Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:3
Kunlun RS — Jokerit Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Jokerit

13 noiembrie 2019, 13:30 (EET)
13 noiembrie 2019, 13:30 (EET)
0
Stadion: LeSports Center (Beijing, China)

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Curt Fraser
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 738 -29 1 1
Jeremy Smith
gk. 733 -28 0 0
Andrey Shustr
df. 542 0 5 5
Trevor Merfi
df. 518 4 6 10
Victor Bartley
df. 361 0 2 2
Denis Osipov
df. 225 0 2 2
Ryan Sproul
df. 111 0 1 1
Griffin Ranhart
df. 80 0 0 0
Adam Craknell
fw. 425 4 10 14
Andrew Miller
fw. 387 7 10 17
Spencer Foo
fw. 382 3 4 7
Gilbert Brule
fw. 378 3 8 11
Tyler Wong
fw. 366 6 3 9
Cory Kane
fw. 362 2 2 4
Lukas Lockhart
fw. 332 4 0 4
Brandon DeFazio
fw. 309 1 1 2
Itan Verek
fw. 299 6 2 8
Olli Palola
fw. 281 1 2 3
Wojtek Wolski
fw. 206 2 2 4
Devante Smith-Pelly
fw. 10 0 0 0
Nu vor juca
Brandon Yip
fw. 393 5 6 11
Jeik Chelios
df. 382 1 4 5
Jaison Fram
df. 167 2 3 5
Mikael Tam
df. 140 0 0 0
Dávid Bondra
fw. 139 1 2 3
Garet Hunt
fw. 106 0 0 0
Robert She
df. 32 0 0 0
Muse John
gk. 31 -2 0 0
Arturs Salija
df. 15 0 0 0
Brayden Jaw
fw. 12 0 0 0
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Janis Kalnins
gk. 929 -30 0 0
Antti Niemi
gk. 462 -28 0 0
Mikko Lehtonen
df. 481 6 10 16
Sami Lepisto
df. 473 0 10 10
Viktor Lev
df. 379 1 0 1
Teemu Eronen
df. 370 2 1 3
Alex Grant
df. 369 2 6 8
Tommi Kivisto
df. 321 0 2 2
Oliver Lauridsen
df. 199 1 0 1
John Norman
fw. 401 3 7 10
Marko Anttila
fw. 358 3 4 7
Petri Kontiola
fw. 358 3 6 9
Peter Regin
fw. 348 5 8 13
Henri Ikonen
fw. 340 6 3 9
Jesse Joensuu
fw. 331 5 3 8
Brian O'Neill
fw. 329 8 6 14
Henrik Haapala
fw. 290 2 10 12
Saku Mäenalanen
fw. 219 1 4 5
Veli-Matti Savinainen
fw. 188 2 2 4
Antti Pihlstrom
fw. 186 2 2 4
Aleksi Halme
fw. 41 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 20 0 0 0
Nu vor juca
Steve Moses
fw. 220 3 4 7
Ahti Oksanen
fw. 179 2 2 4
Mika Niemi
fw. 152 0 0 0
Nicklas Jensen
fw. 96 4 3 7
Eemeli Rasanen
df. 74 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2.48
3.90
2.48
2.12
1.68
2.55
3.95
2.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
13.01.19
Kunlun RS
Jokerit
03.09.18
Jokerit
Kunlun RS
KHL 2017-2018
11.01.18
Jokerit
Kunlun RS
09.09.17
Kunlun RS
Jokerit
KHL 2016-2017
11.01.17
Kunlun RS
Jokerit
6
:
3
11.11.16
Jokerit
Kunlun RS
3
:
2

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
V
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
V
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
V
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
PO
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
I
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
I
03.10.19
Amur
Kunlun RS
I
30.09.19
Barys
Kunlun RS
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
I
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
PO
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
09.09.19
Kunlun RS
Barys
I
08.09.19
Kunlun RS
Barys
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
CS
Jokerit
02.11.19
Jokerit
Torpedo
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
I
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
I
26.10.19
Severstal
Jokerit
CO
24.10.19
CSKA
Jokerit
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
PO
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
PO
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
V
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
CO
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
V
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
I
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
V
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
I
15.09.19
SKA
Jokerit
I
13.09.19
Torpedo
Jokerit
PO
11.09.19
Severstal
Jokerit
V
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
24 9 3 1 8 3 0 65-64 29
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
26 9 1 2 12 2 0 56-62 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
6
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
7
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
8
Kunlun RS
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
11
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-12 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
14
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
16
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
18
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
19
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
13 4 1 1 6 1 0 24-28 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Jokerit
12 5 2 0 3 2 0 32-29 16
7
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
8
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
9
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
10
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
11
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
KHL
Runda 10