1:5
Kunlun RS — HC Dynamo Meci incheiat 27 februarie 2021
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ponturi pariuri pentru meciul Kunlun RS — HC Dynamo

27 februarie 2021, 16:00 (EET)
27 februarie 2021, 16:00 (EET) Meci incheiat
Stadion: Arena Mitishy (Mitishy, Russia)
Arbitru: ,

Echipe de start

Echipele de start vor fi anuntate cu aproximativ o ora inainte de inceputul meciului

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
Kunlun RS

Alexei Kovalev
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Dmitriy Shikin
gk. 1,916 -108 1 1
Jeremy Smith
gk. 941 -53 0 0
Ryan Sproul
df. 1,049 9 16 25
Jeik Chelios
df. 839 2 7 9
Andrej Shustr
df. 780 0 4 4
Viktor Baldaev
df. 694 0 6 6
Ruslan Pedan
df. 668 1 6 7
Jaison Fram
df. 487 6 2 8
Lev Starikov
df. 328 1 0 1
Ivan Nikolishin
fw. 990 8 14 22
Lukas Lockhart
fw. 868 11 10 21
Ethan Werek
fw. 799 15 17 32
Spencer Foo
fw. 752 9 8 17
Hunter Shinkaruk
fw. 722 12 18 30
Alexei Toropchenko
fw. 692 7 4 11
Tyler Wong
fw. 550 7 8 15
Vyacheslav Leshchenko
fw. 536 8 6 14
Keysi Uellmen
fw. 487 5 8 13
Shon Kollinz
fw. 422 2 5 7
Gleb Shashkov
fw. 392 3 4 7
Anton Lazarev
fw. 370 3 5 8
Andrey Bakanov
fw. 148 4 1 5
Nu vor juca
Sergey Monahov
fw. 543 1 12 13
Voyteh Mozik
df. 486 4 6 10
Parker Foo
fw. 305 2 1 3
Cory Kane
fw. 242 3 3 6
Aleksandr Evseenkov
df. 173 0 1 1
Igor Larionov
fw. 46 0 2 2
Igor Saprykin
gk. 0 0 0 0
HC Dynamo

Vladimir Krikunov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Ivan Bocharov
gk. 1,651 -66 3 3
Emil Garipov
gk. 1,212 -46 0 0
Andrey Mironov
df. 1,172 7 21 28
Andrei Sergeyev
df. 1,164 6 29 35
Michal Cajkovsky
df. 1,016 11 15 26
Juuso Hietanen
df. 1,015 6 18 24
Yegor Zaitsev
df. 899 1 8 9
Artem A. Volkov
df. 656 3 7 10
Yegor Alanov
df. 66 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 1,143 37 22 59
Vadim Shipachyov
fw. 1,121 20 46 66
Dmitriy Kagarlitskiy
fw. 1,057 14 31 45
Daniil Tarasov
fw. 862 18 16 34
Vladislav Efremov
fw. 828 8 13 21
Magnus Paajarvi-Svensson
fw. 711 7 11 18
Oscar Lindberg
fw. 704 11 24 35
Ivan Muranov
fw. 594 8 2 10
Alexander Kucheryavenko
fw. 530 7 9 16
Ivan Igumnov
fw. 518 4 6 10
Vyatcheslav Kulemin
fw. 384 4 3 7
Vladimir Brukvin
fw. 315 5 3 8
Oleg Zaitsev
fw. 197 2 6 8
Nu vor juca
Aleksandr Eremenko
gk. 1,371 -40 1 1
Sergey Boykov
df. 419 0 4 4
Andrey Alekseev
fw. 307 1 4 5
Ilya Shipov
fw. 295 3 5 8
Mikhail Grigoriev
df. 260 1 3 4
Ilya Kruglov
fw. 258 3 2 5
Egor Bryzgalov
fw. 180 3 0 3
Semyon Pankratov
fw. 179 0 0 0
Andrei Pribylsky
df. 136 0 0 0
Georgi Kuznetsov
gk. 96 -7 0 0
Dmitriy Rashevskiy
fw. 76 0 1 1
Ivan Vereshchagin
df. 44 0 0 0
Bogdan Trineev
fw. 19 0 0 0
Ivan Didkovskiy
fw. 3 0 0 0

Cote

Casa de pariuri 1 × 2 S 4.5 P 4.5
5.00
5.20
1.47
2.87
1.40
5.00
5.50
1.44
2.85
1.42
1.45
2.95
1.38
5.00
5.00
1.45
Calculeaza
castigul net

Meciurile head-to-head

KHL 2020-2021
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
KHL 2019-2020
03.01.20
HC Dynamo
Kunlun RS
19.10.19
Kunlun RS
HC Dynamo
KHL 2018-2019
20.12.18
Kunlun RS
HC Dynamo
05.12.18
HC Dynamo
Kunlun RS
KHL 2017-2018
16.01.18
HC Dynamo
Kunlun RS
14.11.17
Kunlun RS
HC Dynamo
1
:
1
0
:
1
S
KHL 2016-2017
17.02.17
HC Dynamo
Kunlun RS
2
:
1
08.01.17
Kunlun RS
HC Dynamo
3
:
5

Ultimele meciuri de la turneu

Kunlun RS
25.02.21
Kunlun RS
Barys
I
22.02.21
Kunlun RS
SKA
I
20.02.21
Salavat Yulaev
Kunlun RS
I
18.02.21
Severstal
Kunlun RS
I
16.02.21
Kunlun RS
HC Sochi
V
11.02.21
Jokerit
Kunlun RS
CO
07.02.21
Kunlun RS
Vityaz
I
05.02.21
Kunlun RS
Jokerit
I
03.02.21
Kunlun RS
HC Spartak
I
01.02.21
Torpedo
Kunlun RS
I
30.01.21
Ak Bars
Kunlun RS
I
27.01.21
Lokomotiv
Kunlun RS
I
25.01.21
Vityaz
Kunlun RS
I
21.01.21
Kunlun RS
Neftekhimik
I
19.01.21
Kunlun RS
Amur
PO
14.01.21
Sibir
Kunlun RS
V
12.01.21
Amur
Kunlun RS
I
10.01.21
Amur
Kunlun RS
I
07.01.21
Kunlun RS
Sibir
I
05.01.21
Kunlun RS
Severstal
I
30.12.20
Avangard
Kunlun RS
3
:
3
1
:
2
S
CS
26.12.20
Kunlun RS
Tractor
V
21.12.20
Kunlun RS
Avangard
I
19.12.20
Kunlun RS
Barys
PO
13.12.20
Kunlun RS
HC Dinamo Minsk
2
:
2
1
:
2
S
PS
09.12.20
HC Sochi
Kunlun RS
V
07.12.20
Neftekhimik
Kunlun RS
V
05.12.20
Kunlun RS
Torpedo
PO
01.12.20
CSKA
Kunlun RS
PO
29.11.20
Kunlun RS
Avangard
I
27.11.20
Kunlun RS
Sibir
V
24.11.20
Kunlun RS
Amur
I
23.11.20
Kunlun RS
HC Dinamo Riga
PO
21.11.20
Kunlun RS
Ak Bars
I
16.11.20
HC Dinamo Riga
Kunlun RS
I
14.11.20
Kunlun RS
Tractor
I
12.11.20
Torpedo
Kunlun RS
I
10.11.20
Neftekhimik
Kunlun RS
I
01.11.20
Salavat Yulaev
Kunlun RS
PO
30.10.20
Barys
Kunlun RS
I
28.10.20
SKA
Kunlun RS
V
25.10.20
Kunlun RS
CSKA
I
21.10.20
Kunlun RS
Metallurg
V
19.10.20
Kunlun RS
Torpedo
V
15.10.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
V
12.10.20
HC Spartak
Kunlun RS
I
09.10.20
HC Dinamo Minsk
Kunlun RS
I
07.10.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
I
29.09.20
Kunlun RS
Neftekhimik
I
25.09.20
Avangard
Kunlun RS
I
22.09.20
Kunlun RS
Lokomotiv
5
:
0
Abandon
V
19.09.20
Kunlun RS
Salavat Yulaev
2
:
2
0
:
2
S
PS
17.09.20
Kunlun RS
Avtomobilist
I
12.09.20
Sibir
Kunlun RS
I
10.09.20
Barys
Kunlun RS
I
08.09.20
Avtomobilist
Kunlun RS
I
06.09.20
Tractor
Kunlun RS
I
04.09.20
Metallurg
Kunlun RS
I
HC Dynamo
23.02.21
HC Dynamo
Avtomobilist
V
20.02.21
Jokerit
HC Dynamo
CO
18.02.21
SKA
HC Dynamo
V
16.02.21
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
07.02.21
Severstal
HC Dynamo
V
05.02.21
Torpedo
HC Dynamo
2
:
2
2
:
1
S
PS
03.02.21
HC Dynamo
Jokerit
V
01.02.21
HC Dynamo
SKA
V
29.01.21
HC Dynamo
HC Sochi
V
27.01.21
HC Dynamo
CSKA
V
23.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
21.01.21
HC Dynamo
Barys
I
17.01.21
HC Dynamo
Sibir
3
:
3
2
:
3
S
PS
15.01.21
HC Dynamo
Torpedo
V
12.01.21
HC Dynamo
Vityaz
V
09.01.21
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
06.01.21
Ak Bars
HC Dynamo
I
04.01.21
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
I
30.12.20
Vityaz
HC Dynamo
V
28.12.20
HC Spartak
HC Dynamo
V
26.12.20
HC Dynamo
SKA
CO
24.12.20
HC Dynamo
Ak Bars
I
22.12.20
HC Dynamo
Jokerit
V
13.12.20
Neftekhimik
HC Dynamo
V
11.12.20
Metallurg
HC Dynamo
I
09.12.20
HC Dinamo Minsk
HC Dynamo
V
05.12.20
Salavat Yulaev
HC Dynamo
V
03.12.20
Avtomobilist
HC Dynamo
V
01.12.20
HC Dynamo
Metallurg
I
28.11.20
HC Dynamo
Amur
V
26.11.20
HC Dynamo
Lokomotiv
CO
24.11.20
Jokerit
HC Dynamo
I
22.11.20
Tractor
HC Dynamo
V
19.11.20
HC Dynamo
HC Dinamo Riga
V
16.11.20
HC Dynamo
Neftekhimik
V
14.11.20
HC Dynamo
Salavat Yulaev
PO
12.11.20
HC Dynamo
Severstal
2
:
2
1
:
3
S
PS
10.11.20
Vityaz
HC Dynamo
V
01.11.20
HC Dynamo
CSKA
V
30.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
I
28.10.20
HC Dynamo
Avangard
CO
26.10.20
HC Dynamo
Vityaz
I
21.10.20
HC Dynamo
HC Dinamo Minsk
V
18.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
12.10.20
SKA
HC Dynamo
V
10.10.20
Lokomotiv
HC Dynamo
PO
06.10.20
CSKA
HC Dynamo
I
04.10.20
HC Dynamo
Kunlun RS
V
01.10.20
HC Dynamo
Tractor
I
28.09.20
HC Spartak
HC Dynamo
4
:
4
2
:
1
S
PS
26.09.20
HC Dinamo Riga
HC Dynamo
0
:
5
Abandon
V
24.09.20
HC Sochi
HC Dynamo
V
20.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
V
16.09.20
Sibir
HC Dynamo
V
14.09.20
Amur
HC Dynamo
V
12.09.20
Barys
HC Dynamo
CO
09.09.20
HC Dynamo
Lokomotiv
I
07.09.20
HC Dynamo
HC Spartak
I
05.09.20
Avangard
HC Dynamo
I

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
3
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
4
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
5
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
6
Severstal
60 23 6 3 24 1 3 149-159 68
7
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
8
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
9
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
10
HC Sochi
60 12 2 0 37 6 3 121-202 37
11
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
3
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
4
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
5
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
6
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
7
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
8
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
9
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
10
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
11
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
12
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
2
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
3
Severstal
60 23 6 3 24 1 3 149-159 68
4
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
5
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
6
HC Sochi
60 12 2 0 37 6 3 121-202 37
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
2
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
3
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
4
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
5
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
6
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
2
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
3
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
4
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
5
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
3
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
4
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
5
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
6
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
Teams, that are located in first place in their divisions, will be placed in the first and second spots in the conference standings, depending on the number of points scored throughout all games in the regular season.
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
59 33 3 5 10 5 3 185-130 90
2
CSKA
59 33 5 4 12 3 2 181-121 89
3
Avangard
60 33 3 0 12 7 5 180-134 84
4
HC Dynamo
59 33 5 0 15 2 4 190-136 82
5
Metallurg
60 31 0 6 16 6 1 165-138 81
6
Lokomotiv
59 29 5 3 15 5 2 177-125 81
7
Salavat Yulaev
59 28 5 5 16 4 1 180-147 81
8
SKA
59 32 2 2 15 4 4 174-124 80
9
Tractor
60 27 5 2 20 3 3 157-143 74
10
Jokerit
60 26 4 2 19 7 2 174-153 73
11
Barys
60 20 8 3 22 5 2 147-157 69
12
Avtomobilist
60 24 3 3 22 5 3 152-154 68
13
Severstal
60 23 6 3 24 1 3 149-159 68
14
HC Dinamo Minsk
59 17 10 5 24 2 1 165-170 67
15
Torpedo
59 22 3 4 22 6 2 168-165 66
16
HC Spartak
59 20 7 1 24 5 2 154-168 63
17
Sibir
60 20 5 2 29 1 3 146-155 58
18
Vityaz
59 20 3 3 28 2 3 150-172 57
19
Amur
59 17 5 1 29 2 5 143-169 53
20
Neftekhimik
59 13 3 2 39 2 0 130-212 38
21
HC Sochi
60 12 2 0 37 6 3 121-202 37
22
Kunlun RS
59 11 1 1 38 6 2 138-208 34
23
HC Dinamo Riga
59 5 2 2 41 6 3 124-208 27
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Salavat Yulaev
5 5 0 0 0 0 0 17-8 10
2
HC Dynamo
5 4 1 0 0 0 0 25-11 10
3
Lokomotiv
5 4 0 0 0 0 1 16-8 9
4
Sibir
5 3 1 0 1 0 0 16-8 8
5
Jokerit
5 2 1 0 0 1 1 18-14 8
6
Amur
5 2 1 0 0 2 0 15-12 8
7
Avangard
5 2 1 0 1 1 0 14-9 7
8
HC Spartak
5 2 1 0 1 1 0 15-11 7
9
Tractor
5 2 1 0 1 1 0 12-12 7
10
SKA
5 3 0 0 2 0 0 13-9 6
11
Severstal
5 2 1 0 2 0 0 12-11 6
12
CSKA
5 2 0 1 2 0 0 11-9 6
13
HC Dinamo Minsk
5 1 1 1 2 0 0 17-17 6
14
Ak Bars
5 1 1 0 1 1 1 14-15 6
15
Neftekhimik
5 1 1 0 1 2 0 6-9 6
16
Metallurg
5 0 0 2 1 2 0 10-11 6
17
Barys
5 2 0 0 2 1 0 11-15 5
18
Avtomobilist
5 1 0 1 3 0 0 8-15 4
19
Torpedo
5 0 0 1 3 1 0 10-15 3
20
Kunlun RS
5 1 0 0 4 0 0 12-17 2
21
HC Dinamo Riga
5 1 0 0 4 0 0 10-15 2
22
Vityaz
5 0 0 0 4 0 1 5-17 1
23
HC Sochi
5 0 0 0 4 0 1 8-21 1
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Ak Bars
29 18 2 2 1 3 3 94-56 50
2
Avangard
30 21 1 0 4 1 3 98-60 48
3
Lokomotiv
29 19 3 1 4 0 2 97-51 48
4
CSKA
30 17 3 0 6 3 1 90-62 44
5
HC Dynamo
30 17 3 0 7 1 2 98-66 43
6
Salavat Yulaev
30 15 2 3 7 2 1 100-78 43
7
Torpedo
30 16 0 1 7 5 1 98-77 40
8
SKA
29 15 2 1 7 1 3 86-65 40
9
Metallurg
30 18 0 0 9 2 1 82-72 39
10
Jokerit
30 14 2 1 9 3 1 94-78 38
11
Tractor
30 12 4 1 10 1 2 82-73 37
12
Severstal
30 15 1 1 12 0 1 77-74 35
13
Amur
30 14 2 0 11 1 2 80-64 35
14
Vityaz
30 13 0 2 12 1 2 79-84 33
15
Avtomobilist
30 11 2 1 11 2 3 80-79 33
16
Sibir
30 10 4 1 12 1 2 75-83 33
17
Barys
30 10 2 2 11 3 2 72-78 33
18
HC Spartak
29 8 4 1 11 5 0 76-84 31
19
HC Dinamo Minsk
30 6 8 1 14 1 0 81-88 31
20
Neftekhimik
29 7 2 2 17 1 0 65-88 23
21
Kunlun RS
29 7 0 0 16 4 2 73-102 20
22
HC Sochi
30 6 0 0 18 4 2 62-100 18
23
HC Dinamo Riga
29 3 0 1 21 3 1 58-91 12
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
CSKA
29 16 2 4 6 0 1 91-59 45
2
Metallurg
30 13 0 6 7 4 0 83-66 42
3
SKA
30 17 0 1 8 3 1 88-59 40
4
Ak Bars
30 15 1 3 9 2 0 91-74 40
5
HC Dynamo
29 16 2 0 8 1 2 92-70 39
6
Salavat Yulaev
29 13 3 2 9 2 0 80-69 38
7
Tractor
30 15 1 1 10 2 1 75-70 37
8
Avangard
30 12 2 0 8 6 2 82-74 36
9
HC Dinamo Minsk
29 11 2 4 10 1 1 84-82 36
10
Barys
30 10 6 1 11 2 0 75-79 36
11
Avtomobilist
30 13 1 2 11 3 0 72-75 35
12
Jokerit
30 12 2 1 10 4 1 80-75 35
13
Lokomotiv
30 10 2 2 11 5 0 80-74 33
14
Severstal
30 8 5 2 12 1 2 72-85 33
15
HC Spartak
30 12 3 0 13 0 2 78-84 32
16
Torpedo
29 6 3 3 15 1 1 70-88 26
17
Sibir
30 10 1 1 17 0 1 71-72 25
18
Vityaz
29 7 3 1 16 1 1 71-88 24
19
HC Sochi
30 6 2 0 19 2 1 59-102 19
20
Amur
29 3 3 1 18 1 3 63-105 18
21
Neftekhimik
30 6 1 0 22 1 0 65-124 15
22
HC Dinamo Riga
30 2 2 1 20 3 2 66-117 15
23
Kunlun RS
30 4 1 1 22 2 0 65-106 14
KHL
Week 23