5:6
Kunlun RS — Neftekhimik Meci incheiat 21 ianuarie 2021
Urmatorul meci pentru Kunlun RS
25 ianuarie, 18:30
 
Vityaz
Kunlun RS
Urmatorul meci pentru Neftekhimik
26 ianuarie, 14:30
 
Sibir
Neftekhimik
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Neftekhimik

21 ianuarie 2021, 18:00 (EET)
21 ianuarie 2021, 18:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: Sergei Morozov, Victor Gashilov

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 1,479 -86 1 1
Jeremy Smith
gk. 552 -26 0 0
Ryan Sproul
df. 733 6 10 16
Jeik Chelios
df. 633 2 6 8
Andrej Shustr
df. 566 0 2 2
Viktor Baldaev
df. 499 0 4 4
Jaison Fram
df. 360 4 1 5
Lev Starikov
df. 243 1 0 1
Voyteh Mozik
df. 194 1 4 5
Ivan Nikolishin
fw. 779 7 9 16
Lukas Lockhart
fw. 635 10 8 18
Ethan Werek
fw. 599 12 11 23
Spencer Foo
fw. 524 5 4 9
Alexei Toropchenko
fw. 466 6 3 9
Sergey Monahov
fw. 437 0 10 10
Tyler Wong
fw. 380 5 8 13
Vyacheslav Leshchenko
fw. 325 6 5 11
Parker Foo
fw. 243 2 1 3
Anton Lazarev
fw. 226 3 2 5
Shon Kollinz
fw. 221 0 3 3
Gleb Shashkov
fw. 197 1 2 3
Andrey Bakanov
fw. 101 2 1 3
Nu vor juca
Ruslan Pedan
df. 534 1 5 6
Hunter Shinkaruk
fw. 532 10 14 24
Keysi Uellmen
fw. 439 4 8 12
Cory Kane
fw. 242 3 3 6
Aleksandr Evseenkov
df. 130 0 1 1
Igor Larionov
fw. 46 0 2 2
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
Neftekhimik

Vyacheslav Bucaev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Evgeny Ivannikov
gk. 1,539 -85 0 0
Fyodor Korotayev
gk. 144 -11 0 0
Alexei Volgin
df. 928 5 11 16
Alexander Osipov
df. 843 3 6 9
Otso Rantakari
df. 828 4 7 11
Alexander Bryntsev
df. 748 2 4 6
Mikhail Sidorov
df. 374 0 2 2
Kirill Vorobiev
df. 357 3 0 3
Roman Abrosimov
df. 351 1 2 3
Marat Khairullin
fw. 743 11 10 21
Libor Hudacek
fw. 678 14 18 32
Rafael Bikmullin
fw. 588 6 11 17
Bulat Shafigullin
fw. 569 5 6 11
Pavel Poryadin
fw. 545 11 12 23
Timur Sharifyanov
fw. 510 1 4 5
Vladimir Galuzin
fw. 477 4 7 11
Jonas Enlund
fw. 426 2 7 9
Timur Khafizov
fw. 365 3 0 3
Andrey Chivilev
fw. 363 3 5 8
Daniel Butsayev
fw. 320 3 5 8
Linus Johansson
fw. 250 2 4 6
Nikita Popugaev
fw. 219 1 4 5
Nu vor juca
Ildar Shiksatdarov
fw. 647 4 9 13
Gleb Semyonov
df. 283 0 2 2
Brandon McMillan
fw. 195 2 4 6
Mikhail Byakin
fw. 194 2 1 3
Aleksey Puzanov
df. 168 0 1 1
Bulat Motygullin
df. 159 0 0 0
Artyom Golubovich
fw. 127 1 0 1
Vladislav Shutov
fw. 92 1 0 1
Maxim Polkin
fw. 47 0 0 0
Ilya Paranin
fw. 25 0 0 0
Dinar Khairullov
df. 20 0 0 0
Sergei Martynov
df. 1 0 0 0
Artem Evpak
gk. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
KHL 2019-2020
22.11.19
Neftekhimik
Kunlun RS
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
KHL 2018-2019
20.10.18
Kunlun RS
Neftekhimik
24.09.18
Neftekhimik
Kunlun RS
KHL 2017-2018
31.10.17
Kunlun RS
Neftekhimik
Mai multe meciuri

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
19.01.21
Kunlun RS
Amur
PO
14.01.21
Sibir
Kunlun RS
V
12.01.21
Amur
Kunlun RS
I
10.01.21
Amur
Kunlun RS
I
07.01.21
Kunlun RS
Sibir
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
I
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
CS
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
V
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
I
19.12.20
Kunlun RS
Barys
PO
13.12.20
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.12.20
HC Sochi
Kunlun RS
V
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
PO
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
PO
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
I
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
V
24.11.20
Kunlun RS
Amur
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
PO
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
PO
30.10.20
Barys
Kunlun RS
I
28.10.20
SKA
Kunlun RS
V
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
I
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
Neftekhimik
19.01.21
Torpedo
Neftekhimik
I
17.01.21
Neftekhimik
HC Dinamo Riga
V
13.01.21
Neftekhimik
Jokerit
CO
10.01.21
Vityaz
Neftekhimik
I
08.01.21
CSKA
Neftekhimik
I
05.01.21
Neftekhimik
Torpedo
0
:
0
2
:
1
S
CS
03.01.21
Neftekhimik
Sibir
V
30.12.20
HC Dinamo Minsk
Neftekhimik
V
28.12.20
Severstal
Neftekhimik
I
26.12.20
Avtomobilist
Neftekhimik
I
24.12.20
Neftekhimik
Tractor
I
13.12.20
Neftekhimik
HC Dynamo
I
11.12.20
HC Sochi
Neftekhimik
I
09.12.20
HC Spartak
Neftekhimik
I
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
03.12.20
Neftekhimik
Ak Bars
I
01.12.20
Neftekhimik
HC Dinamo Minsk
I
29.11.20
Neftekhimik
Tractor
V
27.11.20
Metallurg
Neftekhimik
I
25.11.20
Salavat Yulaev
Neftekhimik
I
22.11.20
Neftekhimik
HC Spartak
V
19.11.20
Neftekhimik
CSKA
I
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
I
14.11.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
12.11.20
Neftekhimik
Barys
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
07.11.20
HC Dinamo Riga
Neftekhimik
V
01.11.20
Neftekhimik
Sibir
I
30.10.20
Neftekhimik
Amur
I
27.10.20
Ak Bars
Neftekhimik
I
24.10.20
Neftekhimik
Lokomotiv
I
22.10.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
18.10.20
Tractor
Neftekhimik
I
16.10.20
Metallurg
Neftekhimik
V
10.10.20
Neftekhimik
Ak Bars
CO
05.10.20
Neftekhimik
Metallurg
I
03.10.20
Neftekhimik
Salavat Yulaev
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
V
27.09.20
Torpedo
Neftekhimik
I
25.09.20
Lokomotiv
Neftekhimik
V
22.09.20
Neftekhimik
Amur
2
:
2
3
:
2
S
CS
18.09.20
Neftekhimik
Avangard
I
15.09.20
Neftekhimik
Avtomobilist
I
13.09.20
SKA
Neftekhimik
I
09.09.20
Jokerit
Neftekhimik
I
06.09.20
Neftekhimik
Vityaz
V
04.09.20
Neftekhimik
SKA
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
47 28 4 2 8 3 2 152-96 73
2
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
3
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
4
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
5
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
6
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
7
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
8
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
9
Vityaz
47 17 3 3 21 1 2 122-131 49
10
HC Sochi
48 10 2 0 28 6 2 100-162 32
11
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
3
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
4
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
5
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
6
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
7
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
8
Barys
45 15 6 3 16 3 2 110-118 53
9
Sibir
48 16 2 2 24 1 3 115-128 44
10
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
11
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
12
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
2
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
3
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
4
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
5
Vityaz
47 17 3 3 21 1 2 122-131 49
6
HC Sochi
48 10 2 0 28 6 2 100-162 32
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
2
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
3
Barys
45 15 6 3 16 3 2 110-118 53
4
Sibir
48 16 2 2 24 1 3 115-128 44
5
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
6
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
47 28 4 2 8 3 2 152-96 73
2
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
3
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
4
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
5
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
3
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
4
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
5
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
6
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
48 28 2 5 8 4 1 156-102 75
2
CSKA
47 28 4 2 8 3 2 152-96 73
3
Avangard
48 25 2 0 11 5 5 141-113 64
4
SKA
48 25 1 2 12 4 4 143-107 64
5
Metallurg
48 25 0 4 14 4 1 131-114 63
6
Lokomotiv
47 23 4 2 13 4 1 140-98 63
7
Salavat Yulaev
50 21 4 4 16 4 1 150-130 63
8
HC Dynamo
47 24 4 0 14 2 3 143-116 61
9
Avtomobilist
49 21 3 2 16 4 3 130-121 59
10
Tractor
48 23 3 1 18 1 2 124-112 57
11
Torpedo
49 19 3 3 18 4 2 143-139 56
12
HC Dinamo Minsk
47 13 9 4 18 2 1 132-132 55
13
Severstal
48 18 4 3 19 1 3 119-130 54
14
Jokerit
44 19 3 2 15 4 1 128-107 53
15
Barys
45 15 6 3 16 3 2 110-118 53
16
HC Spartak
48 16 5 1 20 4 2 126-138 50
17
Vityaz
47 17 3 3 21 1 2 122-131 49
18
Sibir
48 16 2 2 24 1 3 115-128 44
19
Amur
47 13 4 1 25 0 4 115-140 40
20
HC Sochi
48 10 2 0 28 6 2 100-162 32
21
Neftekhimik
47 11 2 2 32 0 0 104-171 30
22
Kunlun RS
45 10 0 1 26 6 2 105-157 30
23
HC Dinamo Riga
47 4 2 2 32 5 2 100-167 23
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Metallurg
5 4 0 0 1 0 0 18-12 8
2
Amur
5 3 1 0 1 0 0 18-11 8
3
CSKA
5 3 1 0 1 0 0 15-8 8
4
Salavat Yulaev
5 3 0 0 1 1 0 16-11 7
5
Severstal
5 3 0 0 1 0 1 16-13 7
6
HC Dynamo
5 3 0 0 1 0 1 13-10 7
7
Ak Bars
5 3 0 0 1 1 0 16-15 7
8
Torpedo
5 3 0 0 2 0 0 18-13 6
9
Barys
5 3 0 0 2 0 0 15-15 6
10
Avtomobilist
5 3 0 0 2 0 0 11-11 6
11
Tractor
5 2 1 0 2 0 0 12-8 6
12
Vityaz
5 2 1 0 2 0 0 10-6 6
13
SKA
5 2 0 0 2 1 0 10-12 5
14
Jokerit
5 2 0 0 2 1 0 9-12 5
15
HC Spartak
5 2 0 0 3 0 0 10-10 4
16
Lokomotiv
5 2 0 0 3 0 0 11-13 4
17
Avangard
5 2 0 0 3 0 0 12-16 4
18
Neftekhimik
5 1 1 0 3 0 0 8-20 4
19
Sibir
5 1 0 1 3 0 0 13-13 4
20
HC Dinamo Minsk
5 0 1 1 3 0 0 8-11 4
21
Kunlun RS
5 1 0 0 3 1 0 11-18 3
22
HC Dinamo Riga
5 0 1 0 4 0 0 13-22 2
23
HC Sochi
5 0 0 0 3 2 0 8-16 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
24 17 1 2 1 2 1 80-42 43
2
Avangard
24 16 1 0 3 1 3 76-50 38
3
CSKA
24 15 2 0 3 3 1 77-47 38
4
Lokomotiv
23 15 2 1 4 0 1 78-41 37
5
Salavat Yulaev
26 12 2 2 7 2 1 83-68 35
6
Torpedo
25 14 0 0 6 4 1 82-66 33
7
Metallurg
25 15 0 0 8 1 1 69-61 32
8
HC Dynamo
23 11 3 0 6 1 2 72-60 31
9
SKA
23 11 1 1 6 1 3 68-56 30
10
Severstal
24 12 1 1 9 0 1 61-58 29
11
Avtomobilist
24 10 2 0 7 2 3 66-58 29
12
Tractor
23 10 3 0 8 1 1 61-53 28
13
Vityaz
25 11 0 2 11 0 1 67-73 27
14
Sibir
25 9 2 1 10 1 2 62-70 27
15
Amur
23 11 1 0 9 0 2 65-54 26
16
Barys
23 8 1 2 8 2 2 56-60 26
17
HC Spartak
24 7 3 1 9 4 0 64-70 26
18
HC Dinamo Minsk
23 4 7 1 10 1 0 59-62 25
19
Jokerit
19 10 1 1 7 0 0 61-44 24
20
Neftekhimik
26 6 2 2 16 0 0 61-81 20
21
Kunlun RS
22 6 0 0 10 4 2 53-75 18
22
HC Sochi
24 5 0 0 13 4 2 53-82 16
23
HC Dinamo Riga
23 3 0 1 15 3 1 49-75 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
23 13 2 2 5 0 1 75-49 35
2
SKA
25 14 0 1 6 3 1 75-51 34
3
Ak Bars
24 11 1 3 7 2 0 76-60 32
4
Metallurg
23 10 0 4 6 3 0 62-53 31
5
HC Dynamo
24 13 1 0 8 1 1 71-56 30
6
Avtomobilist
25 11 1 2 9 2 0 64-63 30
7
HC Dinamo Minsk
24 9 2 3 8 1 1 73-70 30
8
Tractor
25 13 0 1 10 0 1 63-59 29
9
Jokerit
25 9 2 1 8 4 1 67-63 29
10
Salavat Yulaev
24 9 2 2 9 2 0 67-62 28
11
Barys
22 7 5 1 8 1 0 54-58 27
12
Avangard
24 9 1 0 8 4 2 65-63 26
13
Lokomotiv
24 8 2 1 9 4 0 62-57 26
14
Severstal
24 6 3 2 10 1 2 58-72 25
15
HC Spartak
24 9 2 0 11 0 2 62-68 24
16
Torpedo
24 5 3 3 12 0 1 61-73 23
17
Vityaz
22 6 3 1 10 1 1 55-58 22
18
Sibir
23 7 0 1 14 0 1 53-58 17
19
HC Sochi
24 5 2 0 15 2 0 47-80 16
20
Amur
24 2 3 1 16 0 2 50-86 14
21
Kunlun RS
23 4 0 1 16 2 0 52-82 12
22
HC Dinamo Riga
24 1 2 1 17 2 1 51-92 11
23
Neftekhimik
21 5 0 0 16 0 0 43-90 10
KHL
Week 19
Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide