Indiciu: tasteaza '@' inainte de numele de utilizator pentru a gasi utilizatorul
Inchide
2:3
Kunlun RS — Jokerit Meci incheiat 13 noiembrie 2019
Urmatorul meci intre aceste doua echipe
25 ianuarie 2020, 16:00
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — Jokerit

13 noiembrie 2019, 13:30 (EET)
13 noiembrie 2019, 13:30 (EET)
0
Stadion: LeSports Center (Beijing, China)
Kunlun RS
2 : 3
Jokerit
Te vom notifica in legatura cu stiri importante
si modificari in echipe.

Echipe de start

Starting lineups will be announced about an hour before the match

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Curt Fraser
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Simon Hrubec
gk. 738 -29 1 1
Jeremy Smith
gk. 733 -28 0 0
Andrey Shustr
df. 542 0 5 5
Trevor Merfi
df. 518 4 6 10
Victor Bartley
df. 361 0 2 2
Denis Osipov
df. 225 0 2 2
Ryan Sproul
df. 111 0 1 1
Griffin Ranhart
df. 80 0 0 0
Adam Craknell
fw. 425 4 10 14
Andrew Miller
fw. 387 7 10 17
Spencer Foo
fw. 382 3 4 7
Gilbert Brule
fw. 378 3 8 11
Tyler Wong
fw. 366 6 3 9
Cory Kane
fw. 362 2 2 4
Lukas Lockhart
fw. 332 4 0 4
Brandon DeFazio
fw. 309 1 1 2
Itan Verek
fw. 299 6 2 8
Olli Palola
fw. 281 1 2 3
Wojtek Wolski
fw. 206 2 2 4
Devante Smith-Pelly
fw. 10 0 0 0
Nu vor juca
Brandon Yip
fw. 393 5 6 11
Jeik Chelios
df. 382 1 4 5
Jaison Fram
df. 167 2 3 5
Mikael Tam
df. 140 0 0 0
Dávid Bondra
fw. 139 1 2 3
Garet Hunt
fw. 106 0 0 0
Robert She
df. 32 0 0 0
Muse John
gk. 31 -2 0 0
Arturs Salija
df. 15 0 0 0
Brayden Jaw
fw. 12 0 0 0
Jokerit

Lauri Marjamaki
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Janis Kalnins
gk. 929 -30 0 0
Antti Niemi
gk. 462 -28 0 0
Mikko Lehtonen
df. 481 6 10 16
Sami Lepisto
df. 473 0 10 10
Viktor Lev
df. 379 1 0 1
Teemu Eronen
df. 370 2 1 3
Alex Grant
df. 369 2 6 8
Tommi Kivisto
df. 321 0 2 2
Oliver Lauridsen
df. 199 1 0 1
John Norman
fw. 401 3 7 10
Marko Anttila
fw. 358 3 4 7
Petri Kontiola
fw. 358 3 6 9
Peter Regin
fw. 348 5 8 13
Henri Ikonen
fw. 340 6 3 9
Jesse Joensuu
fw. 331 5 3 8
Brian O'Neill
fw. 329 8 6 14
Henrik Haapala
fw. 290 2 10 12
Saku Mäenalanen
fw. 219 1 4 5
Veli-Matti Savinainen
fw. 188 2 2 4
Antti Pihlstrom
fw. 186 2 2 4
Aleksi Halme
fw. 41 0 0 0
Konsta Hirvonen
fw. 20 0 0 0
Nu vor juca
Steve Moses
fw. 220 3 4 7
Ahti Oksanen
fw. 179 2 2 4
Mika Niemi
fw. 152 0 0 0
Nicklas Jensen
fw. 96 4 3 7
Eemeli Rasanen
df. 74 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
2,48
3,90
2,48
2,12
1,68
2,55
3,95
2,45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2018-2019
13.01.19
Kunlun RS
Jokerit
03.09.18
Jokerit
Kunlun RS
KHL 2017-2018
11.01.18
Jokerit
Kunlun RS
09.09.17
Kunlun RS
Jokerit
KHL 2016-2017
11.01.17
Kunlun RS
Jokerit
6
:
3
11.11.16
Jokerit
Kunlun RS
3
:
2

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
03.11.19
HC Sochi
Kunlun RS
I
31.10.19
Torpedo
Kunlun RS
V
29.10.19
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
V
27.10.19
Vityaz
Kunlun RS
V
25.10.19
Avangard
Kunlun RS
V
21.10.19
Kunlun RS
HC Sochi
V
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
I
15.10.19
Kunlun RS
Severstal
PO
13.10.19
Kunlun RS
Lokomotiv
I
10.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
CO
09.10.19
Kunlun RS
Neftekhimik
V
05.10.19
Admiral
Kunlun RS
I
03.10.19
Amur
Kunlun RS
I
30.09.19
Barys
Kunlun RS
V
28.09.19
Ak Bars
Kunlun RS
I
26.09.19
Neftekhimik
Kunlun RS
3
:
3
0
:
1
S
CS
22.09.19
Avangard
Kunlun RS
I
19.09.19
Avtomobilist
Kunlun RS
PO
17.09.19
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
15.09.19
Kunlun RS
Tractor
V
14.09.19
Kunlun RS
Tractor
I
09.09.19
Kunlun RS
Barys
I
08.09.19
Kunlun RS
Barys
V
04.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
I
03.09.19
Kunlun RS
Salavat Yulaev
3
:
3
3
:
2
S
CS
Jokerit
02.11.19
Jokerit
Torpedo
V
31.10.19
Jokerit
Lokomotiv
I
29.10.19
HC Spartak
Jokerit
I
26.10.19
Severstal
Jokerit
CO
24.10.19
CSKA
Jokerit
V
22.10.19
Jokerit
HC Spartak
I
19.10.19
Jokerit
Torpedo
PO
17.10.19
Ak Bars
Jokerit
PO
13.10.19
Jokerit
Salavat Yulaev
2
:
2
1
:
0
S
CS
11.10.19
Jokerit
HC Dinamo Minsk
V
08.10.19
Jokerit
HC Sochi
CO
02.10.19
Neftekhimik
Jokerit
V
30.09.19
HC Dynamo
Jokerit
CO
28.09.19
Jokerit
Avtomobilist
V
25.09.19
Jokerit
CSKA
I
23.09.19
Lokomotiv
Jokerit
V
21.09.19
HC Dinamo Minsk
Jokerit
I
15.09.19
SKA
Jokerit
I
13.09.19
Torpedo
Jokerit
PO
11.09.19
Severstal
Jokerit
V
07.09.19
Jokerit
HC Dinamo Riga
V
05.09.19
Jokerit
Ak Bars
I
03.09.19
Jokerit
Avangard
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
5
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
6
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
7
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
8
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
9
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
10
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
11
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
12
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
3
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
4
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
5
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
6
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
7
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
8
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
9
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
10
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
11
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
12
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
2
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
3
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
4
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
5
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
6
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
2
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
3
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
4
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
5
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
6
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
2
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
3
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
4
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
5
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
6
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
3
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
4
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
5
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
6
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
Команды, занимающие первые места в Дивизионах, располагаются на первом и втором местах Конференций, в зависимости от количества набранных очков во всех матчах Первого этапа.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
26 19 1 0 5 0 1 82-44 41
2
CSKA
26 16 1 2 5 2 0 81-39 40
3
Vityaz
25 11 1 3 5 2 3 60-49 35
4
Avangard
26 13 1 1 7 2 2 64-55 34
5
SKA
28 10 2 3 9 2 2 67-58 34
6
Salavat Yulaev
26 11 3 1 8 0 3 63-53 33
7
Neftekhimik
28 10 2 3 10 2 1 69-64 33
8
Sibir
24 13 1 0 6 2 2 51-44 32
9
Barys
25 11 2 1 7 4 0 51-46 32
10
HC Spartak
27 9 2 3 9 3 1 70-69 32
11
HC Dynamo
26 13 1 0 9 1 2 70-61 31
12
Metallurg
27 10 2 1 9 2 3 65-61 31
13
Torpedo
28 8 4 2 12 0 2 75-76 30
14
Admiral
25 9 3 2 10 0 1 56-58 29
15
Jokerit
23 8 3 1 8 3 0 62-62 27
16
Lokomotiv
26 10 2 1 13 0 0 62-66 26
17
Kunlun RS
25 9 1 2 11 2 0 54-59 26
18
Avtomobilist
24 7 4 1 10 2 0 57-64 26
19
HC Sochi
25 8 1 0 11 4 1 51-62 23
20
Tractor
28 8 2 0 16 1 1 48-70 22
21
Amur
26 8 0 1 13 3 1 42-56 22
22
Severstal
27 4 1 3 13 4 2 52-71 22
23
HC Dinamo Minsk
25 4 2 1 12 3 3 60-84 20
24
HC Dinamo Riga
26 5 3 0 16 1 1 44-85 18
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Neftekhimik
5 4 0 1 0 0 0 22-12 10
2
Metallurg
5 3 1 0 0 1 0 16-9 9
3
Ak Bars
5 4 0 0 1 0 0 12-5 8
4
Kunlun RS
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
5
HC Sochi
5 4 0 0 1 0 0 12-6 8
6
HC Spartak
5 2 1 1 1 0 0 16-12 8
7
SKA
5 1 0 3 1 0 0 13-9 8
8
HC Dynamo
5 3 0 0 2 0 0 15-12 6
9
Lokomotiv
5 3 0 0 2 0 0 11-9 6
10
Jokerit
5 2 1 0 2 0 0 11-10 6
11
Sibir
5 2 1 0 2 0 0 9-9 6
12
Salavat Yulaev
5 1 2 0 2 0 0 16-11 6
13
Avangard
5 2 0 0 2 0 1 8-11 5
14
CSKA
5 1 0 1 2 1 0 9-10 5
15
Torpedo
5 1 0 1 2 0 1 13-15 5
16
Vityaz
5 1 0 0 1 1 2 10-14 5
17
Admiral
5 2 0 0 3 0 0 13-14 4
18
Avtomobilist
5 1 1 0 3 0 0 10-18 4
19
HC Dinamo Minsk
5 0 0 1 2 2 0 12-24 4
20
Amur
5 1 0 0 3 0 1 9-14 3
21
Barys
5 0 1 0 3 1 0 8-13 3
22
Severstal
5 0 0 0 2 1 2 5-11 3
23
Tractor
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
24
HC Dinamo Riga
5 0 0 0 3 1 1 9-15 2
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
13 11 1 0 1 0 0 40-20 24
2
Sibir
13 9 1 0 2 1 0 32-18 21
3
Vityaz
14 5 1 3 2 0 3 35-25 21
4
HC Dynamo
14 8 1 0 3 1 1 40-30 20
5
Neftekhimik
12 6 1 2 2 0 1 39-26 19
6
Avangard
12 8 0 0 2 0 2 32-28 18
7
Metallurg
14 6 1 1 4 1 1 37-30 18
8
CSKA
12 7 1 0 3 1 0 37-21 17
9
Salavat Yulaev
13 7 1 0 4 0 1 34-23 17
10
Torpedo
13 5 3 0 4 0 1 32-27 17
11
Lokomotiv
15 6 2 0 7 0 0 34-36 16
12
HC Sochi
15 6 1 0 6 2 0 37-41 16
13
Avtomobilist
13 4 3 1 5 0 0 34-35 16
14
Barys
13 5 1 0 4 3 0 28-28 15
15
SKA
14 4 1 1 5 1 2 33-33 15
16
HC Dinamo Minsk
13 3 2 1 5 1 1 32-35 14
17
Severstal
14 3 0 2 5 3 1 27-34 14
18
Amur
12 6 0 0 5 1 0 20-23 13
19
Admiral
11 5 0 1 4 0 1 24-23 13
20
Jokerit
12 4 1 1 5 1 0 33-35 13
21
Kunlun RS
12 4 1 1 5 1 0 22-25 13
22
HC Spartak
13 4 0 1 6 1 1 32-37 12
23
HC Dinamo Riga
12 3 2 0 6 1 0 20-28 11
24
Tractor
12 3 0 0 7 1 1 25-36 8
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
14 9 0 2 2 1 0 44-18 23
2
HC Spartak
14 5 2 2 3 2 0 38-32 20
3
SKA
14 6 1 2 4 1 0 34-25 19
4
Ak Bars
13 8 0 0 4 0 1 42-24 17
5
Barys
12 6 1 1 3 1 0 23-18 17
6
Avangard
14 5 1 1 5 2 0 32-27 16
7
Admiral
14 4 3 1 6 0 0 32-35 16
8
Salavat Yulaev
13 4 2 1 4 0 2 29-30 16
9
Vityaz
11 6 0 0 3 2 0 25-24 14
10
Tractor
16 5 2 0 9 0 0 23-34 14
11
Jokerit
11 4 2 0 3 2 0 29-27 14
12
Neftekhimik
16 4 1 1 8 2 0 30-38 14
13
Kunlun RS
13 5 0 1 6 1 0 32-34 13
14
Metallurg
13 4 1 0 5 1 2 28-31 13
15
Torpedo
15 3 1 2 8 0 1 43-49 13
16
HC Dynamo
12 5 0 0 6 0 1 30-31 11
17
Sibir
11 4 0 0 4 1 2 19-26 11
18
Lokomotiv
11 4 0 1 6 0 0 28-30 10
19
Avtomobilist
11 3 1 0 5 2 0 23-29 10
20
Amur
14 2 0 1 8 2 1 22-33 9
21
Severstal
13 1 1 1 8 1 1 25-37 8
22
HC Dinamo Riga
14 2 1 0 10 0 1 24-57 7
23
HC Sochi
10 2 0 0 5 2 1 14-21 7
24
HC Dinamo Minsk
12 1 0 0 7 2 2 28-49 6
Comentarii
Niciun comentariu momentan
KHL
Runda 10