 11-8 7
6
SKA
5 3 0 0 2 0 0 17-12 6
7
Jokerit
5 3 0 0 2 0 0 16-14 6
8
CSKA
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
9
Amur
5 2 0 1 2 0 0 14-15 6
10
Severstal
5 2 0 1 2 0 0 9-12 6
11
HC Spartak
5 2 0 0 1 2 0 13-16 6
12
Barys
5 0 3 0 2 0 0 11-10 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 16-13 5
14
HC Dynamo
5 2 0 0 2 1 0 13-13 5
15
Salavat Yulaev
5 1 0 1 2 1 0 13-15 5
16
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 10-12 5
17
Kunlun RS
5 2 0 0 3 0 0 14-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 12-19 4
19
HC Dinamo Minsk
5 1 0 1 3 0 0 7-9 4
20
Vityaz
5 1 0 0 3 0 1 12-20 3
21
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 0 2 9-21 2
22
Sibir
5 0 0 0 4 0 1 9-18 1
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 9-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
10 7 1 0 0 0 2 31-15 18
2
CSKA
9 7 0 0 1 1 0 26-13 15
3
Ak Bars
9 4 1 1 1 1 1 24-16 14
4
Avtomobilist
9 4 1 0 1 1 2 30-22 13
5
Metallurg
10 6 0 0 4 0 0 29-22 12
6
SKA
9 5 0 0 3 0 1 27-24 11
7
Lokomotiv
8 4 1 0 2 0 1 25-18 11
8
Salavat Yulaev
9 4 0 1 3 1 0 29-27 11
9
Torpedo
9 4 0 0 2 2 1 29-27 11
10
HC Spartak
10 3 0 1 3 3 0 30-30 11
11
Jokerit
7 5 0 0 2 0 0 31-14 10
12
Tractor
8 4 0 0 2 1 1 23-16 10
13
HC Dinamo Minsk
10 3 1 1 5 0 0 24-26 10
14
Sibir
10 3 1 0 4 0 2 32-35 10
15
Amur
8 4 0 0 3 0 1 17-19 9
16
Severstal
8 3 1 0 4 0 0 17-25 8
17
Kunlun RS
6 3 0 0 2 0 1 15-16 7
18
Vityaz
8 2 0 1 4 0 1 22-24 7
19
Neftekhimik
8 1 1 1 5 0 0 17-25 6
20
Barys
5 1 0 1 1 1 1 13-14 6
21
HC Dinamo Riga
7 1 0 1 4 0 1 13-15 5
22
HC Dynamo
5 2 0 0 3 0 0 16-13 4
23
HC Sochi
9 1 0 0 6 0 2 14-31 4
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avtomobilist
9 6 0 1 2 0 0 33-22 14
2
SKA
10 6 0 0 2 1 1 31-24 14
3
HC Dynamo
11 5 1 0 3 1 1 28-27 14
4
CSKA
9 5 0 2 2 0 0 28-22 14
5
Salavat Yulaev
11 5 0 2 4 0 0 32-30 14
6
Ak Bars
10 3 1 2 2 2 0 30-25 14
7
Tractor
9 5 0 1 3 0 0 23-16 12
8
Lokomotiv
8 4 1 1 2 0 0 20-11 12
9
Metallurg
7 3 0 3 1 0 0 21-12 12
10
HC Dinamo Minsk
6 3 1 1 0 0 1 22-15 11
11
Jokerit
7 4 0 0 2 1 0 18-15 9
12
Severstal
7 2 1 1 2 0 1 13-17 9
13
Barys
7 1 3 0 2 1 0 17-17 9
14
Avangard
8 3 0 0 3 1 1 21-19 8
15
Vityaz
8 2 1 1 4 0 0 26-24 8
16
Neftekhimik
7 3 0 0 4 0 0 17-30 6
17
HC Sochi
7 2 1 0 4 0 0 15-23 6
18
Amur
11 0 1 1 8 0 1 20-45 5
19
HC Spartak
6 2 0 0 4 0 0 9-21 4
20
Torpedo
8 0 0 2 6 0 0 15-25 4
21
Sibir
9 1 0 0 7 0 1 19-29 3
22
HC Dinamo Riga
6 0 0 0 4 1 1 11-24 2
23
Kunlun RS
10 0 0 0 10 0 0 18-41 0
KHL
Week 8