Meciurile urmatoare

In timp ce nu sunt cote pentru acest meci, poti alege un pariu din mecurile urmatoare
1 X 2
SP TP
15:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
16:00
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
18:30
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
13 ianuarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Lokomotiv — HC Dynamo 10 februarie 2023

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Lokomotiv – HC Dynamo

Ultimele meciuri de la turneu

Lokomotiv
27.01.23
Lokomotiv
SKA
V
24.01.23
Lokomotiv
Vityaz
V
22.01.23
Lokomotiv
Salavat Yulaev
V
19.01.23
Torpedo
Lokomotiv
PO
17.01.23
Kunlun RS
Lokomotiv
V
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
I
13.01.23
Lokomotiv
Severstal
V
11.01.23
Lokomotiv
Tractor
I
08.01.23
Lokomotiv
HC Spartak
I
06.01.23
Metallurg
Lokomotiv
I
04.01.23
Salavat Yulaev
Lokomotiv
I
30.12.22
CSKA
Lokomotiv
PO
28.12.22
Kunlun RS
Lokomotiv
V
26.12.22
Lokomotiv
HC Spartak
V
23.12.22
Lokomotiv
CSKA
V
21.12.22
Lokomotiv
Ak Bars
V
19.12.22
Lokomotiv
HC Sochi
V
08.12.22
Lokomotiv
Kunlun RS
I
06.12.22
HC Spartak
Lokomotiv
V
04.12.22
Neftekhimik
Lokomotiv
V
02.12.22
Ak Bars
Lokomotiv
I
28.11.22
Lokomotiv
Avangard
V
26.11.22
Lokomotiv
Sibir
V
24.11.22
SKA
Lokomotiv
CO
22.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
V
20.11.22
HC Spartak
Lokomotiv
I
17.11.22
Lokomotiv
Kunlun RS
2
:
2
1
:
2
S
PS
14.11.22
Lokomotiv
Severstal
PO
11.11.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
09.11.22
HC Sochi
Lokomotiv
PO
07.11.22
CSKA
Lokomotiv
2
:
2
2
:
3
S
CS
05.11.22
Torpedo
Lokomotiv
V
03.11.22
Lokomotiv
Metallurg
V
31.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
28.10.22
Lokomotiv
Torpedo
V
24.10.22
SKA
Lokomotiv
I
22.10.22
HC Dinamo Minsk
Lokomotiv
I
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
18.10.22
Severstal
Lokomotiv
CO
15.10.22
Lokomotiv
HC Dinamo Minsk
V
13.10.22
Lokomotiv
SKA
V
08.10.22
Amur
Lokomotiv
V
06.10.22
Admiral
Lokomotiv
2
:
2
2
:
0
S
PS
04.10.22
Sibir
Lokomotiv
V
30.09.22
Lokomotiv
Severstal
V
28.09.22
Lokomotiv
Torpedo
I
26.09.22
Lokomotiv
Barys
0
:
0
1
:
2
S
PS
24.09.22
Lokomotiv
Admiral
V
21.09.22
Vityaz
Lokomotiv
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
V
17.09.22
Lokomotiv
Vityaz
0
:
0
1
:
0
S
CS
14.09.22
Lokomotiv
SKA
I
11.09.22
Lokomotiv
CSKA
I
09.09.22
Vityaz
Lokomotiv
PO
07.09.22
Lokomotiv
Neftekhimik
V
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
V
02.09.22
Avtomobilist
Lokomotiv
I
HC Dynamo
27.01.23
Avangard
HC Dynamo
PO
25.01.23
Avtomobilist
HC Dynamo
I
21.01.23
HC Dynamo
CSKA
1
:
1
2
:
1
S
CS
19.01.23
HC Dynamo
Avtomobilist
V
17.01.23
Torpedo
HC Dynamo
V
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
V
13.01.23
SKA
HC Dynamo
I
10.01.23
HC Dynamo
Salavat Yulaev
V
08.01.23
HC Dynamo
Torpedo
I
06.01.23
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
2
2
:
0
S
CS
03.01.23
CSKA
HC Dynamo
PO
30.12.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
26.12.22
CSKA
HC Dynamo
V
24.12.22
HC Dynamo
Tractor
CO
22.12.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
20.12.22
HC Dynamo
HC Spartak
V
08.12.22
HC Spartak
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
CS
06.12.22
HC Dynamo
SKA
PO
04.12.22
Ak Bars
HC Dynamo
PO
02.12.22
Kunlun RS
HC Dynamo
V
30.11.22
HC Dynamo
Vityaz
CO
28.11.22
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
I
24.11.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
I
22.11.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.11.22
HC Dynamo
Kunlun RS
V
17.11.22
HC Dynamo
Admiral
I
14.11.22
HC Dynamo
HC Spartak
2
:
2
3
:
4
S
PS
10.11.22
Sibir
HC Dynamo
I
08.11.22
Amur
HC Dynamo
I
06.11.22
Admiral
HC Dynamo
I
01.11.22
HC Dynamo
Metallurg
V
30.10.22
HC Dynamo
Torpedo
V
28.10.22
HC Dynamo
SKA
3
:
3
0
:
2
S
PS
26.10.22
Torpedo
HC Dynamo
I
24.10.22
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
17.10.22
HC Dynamo
CSKA
I
15.10.22
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
4
S
PS
12.10.22
HC Dynamo
Severstal
1
:
1
3
:
0
S
CS
10.10.22
Metallurg
HC Dynamo
V
08.10.22
Salavat Yulaev
HC Dynamo
2
:
2
2
:
0
S
PS
06.10.22
Neftekhimik
HC Dynamo
2
:
2
3
:
1
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
CO
02.10.22
HC Dynamo
Severstal
V
29.09.22
HC Dynamo
Amur
V
27.09.22
HC Dynamo
Avangard
V
24.09.22
SKA
HC Dynamo
1
:
1
1
:
2
S
CS
22.09.22
Severstal
HC Dynamo
V
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
I
16.09.22
HC Dynamo
SKA
I
14.09.22
HC Dynamo
HC Sochi
V
12.09.22
Vityaz
HC Dynamo
V
09.09.22
SKA
HC Dynamo
I
07.09.22
HC Sochi
HC Dynamo
V
05.09.22
HC Dynamo
Neftekhimik
V
03.09.22
HC Dynamo
Ak Bars
V

Meciurile head-to-head: Lokomotiv — HC Dynamo

KHL 2022-2023
15.01.23
Lokomotiv
HC Dynamo
20.10.22
HC Dynamo
Lokomotiv
19.09.22
HC Dynamo
Lokomotiv
KHL 2021-2022
03.01.22
Lokomotiv
HC Dynamo
26.10.21
HC Dynamo
Lokomotiv
11.10.21
Lokomotiv
HC Dynamo
KHL 2020-2021
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
7
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
8
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
9
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
10
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
11
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
12
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
13
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
14
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
15
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
16
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
17
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
18
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
19
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
20
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
21
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
22
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
5 4 0 0 0 1 0 12-6 9
2
Ak Bars
5 3 1 0 0 1 0 12-6 9
3
Vityaz
5 4 0 0 1 0 0 12-7 8
4
Amur
5 3 0 1 1 0 0 13-9 8
5
Torpedo
5 2 1 1 1 0 0 15-11 8
6
Barys
5 2 1 0 0 1 1 13-11 8
7
Neftekhimik
5 3 0 0 1 0 1 11-10 7
8
Sibir
5 2 0 1 1 1 0 19-16 7
9
HC Dynamo
5 2 0 1 1 1 0 14-11 7
10
SKA
5 2 0 1 2 0 0 13-9 6
11
HC Dinamo Minsk
5 2 0 0 1 1 1 13-10 6
12
Metallurg
5 1 1 0 1 2 0 12-14 6
13
CSKA
5 2 0 0 2 0 1 10-11 5
14
HC Spartak
5 1 1 0 2 1 0 12-17 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 5-9 5
16
Avtomobilist
5 2 0 0 3 0 0 14-15 4
17
Salavat Yulaev
5 1 1 0 3 0 0 11-12 4
18
Kunlun RS
5 1 1 0 3 0 0 9-12 4
19
Tractor
5 1 0 0 2 1 1 13-17 4
20
Avangard
5 0 2 0 3 0 0 10-13 4
21
Admiral
5 0 1 0 2 0 2 9-13 4
22
HC Sochi
5 0 0 0 5 0 0 5-17 0
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
28 21 3 1 1 1 1 98-46 52
2
Torpedo
28 16 4 1 6 1 0 95-67 43
3
Lokomotiv
29 18 0 1 7 1 2 65-47 41
4
Avtomobilist
28 17 2 1 7 0 1 90-64 41
5
CSKA
27 15 4 0 6 1 1 88-60 40
6
Metallurg
28 14 2 1 5 3 3 79-62 40
7
HC Dynamo
29 13 2 3 7 1 3 82-61 40
8
Ak Bars
29 11 5 2 7 4 0 77-63 40
9
Avangard
26 12 5 1 5 2 1 77-50 39
10
Sibir
28 13 2 3 8 0 2 84-68 38
11
Salavat Yulaev
29 11 3 2 8 1 4 76-61 37
12
Neftekhimik
27 12 3 1 9 0 2 65-66 34
13
Vityaz
27 9 3 3 9 2 1 74-72 33
14
Severstal
27 9 2 3 8 3 2 78-72 33
15
Admiral
27 10 2 3 10 0 2 53-52 32
16
Barys
30 12 1 2 14 0 1 69-76 31
17
Amur
25 10 2 1 7 2 3 58-57 31
18
HC Dinamo Minsk
29 9 2 1 10 3 4 80-92 31
19
Tractor
29 10 2 1 12 4 0 65-80 30
20
Kunlun RS
32 8 3 1 16 1 3 76-102 28
21
HC Spartak
27 8 2 1 13 2 1 55-79 25
22
HC Sochi
28 3 1 0 20 3 1 53-98 12
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
29 13 2 3 9 2 0 101-74 38
2
CSKA
28 14 1 1 8 2 2 76-62 36
3
Lokomotiv
28 12 2 1 8 4 1 74-59 35
4
Sibir
29 7 4 5 10 3 0 68-65 35
5
Torpedo
28 11 2 2 10 2 1 72-64 33
6
HC Dynamo
27 11 1 2 8 3 2 63-59 33
7
HC Spartak
30 10 1 3 11 4 1 75-77 33
8
Vityaz
29 11 2 0 11 1 4 68-70 31
9
Admiral
29 8 1 4 11 3 2 56-62 31
10
Ak Bars
27 7 4 2 9 3 2 65-68 31
11
Salavat Yulaev
27 12 0 1 10 2 2 67-59 30
12
Metallurg
27 12 1 0 11 3 0 74-74 29
13
Avangard
29 12 0 2 14 0 1 76-80 29
14
Avtomobilist
27 7 4 0 9 4 3 68-77 29
15
HC Dinamo Minsk
28 7 2 1 12 4 2 64-78 26
16
Barys
28 8 1 1 13 2 3 58-81 25
17
Amur
30 7 2 3 17 1 0 56-77 25
18
Tractor
27 7 0 3 13 2 2 67-80 24
19
Severstal
29 4 2 2 14 4 3 65-90 23
20
Neftekhimik
29 8 2 0 17 2 0 73-101 22
21
Kunlun RS
25 6 0 2 16 0 1 55-71 17
22
HC Sochi
27 1 1 0 20 4 1 54-109 9
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
3
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
4
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
5
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
6
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
7
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
8
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
9
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
10
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45
11
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
3
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
4
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
5
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
6
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
7
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
8
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
9
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
10
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
11
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
57 34 5 4 10 3 1 199-120 90
2
Torpedo
56 27 6 3 16 3 1 167-131 76
3
Vityaz
56 20 5 3 20 3 5 142-142 64
4
HC Spartak
57 18 3 4 24 6 2 130-156 58
5
HC Sochi
55 4 2 0 40 7 2 107-207 21
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Sibir
57 20 6 8 18 3 2 152-133 73
2
Avangard
55 24 5 3 19 2 2 153-130 68
3
Salavat Yulaev
56 23 3 3 18 3 6 143-120 67
4
Admiral
56 18 3 7 21 3 4 109-114 63
5
Barys
58 20 2 3 27 2 4 127-157 56
6
Amur
55 17 4 4 24 3 3 114-134 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Lokomotiv
57 30 2 2 15 5 3 139-106 76
2
CSKA
55 29 5 1 14 3 3 164-122 76
3
HC Dynamo
56 24 3 5 15 4 5 145-120 73
4
HC Dinamo Minsk
57 16 4 2 22 7 6 144-170 57
5
Severstal
56 13 4 5 22 7 5 143-162 56
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Ak Bars
56 18 9 4 16 7 2 142-131 71
2
Avtomobilist
55 24 6 1 16 4 4 158-141 70
3
Metallurg
55 26 3 1 16 6 3 153-136 69
4
Neftekhimik
56 20 5 1 26 2 2 138-167 56
5
Tractor
56 17 2 4 25 6 2 132-160 54
6
Kunlun RS
57 14 3 3 32 1 4 131-173 45

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Lokomotiv

Igor Nikitin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Daniil Isayev
gk. 33 -51 0 0
Ivan Bocharov
gk. 26 -51 0 0
Sergei Murashov
gk. 1 -1 0 0
Rushan Rafikov
df. 57 5 14 19
Aleksandr Elesin
df. 56 4 13 17
Andrei Sergeyev
df. 56 8 19 27
Maxim Osipov
df. 54 1 2 3
Daniil Misyul
df. 51 0 7 7
Nikita Cherepanov
df. 50 1 4 5
Roman Bychkov
df. 17 0 2 2
Alexei M. Kozhevnikov
df. 16 1 0 1
Dmitry Simashev
df. 15 0 0 0
Aleksey Marchenko
df. 14 0 4 4
Anton Lukichev
df. 6 0 1 1
Raul Akmaldinov
df. 6 0 0 0
Denis Alekseev
fw. 57 5 29 34
Georgy Ivanov
fw. 57 7 10 17
Sergei Andronov
fw. 57 5 9 14
Aleksandr Polunin
fw. 56 15 6 21
Pavel Kraskovskiy
fw. 54 6 14 20
Maxim Shalunov
fw. 51 24 11 35
Stepan Nikulin
fw. 51 13 18 31
Ivan Chehovich
fw. 48 12 9 21
Artur Kayumov
fw. 42 10 15 25
Maxim Berezkin
fw. 41 4 15 19
Egor Korshkov
fw. 40 4 8 12
Artem Ilyenko
fw. 38 4 1 5
Daniil Tesanov
fw. 31 1 3 4
Alexander Volkov
fw. 23 0 2 2
Egor Averin
fw. 20 3 3 6
Daniil But
fw. 12 1 0 1
Mikhail Belyayev
fw. 12 2 1 3
Mikhail Varnakov
fw. 1 0 0 0
Alexandr Perevalov
fw. 0 0 0 0
HC Dynamo

Alexei Kudashov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Konovalov
gk. 40 -83 1 1
Konstantin Volkov.
gk. 22 -29 0 0
Andrey Mironov
df. 54 7 19 26
Kirill Gotovets
df. 53 5 4 9
Nikita Novikov
df. 50 2 1 3
Artem A. Volkov
df. 49 0 7 7
Sergey Boykov
df. 47 0 5 5
Yegor Martynov
df. 43 5 11 16
Anton Malyshev
df. 37 0 4 4
Brennan Menell
df. 33 1 14 15
Yegor Zaitsev
df. 27 0 2 2
Andrei Pribylsky
df. 6 0 0 0
Vladislav Churkin
df. 1 0 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 56 16 14 30
Ilya Kablukov
fw. 56 6 7 13
Ivan Muranov
fw. 53 8 6 14
Jordan Weal
fw. 51 11 23 34
Maxim Dzhioshvili
fw. 50 13 10 23
Andrey Nikonov
fw. 47 3 2 5
Vladislav Kodola
fw. 45 5 8 13
Jakob Lilja
fw. 44 11 11 22
Pavel Kudryavtsev
fw. 43 8 4 12
Vladislav Milhailov
fw. 42 2 3 5
Vladislav Efremov
fw. 37 2 3 5
Nikita Buruyanov
fw. 32 4 2 6
Ivan Igumnov
fw. 31 4 8 12
Erik O'Dell
fw. 30 13 15 28
Bogdan Trineev
fw. 29 2 8 10
Aleksey Potapov
fw. 19 0 0 0
Alexander Skorenov
fw. 17 6 6 12
Igor Chernyshov
fw. 5 1 0 1
Egor Bryzgalov
fw. 2 0 0 0
Daniil Davydov
fw. 1 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului