Meciurile urmatoare

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
SP TP
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
07 februarie
Top ponturi
There are no forecasts for this match
Top trenduri
There are no trends for this match
Mai multe ponturi si trenduri
Arata tot

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Tractor 7 octombrie 2022

Cote si pariuri pe meci Kunlun RS — Tractor

Calculeaza castigul net Introdu suma pe care vrei sa o pariezi si in tabel iti va aparea suma pe care o poti castiga in functie de cotele curente.
100 RON
500 RON
1000 RON
5000 RON
Fulltime
Total
Casa de pariuri 1 X 2 S 4.5 P 4.5
5.10
4.50
1.50
Castigurile nete reprezinta diferenta dintre castigurile totale si miza pariului. Exemplu: 100 RON miza * 1.50 cota = 150 RON (castiguri nete in acest caz 50 RON)

Bonusuri pentru pariuri pe meciul Kunlun RS – Tractor

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
04.10.22
Kunlun RS
Severstal
2
:
2
2
:
3
S
PS
03.10.22
Kunlun RS
HC Dynamo
PO
01.10.22
Kunlun RS
CSKA
4
:
4
2
:
0
S
CS
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
I
26.09.22
Avtomobilist
Kunlun RS
I
24.09.22
Metallurg
Kunlun RS
I
22.09.22
Kunlun RS
SKA
I
20.09.22
Kunlun RS
CSKA
CO
16.09.22
Kunlun RS
HC Sochi
V
13.09.22
Amur
Kunlun RS
I
11.09.22
Admiral
Kunlun RS
I
09.09.22
Sibir
Kunlun RS
I
06.09.22
Kunlun RS
Sibir
1
:
1
0
:
1
S
PS
04.09.22
Kunlun RS
Amur
I
02.09.22
Kunlun RS
Admiral
V
Tractor
04.10.22
Tractor
Metallurg
I
02.10.22
Tractor
Neftekhimik
I
30.09.22
Tractor
Salavat Yulaev
I
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
V
25.09.22
Ak Bars
Tractor
I
23.09.22
Neftekhimik
Tractor
V
21.09.22
Torpedo
Tractor
I
19.09.22
Tractor
Avangard
I
16.09.22
Tractor
Neftekhimik
V
13.09.22
Barys
Tractor
I
11.09.22
Sibir
Tractor
2
:
2
0
:
2
S
CS
09.09.22
Salavat Yulaev
Tractor
I
06.09.22
Tractor
Avtomobilist
CO
04.09.22
Tractor
Lokomotiv
I
02.09.22
Tractor
Severstal
I

Meciurile head-to-head: Kunlun RS — Tractor

KHL 2022-2023
28.09.22
Tractor
Kunlun RS
KHL 2021-2022
10.01.22
Kunlun RS
Tractor
08.01.22
Kunlun RS
Tractor
06.12.21
Tractor
Kunlun RS
18.09.21
Tractor
Kunlun RS
KHL 2020-2021
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
KHL 2019-2020
15.02.20
Tractor
Kunlun RS
2
:
2
1
:
0
S
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
Avtomobilist
15 9 2 0 3 1 0 54-41 23
3
HC Dynamo
15 9 1 1 3 0 1 43-24 23
4
Metallurg
14 9 1 0 2 2 0 48-34 22
5
Torpedo
14 7 1 1 4 1 0 44-32 19
6
Lokomotiv
15 7 0 1 4 1 2 35-31 19
7
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
8
Ak Bars
14 5 3 0 3 3 0 34-29 19
9
Salavat Yulaev
15 6 0 2 5 2 0 35-27 18
10
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
11
CSKA
14 5 2 0 4 2 1 40-39 17
12
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
13
Sibir
16 4 1 2 7 1 1 32-35 16
14
Barys
15 5 1 1 7 0 1 34-42 15
15
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
16
Admiral
15 3 1 2 7 1 1 26-33 14
17
Amur
14 3 2 0 7 1 1 25-40 12
18
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
19
Neftekhimik
15 3 1 1 9 1 0 36-52 11
20
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
21
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
22
HC Sochi
14 3 0 0 9 2 0 28-42 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
5 4 1 0 0 0 0 22-5 10
2
Neftekhimik
5 3 1 1 0 0 0 15-10 10
3
HC Dynamo
5 3 1 0 0 0 1 18-9 9
4
Vityaz
5 3 0 1 0 1 0 20-12 9
5
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 21-11 8
6
Avtomobilist
5 2 2 0 1 0 0 18-12 8
7
Salavat Yulaev
5 3 0 0 2 0 0 14-6 6
8
HC Sochi
5 2 0 0 1 2 0 15-14 6
9
Lokomotiv
5 2 0 0 1 0 2 10-11 6
10
Barys
5 1 1 1 2 0 0 11-10 6
11
CSKA
5 1 1 0 1 1 1 13-13 6
12
Ak Bars
5 1 1 0 1 2 0 13-14 6
13
Torpedo
5 2 0 0 2 1 0 11-12 5
14
Amur
5 1 1 0 2 1 0 9-15 5
15
Severstal
5 1 0 1 2 0 1 15-15 5
16
Admiral
5 0 0 2 2 0 1 10-16 5
17
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 8-16 4
18
Kunlun RS
5 0 0 1 2 1 1 11-19 4
19
Sibir
5 1 0 0 3 1 0 6-10 3
20
HC Spartak
5 1 0 0 3 1 0 9-19 3
21
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 8-14 2
22
HC Dinamo Minsk
5 0 1 0 4 0 0 9-19 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
9 8 0 0 1 0 0 36-20 16
2
SKA
8 5 1 1 0 0 1 26-9 15
3
Torpedo
8 5 0 1 1 1 0 32-19 13
4
Vityaz
9 4 1 1 2 1 0 26-19 13
5
HC Dynamo
8 6 0 0 2 0 0 26-11 12
6
CSKA
8 3 2 0 2 1 0 27-23 11
7
Ak Bars
8 2 2 0 1 3 0 17-18 11
8
Kunlun RS
9 2 1 1 2 1 2 21-23 11
9
Barys
7 4 1 0 2 0 0 20-15 10
10
HC Spartak
9 4 0 0 4 1 0 15-25 9
11
Lokomotiv
8 3 0 1 3 0 1 17-17 9
12
HC Dinamo Minsk
8 3 0 1 3 1 0 24-26 9
13
Admiral
7 2 1 1 3 0 0 13-13 8
14
Metallurg
6 2 1 0 1 2 0 22-17 8
15
Severstal
6 3 0 0 2 0 1 17-14 7
16
Sibir
7 2 0 1 3 0 1 16-17 7
17
Tractor
9 2 1 0 6 0 0 17-25 6
18
Salavat Yulaev
6 2 0 1 3 0 0 14-13 6
19
Amur
6 2 0 0 3 0 1 10-15 5
20
HC Sochi
8 2 0 0 5 1 0 14-21 5
21
Neftekhimik
6 0 1 1 4 0 0 13-19 4
22
Avangard
1 1 0 0 0 0 0 2-1 2
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Metallurg
8 7 0 0 1 0 0 26-17 14
2
SKA
7 6 1 0 0 0 0 29-12 14
3
Salavat Yulaev
9 4 0 1 2 2 0 21-14 12
4
HC Dynamo
7 3 1 1 1 0 1 17-13 11
5
Lokomotiv
7 4 0 0 1 1 1 18-14 10
6
Avangard
13 4 0 0 8 0 1 31-44 9
7
Sibir
9 2 1 1 4 1 0 16-18 9
8
Ak Bars
6 3 1 0 2 0 0 17-11 8
9
HC Spartak
6 3 0 0 1 2 0 10-10 8
10
Neftekhimik
9 3 0 0 5 1 0 23-33 7
11
Avtomobilist
6 1 2 0 2 1 0 18-21 7
12
HC Dinamo Minsk
7 1 2 0 3 0 1 17-20 7
13
Amur
8 1 2 0 4 1 0 15-25 7
14
Severstal
8 1 1 1 4 0 1 23-25 7
15
Torpedo
6 2 1 0 3 0 0 12-13 6
16
Vityaz
5 2 0 0 1 0 2 13-11 6
17
CSKA
6 2 0 0 2 1 1 13-16 6
18
Admiral
8 1 0 1 4 1 1 13-20 6
19
Barys
8 1 0 1 5 0 1 14-27 5
20
Tractor
6 1 0 1 4 0 0 16-18 4
21
HC Sochi
6 1 0 0 4 1 0 14-21 3
22
Kunlun RS
6 0 0 0 6 0 0 4-22 0
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
HC Dynamo
15 9 1 1 3 0 1 43-24 23
3
Torpedo
14 7 1 1 4 1 0 44-32 19
4
Lokomotiv
15 7 0 1 4 1 2 35-31 19
5
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
6
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
7
CSKA
14 5 2 0 4 2 1 40-39 17
8
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
9
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
10
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
11
HC Sochi
14 3 0 0 9 2 0 28-42 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
15 9 2 0 3 1 0 54-41 23
2
Metallurg
14 9 1 0 2 2 0 48-34 22
3
Ak Bars
14 5 3 0 3 3 0 34-29 19
4
Salavat Yulaev
15 6 0 2 5 2 0 35-27 18
5
Sibir
16 4 1 2 7 1 1 32-35 16
6
Barys
15 5 1 1 7 0 1 34-42 15
7
Admiral
15 3 1 2 7 1 1 26-33 14
8
Amur
14 3 2 0 7 1 1 25-40 12
9
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
10
Neftekhimik
15 3 1 1 9 1 0 36-52 11
11
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10
MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
SKA
15 11 2 1 0 0 1 55-21 29
2
Torpedo
14 7 1 1 4 1 0 44-32 19
3
Vityaz
14 6 1 1 3 1 2 39-30 19
4
HC Spartak
15 7 0 0 5 3 0 25-35 17
5
HC Sochi
14 3 0 0 9 2 0 28-42 8
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Salavat Yulaev
15 6 0 2 5 2 0 35-27 18
2
Sibir
16 4 1 2 7 1 1 32-35 16
3
Barys
15 5 1 1 7 0 1 34-42 15
4
Admiral
15 3 1 2 7 1 1 26-33 14
5
Amur
14 3 2 0 7 1 1 25-40 12
6
Avangard
14 5 0 0 8 0 1 33-45 11
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
HC Dynamo
15 9 1 1 3 0 1 43-24 23
2
Lokomotiv
15 7 0 1 4 1 2 35-31 19
3
CSKA
14 5 2 0 4 2 1 40-39 17
4
HC Dinamo Minsk
15 4 2 1 6 1 1 41-46 16
5
Severstal
14 4 1 1 6 0 2 40-39 14
Echipa MJ V CO CS I PO PS G P Forma
1
Avtomobilist
15 9 2 0 3 1 0 54-41 23
2
Metallurg
14 9 1 0 2 2 0 48-34 22
3
Ak Bars
14 5 3 0 3 3 0 34-29 19
4
Neftekhimik
15 3 1 1 9 1 0 36-52 11
5
Kunlun RS
15 2 1 1 8 1 2 25-45 11
6
Tractor
15 3 1 1 10 0 0 33-43 10

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Greg Ireland
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Jeremy Smith
gk. 10 -24 0 0
Matt Jurusik
gk. 5 -18 0 0
Paris O'Brayen
gk. 1 0 0 0
Doyle Somerby
df. 15 0 0 0
Jeik Chelios
df. 15 1 2 3
Kyle Wood
df. 15 3 3 6
Vincent LoVerde
df. 15 0 0 0
Zac Leslie
df. 15 2 7 9
Dmitry Kostenko
df. 12 1 0 1
Ryan Sproul
df. 9 2 2 4
Ty Schultz
df. 8 0 1 1
Jaison Fram
df. 5 0 0 0
Czymen Chan
df. 4 0 1 1
Joung Yan
df. 3 0 0 0
Cory Kane
fw. 15 0 1 1
Parker Foo
fw. 15 4 6 10
Garet Hunt
fw. 14 1 0 1
Ethan Werek
fw. 13 1 0 1
Jack Rodewald
fw. 13 1 2 3
Brandon Yip
fw. 12 3 4 7
Matteo Gennaro
fw. 12 0 0 0
Devin Brosseau
fw. 11 1 1 2
Lukas Lockhart
fw. 11 0 2 2
Brett Pollock
fw. 10 1 0 1
Tyler Wong
fw. 9 0 5 5
Ivan Lisin
fw. 8 0 0 0
Zecen Zhang
fw. 8 0 0 0
Alexandr Perevalov
fw. 6 2 0 2
Josh Nicholls
fw. 6 0 0 0
Cliff Pu
fw. 3 1 1 2
Kristian Afanasyev
fw. 3 0 0 0
Tractor

Anvar Gatiyatulin
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ilya Proskuryakov
gk. 9 -18 0 0
Sergei Mylnikov
gk. 4 -11 0 0
Andrew Hammond
gk. 2 -7 0 0
Albert Yarullin
df. 15 1 2 3
Ilya Karpykhin
df. 15 1 2 3
Roman Manuhov
df. 15 0 1 1
Igor Isayev
df. 12 0 4 4
Artem Blagievskiy
df. 11 1 1 2
Evgeny Kulik
df. 11 0 0 0
Petr Yasinskiy
df. 11 0 2 2
Sergey Telegin
df. 8 1 1 2
Adam Almquist
df. 3 0 0 0
Aleksandr Kirpichnikov
df. 3 0 0 0
Alexander Shepelev
df. 1 0 0 0
Alexei Byvaltsev
fw. 15 2 5 7
Anton Burdasov
fw. 15 6 10 16
Kirill Kapustin
fw. 15 1 3 4
Nikita Tertyshny
fw. 15 0 7 7
Pyotr Khokhryakov
fw. 15 1 2 3
Sergei Kalinin
fw. 15 4 3 7
Teemu Pulkkinen
fw. 15 6 3 9
Maxim Shabanov
fw. 14 2 2 4
Andrei Stas
fw. 12 0 0 0
Vladimir А. Tkachyov
fw. 12 6 4 10
Yegor Fateyev
fw. 8 0 0 0
Aleksey Potapov
fw. 7 0 0 0
Mikhail Goryunov-Rolgizer
fw. 7 0 0 0
Alexander Podkorytov
fw. 3 0 0 0
Artem Udot
fw. 2 0 0 0
Sergei Shumakov
fw. 0 0 0 0

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Managerul siteului